Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 10:17   #41
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Možda da ona nađe nekog zgodnog frajera, pa se to pozitivno translatira na njen postojeći odnos? A on pošto se bude osjećao ugroženim-aktivira ? Nekad davno sam čitala da muškarci koji se osjećaju ugroženim ili sumnjaju na prevaru dublje pentriraju, možda je to riješenje
Sumnjam, jako! Proliveno mlijeko i točka. Brzali su i zamijenili oduševljenje početnim sexom koje uvijek postoji, s ičim ozbiljnijim i s više razloga za zajednički život. Niti prvi, niti posljednji muškarac, pa i žena, ali osobito muškarac, koji ozbiljno razmatra izbor tek nakon što prođe period u kojemu je sam sebi jako važan stoga što baš on nekoga jebe kada hoće. Malo poslije shvate da je to posve uobičajeno, ali tada uoče i sve ostalo. Što nužno ne mora biti niti približno savršeno za njih i njihove potrebe.
Naprosto je puka lutrija, igranje vatrom, vući ijedan ozbiljan potez u MŽ odnosima prije makar godine istraživanja i promatranja, vrednovanja. Jest da postoje ljudi koji su dobili premiju s prvim listićem na lotu, ali svi znamo koliko su rijetki.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:18   #42
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Možda da ona nađe nekog zgodnog frajera, pa se to pozitivno translatira na njen postojeći odnos?
Ne bi išlo.

Jer je još uvijek zatelebana u svog sadašnjeg.

A ako jednog dana nađe nekog novog zgodnog frajera, onda će taj novi penetrirati duboko u nju, a sadašnji će frajer biti zaboravljena prošlost.

Takve su žene. Nema kod njih nikakvih translacija. Kod njih si ili pukovnik ili pokojnik.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:21   #43
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Naprosto je puka lutrija, igranje vatrom, vući ijedan ozbiljan potez u MŽ odnosima prije makar godine istraživanja i promatranja, vrednovanja.
Ukratko, preporučaš da se ljudi najprije promiskuitetno izdovolje, pa da tek nakon toga započnu tražiti nekoga s kime će se skrasiti?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:28   #44
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ne bi išlo.

Jer je još uvijek zatelebana u svog sadašnjeg.

A ako jednog dana nađe nekog novog zgodnog frajera, onda će taj novi penetrirati duboko u nju, a sadašnji će frajer biti zaboravljena prošlost.

Takve su žene. Nema kod njih nikakvih translacija. Kod njih si ili pukovnik ili pokojnik.
Moj komentar je bio ironija na "riješenje problema" , don't worry
Mislim- imamo problem pa ćemo napraviti veći
Gori vatra, daj benzina
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:37   #45
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Moj komentar je bio ironija
Aha. Sad kužim. Podjebavaš Angry-a.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:41   #46
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
I da, decko ima 22 godine, potpuno je zdrav, psihicki i fizički
Puno ste vi premladi za ovakvu ozbiljnu spiku. I već se spremili živit skupa.
Neće to potrajati. Ne može dvoje tako mladih seksat se jednom u dva tjedna.
Niste penzići u 60-tima.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:44   #47
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
Nekad razgovor nije rješenje - ovo je ta situacija

Seks je energija, ne podnosi trančiranje riječima.
+1

Gizmolina, ne možeš tu ništa napraviti, raziđite se. Niste seksualno kompatibilni, ne proizvodite tu atmosferu.
A neki ljudi stvarno ne mogu održati seksualnu napetost u udobnim zajedničkim kućanstvima, mentalno i fizički se otrome.
Nemoj paničariti ni samosažaljevati se, iskoristi ovu situaciju za učenje o odnosima, jer seks nije nešto što se izolirano događa između dvoje ljudi n puta tjedno, nego si "u seksu", pa intenzitet može rasti ili opadati ovisno o okolnostima, ili nisi u seksu - a to je kraj priče.
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:47   #48
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Puno ste vi premladi za ovakvu ozbiljnu spiku. I već se spremili živit skupa.
Neće to potrajati. Ne može dvoje tako mladih seksat se jednom u dva tjedna.
Niste penzići u 60-tima.
Jednom tjedno, u prosjeku* ...nekad i dva ako imam sreće
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:48   #49
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ukratko, preporučaš da se ljudi najprije promiskuitetno izdovolje, pa da tek nakon toga započnu tražiti nekoga s kime će se skrasiti?
Da, ali je moguće i paralelno. U tom istraživanju se već naiđe na posebne primjerke, svakome od nas kompatibilnije po važnim kriterijima od random izbora. Prva smatram sex iznimno važnim dijelom veze, ali, s jedne strane ne jedinim, a s druge, kolikogod sex načelno bio u najmanju ruku ugodan i blagotvoran za ego, nije svaki sex magija i ono što želimo. A usporedba je jedini način da to shvatimo.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:49   #50
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Spomenuo si da "veza bez seksa nije veza", pa sam samo razmišljala o svim onim vezama koje ne uključuju seks, a ipak to jesu : D.
Ok, ali su to rubni slučajevi
Imaš i one parove gdje se zavjetuju na "predbračnu" čistoću

Ajmo se držati glavnine Gaussa : D
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Jedno je da je to problem za vezu, a drugo je nazivati takvu vezu, vezom bez seksa.
Možda netko želi 3 puta dnevno, a partner samo jednom i ovaj se osjeća ugroženo. Jel i onda to veza bez seksa?
Ok, nova kategorija, veza s manjkom seksa
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post

Razumijem što želiš reći i slažem se da je problem, samo što se nerijetko gura pod tepih (iz iskustva) jer često su ovi drugi aspekti veze i više nego zadovoljavajući, pa onda naprosto... Nadaš se čudu.
Ma dobro, jasno je to, zato sam i napomenuo to kao bratsko/sestrinsko ponašanje.
I braća i sestre su ti jako dragi, ali s njima nema seksa (bar ne bi trebalo biti ).
Veza bi trebala uključivati ili cijeli paket, ili biti obostrano jasno da su neke stvari izbačene iz paketa.
I kužim tu situaciju, samo napominjem da mi to ne izgleda kao dugoročno održivo stanje.
Odnosno, da se ispravim, može se i takva veza održati, ali nije sretna...
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ne želim se opravdavati, ali ni meni takav razvoj situacije nije bio ugodan.
Kome je pak bilo gore... Valjda njemu.
No iz mojeg kuta - mučilo me to. Bila sam svjesna da radim nešto krivo i da to u "normalnim vezama" nije tako, a s druge strane ne možeš se natjerati da ti netko bude seksualno napet ako nije jednako kao što ne možeš ni obrnuto (pa dobiješ slučaj nedostajanja nekog od bivših partnera).
Svo to vrijeme sam se ja nadala da će se nešto promjeniti i pokušavala sam sama sa sobom rasčistiti sve, ali završilo je tako kako je.
Mi smo si karakterno savršeno odgovarali, barem veliku većinu vremena. Veza je bila super i bila sam svjesna da ju ja "kvarim", a s druge strane ni on nije želio prekid.
Za razliku od lika iz uvodnog posta, ja i bivši smo puno puta pričali o svemu i ja sam bila (s njim!) otvorena po pitanju te teme. Nisam ga niti u jednom trenutku lagala niti sam izbjegavala razgovore o tome.
Gurali smo pod tepih ono što znači mogućnost da se situacije ne promjeni i oboje se nadali da će se desit čudo.
To je ok.
U vezi je bitna komunikacija.
I ok je i "žrtvovati" nešto, barem na neko vrijeme u interesu obostrane "sreće".
Međutim, kao što i sama znaš, to obično ima ograničen rok trajanja.
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
S tim da je dobar dio mog libida otišao i sa krivim lijekovima, pa ono... Vratit će se, ne? : D
Pa da.
Gle, shit happens.
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Nismo bili dovoljno iskusni da smo mogli odmah skužiti da tu fakat nema pomoći uz svu ljubav koja stvarno je postojala.
A kak to možeš skužiti?
Da i znaš da su neke stvari uzaludne...
Opet bi probala.
Na drugi način vjerojatno, no opet.
Ljudi se teško odriču stvari koje su im drage, a kamoli ljudi koje vole.
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
To je nešto što sam ja napisala u jednom od svojih prošlih postova, a ljudi nerijetko očekuju da objasniš svaku riječ, pa sam dodala edit.
Ok.
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Mogu onda ja ići tom logikom i reći da zašto se nebi poštovao onaj aseksualni dio mene i zašto on, oh tako pun nepoštovanja, uopće želi/očekuje seks?
U tom i je poanta.
Što je veza bez uzajamnog poštovanja?

Očite neravnoteže nisu nikad bile dobre.
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Možeš reći da je to nepošteno, ali ne i da je to znak nepoštovanja.
Nepoštovanje je kada te netko sili da radiš nešto što ne želiš, ali isto ako ti uskraćuje nešto što trebaš.

Teško je pričati o poštovanju u seksu, slažem se
I to je možda malo preteška riječ.
Ali ono, ako se osoba ne brine za tvoje potrebe (u onom djelu kojeg bi trebali raditi skupa), onda te ne poštuje.

Druga je stvar ako to ne može. Tu je onda bitna komunikacija.
U principu, nepoštovanje bi tu bilo u manjku komunikacije.

Ako vidiš da nekome nešto treba, a praviš se blesavom na to, ne poštuješ ga.
Ukoliko iskomuniciraš nešto s tom osobom, trudiš se oko toga, onda se to ne može nazvati takvim.
Poanta je u traženju rješenja, jbg.
Ako samo glumiš kladu, jer je tebi dobro, a drugoj osobi ne

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Realno, u toj situaciji ne možeš nikako ispast pošten - radio to preko one stvari, odbijao išta raditi ili sve između; a izgubiti seksualni interes je valjda vrlo rijetko nečija odluka.
Možeš, barem privremeno.
Prvo, spominjala si nepentrativni seks.
Drugo, za prvu ruku se neka osoba može izvještiti i u masažama
Ako imaš nekih problema, postoji nešto što ne bi radila, onda pokušaš doć do alternativnog rješenja.
Privremeno stvari mogu funkcionirati.
Dugoročno, jbg.

Kada voliš nekoga, želiš ga usrećiti.
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Evo na primjeru zaljubljivanja. Ukoliko se netko tko je u vezi zaljubi u nekog trećeg to nije pošteno, ali nije znak nepoštovanja jer to nije izbor.
Nepoštovanje dolazi sa ponašanje, a po meni ukoliko si otvoren prema partneru i iskreno mu kažeš kako stvari stoje ipak imaš poštovanja prema toj osobi.
Slažem se.
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Nije da sam mu prodavala "boli me glava" priče.
U komunikaciji je sve.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:51   #51
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Jednom tjedno, u prosjeku* ...nekad i dva ako imam sreće
Dva puta je minimum. Ja znam da imam problema ako bude prečesto. Al opet, ja sam manijak koji ako nije dva puta zaredom, onda ne valja. Kaj ja znam, ak mu se mogao dić svaki dan bez frke, onda valjda misli da je ok smanjiti količinu seksa sad kad živite skupa.
Uglavnom, premladi ste za te ozbiljne spike.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:51   #52
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
+1

Gizmolina, ne možeš tu ništa napraviti, raziđite se. Niste seksualno kompatibilni, ne proizvodite tu atmosferu.
A neki ljudi stvarno ne mogu održati seksualnu napetost u udobnim zajedničkim kućanstvima, mentalno i fizički se otrome.
Nemoj paničariti ni samosažaljevati se, iskoristi ovu situaciju za učenje o odnosima, jer seks nije nešto što se izolirano događa između dvoje ljudi n puta tjedno, nego si "u seksu", pa intenzitet može rasti ili opadati ovisno o okolnostima, ili nisi u seksu - a to je kraj priče.
Kako se razići i prekinuti nesto sto osjecas po prvi puta u zivotu kako spada?
Oboje smo imali sjebanu vezu prije ovoga, njega je ženska varala a moj frajer je bio verbalni i fizički zlostavljač.. Napokon smo i jedan i drugi našli sreću koju cijenimo vise od icega.
Dali je seks vrijedan prekida? Mislis da ne postoji mogućnost poboljšanja? On kaze da ne zna sta se dešava ali da je to samo faza i da ce proci..

Jel moguce da je ovo stvarno samo neka faza?
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:52   #53
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Dva puta je minimum. Ja znam da imam problema ako bude prečesto. Al opet, ja sam manijak koji ako nije dva puta zaredom, onda ne valja. Kaj ja znam, ak mu se mogao dić svaki dan bez frke, onda valjda misli da je ok smanjiti količinu seksa sad kad živite skupa.
Uglavnom, premladi ste za te ozbiljne spike.
Diže se njemu bez pol beda, ali djeluje kao da mu se neda..
I ja imam 24 godine, nije bas da imam jos vremena koliko zelim..
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:57   #54
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Diže se njemu bez pol beda, ali djeluje kao da mu se neda..
I ja imam 24 godine, nije bas da imam jos vremena koliko zelim..
A probaj s nekim divljim sadržajima. Zajedničko tuširanje, kupanje, na stolu, masaže, i razno razne akrobacije... to ima dobar efekt na ustaljenu monotonu praksu. Pa recimo u prirodi, dizala, gepek od auta, etc...

P.S. Nadam se samo da se ne seksate u mraku ili tak nekaj...
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:59   #55
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Kako se razići i prekinuti nesto sto osjecas po prvi puta u zivotu kako spada?
Oboje smo imali sjebanu vezu prije ovoga, njega je ženska varala a moj frajer je bio verbalni i fizički zlostavljač.. Napokon smo i jedan i drugi našli sreću koju cijenimo vise od icega.
Dali je seks vrijedan prekida? Mislis da ne postoji mogućnost poboljšanja? On kaze da ne zna sta se dešava ali da je to samo faza i da ce proci..
Ne smiješ prihvatiti da postoje samo loše, falične, veze, samo stoga što ima još i gorih, posve neprihvatljivih! Ima sjajnih muškaraca uokolo, mada možda ne iza svakog ugla. Onih koji će te držati kao kap vode na dlanu i u svakom pogledu tretirati kao svoju princezu, jedinu i najvažniju! Od toga odustati u 22. je suludo, defetistički i na koncu, najvažnije, bespotrebno. Potrudi se malo, riskiraj i vrlo vjerojatno možeš imati sve o čemu sanjaš, ili bar vrlo približno.
I da, sex je jako važan, tko god propovijeda drugačije naprosto, ili laže, ili tješi sam sebe projicirajući vlastitu tugu i promašaj kao normalno stanje.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 11:00   #56
Ako na početku veze stvari nisu kako spada, kasnije će biti samo još gore.

Pošalji ga doktoru.
Pogledaj primjer od DD.
Jbg. cura je imala nekih fizioloških problema, a ne znam imaš ovdje i priče cura koje su rodile, pa im je pao libido.
Popričajte.
On sigurno ne bi htio da ga varaš okolo (kao ni suprotno).
Pitaj da li ga pali nekaj drugo, da probate nekaj novo?
Daj mu guze
Ako te vara okolo, jbg.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 11:00   #57
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ne smiješ prihvatiti da postoje samo loše, falične, veze, samo stoga što ima još i gorih, posve neprihvatljivih! Ima sjajnih muškaraca uokolo, mada možda ne iza svakog ugla. Onih koji će te držati kao kap vode na dlanu i u svakom pogledu tretirati kao svoju princezu, jedinu i najvažniju! Od toga odustati u 22. je suludo, defetistički i na koncu, najvažnije, bespotrebno. Potrudi se malo, riskiraj i vrlo vjerojatno možeš imati sve o čemu sanjaš, ili bar vrlo približno.
I da, sex je jako važan, tko god propovijeda drugačije naprosto, ili laže, ili tješi sam sebe projicirajući vlastitu tugu i promašaj kao normalno stanje.

Kao što rekoh gore, veza bez seksa
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 11:01   #58
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Da, ali je moguće i paralelno.
Paralelno?

Misliš sa više partnera istovremeno, da se vrijeme što je moguće efikasnije iskoristi?

Ili to "paralelno" znači imati istovremeno jednu "ozbiljnu" vezu i uz to čitav niz "neobaveznih" spolnih odnosa sa drugim partnerima?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 11:03   #59
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Diže se njemu bez pol beda, ali djeluje kao da mu se neda..
Pa upotrijebi onda crnogorsku tehniku.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 11:04   #60
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ako na početku veze stvari nisu kako spada, kasnije će biti samo još gore.

Pošalji ga doktoru.
Pogledaj primjer od DD.
Jbg. cura je imala nekih fizioloških problema, a ne znam imaš ovdje i priče cura koje su rodile, pa im je pao libido.
Popričajte.
On sigurno ne bi htio da ga varaš okolo (kao ni suprotno).
Pitaj da li ga pali nekaj drugo, da probate nekaj novo?
Daj mu guze
Ako te vara okolo, jbg.
Aha, popuši, progutaj i daj guze! I svi problemi su rješeni. Kako da ne. Nešto se može i treba popravljati trudom, ali ništa se ne popravlja. Nego mijenja!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger