Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2017., 17:05   #21
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
nisu to psihopati, koji podjebavaju na poslu. Razjebe ga zena, susjed itd. Psihopat kad te uzme za zub onda si najebo, ko mene Miki i Longi
pa ima i pičkica psihopata. nisu svi hanibal lecter

recimo, psihopat će jako dobro razmislit koga će ići tlačit jer je psihopatija često povezana i sa raznim poremećajima kao što je u tvom slučaju narcisoidni poremećaj ličnosti. večinom će ići na slabije i one koje mogu tlačit. previše se vole i preveliki su kontrol frikovi da dozvole da ih neko spička i porazi.

eto, zato ja tebe volim podjebavat recimo jer si na forumu često podjebavao "slabije" i neuglednije članove.

i onda ti je karma poslala mene i longija
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:07   #22
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
šikanirati (srb.) Kinjiti, stvarati kome teškoće iz pakosti, zlonamerno uznemiravati.

ima li neko pouzdan nacin za prevenciju šikaniranja?
ja sam do sad radio u jednoj firmi, tu me šikanirao jedan stariji seronja. on mene balavca nasao maltretirati jebo mu ja mater u picku. izgubljen na poslu, ne znam raditi, ucim, a on me maltretira
jednom se zadesila situacija gdje su bili cool ljudi, nailazi on i pruza mi ruku, ja mu je stisnem sto jace mogu, a on poce cvilit kao pašče, i vise me nije sikaniro nije

druga situacija, otisao da trazim posao u jednoj firmi i lik samo sto mi nije jebo mater zato sto sam dosao u njegovu firmu trazit posao. a na tom liku se vidi da je to jedan miš mali, razocarani, gdje su mu starci pricali da bude sve med i mlijeko kad postane šef, jebo mu ja mater u picku.
e taj lik mi je nabio kompleks nize vrijednosti i trebala mi je godina dana da se oporavim.
uglavnom, mogao bi, MOGAO BI, ubrzo poceti raditi u jednoj novoj firmi i ocekujem da ce i tu biti šikaniranja i bas bi volio kad bi jedan stariji mudrov ovdje pojasnio kako i sta ciniti da se to sasiječe u korijenu.
oni štreberski savjeti sa googla su bezveze.
Ovako, kad sam došo u firmu iskorištavali su me ko tegleću mazgu. Nakon toga me jedan nadređeni počeo fizički maltretirat pa sam mu izvalio ruku iz ramena i dok je ležo na podu i kuko ko neka curica drugoj nadređenoj osobi sam reko da bi se to i njoj moglo dogoditi. Nakon toga je nasto mir. Ostala mi je još jedna nadređena osoba...ona se jednom počela derat na mene na što sam joj reko da mi slobodno napiše sporazumni raskid ugovora i da ću joj se idući put ako povisi glas na mene popet na stol izvadit kurac i popišat se po njoj.
Zadnjih 7 godina nisam dobio nijedno naređenje, samo molbe.
Samo ljubav!
__________________
Would You...KC
Poklon pičnijama: Dr Čalgija desktop wallpaper i ĐiMejl tema
Ugovor
chalgija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:08   #23
jebote čalgija i mene si sad prepao
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:11   #24
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
jebote čalgija i mene si sad prepao
Nema labavo...do sad bi sam kupovo vazelin da me jebu da sam nastavio ko što sam počeo.
__________________
Would You...KC
Poklon pičnijama: Dr Čalgija desktop wallpaper i ĐiMejl tema
Ugovor
chalgija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:18   #25
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
pa ima i pičkica psihopata. nisu svi hanibal lecter

recimo, psihopat će jako dobro razmislit koga će ići tlačit jer je psihopatija često povezana i sa raznim poremećajima kao što je u tvom slučaju narcisoidni poremećaj ličnosti. večinom će ići na slabije i one koje mogu tlačit. previše se vole i preveliki su kontrol frikovi da dozvole da ih neko spička i porazi.

eto, zato ja tebe volim podjebavat recimo jer si na forumu često podjebavao "slabije" i neuglednije članove.

i onda ti je karma poslala mene i longija
vendetta

Joooj izvinte' Miki i Longi ako sam vas uvrijedijo prije pet godina nekim slucajnim komentarom. Čovjek kad je pod utjecajem žaba nije svoj. U ono vrijeme sam lizao najgoru vrstu žabokrecine, jeftiino sranje koje me cinilo iritabilnim i moro sam ic u žaborehab. Odonda nisam polizo "krek" od žabe, samo da se zna. Etoga.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:20   #26
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post

U ono vrijeme sam lizao najgoru vrstu žabokrecine
to smo primjetili
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:23   #27
Quote:
chalgija kaže: Pogledaj post
Ovako, kad sam došo u firmu iskorištavali su me ko tegleću mazgu. Nakon toga me jedan nadređeni počeo fizički maltretirat pa sam mu izvalio ruku iz ramena i dok je ležo na podu i kuko ko neka curica drugoj nadređenoj osobi sam reko da bi se to i njoj moglo dogoditi. Nakon toga je nasto mir. Ostala mi je još jedna nadređena osoba...ona se jednom počela derat na mene na što sam joj reko da mi slobodno napiše sporazumni raskid ugovora i da ću joj se idući put ako povisi glas na mene popet na stol izvadit kurac i popišat se po njoj.
Zadnjih 7 godina nisam dobio nijedno naređenje, samo molbe.
Samo ljubav!
ok, jel se zajebavas ili imas vezu u drzavnoj firmi?
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:41   #28
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
to smo primjetili
A kaj mislis zakaj sam pobegel iz hr niste jedini koji me trazite u hr, ima vas pun kurac, jednom sam reko da nezna koristit interpunkciju, drugom da mu je avatar za kurac, trecem da je nepismen. Da sam znal da tak ozbiljno shvacate forum nebi se exponiral toliko. otkad sam stavil fotku koda me talijanska mafija trazi, nisam trebal to prijavil bum vas Interpolu sam da znate. I Mikija i Longija i Hiću i Mrguda
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:53   #29
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
pa ima i pičkica psihopata. nisu svi hanibal lecter

recimo, psihopat će jako dobro razmislit koga će ići tlačit jer je psihopatija često povezana i sa raznim poremećajima kao što je u tvom slučaju narcisoidni poremećaj ličnosti. večinom će ići na slabije i one koje mogu tlačit. previše se vole i preveliki su kontrol frikovi da dozvole da ih neko spička i porazi.

eto, zato ja tebe volim podjebavat recimo jer si na forumu često podjebavao "slabije" i neuglednije članove.

i onda ti je karma poslala mene i longija
koji su to neugledniji clanovi? nisam znao da postoji hijerarhija na vorumu ja cijelo vrijeme mislim da ne diskriminiram i da jebem sve jednako u zdrav mozak

Jesi ti clan vorumske mafije Miki?
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:55   #30
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ok, jel se zajebavas ili imas vezu u drzavnoj firmi?
Ne sisam državnu sisu. Prvo postaviš se tako da im trebaš i čekaš njihove greške. Jel misliš da je OK da te šef ljudskih resursa fizički maltretira, da me išo pokopat on sigurno nebi lišo prošo. A ove druge dvije su žestoko zajebale i svalile na mene, ja sam to pred upravom prihvatio (zajedno sa posljedicama) i onda sam im svima jebo milu majku! (šta su trebale? Otić pred upravu i reć eeeee, znate ono kad smo rekli da je doktor kriv....eeee, malo smo vas lagale...a ono što smo zasrale...eeee to je kriv neko iz mase...i on se sad bezveze nama prijeti)
__________________
Would You...KC
Poklon pičnijama: Dr Čalgija desktop wallpaper i ĐiMejl tema
Ugovor
chalgija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:59   #31
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
koji su to neugledniji clanovi?
pa evo recimo čehi si prcao zbog njenog izgleda

a hijerarhija postoji naravno. recimo lepri je na višoj hijerarhiskoj ljestvici nego čehi
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:17   #32
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
pa evo recimo čehi si prcao zbog njenog izgleda

a hijerarhija postoji naravno. recimo lepri je na višoj hijerarhiskoj ljestvici nego čehi
kaj si ti Cehin decko? odma da velim, cehi mi je jedna od najdrazih forumasica i mi se uvijek zajebavamo kaj se tice hijerarhije, ja ti bas ne vjerujem u to po cemu je lepri na visoj hijerarskojskoj ljestvici od cehi? Mislim ne moras joj lizat dupe sad, ima tema za to
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:40   #33
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
po cemu je lepri na visoj hijerarskojskoj ljestvici od cehi? Mislim ne moras joj lizat dupe sad, ima tema za to
više je doprinjela forumu i smanjenju oboljenja od raka prostate

da malo bolje pratiš uvidio bi da sam ja jedan od većih leprinih kritičara i podjebavača
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 19:48   #34
Mene nikad nisu dugo šikanirali na poslu, vjerojatno zbog moje plahosti i krhke građe.
Čim je netko počeo s šikaniranjem, oči su mi se napunile suzama i odustao je iz čistog sažaljenja. Čak se znalo događati da me brane od drugih potencijalnih silnika, ne jednom se moglo čuti "papčino, ostavi malog na miru i postavi se na nekog sebi ravnog ak imaš muda".
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 20:04   #35
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
više je doprinjela forumu i smanjenju oboljenja od raka prostate
bogami doprinjela je i regulaciji nataliteta u hr, zamisli koliko se nerodenih rvata i rvatca strcnulo u lavabo radi nje
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 12:13   #36
Probaj promjenit frizuru i šminkeraj, stavi štreberske naočale sa duplim dnom i pusti bradu, obrij glavu, izgledaj opasno do retardirano.
Ja držim da je sve u prvom dojmu i tonu kojem se obračaš.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger