Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 09:16   #81
Naravno da ne treba.
Samo ti govorim da su očajnice puno poželjnije muškarcima. Realnost.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:28   #82
Quote:
Fashionable kaže: Pogledaj post
Nisam ga ja molila da budemo skupa niti sam uopce spominjala to...Naprotiv, rekla sam mu da ga pustam, ali da ga istovremeno ne mrzim i da ga razumijem...Uostalom, makla se jesam prva i napravila distancu...

U svakom slucaju mislim da ce me vise cijeniti ko zenu koja se pomirila sa situacijom i koja ne drami i kmeci kao do sada vec se stojicki i zrelo pokusava nositi sa svim tim...
Spominjala ti njemu svoje želje i očekivanja ili ne, iz načina na koji si postupila on je jako dobro čuo da si samu sebe stavila na čekanje i da se nadaš kako će se on u dogledno vrijeme probuditi i shvatiti da te voli.

Dakle, zapravo ga nisu pustila. Samo si popustila jer su ti uzde ispale iz ruku i budući da u toj situaciji nemaš kontrolu, prepustila si je njemu.

To nije ravnopravni položaj (a trebao bi biti), nego zavisan. O njemu.

U takvom položaju unaprijed si u minusu. Ja ne bih cijenila muškarca kojem bih rekla da ne znam volim li ga ili ne, a koji bi se potom stavio u položaj čekanja da se dosjetim mogu li živjeti bez njega. Jer takav za moj ukus nema dovoljno dobar karakter.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:45   #83
Quote:
Fashionable kaže: Pogledaj post
Nisam ga ja molila da budemo skupa niti sam uopce spominjala to...Naprotiv, rekla sam mu da ga pustam, ali da ga istovremeno ne mrzim i da ga razumijem...Uostalom, makla se jesam prva i napravila distancu...

U svakom slucaju mislim da ce me vise cijeniti ko zenu koja se pomirila sa situacijom i koja ne drami i kmeci kao do sada vec se stojicki i zrelo pokusava nositi sa svim tim...
U okolnostima koje imas, mislim da si OK postupila.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:52   #84
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Spominjala ti njemu svoje želje i očekivanja ili ne, iz načina na koji si postupila on je jako dobro čuo da si samu sebe stavila na čekanje i da se nadaš kako će se on u dogledno vrijeme probuditi i shvatiti da te voli.

Dakle, zapravo ga nisu pustila. Samo si popustila jer su ti uzde ispale iz ruku i budući da u toj situaciji nemaš kontrolu, prepustila si je njemu.

To nije ravnopravni položaj (a trebao bi biti), nego zavisan. O njemu.

U takvom položaju unaprijed si u minusu. Ja ne bih cijenila muškarca kojem bih rekla da ne znam volim li ga ili ne, a koji bi se potom stavio u položaj čekanja da se dosjetim mogu li živjeti bez njega. Jer takav za moj ukus nema dovoljno dobar karakter.
A sto sam po tvom misljenju trebala uciniti? Jedni savjetuju jedno, drugi drugo..Do sad sam se durila I ignorirala poruke,
Nije bilo dobro jer ga tada emocionalno ucjenjujem I stavljam pod pritisak I onda to isto nije ravnopravan polozaj jel da?

U ovom slucaju kada ga ne mrzim I kada pisemo stalozeno I bez poticanja teme o “ostajanju” ili ne “ostajanju” skupa
I kada sam mu iskljucivo pokazala razumijevanje I pomirbu sa situacijom kakva je…onda isto nije dobro jer sam ocajna i
On me nece cijeniti..

Mislim ne kuzim sto je uopce idealno I jel postoji idealno u situaciji u kojoj jesam???
Fashionable is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:01   #85
Postoji.
Zatvori to poglavlje života i kreni dalje.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:06   #86
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Postoji.
Zatvori to poglavlje života i kreni dalje.
Da super je lako reci nakon sto si s nekim prosao sve i svasta, proveo 3 predivne godine zivota i planirao buducnost…
Bas me zanima jel vi u svojim “savrsenim” zivotima tako brzo i proracunato donosite svaku odluku..Ako jeste, svaka cast.
Fashionable is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:09   #87
Ja ti kažem najkraći način.
Bolje užasan kraj nego užasi bez kraja.
Ti biraš.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:11   #88
Quote:
Fashionable kaže: Pogledaj post
Da super je lako reci nakon sto si s nekim prosao sve i svasta, proveo 3 predivne godine zivota i planirao buducnost…
Bas me zanima jel vi u svojim “savrsenim” zivotima tako brzo i proracunato donosite svaku odluku..Ako jeste, svaka cast.
Naravno da nije lako prekinuti.
A prekinuti zato jer ti je ego pogodjen je po meni bezveze.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:13   #89
Nemoj biti naivna pa se vodit za onim; pusti ga nek leto ako ti se vrati onda je uvijek tvoj, ako ne onda nije nikad ni bio.
Jebena patetika.

Ak ti se vrati nakkn izjave da hoće druge, to znači da neku ima opako u planu . Ak ti se vrati, znači da ga je ona odjebala pa si dobra i ti.

To nije zloba, nego život.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:18   #90
Super su mi ovi koji su i u ovome uspjeli pronaci igrice kontrole i moci, i pokusaje da se pokaze tko je faca. Jbt ne vrti se sve oko vaseg ega.

Iako, slazem se oko razlike izmedju pustanja i popustanja. Ovo drugo vodi samo u osobnu propast i ne bi se smjelo trpati pod ovo prvo.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:58   #91
Quote:
Fashionable kaže: Pogledaj post
A sto sam po tvom misljenju trebala uciniti? Jedni savjetuju jedno, drugi drugo..Do sad sam se durila I ignorirala poruke,
Nije bilo dobro jer ga tada emocionalno ucjenjujem I stavljam pod pritisak I onda to isto nije ravnopravan polozaj jel da?

U ovom slucaju kada ga ne mrzim I kada pisemo stalozeno I bez poticanja teme o “ostajanju” ili ne “ostajanju” skupa
I kada sam mu iskljucivo pokazala razumijevanje I pomirbu sa situacijom kakva je…onda isto nije dobro jer sam ocajna i
On me nece cijeniti..

Mislim ne kuzim sto je uopce idealno I jel postoji idealno u situaciji u kojoj jesam???
Ovako. Ako ti netko kaže da mu nisi ono što si mislila da jesi, pod pretpostavkom pravilnog postupnja i očuvanja vlastita integriteta, ne preostaje ti drugo nego primiti to na znanje (bez otpora i protivljenja, time mu ukazuješ poštovanje, tj da ga držiš zrelim i svjesnim posljedica njegovih odluka), te nakon toga poželjeti mu svako dobro, reći baj-baj i podvući crtu pod tu priču.

Nisi ga dužna i apsurdno je da ti njega još i tješiš u toj situaciji i daješ mu do znanja da razumiješ njegovu tugu pregolemu te da imaš dovoljno suza za oboje. (?!)
Jednako je apsprudno i da on tebe sirotu neutješnu tješi što nije ispunio tvoja očekivanja, govoreći ti o vlastitom grizodušju i da bi sve napravio za tebe.
Jer ako za nešto nije kriv (a nije, jer nitko ga ne može kriviti što ne dijeli tvoje osjećaje), onda i ne treba patiti od grizudušja. Može samo ljudski reći da mu je žao i distancirati se od tebe, kako ti ne bi pružao nadu i produljivao muke.
Ne može od tebe očekivati da čekaš dok se on zbroji i shvati što mu je. Jer ako to očekuje, onda je nezreo i nekarakteran - budući da te svjesno dovodi u situaciju u kojoj ne znaš na čemu si s njim. I na taj način produljuje ti muke.
Drugo, izjave tipa divna si, divim ti se i sve bih učinio za tebe , može objesit mačku o rep jer to nisu ništa drugo nego puke floskule koje služe samo tome da bi se on osjećao bolje. On, ne ti.
Jer jasno je da jednom kad prekinite nema što učiniti za tebe, niti bi ti išta tražila od njega pod uvjetom da si normalna. Vrlo je malo situacija u kojima bi netko od bivšeg nešto tražio i u tom slučaju ok, ako ste se ljudski rastali, ljudski će se i priskočiti u pomoć. No to nipošto ne ide u ladicu 'sve bih učinio za tebe'. Jer je to puko sentimentalno preseravanje i laž. Ne bi sve učinio za tebe i to je činjenica.

Dakle, oboje se ponašate apsurdno i nezrelo.

Dakle, protokol je ovakav: razgovara se i podvuče se crta. Tvoje durenje, plakanje, ignoriranje poruka i sve tvoje osobne patnje, nisu njegov problem i ne tiču ga se, niti treba znati za to. Riješavaj to sama sa sobom.
Zakođer, njegova uvrijeđenost, grizodušje i svi problemi koje ima u vezi s tim, nisu tvoj problem. Neka to riješava sam sa sobom.

Opcije razgovora u slučaju promjene mišljenja uvijek su dopuštene, no u ovom slučaju inicijativa za takvo što je na njemu, zato jer je on taj koji ne zna što hoće i gdje je sam sa sobom, a ne ti.

Stoga si pogriješila onog trenutka kad si inicirala razgovor koji ste vodili. Inicijativa za to trebala je doći od njega. Upitaj se zašto nije i sve će ti biti jasno.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:02   #92
Coeli ti je sve lijepo objasnila.
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:14   #93
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nemoj biti naivna pa se vodit za onim; pusti ga nek leto ako ti se vrati onda je uvijek tvoj, ako ne onda nije nikad ni bio.
Jebena patetika.

Ak ti se vrati nakkn izjave da hoće druge, to znači da neku ima opako u planu . Ak ti se vrati, znači da ga je ona odjebala pa si dobra i ti.

To nije zloba, nego život.
Ne radi se o drugoj, nego se radi o tome da on ne zna sto zeli u zivotu..I ponovio
Mi je to 300 puta jer sam se i ja dopovezala te druge i kako se zapravo radi o njoj..

Zbunjen je i ja mu to vjerujem jer je neiskusan uskocio u ozbiljnu vezu u kojoj
Ja vec imam odredjena ocekivanja koja on trenutno ne moze ispuniti..

Da je druga u pitanju mislim da bi mi to otvoreno rekao i okoncao sve jedno zauvijek,
jer je do samog kraja Bio iskren i zasto bi me drzao u ovakvoj situaciji
bezveze ako ima planove s drugom?

No, nebitno to sada..Svi mi imate misljenje o njegovim proracunatim reakcijama
I postupcima, ali ja sam zapravo jedina koja ga ovdje poznam i ono u sto sam
Sigurna je da je covjek koji nece ostati u necemu u sto nije siguran samo radi
“ostajanja”..i to je i dokazao..

Tako da sam ja u svakom slucaju spremna ako sve ostane takvo kakvo je sada,
Pustiti a ne popustiti..Ali pritom ga u nikakvom slucaju ne mogu “mrziti” I direktno
Prekinuti kontakt jer mi previse znaci, a I u zivotu mi nista nazao nije ucinio..
Ako su mu se osjecaji promijenili, promijenili su se ne zato sto je on tako odlucio
Ili jer me nije htio usreciti…Da se njega pita, sve bi bilo kao prije..

Hvala vam na misljenjima i savjetima, ali na kraju sam ipak ja koja morao zivjeti
Sa svim ovim i koja ne moze postupiti prema nekim obrascima, pravilima ili
Brzopletim odlukama jer se radi o osjecajima, i to dubokima..Ja cu to probati
Sve proci i preboljeti kao i do sada: na svoj nacin...svidjelo se nekome ili ne.

Mi cemo jos 2 mjeseca morati skupa zivjeti i to je ono sto me muci treunutno..
Imati ga blizu, a znati da nije moj...

Eto hvala vam jos jednom, a ja cu javljati novosti..ako ih bude..iako ste vec
Svi vec odustali i shvacam to, jer nisto osjetili na svojoj kozi takvu ljubav
koju je on pruzao meni..jer da jeste znali biste da nije tako jednostavno odustati
od nje...
Fashionable is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:15   #94
Ma naravno da ne traži drugu. On to samo tako teoretski.

Sretno dalje.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:41   #95
Quote:
Fashionable kaže: Pogledaj post
Eto hvala vam jos jednom, a ja cu javljati novosti..ako ih bude..iako ste vec
Svi vec odustali i shvacam to, jer nisto osjetili na svojoj kozi takvu ljubav
koju je on pruzao meni..jer da jeste znali biste da nije tako jednostavno odustati
od nje...
Da ovo nije pomalo oholo, samo ti si osjetila pravu, svemirsku ljubav? Nitko drugi na ovoj temi to ne može ni zamisliti?

Nisam pročitala sve, ali ovo što je napisala venera_veritas poprilično je realno i najvjerojatniji je scenarij.
__________________
Black planet
Lucretia V is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:46   #96
Quote:
Lucretia V kaže: Pogledaj post
Da ovo nije pomalo oholo, samo ti si osjetila pravu, svemirsku ljubav? Nitko drugi na ovoj temi to ne može ni zamisliti?

Nisam pročitala sve, ali ovo što je napisala venera_veritas poprilično je realno i najvjerojatniji je scenarij.
Ako ju je volio tako vise ju ne voli.
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:46   #97
Quote:
Lucretia V kaže: Pogledaj post
Da ovo nije pomalo oholo, samo ti si osjetila pravu, svemirsku ljubav? Nitko drugi na ovoj temi to ne može ni zamisliti?

Nisam pročitala sve, ali ovo što je napisala venera_veritas poprilično je realno i najvjerojatniji je scenarij.
Naravno da nisam samo ja osjetila ljubav .
Ova izjava se odnosila na konkretnu vezu izmedju mene i mog decka…
Kazem nitko se ne moze postaviti u moju situaciju jer nije dozivio osjecaje koje sam ja dozivjela i koji nisu bili
Jednostrani. Namjera mi nikako nije bila podcijeniti vas…
Fashionable is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:52   #98
Quote:
Fashionable kaže: Pogledaj post
Naravno da nisam samo ja osjetila ljubav .
Ova izjava se odnosila na konkretnu vezu izmedju mene i mog decka…
Kazem nitko se ne moze postaviti u moju situaciju jer nije dozivio osjecaje koje sam ja dozivjela i koji nisu bili
Jednostrani. Namjera mi nikako nije bila podcijeniti vas…
to bi bila obicna ljubav.
posebna je tebi samo zato jer je tvoja.

ne znam. ne bih proveo sekunde u vezi gdje se ne osjecam dovoljnim.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:54   #99
Quote:
Fashionable kaže: Pogledaj post
Naravno da nisam samo ja osjetila ljubav .
Ova izjava se odnosila na konkretnu vezu izmedju mene i mog decka…
Kazem nitko se ne moze postaviti u moju situaciju jer nije dozivio osjecaje koje sam ja dozivjela i koji nisu bili
Jednostrani. Namjera mi nikako nije bila podcijeniti vas…
Ok, jasno mi je kolika je bila ljubav između vas, indikativno je da ti nije rekao da te više voli na takav način. S obzirom na sve okolnosti, mislim da je druga osoba već zaposjela njegove misli i osjećaje. Nikada još nisam susrela nekoga tko razgovara na takav način s obožavanom ljubavlju samo hipotetski, uvijek se iza takvih razgovora krila konkretna osoba. Žao mi je, ali to je obično tako...
__________________
Black planet
Lucretia V is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:58   #100
Quote:
Lucretia V kaže: Pogledaj post
Ok, jasno mi je kolika je bila ljubav između vas, indikativno je da ti nije rekao da te više voli na takav način. S obzirom na sve okolnosti, mislim da je druga osoba već zaposjela njegove misli i osjećaje. Nikada još nisam susrela nekoga tko razgovara na takav način s obožavanom ljubavlju samo hipotetski, uvijek se iza takvih razgovora krila konkretna osoba. Žao mi je, ali to je obično tako...
Ok, dobro mozda je tako.

Ali ja ne shvacam iz kojeg bi mi razloga sada isao lagati kada je do
samog kraja bio iskren? Da priznao je da razmislja o tome kako je biti s drugima, ali mi je
puno puta ponovio da ne razmislja o nikom konkretnom..Zar nije moguce da jednostavno
zeli biti slobodan kako bi prozivio svoje iskustvo sa drugima jer jos nije spreman vezati se
za jednu osobu do kraja zivota?

I molim da mi ovo odgovore muskarci, iz svoje perspektive...Hvala..
Fashionable is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger