Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 20:29   #41
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
totalno si zabrijala. ona se tebi sviđa pa projiciraš.

tko zna zašto je žena nervozna ili ovakva onakva.

ja se znam čak zabuljiti u neke ljude kad se zamislim ali uopće ne gledam u njih nego kroz njih. isto tako nekad sam ekstra ljubazna bez nekog očitog razloga a ta osoba mi uopće nije bitna niti razmišljam o njoj itd
moguće da projiciram...moguće da je u pitanju nešto sasvim deseto čemu ne bih trebala davati veći značaj..
hvala na postu!
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:31   #42
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
zato što manipulatori-mikropsihopati unutar nekih institucija i poduzeća nađu rafiniran i neutuživ način kako manipulirati il razjebavat ljudima psihu, a da se isti pitaju jesu li oni ludi il su zabrijali, a kad idu ispričat nekom drugom ispadnu sami psihopati/ljubomorni/frustrirani...

također ovdje u tvom slučaju se radi o drastičnoj, gotovo neprirodnoj samokontroli koja je svojstvena takvim osobama, a ogromne varijacije u pristupu i njenom raspoloženju isto ukazuju da je sumnja opravdana...
Sasvim validna analiza
Jedino što u situacijama kada ona mene "ignorira", ignoriram i ja nju.. nije da je pitam nešto a ona me hladno pogleda i okrene glavu...mislim da bi u tom slučaju bilo jasno da nešto ne štima s njom
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:34   #43
previse analiziras.

ajd probaj malo poslusat. ako joj je stalo, dopusti joj da se onda ona potrudi oko tebe. stani na loptu dok mozes jer kad se u potpunosti uneses zanesenoscu nekom osobom, dugo treba da se ohladis od te iste osobe.

osim toga, neki znaju bit toliko pristojni i preintimni da bi covjek i pomislio da im se svidjas, ali zapravo su samo takvi kao osobe.

sta mislis, da li u tom vasem poslu, ima priliku da se bilo kako okoristi ili iskoristi tvojom pozicijom na poslu ili joj na bilo koji nacin dobro posluzis da dodje na dobru poziciju?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:30   #44
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
previse analiziras.

ajd probaj malo poslusat. ako joj je stalo, dopusti joj da se onda ona potrudi oko tebe. stani na loptu dok mozes jer kad se u potpunosti uneses zanesenoscu nekom osobom, dugo treba da se ohladis od te iste osobe.

osim toga, neki znaju bit toliko pristojni i preintimni da bi covjek i pomislio da im se svidjas, ali zapravo su samo takvi kao osobe.

sta mislis, da li u tom vasem poslu, ima priliku da se bilo kako okoristi ili iskoristi tvojom pozicijom na poslu ili joj na bilo koji nacin dobro posluzis da dodje na dobru poziciju?
slažem se, i napisala sam da cu definitivno malo posustati..
malo cu ju ignorirati ali ne na uocljiv način, u smislu, bit ću ugodno poslovna i ništa više pa ćemo vidjeti gdje će to krenuti..

Radimo na sličnoj poziciji, samo je ova naša suradnja novi moment zbog novog projekta.. koji je tek u začetku. Što znači da ćemo puuno surđivati narednih tjedana/mjeseci/godina..mislim da će se uskoro sve iskristalizirati tako da cu probati to sve pustiti po strani koliko mogu..
Ne može se okoristiti jer ima XY godina iskustva, a ja samo X i neka vrsta mentora mi je, samo što ja dobro napredujem.. sigurna sam da ju ne ugrožavam u ničemu jer je takvo okruženje gdje nismo kompetitivni međusobno, radna mjesta su nam i više nego sigurna.. .. Djeluje mi racionalna pa mislim da to zna,ali opet, šta ja znam šta je njoj u glavi..
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:42   #45
A da probas biti bolno iskrena, da stanes pred nju i pitas je o cemu se radi i da se osjecas malo cudno ili nelagodno ili nesto deseto?
I das joj prostora da se izjasni?
Buduci da uskoro pocinjete i malo uze suradivati da ne bi bilo zabune kasnije.
Osim ako ti se u stvari ne svida ta situacija i podsvjesno stvarno ne flertas s njom.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:54   #46
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
A da probas biti bolno iskrena, da stanes pred nju i pitas je o cemu se radi i da se osjecas malo cudno ili nelagodno ili nesto deseto?
I das joj prostora da se izjasni?
Buduci da uskoro pocinjete i malo uze suradivati da ne bi bilo zabune kasnije.
Osim ako ti se u stvari ne svida ta situacija i podsvjesno stvarno ne flertas s njom.
ne mogu ju to pitati, mislim da bi ispala blago rečeno nestabilni psihopat da se ispostavi da sam sve zamislila
Ne sviđa mi se situacija ali samo zato što ne znam na čemu sam.
Opet, da se desi da nisam ništa zabrijala, nego da je istina da joj se sviđam.. ne znam kako bi to sve izgledalo u smislu poslovne suradnje...definitivno čudno. S obzirom da ima dosta godina iskustva možda je svjesna toga (recimo da se ranije našla u sličnim situacijama - bubam) i zna da ne smije ići "do kraja"... hm
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:00   #47
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
ne mogu ju to pitati, mislim da bi ispala blago rečeno nestabilni psihopat da se ispostavi da sam sve zamislila
Ne sviđa mi se situacija ali samo zato što ne znam na čemu sam.
Opet, da se desi da nisam ništa zabrijala, nego da je istina da joj se sviđam.. ne znam kako bi to sve izgledalo u smislu poslovne suradnje...definitivno čudno. S obzirom da ima dosta godina iskustva možda je svjesna toga (recimo da se ranije našla u sličnim situacijama - bubam) i zna da ne smije ići "do kraja"... hm
Pa neces joj doci i pitati je, cuj jel ja umisljam ili mi se ti nabacujes...ispast ces stvarno psihopata.
Ali dodes joj i pitas je naokolo, kako i ona radi, tipa, bubam sada, cuj jesam se ja tebi nesto zamjerila, imam neki cudan osjecaj da nesto nije u redu.
Ili ne znam, smisli sama nesto, ugl da nije direktno pitanje jer bi moglo ispasti cudno. Ali ipak ces joj dati priliku i prostor da se nekako izvuce ili prizna, a ti ces vec po njenim reakcijama i sama shvatiti o cemu se radi.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:42   #48
da sam na mjestu od trulexice, nebi joj nista priznavala ili ispitivala. bolje da je "iznad" nje, a ne se spustat ispod nivoa od ove.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:12   #49
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
da sam na mjestu od trulexice, nebi joj nista priznavala ili ispitivala. bolje da je "iznad" nje, a ne se spustat ispod nivoa od ove.
Da, ja s tim inace imam problem i volim sve sasjec u korjenu. Bar ono sto me iritira. Uglavnom nisam od onih koji sute i nadmudruju se. Reci u cemu je problem, ili cu ja rebi reci i idemo dalje.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 21:34   #50
Dakle imam novu situaciju već danas.
Imali smo tjedni sastanak koji je u zadnjih mjesec/dva za sada jedini dan kada se možemo vidjeti, no zbog određenih okolnosti ja nisam bila na njemu iako sam trebala...nakon sastanka smo se vidjele na hodniku i to samo mimoišle i pozdravile nekako polvično u hodu i nismo stale popričati iako smo se prošli tjedan dosta tipkale preko maila..kasnije je ona odlazila iz firme i pozdravila par ljudi s kojima je prethodno bila na sastanku i nije se došla javiti iako su bila otvorena vrata, stajala je pred uredom i sigurna sam da me vidjela s leđa..
za dva sata mi je došao mail / tj. interni chat mssg na kojem je nastavila neposlovnu temu s uvodom "nisam ti stigla odogovoriti u petak..." iako smo se nakon toga pozdravile i zaključile razgovor s nekim poslovnim zaključkom.
Naravno da smo nastavile razgovor i to ono full srdačan sa 300 smajlova..u jednoj porukci sam ubacila "a slatko..." nadovezujući se na nešto što je ona napravila..
i tako smo se izdopisivale opet do kraja dana
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 21:54   #51
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Dakle imam novu situaciju već danas.
Imali smo tjedni sastanak koji je u zadnjih mjesec/dva za sada jedini dan kada se možemo vidjeti, no zbog određenih okolnosti ja nisam bila na njemu iako sam trebala...nakon sastanka smo se vidjele na hodniku i to samo mimoišle i pozdravile nekako polvično u hodu i nismo stale popričati iako smo se prošli tjedan dosta tipkale preko maila..kasnije je ona odlazila iz firme i pozdravila par ljudi s kojima je prethodno bila na sastanku i nije se došla javiti iako su bila otvorena vrata, stajala je pred uredom i sigurna sam da me vidjela s leđa..
za dva sata mi je došao mail / tj. interni chat mssg na kojem je nastavila neposlovnu temu s uvodom "nisam ti stigla odogovoriti u petak..." iako smo se nakon toga pozdravile i zaključile razgovor s nekim poslovnim zaključkom.
Naravno da smo nastavile razgovor i to ono full srdačan sa 300 smajlova..u jednoj porukci sam ubacila "a slatko..." nadovezujući se na nešto što je ona napravila..
i tako smo se izdopisivale opet do kraja dana
Ne znam jel mi sad to nekako vec djeluje bezobrazno ili sexy, vjerojatno i jedno i drugo sexy igrica, prihvati to.. i ti budi kul uzivo, a na mailu potpaljuj, kao sto smo vec skuzili da bi bilo dobro
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 22:00   #52
neko će nekog polizati...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 22:46   #53
Još uvijek si malo mislim, možda cura misli da je našla super novu frendicu iako ovo kako se ponaša kad se vidimo mi se čini da nije baš tako..hm.
da meni neki tip napiše "a slatko.." mislim da bi i bilo jasno da mu se sviđam..a ona nije ništa izreagirala na to, nego nastavila razgovor i još je djelovala skroz bondano i dobre volje...hm. sve u svemu, pozitivno sam iznenađena ishodom današnjeg dana
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 00:25   #54
Exclamation

Zanimljiva situacija :-) mislim da bi moglo tu biti nečega, moja intuicija mi govori da trza na tebe, nego koliko imate godina vas dvije? Moja procjena, ti 28, ona 38 :-)
next23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 01:29   #55
Cura (ili žena? nemam pojma koliko imate godina) se zatreskala preko glave. Pozovi je na kavu ili na neko grupno druženje. Tako se možete početi družiti izvan posla, a da se još uvijek možeš izvući na to da ste samo frendice. U jedno takvo druženje ubaci alkohol i stvari će se odvijat svojim tokom. Uvijek funkcionira
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 02:39   #56
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
ogavno

A zasto? meni je hot vidjeti dvije cure u klincu
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:55   #57
Quote:
next23 kaže: Pogledaj post
Zanimljiva situacija :-) mislim da bi moglo tu biti nečega, moja intuicija mi govori da trza na tebe, nego koliko imate godina vas dvije? Moja procjena, ti 28, ona 38 :-)
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 18:39   #58
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Meni nije. Nisam ljubitelj homoseksualnih radnji
jel te tko pitao?

i prestani začetavati svaku temu svojim mišljenjem o sebi, o svojoj muškosti, o svojim preferencijama.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 23:42   #59
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Dakle imam novu situaciju već danas.
Imali smo tjedni sastanak koji je u zadnjih mjesec/dva za sada jedini dan kada se možemo vidjeti, no zbog određenih okolnosti ja nisam bila na njemu iako sam trebala...nakon sastanka smo se vidjele na hodniku i to samo mimoišle i pozdravile nekako polvično u hodu i nismo stale popričati iako smo se prošli tjedan dosta tipkale preko maila..kasnije je ona odlazila iz firme i pozdravila par ljudi s kojima je prethodno bila na sastanku i nije se došla javiti iako su bila otvorena vrata, stajala je pred uredom i sigurna sam da me vidjela s leđa..
za dva sata mi je došao mail / tj. interni chat mssg na kojem je nastavila neposlovnu temu s uvodom "nisam ti stigla odogovoriti u petak..." iako smo se nakon toga pozdravile i zaključile razgovor s nekim poslovnim zaključkom.
Naravno da smo nastavile razgovor i to ono full srdačan sa 300 smajlova..u jednoj porukci sam ubacila "a slatko..." nadovezujući se na nešto što je ona napravila..
i tako smo se izdopisivale opet do kraja dana
trulex navali jebačina ti je zagarantirana , btw rekla si da si dvocijevka , pa bi mogli zajedno na kavu da razradimo strategiju za sex utroje
Darioki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:18   #60
Sad sam išla provjeriti i nije napisala "nisam sitgla u petak.." nego, "zaboravila sam u petak.." does it make a difference?
ono što mi je još čudno, kada se dopisujemo cijeli dan i nebitno tko je na redu za pisanje, ona u 16 h odlazi bez pozdrava..
možda ne želi završiti komunikaciju nego čeka da se ja sutradan javim?
sad je prošao dan bez dopisivanja, malo odolijevam ali šta ću. Još uvijek se bojim da nisam sve umislila...
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger