Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2019., 20:43   #1
Angry Bijelo i smrad u rupicama za nausnice

Imam problem s nausnicama ocito. Kao mala sam ih busila al su mi se zacepile posto dugo nisam nosila i prije nekih 3 godine sam ih iglom sama ponovo probusila na isto mjesto. Od tad imam probleme s tim, smede mi se nakupilo i znalo je bas uzasno smrditi. Prestala sam ih nosit par mjeseci kasnije jer mi se nije dalo to prat. Kasnije sam opet kupila nausnice prije nekih tri cetiri mjeseca i srebrne su, onako obicne kao crno dugme. Pocela mi je izlazit neka bijela tekucina koja koliko se ja sjecam drukcije smrdi, al opet je iritantan smrad. Kad god ih malo okrenem il se loigram nausnicama imam osjecaj ko da je sve to otvoreno i kao da ce svaki trenutak pocet kapljat ta tekicina jer se cuje kako ko da na vlaznom okrecem nausnicu. Probala sam i prije ovih crnih nosit jos neke nausnice. Prvo sam bizunteriju a kasnije srebro jer sam pomislila da sam alergicna ali opet ista stvar. Ovo s bijelom tvari je nesto novo koliko znam. Imam piercinge na uhu al ni jedan nema ovakav problem svi su zacijelili bez problema. Prije tri dana sam skinula te crne nausnice i vidila sam koliko mi je na jednom uhu crveno i kako je ona rupica iza skroz otvorena kao da se rasirila. Isto je i sa drugim uhom. Valjda sam sve pojasnila, ima li itko kakva iskustva, smijem li uopce nosit nausnice na tim mjesitma ili mi tijelo odbija to, kako se rijesit toga ako je moguce. Hvala
SakiKavasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2019., 20:51   #2
Imaš neku infekciju. Odi doktoru i rješiš to. Drugi put kad vidiš neobična lučenja na svom tijelu napravi isto, ali taj put ne čekaj 7 godina.

Ne kužim zašto već nisi otišla?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 00:02   #3
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Imaš neku infekciju. Odi doktoru i rješiš to. Drugi put kad vidiš neobična lučenja na svom tijelu napravi isto, ali taj put ne čekaj 7 godina.

Ne kužim zašto već nisi otišla?
Ne znam nisam smatrala to preozbiljno a i ovu lucevinu sam otkrila nedavno
SakiKavasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 00:09   #4
Je l' smrdi na ribu?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 00:26   #5
Da, ali ne uši.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 10:30   #6
Imala sam sličan problem s rupicama sve dok nisam odustala od bušenja ušiju kod zlatara, nego sam otišla u piercing studio da spirsaju rupice.
Pištolj trga tkivo i rupice se znaju zaraziti stanicama osobe koja je bušila prije tebe. Onda se uho pokušava izliječiti i izbaciti smeće koje si nagurala u njega. Možeš biti alergična na materijal naušnica ili neki njegov dio.
Izliječi uši, kad se koža smiri i zaraste, i ako i dalje želiš naušnice, odi ispirsati uho.

Meni nikad nije smrdilo, ali je curila limfa i krv čim bih stavila naušnice, i lifni čvorovi na vratu bi natekli.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 15:49   #7
Da, možda je i neka alergija.


Ja zadnjih petnaestak godina ne nosim naušnice iako su mi kao djetetu probušili uši (već odavno je i zaraslo) i dan-danas mi se zna desiti da nekad nađem nešto skoreno na mjestu gdje su bile rupice.

Dok sam ih nosila tih prvih par godina, konstantno mi se crvenilo i gnojilo, godinama.


Treba slušati tijelo. Ako imaš takve reakcije onda ih tijelo iz nekog razloga odbija... stjeraj ih u kurac, kao i ja. Ima i ostalog nakita, a ja to govno više na uši niti sam stavljala niti ću ih ikad više staviti.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 15:45   #8
Quote:
europe11 kaže: Pogledaj post
Da, možda je i neka alergija.


Ja zadnjih petnaestak godina ne nosim naušnice iako su mi kao djetetu probušili uši (već odavno je i zaraslo) i dan-danas mi se zna desiti da nekad nađem nešto skoreno na mjestu gdje su bile rupice.

Dok sam ih nosila tih prvih par godina, konstantno mi se crvenilo i gnojilo, godinama.


Treba slušati tijelo. Ako imaš takve reakcije onda ih tijelo iz nekog razloga odbija... stjeraj ih u kurac, kao i ja. Ima i ostalog nakita, a ja to govno više na uši niti sam stavljala niti ću ih ikad više staviti.
Ja od nausnica mogu nositi samo one medicinske. One, kaj dobis, dok ti probuse usi. Sve ostalo, i zlatne, i sreberne, stvore mi alergiju, pa se gnoji, pa smrdi...
orion57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 16:34   #9
Možda reagiraš na nikal.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 17:15   #10
Ziher alergija. Kad sam ja bušila uši, dobila sam maltene bubonsku kugu na ušima. Ispostavilo se da sam alergična na metale.
Poubelle is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 17:56   #11
Kod vraga se uopće bušite?

Klipse bi trebale biti dovoljne.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 18:08   #12
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Kod vraga se uopće bušite?

Klipse bi trebale biti dovoljne.
Molim lijepo, i Tulsi ima probušene uši
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 18:12   #13
Ah glupi običaj bušenja ušiju bebama, nije me niko ništa pitao. Nisu odustajali ni uprkos tome što sam imala ružne reakcije na njih, dok nisam dovoljno odrasla i poslala ih u kurac, za sva vremena.



Ako je alergija, kako je moguće da tijelo reagira samo na naušnice, a ne i na ostali nakit i ostale dijelove tijela?


Nosila sam svakakve vrste nakita na sebi svih mogućih metala/bižuterije i nikad me ništa nije smetalo ni iritiralo. Sa druge strane, sve moguće naušnice su mi izmjenjali i opet se nenormalno gnojilo i crvenilo. Čak i sa tim medicinskim.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2019., 18:36   #14
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Molim lijepo, i Tulsi ima probušene uši
Ne samo to, nego čak i moja žena ima probušene uši. Ali ne odobravam ja sve ni kod svoje žene, a kamoli kod Tulsi. (Uši probušene za naušnice su valjda ipak najblaži primjer piercinga, dakle zanemariv po važnosti - osim naravno u slučaju alergijskih, infekcijskih i inih komplikacija.)

Na primjer, čudim se da se Tulsi još uvijek prilično čvrsto drži ISKCONovaca,
nije moguće da zaista vjeruje u te nebuloze:
https://iskconnews.org/vaishnava-hin...-in-2020,6823/
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2019., 19:50   #15
Joj, ja znam imati reakcije na bižuteriju. A imam ih valjda 100 pari i kad nekud idem, mahom imam te viseće naušnice.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2019., 20:02   #16
Quote:
europe11 kaže: Pogledaj post
Ah glupi običaj bušenja ušiju bebama, nije me niko ništa pitao. Nisu odustajali ni uprkos tome što sam imala ružne reakcije na njih, dok nisam dovoljno odrasla i poslala ih u kurac, za sva vremena.

Ako je alergija, kako je moguće da tijelo reagira samo na naušnice, a ne i na ostali nakit i ostale dijelove tijela?


Nosila sam svakakve vrste nakita na sebi svih mogućih metala/bižuterije i nikad me ništa nije smetalo ni iritiralo. Sa druge strane, sve moguće naušnice su mi izmjenjali i opet se nenormalno gnojilo i crvenilo. Čak i sa tim medicinskim.
Ne znam, ista situacija kod mene, pa iznimno rijetko nosim nausnice
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.