Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 12:40   #1
Muška moda streetstyle- vaše mišljenje

Bok evo zanima me ukratko sto vi mislite o muskoj modi streetstyle, volite li to cure? Te decki jel se vi obalcite tako i jel vam se svidja taj look. Za one koji ne znaju to je nesto tipa Justin Bieber, ono obuca je uglavnom vans, nike, adidas, te po mogucnosti mozda koji skuplji komad, od odjece su to , nekada poderane, uske traperice, one duge majce, dukse i deblji djemperi, mozda se moze reci s dodirom vintage-a. Dosta cesto camo tu zna biti u igri. Te recimo da su brandovi u pitanju vecinom Adidas Originals, Zara, Bersha, Reserved , Pull and Bear. Malo skuplji realm muskog streetstyle-a bi bio recimo Gucci, Dsquared, Superdry... Ma vjerovatno svacate o cemu pricam.

Stoga da ponovimo pitanje(a). Svidja li vam se taj look? Da li ga sami furate? Jel vam se svidaju takvi decki?
FallenAngel97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 15:02   #2
Joj ja ne volim frajere koji prate modu. Ima mi nesto izrazito odbojno u tome.
Za muskarca mi je dovoljno da je cist i uredan, normalne traperice (nikako skinny ili poderane), veste, hoodieji, kosulje, patike ili cizme, nista ekstravagantno i pomodno, a pogotovo ne ovaj donedavno hipsterski a odnedavno dzastinbiberovski stil, fuj fuj. I ove frizure i brade radi trenda, bljak.

Volim da ima svoj stil (mm npr. fura siroko i kosarkaski i voli to i stoji mu i to mi je bas seksi), ko i kod cura uostalom, ali da slijepo prati modu i izgleda ko da je ispao iz MTV-jevog realityja
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 21:07   #3
Imaš teme na tu temu na zenskom kutku.
Preporucujem 👍.

A malo nizje dole tema:.. goli gleznjevi.

Ali brzinsko odgovor je NE.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 15:23   #4
Ne volim kad muški rade klauna od sebe .. previše fancy na muškome je katastrofa hahah ... meni se to ne sviđa, ali nije me puno ni brige
kako se tko nosi ..

Meni se najviše sviđa rock stil i na ženskima i muškima .. onako umjeren rock stil(ništa pretjerano)
to mi je baš super i uvijek prolazi.

Ne možemo se svi isto nositi, ali svašta viđam po gradu, ne možeš vjerovati što neki ljudi nose, kao da su iz cirkusa izašli.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 10:10   #5
Izgledat ces ok ako bude dojam da se ne trudis previse.
"Frajer sam i pratim modu" look najcesce meni ne bude lijepo.
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:37   #6
Ne vidim mjesta za nesigurnost i podizanje ovakve teme posto je taj krkanski look i tako dominantan u današnjim tramvajima (najbolje mjesto za provjeru trendova ).
Ne bih to obukao ni da se smrzavam! Milijun i prva inkarnacija trenirke u najgoroj, pripijenoj varijanti, one blesave frizure, cipele na gore spomenutu amajliju krkanluka - trenirku ili kako njeni korisnici vole reci - trenerku. Zara, pullnbear da ne komentiram... U kojem je to univerzumu Gucci street odjeca?
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.