Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2018., 16:29   #81
Ja nisam ništa osim 6 sapuna kupila u siječnju, i još imam dosta zalihe. Dođe mi da kupim neku mazalicu za tijelo ili kremu za ruke, ali kada pogledam popis koliko čega imam odmah odustanem od toga. Još moram 11 mjeseci izdržati.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:16   #82
Kad potrosim kremu koju imam trenutno (za cca mjesec dana) onda dolazi na red krema koja ceka neotvorena u ladici vec nekih 14 mjeseci. A onda smijem kupit neku ful novu

...da se pohvalim s kremama za lice, kad vec ne mogu s puderima i parfemima.
parfemi su mi svi dosadni koje imam, pogotovo ovi koje sam frisko kupila u velikim pakiranjima Meni se cini da su mi bolje pogadjali kad bi mi kupili parfem na poklon (50% pogodaka, 50% promasaja), nego kad si sama izaberem (prvih par testiranja su mi svi fenomenalni, onda kupim i dosade mi)
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:23   #83
Meni parfemi ne dosade. I uvijek pogodim kad sama biram. Ali zato ruzevi....namazem dvaput i dosadi mi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 11:06   #84
U prvom mjesecu sam potrosila 204kn na the ordinary i 36 na ecotools kistove za oci (primarno jer su shipping saver). Sve u svemu super. Srecom da se ne ubrajaju higijena i suplementi u izazov

Malo me jos ziviciraju zalihe, ali potrudit cu se.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 11:13   #85
Meni the Ordinary spasava budzet (a visak potrosim na krive parfeme ) otkad se pojavio Da ga nema, kupovala bih puno skuplje serume, npr. EL ANR koji vec dugo imam zelju probat, a sad vec imam i godinica za tak nesto.
Zato sad za cijenu jednog npr. EL ANR sam cijele godine opskrbljena sa svim mogucim od the Ordinary

E sad, dokle ce to trajat...
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 11:42   #86
Meni je TO (jos ga kombiniram sa Hylamide serijom) malo narusio budzet jer sad sa hrpom aktivnih sastojaka trackam i vrat i dekolte. ali u svakom slucaju mi je bolja rutina i koza, a i jeftinije me izade od xy slojeva azijske hidratacije. Sad odmah 'u glavu' tocno sto mi treba.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:30   #87
ja moram stat na loptu jer sam vec spizdila masu na šminku i skincare. od sheet maski, kiselina, ulja, pa do pudera, konsilera i sl. a tek je početak godine
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 15:42   #88
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Kad potrosim kremu koju imam trenutno (za cca mjesec dana) onda dolazi na red krema koja ceka neotvorena u ladici vec nekih 14 mjeseci. A onda smijem kupit neku ful novu

...da se pohvalim s kremama za lice, kad vec ne mogu s puderima i parfemima.
parfemi su mi svi dosadni koje imam, pogotovo ovi koje sam frisko kupila u velikim pakiranjima Meni se cini da su mi bolje pogadjali kad bi mi kupili parfem na poklon (50% pogodaka, 50% promasaja), nego kad si sama izaberem (prvih par testiranja su mi svi fenomenalni, onda kupim i dosade mi)
To kremu za tijelo u zalihi 14 mjeseci. Imam i ja takvih kojih sam kupila, a još nisu došli na red. Iako primjećujem da mi se to dešava sa uljnim losionima / uljima. Treba im puno da upiju, i onda mi ih se ne da trošiti pogotovo zimi kada se smrzavam. A niti mi ne odgovaraju baš po njezi.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 00:12   #89
Kupljeno u 1.mjesecu:

Trend it up lak za nokte 17,90
Fa krema za tuširanje 15,90
Schaebens maska za lice 4,50
Catrice Lip treatment 31,90
__________________________
suma 70,20 Kn

Nisam nezadovoljna jer sve koristim, nema nekakve zalihe od prije tako da kupujem kako trošim, ali definitivno je ovo ispod nekog limita od 200 kn koji sam si zadala.
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 11:39   #90
Ja sam ful zadovoljna. Potrošeni iznos je relativno mali (330KN) a još važnije kupljen je samo 1 puder i 1 baza za sjenila (koju sam odgađala pola godine i trošila zalihe).
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 19:15   #91
Skoro mjesec dana nisam ništa kupila, točnije nisam ušla ni u jednu drogeriju.

( Uzela sam jedan set od 4 proizvoda u Avonu za 26kn - ali to sam pokrila zaradom, pa neću ni računati, a i vjerojatno ću nešto od toga i pokloniti, ili prodati kasnije... Isto tako, sad ću naručiti 2 gela za tuširanje i kremu za ruke (ukupno 16kn), ali isto pokriveno zaradom...)

Izazov mjeseca: koliko dugo mogu izdržati?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:11   #92
moj je izazov da bar 6 mjeseci izdržim bez kupovanja ičega osim higijene i tiu nadlaka.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 11:05   #93
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post

Izazov mjeseca: koliko dugo mogu izdržati?
13.dan veljače, ja još ništa nisam kupila. Osjećam se kao na liječenju od ovisnosti.. Brojim dana bez kupovanja kozmetike...

Dakle, veljača, do 13.2. potrošeno = 0,00kn

(Avon sam već rekla da neću uračunavati, ako narudžbu pokrije zarada, tako da 2 gela za tuširanje + mala krema za ruke - sve skupa 16,00kn - ne računam... )

Zapravo, kad bolje razmislim, ja sam ovaj mjesec do sada na kozmetici zapravo zaradila, a ne potrošila...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 11:30   #94
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
13.dan veljače, ja još ništa nisam kupila. Osjećam se kao na liječenju od ovisnosti.. Brojim dana bez kupovanja kozmetike...

Dakle, veljača, do 13.2. potrošeno = 0,00kn

(Avon sam već rekla da neću uračunavati, ako narudžbu pokrije zarada, tako da 2 gela za tuširanje + mala krema za ruke - sve skupa 16,00kn - ne računam... )

Zapravo, kad bolje razmislim, ja sam ovaj mjesec do sada na kozmetici zapravo zaradila, a ne potrošila...
Bravo lila! Do kad je apstinencija?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 11:38   #95
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Bravo lila! Do kad je apstinencija?
Dok izdržim...
Prema stanju zaliha, većina toga mi ne treba barem do jeseni.

Još imam nepotrošenih 50-ak kn na DM kartici (od rođendana) - to ću potrošiti u subotu na Balea odstranjivač make-upa i neki C vitamin.

I nastavljam dalje u istom tonu... nema trošenja dok nečeg ne ponestane, tj. dok ne otvorim zadnje pakiranje, onda mogu kupiti novo... takav je plan... tj. izazov...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 11:51   #96
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Dok izdržim...
Prema stanju zaliha, većina toga mi ne treba barem do jeseni.

Još imam nepotrošenih 50-ak kn na DM kartici (od rođendana) - to ću potrošiti u subotu na Balea odstranjivač make-upa i neki C vitamin.

I nastavljam dalje u istom tonu... nema trošenja dok nečeg ne ponestane, tj. dok ne otvorim zadnje pakiranje, onda mogu kupiti novo... takav je plan... tj. izazov...
Ja tako i inace s preparativom radim, meni dekorativa radi probleme.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 12:40   #97
Bravo lila

Mislim da se ovo ne ubraja u budget, ali ja sam napokon kupila 70% alkohol i sve ispricala. Posto sam planirala kupiti neki sa feelunique za 10£, ustedila sam jedno 80%.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 15:55   #98
Ni ja nisam ništa kupila već 2 i pol mjeseca osim par sapuna i Veet kreme dakle kupujem samo potrebno. Nadam se da ću izdržati do kraja godine već sam sada pomalo luda i htjela bih u shoping. Mislim da je curama koje gomilaju dekorativnu kozmetiku lakše, jer ona zauzimaju puno manje mjesta, a dekorativna i uglavnom ima duži rok valjanosti od preparativne. Još da isto uspijem i sa slatkišima, pa da ih ne kupujem do kraja godine.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 16:42   #99
Prijava za prvu polovicu Veljače - ukupno 59kn
(boja za kosu, odstranjivač make upa - nakon što sam neki dan otvorila zadnju bočicu - i lak za nokte - ovo zadnje potpuno nepotrebno, ali bilo je 8kn i počastila sama samu sebe - za ovu apstinenciju)... uloške i blazinice ne računam, to je higijena...

Nastavljam dalje s izazovom.

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:08   #100
Prijavljujem za siječanj/veljaču da sam se relativno uspješno držala izazova.
Kupila sam serum za lice (139kn) i novi puder (i to još na dobrom sniženju, za 37kn) što su bile zamjene za potrošeno i svakako su mi trebale, ali sam pokleknula i pred jednim AlphaH setom (180kn) i vitamin C serumom (83kn) koji su cure nahvalile na azijskoj kozmetici, što mi nije bilo neophodno, ali...

No, kako mi je siječanj bio stvarno težak mjesec iz nekih osobnih razloga, mislim da je moglo proći i puno gore tako da sam zadovoljna.
Do kraja veljače nema više kozmetičkih kupovina.
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.