Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 20:16   #1841
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
evo meni su odgovorili pa napravi tako:
"Poštovana,

Zbog trenutne nemogucnosti odabira željenog poštanskog ureda, molimo vas za strpljenje jer je greška prijavljena nadležnom odjelu koji radi na otklanjanju iste.

Ukoliko želite, možete nam poslati na ovaj mail vašu narudžbu koja ce biti dostavljena na kućnu adresu bez naplaćenog troška dostave.

Hvala na razumijevanju!

Vas AVON
"

Mail poslati na [email protected]
Hvala ti.

Evo meni su oko 16h odgovorili da se može unijeti pošta i baš sam malo prije normalno poslala narudžbu. I vidim po iznosu računa da su stavili i ono sjenilo kojeg u petak navečer nije bilo. Tako da ajde - dobro je, sve će valjda doći do kraja tjedna kad mi i treba...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 00:11   #1842
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Hvala ti.

Evo meni su oko 16h odgovorili da se može unijeti pošta i baš sam malo prije normalno poslala narudžbu. I vidim po iznosu računa da su stavili i ono sjenilo kojeg u petak navečer nije bilo. Tako da ajde - dobro je, sve će valjda doći do kraja tjedna kad mi i treba...
i ja poslala narudžbu, ajd valjda će sad biti sve OK
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:39   #1843
.. i nigdje nikakve isprike... ništa...


Avon bi mogao malo poraditi na "odnosima s kupcima"...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 16:58   #1844
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
.. i nigdje nikakve isprike... ništa...


Avon bi mogao malo poraditi na "odnosima s kupcima"...
eto su nam "promijenili i poboljšali" stranicu
sad ćemo viditi koliko je istine u tome
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 17:34   #1845
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
eto su nam "promijenili i poboljšali" stranicu
sad ćemo viditi koliko je istine u tome

E da... vidjet ćemo... a bit će da su zbog tog poboljšanja i zeznuli stranicu prvo...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:45   #1846
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
E da... vidjet ćemo... a bit će da su zbog tog poboljšanja i zeznuli stranicu prvo...
malo su promijenili ali nisu sve podesili kako treba
sad bruto iznos računa nije točan (već izbaci onu procjenu)
a iznos računa s popustom piše 0,00 kn
Moramo paziti i sami zbrajati iznos u K3 jer bi se mogli zeznuti za popust....
Valjda će srediti i to...
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:32   #1847
Da li vam je vec stigao nutribullet?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:31   #1848
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
Da li vam je vec stigao nutribullet?
meni je moj stigao u K1 s prvim unosom narudžbe, a svi koji nisu do sada dobili stižu im početkom idućeg mjeseca, tako sam negdje pročitala.
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:55   #1849
Ok, hvala.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 23:22   #1850
Hej curke, sprema koja od vas još jednu narudžbu prije kraja mjeseca? Moja dežuna avon lady je trenutno nedostupna.
Stormlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 13:28   #1851
Quote:
Stormlight kaže: Pogledaj post
Hej curke, sprema koja od vas još jednu narudžbu prije kraja mjeseca? Moja dežuna avon lady je trenutno nedostupna.
imat ću ja, ako ti odgovara javi se u pp
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 15:15   #1852
Joj, Avon... i opet moram...

Predaj svoju narudžbu u kampanji 04 u istom ili većem iznosu kao u kampanji 03...i razveseli se Avon Dreams EdP, Avon True njegujućim odstranjivačem make upa i Avon True hidrokolor ružem
(set naruči po nijansi ruža za usne): Frozen Rose, Toasted Rose ili Chic nijansa po osobnom izboru ZA SAMO 0,10 kn !


Imala sam u kampanji 3 dosta veliku narudžu, koja mi je trenutno nedostižna... stvarno ste me motivirali, nema šta... umjesto da ste to ponudili svima onima koji naprave recimo 600kn narudžbe ili više... ili tako nekako.. ovako, ako je netko u kampanji 3 imao 100kn, sad je dovoljno da napravi 101kn...

Mislim, stvarno..

A i ova ponuda za Dan žena im je isto vrh...

Proslavi Dan Žena u stilu!
Odaberi Avon Attraction ili Eve Duet set po posebno sniženoj cijeni za samo 113,90 kn.


Dajte više naučite da 113,90kn nije SAMO
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 16:19   #1853
Kakva je nova maskara???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 16:55   #1854
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Kakva je nova maskara???
Koja? Ova Ultra volume?
Nisam još isprobala...

Btw. ovo naručivanje su baš zakomplicirali na odabiru načina dostave i poštanskog ureda... mislim, preko Google karte...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 16:59   #1855
Da, na tu sam mislila. Tko prvi isproba, nek javi.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 23:04   #1856
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Joj, Avon... i opet moram...

Predaj svoju narudžbu u kampanji 04 u istom ili većem iznosu kao u kampanji 03...i razveseli se Avon Dreams EdP, Avon True njegujućim odstranjivačem make upa i Avon True hidrokolor ružem
(set naruči po nijansi ruža za usne): Frozen Rose, Toasted Rose ili Chic nijansa po osobnom izboru ZA SAMO 0,10 kn !


Imala sam u kampanji 3 dosta veliku narudžu, koja mi je trenutno nedostižna... stvarno ste me motivirali, nema šta... umjesto da ste to ponudili svima onima koji naprave recimo 600kn narudžbe ili više... ili tako nekako.. ovako, ako je netko u kampanji 3 imao 100kn, sad je dovoljno da napravi 101kn...

Mislim, stvarno..

A i ova ponuda za Dan žena im je isto vrh...

Proslavi Dan Žena u stilu!
Odaberi Avon Attraction ili Eve Duet set po posebno sniženoj cijeni za samo 113,90 kn.


Dajte više naučite da 113,90kn nije SAMO
Imam isti problem kao ti, kampanja 3 mi je bila iznenađujuće dobra, velika narudžba - sada mi je to u kampanji 4 nedostižno.
Moja prijateljica je imala u K3 narudžbu od 340 kn i ako u K4 bude imala isti ili veći iznos može izabrati samo 1 od ona 3 ruža, znači ipak nemamo svi istu mogućnost odabira poklona, što je u redu (iako bi poštenije bilo da su odredili za sve nas iste iznose za određeni poklon, npr. za iznos od 300 i više kuna narudžbe izaberi ruž, za 600 i više ruž i odstanjivač make upa, a za 900 ili 1000 i više taj set koji nude: ruž, odstranjivač make-upa i parfem).
A ponuda za 113,90 kn mi je dobra jer je samo parfem u katalogu 134,90 kn, a
u ovoj ponudi je uključen i Luxe ruž (odnosno maskara),a cijena seta je 20 kn manja (na cijenu ide regularni popust i ponuda je neograničena).
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 11:28   #1857
Zašto je račun koji na kraju treba platiti uvijek par lipa viši od onoga što je obračunato?

Iznos računa s popustom: 142.57 Kn
Stanje na računu: 142.61 Kn

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:50   #1858
Kupila sam ruksak Ring... krem ruksak za velikim krugom koji služi kao za nošenje u ruci. Ruksak je prekrasan... nema tko me nije pitao gdje sam ga kupila...
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 21:28   #1859
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Zašto je račun koji na kraju treba platiti uvijek par lipa viši od onoga što je obračunato?

Iznos računa s popustom: 142.57 Kn
Stanje na računu: 142.61 Kn

Bome ja ovo do sada nisam primijetila niti vjerujem da mi se desilo; očito igraju na to da neki ne provjeravaju pa nas potkradaju i ovako suptilno lol; ili jednostavno imaju neku svoju... politiku poslovanja.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:09   #1860
Quote:
kafendžija kaže: Pogledaj post
Kupila sam ruksak Ring... krem ruksak za velikim krugom koji služi kao za nošenje u ruci. Ruksak je prekrasan... nema tko me nije pitao gdje sam ga kupila...
lijep je zaista, šteta što ga nema sada u ponudi
ja sam sebi naručila With Love set: torbu i novčanik, nadam se da ću biti zadovoljna kao ti s ruksakom
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.