Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 22:13   #21
Presimpa tema

Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
..., cure dal vam se desilo ikad nešto slično sa dečkom?

To je dio plana...dovesti "protivnika" u stanje zbunjenosti, nevjerice i šoka. Izvući mu tepih ispod nogu, izbaciti ga iz ravnoteže. Fora je.
Uz to i korisno jer nakon što ranjeno muško zaskviči kao mladi skočimiš
uslijedi faza broj dva u kojoj staje na loptu i pretvara se u Rocky Balbou.

U glavi započinje poznati motivacijski govor...

...sam sebe počinje bodriti :
"Let me tell you something you already know. The world ain’t all sunshine and rainbows." (hoće reći, "iako će biti dovoljno prilika nekad ćeš, na žalost, ostati na suhom")

"It’s a very mean and nasty place..." (značenje: " igraš na ženskoj polovici terena, budi oprezan! Žuti i crveni kartoni vire iz dekoltea." )

"...and I don’t care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. (to bi bilo: "To što si ti onaj koji j*** ne znači da na kraju nećeš biti sj****. Htio ti to ili ne, kad tad završiš na koljenima.") > Mogućnost sagledavanja situacije iz neke druge perspektive.

"You, me, or nobody is gonna hit as hard as life." ( ili "Pripremi se, možda ćeš pasti kao kruška.")

" But it ain’t about how hard ya hit. It’s about how hard you can get hit and keep moving forward."(znači "Trebaš uložiti puno truda i nastaviti se kretati. Jednom k'o ni jednom."

" How much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done!" (poanta svega je "Uz dobru glazbu i medo pleše. Koliko svirke - toliko aplauza. Kakav koncert - takav zvižduk")
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Šta hoćeš reć da cure ne vole kad je dečko romantičan?Ja sam uvjeren da dosta cura voli takve stvari, ali valjda ne žele priznat tu na forumu: misli: Ja volim bit u ženskom društvu, volim romatične šetnje,putovanja možemo razgovarat satima o bilo čemu, otvoren sam za sve teme, volim davat pažnju djevojci, pa npr svako malo je iznenadit nekim poklonom itd..
Vole, ali ne vole da muško ne prepozna trenutak za akciju.
Ako ostaneš svoj, a uz to naučiš još poneku tajnu zanata kojoj te mogu naučiti naši forumaši penzići (stažom) za dvije, tri godine ćeš im pobrati svo voće iz vrta. Rado ću pročitati temu "Kako je učenik nadmašio učitelje"

Evo ti prve lekcije:
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
..., al na kraju vecina cura voli da ih dobro pojebe neko pravo musko..
Uvaženi kolega, ne pada mi na pamet da Vam proturiječim.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 01:18   #22
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Svi smo mi sisavci, neke stvari su potpuno realne.
Romantika i slično obično služe za predigru
bas tako
svi se glupiraju na zabavama. ali prasanje je prasenje. ako je ne prasis, onda si samo klaun na zabavi.i onaj koji ce izbuljit oci kad vidi da drugi lik stema onu koju si ti targetirao
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:32   #23
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Šta hoćeš reć da cure ne vole kad je dečko romantičan?Ja sam uvjeren da dosta cura voli takve stvari, ali valjda ne žele priznat tu na forumu Ja volim bit u ženskom društvu, volim romatične šetnje,putovanja možemo razgovarat satima o bilo čemu, otvoren sam za sve teme, volim davat pažnju djevojci, pa npr svako malo je iznenadit nekim poklonom itd..Jednostavno slab sam na cure i još kako je napisao jedan forumaš kad te opije ta ljepota ja sam gotov

Tako sam odgojen i imat ću takav posao gdje moram bit kavalir.Ako žene više vole muškarce koji su seljaci, zatupljeni, nezainteresirani onda je sve otišlo k vragu.
Naravno da vole, samo previse toga cesto djeluje umjetno.
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:43   #24
Vole zene romantiku, ali s mjerom. Ono, 20% romantike, 80% pokazi da si ipak pun testosterona.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:04   #25
jel se tko upitao koliko od te romantike je zapravo sprdacina?
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:09   #26
Markec, stekla sam dojam da si jako mlad. Pišeš o razredu i stažu. Jesi li ti to još u školi?
Uglavnom, moj savjet je: ne slušaj ove koji ti pišu da muško mora biti ovakvo ili onakvo da bi bilo super jebatalo u krevetu.
Jer je opće poznato da su muškarci koji vole šetnje uz mjesečinu, maženje i serenade automatski mrtva puhala kad uđu u krevet.
Ti još i ne znaš kakav ćeš biti, ali po tvojoj strastvenoj reakciji na taj prvi poljubac rekla bih da za tebe neće biti zime.
Ko što je netko rekao, po upisima djeluješ kao dečko koji ne voli samo vađajne nego voli ženski rod. A to ti je temelj za uspjeh kod žena općenito.
Nisi socijalni debilko (kažeš da glumiš facu u društvu i da si po prirodi zezant), a očito nisi neprivlačan ženskom rodu čim te ta cura napala u skladištu.
Drugi se moraju potruditi da zbare curu u tvojoj dobi, a tebe napadaju na radnom mjestu.
I nemoj misliti da to što se voliš maziti i ljubakati s curama znači da se pretvaraš u slabića. To ti je obična projekcija okoline o tome kako bi alfa jebač trebao izgledati: emotivno distancirano unutravan guralo koje bi trebalo glumiti facu u društvu kao i u intimi/krevetu. Tip muškarca koji je dobrom dijelu žena u praksi eventualno interesantan za povaliti par puta prije konačnog odjeba.

Zato Markec uživaj u navali hormona i prvim iskustvima s curama i ostani vjeran sebi. Ne slušaj druge s njihovim receptima jer ni nemaš nikakav problem po pitanju cura. Oni kojima uopće trebaju recepti za žene su oni koji imaju problema.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2020., 10:22   #27
Da ne otvaram novu temu, ovo je opravo opis fenomena koji se meni desio.

Upoznam tipa koji se ponaša točno kao onaj gore Markec samo ga ja nisam uzela za ruke i krenula ljubit. Zašto? Pa zato jer sam očekivala njegov prvi potez.
Nije se desio.

Da li to znači da je tip hladan i da zna kontrolirati emocije i da nije zainteresiran?

Ili to znači da se trese jer kontrolira emocije i ne zna što bi i kako dalje napravio?
pinklion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2020., 11:50   #28
Čini mi se da je ovo Rajesh Koothrappali sindrom?
Yoda Bikarbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2020., 13:35   #29
Quote:
pinklion kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu, ovo je opravo opis fenomena koji se meni desio.

Upoznam tipa koji se ponaša točno kao onaj gore Markec samo ga ja nisam uzela za ruke i krenula ljubit. Zašto? Pa zato jer sam očekivala njegov prvi potez.
Nije se desio.

Da li to znači da je tip hladan i da zna kontrolirati emocije i da nije zainteresiran?

Ili to znači da se trese jer kontrolira emocije i ne zna što bi i kako dalje napravio?
Najvjerojatnije ovo drugo. Vjerojatno sve to prozivljava emotivnije. Vjerojatno je unutra malo neisgurnija osoba

Ako je tako, na tebi je da odlucis jel mozes biti s takvim ili ne.
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2020., 13:40   #30
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Nikad do sad nisam imao curu niti sam ikad poljubio koju.Pred koji dan mi se desila zanimljiva situacija.Dakle na praksi sam u hotelu i tamo je bila jedna cura iz suprotnog razred, onako znamo se površno.Šefovi su nam zadali posao i ona i ja smo morali skupa radit, cura je prosječnog izgleda, dobro to sad nije bito.Kako samo bili sami u jednoj maloj prostoriji odvojenoj od drugih počeli smo se nešto zajebavat bla bla bla i sad ona odjednom mene uhvati za ruke i gleda par sekundi i počne me ljubit.Ja se definitivno nisam mogao kontrolirat, ne znam uopće kako da to opišem jer mi je bilo prvo iskustvo počele su mi se ruke trest, sav neki čudan osjećaj u trbuhu onda u rukama kao da me sve kosti boli.To mi se nije nikad desilo osjećaj je ravan bio kao da me sad netko dolazi ubit i onda osjetiš onaj strah u kostima, nakon toga ruke su mi drhtale da se ona počela smijat, baš mi je nekako bilo bed, osramotio sam se Ne znam zašto moje tijelo tako reagira kad je u pitanju neka cura, pogotvo kad mi se više približi, kao da me uhvati neki strah,uzbuđenje ne znam šta već, jaoooo što mi rade te cure, ne mogu ostat normalan pored takvih predivnih bića, jednostavno me opije ta ljepota da više ne znam za sebe
Nego što je najgore od svega to će mi se i dalje događat, cure dal vam se desilo ikad nešto slično sa dečkom?
Uživaj u tome, kroz vrijeme i iskustvo proći će i sjetit ćeš se kako je to bio poseban osjećaj. Samo se pusti to je nešto predivo!
inly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2020., 16:11   #31
Meni se nekako čini da je ono prvo.

Iako se ne tiče ove teme..nego neke prije...činjenica je da ako dečko ništa ne pokaže i ne bude zainteresiran, ništa mu se neće desit, nema cure!
pinklion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2020., 05:04   #32
Quote:
inly kaže: Pogledaj post
Uživaj u tome, kroz vrijeme i iskustvo proći će i sjetit ćeš se kako je to bio poseban osjećaj. Samo se pusti to je nešto predivo!
Tema je iz 2018.... mislim da ovo nece markec procitati
__________________
Computers Rule the World!
Cibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2020., 07:46   #33
Quote:
pinklion kaže: Pogledaj post
Meni se nekako čini da je ono prvo.

Iako se ne tiče ove teme..nego neke prije...činjenica je da ako dečko ništa ne pokaže i ne bude zainteresiran, ništa mu se neće desit, nema cure!
Bas zbog toga jer je kod tebe stvorio dojam da je nezainteresiran (iako mozda nije to u pitanju), bas zato se nece dogoditi. Na kraju, on je gubitnik
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger