Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 11:15   #81
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
I sta mi predlazes jer ocito je da mi ne ide bas to sa zaboravljanjem njega
Oduvijek nova igračka gura staru u zaborav! Kolikogod bila draga. Nekada.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:18   #82
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post

Nije tvoja uloga na svijetu ugađati svom muškarcu. Niti ćeš zadržati nekoga ako mu na sve načine pokušavaš ugoditi.
Hja, kako se uzme, ja recimo jako volim da mi se ugađa u svemu i jako se lako tada opustim.....
Doduše sve ostalo procijenim prije te faze, pa to ispadne samo šlag na torti.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:37   #83
Sve ti je to dobra škola ak iz nje nekaj naučiš.
__________________
This time next year we're gonna be millionaires!
Trotters Independent Trading - New York, Paris, Peckham
JayJayOkocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:37   #84
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Sad, citam malo ovu temu, i mislim si nevjerojatno stvarno. Izgleda da je to neki vid nevjerojatno vjerojatnog, misticnog, neobjasnjivog, fenomena na djelu sada i cesto inace.

Ispada da sto vec supak budes, to zena/cura/djevojka, vise zali za njim tim nekim X whatever.

Nasuprot, sto si bolji i "dobar", to se manje zali i laske preboljeva i zapravo joj bude svejedno.

Navodi me na promisljanje, zasto je tome tako....


A propos teme, dobro su ti svi rekli, odi cisti i spremaj stan/kucu, radi fizicki nesto.
To ti je super za um i tijelo.
nije to baš tako, napravi malu anketu sa ženama +50 i +60 koga se najviše sjećaju od muškaraca pa ćeš se iznenadit

iznenadniji i bolniji rastanak ima jači kratkotrajni efekt na nezrele osobe, ali odu u zaborav ako osoba evoluira
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:52   #85
stvar je u tome kaj nikome ne pise na celu kakav je. prvo te zavede, kaze sve ono kaj zelis cut i kad se ni dobro ne okrenes, nema ga/je.
to se moze izbjeci ako ces biti na oprezu i kontrolirat svoje osjecaje, ne pokazivat svoje emocije.
samo ne razmisljamo previse glavom vec jedva cekamo kad cemo zavrsiti u njegovom/njezinom krevetu i onda kad pocnu letit srceka, kasno je, zaljubili smo se u krivu osobu.
mislim da je to sve za ljude, tako nesto i naucis iz vlastitog iskustva (ako) i ubuduce mozda lakse prepoznas "srcolomce", a naucis nesto o sebi. osim ako sva ta iskustva padnu u vodu i dalje te moze zavest bilo tko hoce i moze.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:28   #86
Znam takve likove ali nakon 10 dana svega što ti prolaziš,čitaš,vidiš ja bih doživila apsolutni turn off.
To je onaj tren kada shvatiš - taj lik me uopće ne zaslužuje (ako se imalo cijeniš).
Ono što mene zabrinjava je tvoje konstantno uhođenje njega na fejsu,makni se s tog fejsa i na pola oporavka si već.
Nije uopće toliko zanimljiv kao što si pomislila da je,samo te malo zavelo sve to i ponjelo.
Razmisli.
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:15   #87
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
nije to baš tako, napravi malu anketu sa ženama +50 i +60 koga se najviše sjećaju od muškaraca pa ćeš se iznenadit

iznenadniji i bolniji rastanak ima jači kratkotrajni efekt na nezrele osobe, ali odu u zaborav ako osoba evoluira
Ma jasno da, a opet koga briga sta je neka tamo Xy sa 60+ dosla pameti, to ce rijesavat sama sa sobom, ako ne ranije onda na smrtnoj postelji moze razmisljat.

Bitno je sta se sada desava, jer to ce odrediti tijek svake buduce buducnosti, a sada ona zali za, kako sama kaze - citiram - smradom, e a da je bio neki dobar i okej prema njoj, onda ne bi zalila sada nego nakon 60+, mislim, koga briga, ovo se desava sada, i nije jedina, izgleda da je to neki patern. Dakle meni je fascinanatan taj patern, kao patern.

Na to sam skrenuo pozornost malo cisto iz sporta.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:23   #88
Quote:
ny qezo kaže: Pogledaj post
meni je fascinantno da ovakva deca završavaju fakultete i to nam je budućnost


mala, evo, nađemo se, opališ selfi i uploadaš
lik će se zagrcnut kad te vidi na fotki sa brkatim frajerom od 120kg, u crnom kožnjaku, sa maramom na glavi.
moraš biti na motoru
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 01:02   #89
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
stvar je u tome kaj nikome ne pise na celu kakav je. prvo te zavede, kaze sve ono kaj zelis cut i kad se ni dobro ne okrenes, nema ga/je.
to se moze izbjeci ako ces biti na oprezu i kontrolirat svoje osjecaje, ne pokazivat svoje emocije.
samo ne razmisljamo previse glavom vec jedva cekamo kad cemo zavrsiti u njegovom/njezinom krevetu i onda kad pocnu letit srceka, kasno je, zaljubili smo se u krivu osobu.
mislim da je to sve za ljude, tako nesto i naucis iz vlastitog iskustva (ako) i ubuduce mozda lakse prepoznas "srcolomce", a naucis nesto o sebi. osim ako sva ta iskustva padnu u vodu i dalje te moze zavest bilo tko hoce i moze.
nigdje evolucija nije radila muzjaka da nauci alate lova i kad ulovi pljen da ga ga cuva do kraja zivota? to je izmisljotina umno opranog drustva i to ce nestat za koje stoljece.

muskarca mozete vi zenske samo definirati po tom koliko mu je trebalo da vas strpa u krevet. za sve ostalo se same brinite. i tema ce bi jako malo u buducnosti ali to sigurno nije u interesu onima koji odrzavaju svoja bogatstva
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 17:31   #90
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
nigdje evolucija nije radila muzjaka da nauci alate lova i kad ulovi pljen da ga ga cuva do kraja zivota? to je izmisljotina umno opranog drustva i to ce nestat za koje stoljece.

muskarca mozete vi zenske samo definirati po tom koliko mu je trebalo da vas strpa u krevet. za sve ostalo se same brinite. i tema ce bi jako malo u buducnosti ali to sigurno nije u interesu onima koji odrzavaju svoja bogatstva
@dden@ sorry, ali zasto se stalno kacis na moje postove?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:35   #91
Ma jel....prvo divan, a onda gad, možda je i onoj prije tebe bio gad dok je s tobom flertao?!

Teško je to prihvatit, al' u njegovoj hit seriji ti si samo jedna dosadna epizodica u dosadno subotnje dopodne
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:48   #92
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Ma jel....prvo divan, a onda gad, možda je i onoj prije tebe bio gad dok je s tobom flertao?!

Teško je to prihvatit, al' u njegovoj hit seriji ti si samo jedna dosadna epizodica u dosadno subotnje dopodne
To sam i ja rekao,čini se da ona to nemože prihvati i ok,kužim to.

Inače,ovaj klasični primjer,me podsjetio na moga odličnog prijatelja koji je bio stvarno pravi ženskaroš,što je najgore nekada nije niti imao kriterija.

I zbari on jednu debeljucu,bili su u nekom odnosu da su se povremeno trošili.Mala se toliko zapalila da je požalio kaj je to napravio On nije jednostavno imao nikakve osjećaje prema njoj.Pritom,bile su u igri malo bolje i opet je isto bilo.

I onda dođe jedna Nakon manje od mjesec dana toliko ga je zavrtila da je bio druga osoba.Prošlo je nešto više od 3 godine,još su zajedno,od toga pola godine u braku.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:51   #93
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
nigdje evolucija nije radila muzjaka da nauci alate lova i kad ulovi pljen da ga ga cuva do kraja zivota? to je izmisljotina umno opranog drustva i to ce nestat za koje stoljece.
Kakav plijen?
Pa lavu je antilopa plijen,a ne lavica.Ako se već uspoređuješ sa životinjama i mentalno si na toj razini...

Tolko su mi glupe te usporedbe da nemreš vjerovat.
Ne kužim ni zakaj sad tipkaš po tom kompu,mobitelu il čemu već.
Vrati se u špilju i rasplodi svaku koja digne rep.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 05:15   #94
Bila sam ja sa ovakvim, godinu dana. Trajalo je toliko dugo koliko dugo sam ja bila spremna gledati kroz prste.
Razlika je u tome što je moj u konačnici sjeo i porazgovarao sa mnom i zajedno smo mi otvorili oči.
Tu si i dobra si dok si:
a) spremna gledati kroz prste (iz "ljubavi" ili jer te nije briga)
b) dovoljno "slijepa" (on je rekao "glupa") da ne vidiš, pa on može raditi što želi

Ne postoji c) opcija jer u slučaju da prestaješ biti a) ili b), jednostavno otpadaš.

Kako dalje? Fokus na sebe. Na sebe, na sebe, na sebe. Vražje je teško nakon što je osoba naučila gledati drugoga više nego sebe, tražiti svoju vrijednost kroz tuđe oči, ja se još izvlačim iz toga, pola godine je prošlo, nedostaje mi i sad. No ako radiš na sebi (kopaš kako znaš i umiješ da pronađeš razloge zašto radiš nešto i što je korijen tvoje patnje), uvidiš da ti takav odnos s njim ne donosi sreću ni mir.

Ni mene ne privlači nitko drugi (još), no čim prije moraš shvatiti da ga ti mijenjati ne možeš. Nitko ne može, i ako završi s drugom bolji i promijenjen, to nije zbog nje nego jer se sam odlučio mijenjati. Ako te to boli, onda je to ego.

Vjeruj mi da stanje u kom si nije ni blizu onome kakva sam ja bila, pa sam se iskopala, i nakon drugog pokušaja nekakvog odnosa s njim, sama sam prekinula.
Jednostavno uvidiš da si pala na dno svakog dna i tjelesno i psihički i počne ti pucati kuki za tim što netko misli o tebi kao ženskoj za suživot, o broju tvojih partnera, o bilo čemu. I to ti je odlično tlo za graditi sebe onakvom kakva želiš biti.

Nekad ljudi koji su jako emocionalni i pokreću ih isključivo emocije i attachment, s razlogom upoznaju i privuku i dovuku u svoj život dijametralno suprotnu osobu - osobu koja je u potpunosti zakopala svoje emocije, nije joj ugodno pričati o njima niti biti u dodiru s njima i zato im i nije teško ne navezati se na druge niti pustiti druge i lakše moveon-aju.

Zato sam ja zapela, a on je promijenio već četvrtu ili petu. Jednostavno moraš doći do trenutka kad si osvijestiš da to više nije tvoj problem, nije tvoj život i odnosi koje ima s drugim ženama, te način na koji živi (kvazi-boemski) apsolutno nisu tvoja stvar jer ti on ništa nije dužan ni odgovoran, koliko god to okrutno i bolno bilo, i koliko god ti željela da bude. Nije.
annarina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger