Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 03:17   #81
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post

...mene to ne smeta jer smo oduvijek imali svakavih karaktera i čak mi je cura simpatična, međutim ta osoba (nazovimo se Ivana) se baš uhvatila mog rođaka (i on nje da budem načistu) neprestano ulazu u našu sobu (radi nas 5 u jednoj prostoriji) i samo njemu se obraća da kad će ići na kavu, treba izać i zapalit mig, mig (samo njemu upućeno),po hodniku ga hvata za ruku, smijurenja razna itd ....



Da li bi vi šta reagirali oko ovoga rođaku koji vam je kao brat ili bi gledali svoja posla?
Samo da napomenem vidim velike simpatije od strane rođaka prema toj osobi, sve mu to laska i zabavlja ga (a možda ima i nešto više ne znam...)...živnuo je od osobe kojoj je sve bilo napor djeca, mala plaća, žena ne radi...puno je veseliji i opušteniji na poslu, al eto po koju cijenu?....hvala!
Prevara započinje već i na kavi...
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 14:18   #82
Ljudi moji, ništa od ovoga, rođak se dosta distancira i nismo više toliko u kontaktu...kad sam ga danas zvala na kavu sa više kolegica iz firme plus jednog kolege rekao mi je da on voli popiti kavu samo s jednom osobom tj. on je čovjek skoji pije kavu samo s jednom ženom... i ne nije mislio na svoju ženu...što reći.....
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 16:26   #83
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, ništa od ovoga, rođak se dosta distancira i nismo više toliko u kontaktu...kad sam ga danas zvala na kavu sa više kolegica iz firme plus jednog kolege rekao mi je da on voli popiti kavu samo s jednom osobom tj. on je čovjek skoji pije kavu samo s jednom ženom... i ne nije mislio na svoju ženu...što reći.....
Ili si ga krivo povezala, ili ga je ta s posla stvarno skroz smotala pa se toliko zaljubio da vise nije ni svjestan kakve izjave izgovara i kkavu tezinu one nose sa sobom.
Nadajmo se da je ipak mozda mislio na zenu...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 16:36   #84
Možda je samo htio ismijati tu uredsku priču kako on samo s njom pije kavu ,pa je rekao da ne može sa vama - kad pije kavu samo sa njom ( tako su mu svi rekli ,ne )
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 09:28   #85
Pa jel i dalje kafenišu ili su se prorijedile njihove kave na poslu?
Možda su nastavili van posla?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 09:41   #86
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa jel i dalje kafenišu ili su se prorijedile njihove kave na poslu?
Možda su nastavili van posla?
Ne znam za van posla jer mi je muka dolazit u njih tako da ne znam di skita iza posla ni s kim se nalazi...on se ponaša ko uvrijeđeno derište i drži distancu od svih...zasad je ostao na jednu dnevno (pauza)....
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 10:00   #87
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Ne znam za van posla jer mi je muka dolazit u njih tako da ne znam di skita iza posla ni s kim se nalazi...on se ponaša ko uvrijeđeno derište i drži distancu od svih...zasad je ostao na jednu dnevno (pauza)....
Jel se cujes s njegovom zenom, jel ona sto prica da je drugaciji ili sumnjiv?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 11:03   #88
mislim da se ne bih trebala miješati. te babe su mu sve rekle. dakle, i sam je svjestan da se na poslu priča o njegovom odnosu s tom ženom. kaj će on od toga napraviti, hoće li ući u aferu (ili je već ušao) se tebe ne tiče.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 15:07   #89
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Jel se cujes s njegovom zenom, jel ona sto prica da je drugaciji ili sumnjiv?
Nije mi ništa rekla, al izbjegavam je iskreno pomalo (a rođak mene izbjegava po firmi)...

evo sad piju kavu zajedno nasred cijelog ureda alapača i tuljan od mog rođaka....blebeću dubookoumne fraze.....poludit ću...

srećom ima još jedan ured (odvoji gdje sjedim pa odem da ga ne gledam)....a ljudi mu u prolazi bacaju poglede i komentare a on ništa...

Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
mislim da se ne bih trebala miješati. te babe su mu sve rekle. dakle, i sam je svjestan da se na poslu priča o njegovom odnosu s tom ženom. kaj će on od toga napraviti, hoće li ući u aferu (ili je već ušao) se tebe ne tiče.
@Fashion_Barbie slažem se.....
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:45   #90
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
on se ponaša ko uvrijeđeno derište i drži distancu od svih...zasad je ostao na jednu dnevno (pauza)....


Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
(a rođak mene izbjegava po firmi)...

Umočio je
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:27   #91
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Nije mi ništa rekla, al izbjegavam je iskreno pomalo (a rođak mene izbjegava po firmi)...

evo sad piju kavu zajedno nasred cijelog ureda alapača i tuljan od mog rođaka....blebeću dubookoumne fraze.....poludit ću...

srećom ima još jedan ured (odvoji gdje sjedim pa odem da ga ne gledam)....a ljudi mu u prolazi bacaju poglede i komentare a on ništa...



@Fashion_Barbie slažem se.....
Zasto ne pozoves njegovu zenu na kafu u firmi?
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:53   #92
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, ništa od ovoga, rođak se dosta distancira i nismo više toliko u kontaktu...kad sam ga danas zvala na kavu sa više kolegica iz firme plus jednog kolege rekao mi je da on voli popiti kavu samo s jednom osobom tj. on je čovjek skoji pije kavu samo s jednom ženom... i ne nije mislio na svoju ženu...što reći.....
nista, nemoj se mijesati, dao ti je do znanja.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:17   #93
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
Prevara započinje već i na kavi...
Popit kavu s kolegicom je prevara?

Inače, originalni upit ja bih bila svakako nešto natuknula bratiću da imam takvu situaciju ili bih pokušala ispipati odnos u stilu, kakva ti je ta i ta.. a vi ste si postali okay.. i sl. Također bih jerojatno i spomenula prijateljici nešto u stilu na poslu ima jedna koja voli flertati sa svima, stalno je na kavama s ljudima itd. Pa neka ljudi malo i sami povežu.. jer čovjeku je ego dao krila i možda bi se spustio na zemlju da ga je netko pravovremeno upozori..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2019., 16:04   #94
Društvo! Novi razvoj događaja... rodjak i ova tuka su imali aferu...dok je rođak bio na službenom putu (očito uvjeren da se "zaljubio" i da je Ivana nova žena njegovog života) ova smotala generalnog direktora, prasnili se u njegovom uredu, servirala rodjaku odjeb jel i napokon smo doživjeli kraj "ljubavne priče", koketiranja i gugutanja po našem uredu.....sad se izbjegavaju po firmi a on ide okolo tužna pogleda i slomljena srca dok ga crkvenjakuse babe gledaju s prezirom i prolijevaju svetom vodom, a Ivana sjedi s generalnim po sastancima....
....da li je njegova žena znala ili ne nisam saznala jer sam se distancirala od njih nakon što je sve počelo, razvod se ne spominje...eto...ako je koga zanimao kraj ove priče...
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 14:01   #95
Ta žena baš točno zna što želi ... :P
naphe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 15:32   #96
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Društvo! Novi razvoj događaja... rodjak i ova tuka su imali aferu...dok je rođak bio na službenom putu (očito uvjeren da se "zaljubio" i da je Ivana nova žena njegovog života) ova smotala generalnog direktora, prasnili se u njegovom uredu, servirala rodjaku odjeb jel i napokon smo doživjeli kraj "ljubavne priče", koketiranja i gugutanja po našem uredu.....sad se izbjegavaju po firmi a on ide okolo tužna pogleda i slomljena srca dok ga crkvenjakuse babe gledaju s prezirom i prolijevaju svetom vodom, a Ivana sjedi s generalnim po sastancima....
....da li je njegova žena znala ili ne nisam saznala jer sam se distancirala od njih nakon što je sve počelo, razvod se ne spominje...eto...ako je koga zanimao kraj ove priče...

Pročitala svaki post sa stranica.
Da, mirisalo je, odnosno smrdilo, na ovakav epilog. Ne, nije bilo prijateljski i bezazleno jer se to itekako osjeti. A rođak je "spas" potražio na ovaj način, počevši od njihove prve kave.
Što imam pametno za reći? Hm. Smatram, a tako bih osobno i ja napravila, da si trebala popričati s prijateljicom. Na kraju svega ovoga ispada da i niste tako super prije kako je izgledalo. Jer da jeste, mislim da ti savjest ne bi dala mira, a da joj barem nekako ne ukažeš na probleme koje imaju u odnosu.

Da mi je stalo do osoba koje volim, "riskirala" bih odnose s nekim tamo krvnim rođacima ako bi se spomenuti naljutili što sam željela osobu koju volim barem nekako zaštititi od veće boli, a ujedno i lažnog prezentiranja ubračivanja. I riskirala bih i to da se ona možebitno naljuti na mene jer sam išta spominjala i ukazivala. Ja bih time njoj pokazala da mi je stalo do nje i da ne želim biti pasivna figura kao 30-ak ostalih promatrača.
On je svojim ponašanjem pokazao izrazito nepoštovanje prema supruzi, što smatram da ni pod kojim uvjetima ne smije biti dio jednog međuljudskog odnosa.
Kakti koza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 20:10   #97
Quote:
naphe kaže: Pogledaj post
Ta žena baš točno zna što želi ... :P


Iskreno slutim da žena i zna jer su pola ovih crkvenjakuša njegove susjede....samo razvod ne spominju kako rekoh, jel.... ......
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 21:04   #98
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Društvo! Novi razvoj događaja... rodjak i ova tuka su imali aferu...dok je rođak bio na službenom putu (očito uvjeren da se "zaljubio" i da je Ivana nova žena njegovog života) ova smotala generalnog direktora, prasnili se u njegovom uredu, servirala rodjaku odjeb jel i napokon smo doživjeli kraj "ljubavne priče", koketiranja i gugutanja po našem uredu.....sad se izbjegavaju po firmi a on ide okolo tužna pogleda i slomljena srca dok ga crkvenjakuse babe gledaju s prezirom i prolijevaju svetom vodom, a Ivana sjedi s generalnim po sastancima....
....da li je njegova žena znala ili ne nisam saznala jer sam se distancirala od njih nakon što je sve počelo, razvod se ne spominje...eto...ako je koga zanimao kraj ove priče...
S rođakom se prasnula na službenom putu, a s direktorom u uredu, jesam dobro shvatio?

Klasika.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 21:19   #99
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
S rođakom se prasnula na službenom putu, a s direktorom u uredu, jesam dobro shvatio?

Klasika.
Nije malo je duža priča...s direktorom se dohvatila kad je otišao rođak na službeni...ne znam šta je s tim praskanjem po službenim prostorijama....
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2019., 15:45   #100
Klasičan scena ko iz španjolskih sapunica no nema kod nas firme da nema takvih događaja, jeftinih osoba lakog morala ima uvijek. Najčešće su to oni/one što se kunu u moral i čistoću.
Slično sam dosta dugo izvodio zaštitarku iz naše firme na kave pa se kričalo kako ja to redovito trošim, neke me i malo slobodnioje prozivale , onako pred svima, a na kraju jedna od tih uzjahala oženjenog šefa koji ju odjebao čim je njegova žena doznala.
Klasična priča. Blesavi ljudi to rade.
__________________
Stavovi i izjave su osobno vlasništvo i nisu prenosive na treće osobe!
Snorrdlax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.