Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2006., 09:07   #61
Quote:
Lela kaže:
Ajme meni, kad čitam koliko ti sapuni isušuju kožu i kako ste dobile crvene fleke od njega mislim da ga ipak neću kupiti. Ja sam si neki dan kupila Urtekram sapun od ruže. Ništa ne isušuje kožu, dapače vrlo je hidratantan. Jedino što nakon njega kada bude puna bijelih grudica. Ali nema veze, za kožu je odličan. A što se tiče lush proizvoda oni uopće nisu prirodni.
jucer sam ponovila postupak po naominom naputku no podrucje iznad cicencekera me i dalje coha
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 10:33   #62
Quote:
Bani kaže:
jucer sam ponovila postupak po naominom naputku no podrucje iznad cicencekera me i dalje coha
Baš mi je žao Ne znam sad sam u nedoumici s tim ulola sapunima. Vidjet ću da li ću ga kupiti.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 11:50   #63
cuj morti buju tebi dobri. Ja inace imam jako osjetljivu kozu i nisam pretjerani poklonik sapuna opcenito no mislila sam da bu ovo pilo vodu kad je prirodno ...
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 11:54   #64
Meni je super onaj cimet kava mak Za guzu
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 14:22   #65
Quote:
Bani kaže:
jucer sam ponovila postupak po naominom naputku no podrucje iznad cicencekera me i dalje coha
a jesi se namazala poslije bademovim uljem na vlaznu kozu


ak jesi, nema ti pomoci

koji imas, s kozjim mlijekom
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 14:30   #66
Quote:
Bani kaže:
cuj morti buju tebi dobri. Ja inace imam jako osjetljivu kozu i nisam pretjerani poklonik sapuna opcenito no mislila sam da bu ovo pilo vodu kad je prirodno ...
Možda meni budu dobri ali ja također imam jako osjetljivu kožu pa mi se neda eksperimentirati. Možda ti nešto od sastojaka koje stavljaju u taj sapun ne odgovara. Možda neko eterično ulje ili nešto drugo. Ja pokušavam napraviti svoj sapun. Našla sam neke recepte na internetu - ispali su katastrofa Inače su mi svi preparati koje sam radila po tuđim receptima ispali katastrofa.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 09:13   #67
Quote:
Noemi kaže:
a jesi se namazala poslije bademovim uljem na vlaznu kozu


ak jesi, nema ti pomoci

koji imas, s kozjim mlijekom
nein to je ipak extra aktivnost a ja sam ipak lijena teta u godinama
imam cimet kavica i mak - mislim da cu ga udomiti
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 09:16   #68
Quote:
Lela kaže:
Možda meni budu dobri ali ja također imam jako osjetljivu kožu pa mi se neda eksperimentirati. Možda ti nešto od sastojaka koje stavljaju u taj sapun ne odgovara. Možda neko eterično ulje ili nešto drugo. Ja pokušavam napraviti svoj sapun. Našla sam neke recepte na internetu - ispali su katastrofa Inače su mi svi preparati koje sam radila po tuđim receptima ispali katastrofa.
ja se spremam (naglasak na spremam ) zmutiti neki sapunic od meda pravoga domacega no jos nis nasla dobar recept. Da updejtam testiranje - jucer dragi ponosno veli kak se je opral sa sapunom (sam si je zel i nije upucen u problemtiku ulola sapuna ) i kak sav mirisi no da ga to sve nekak steze i da mu je koza kaj lupinka
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 09:41   #69
Quote:
Bani kaže:
ja se spremam (naglasak na spremam ) zmutiti neki sapunic od meda pravoga domacega no jos nis nasla dobar recept. Da updejtam testiranje - jucer dragi ponosno veli kak se je opral sa sapunom (sam si je zel i nije upucen u problemtiku ulola sapuna ) i kak sav mirisi no da ga to sve nekak steze i da mu je koza kaj lupinka
Jadan Ja sam već par puta po tuđim receptima probala napraviti sapun. Nisu mi baš sjajno ispali. Doduše nisam koristila jaku lužinu već razblaženu pa je možda to razlog neuspjeha. Ne znam točno, uglavnom nije mi uspjelo. Jučer sam napravila još jedan po svom receptu. Onako otprilike sam stavljala sastojke i čini mi se da je ok. Ali to ću znati tek nakon nekoliko dana.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:00   #70
je sav je siroce s tom svojom kozom nikakav i inace a prirodno mu potaklo prirodno ljustenje

budes mi javila pa ak sljaka moze receptic?
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:07   #71
Quote:
Bani kaže:
je sav je siroce s tom svojom kozom nikakav i inace a prirodno mu potaklo prirodno ljustenje

budes mi javila pa ak sljaka moze receptic?
Može nema problema. Za par dana ću ti javiti!
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:56   #72
fala
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 19:29   #73
Quote:
Lela kaže:
Može nema problema. Za par dana ću ti javiti!
aj javi javno... hvala
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 21:01   #74
Quote:
vilinska musica kaže:
aj javi javno... hvala
Može nema problema.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 21:49   #75
ja imam gotovo sve njihove proizvode i stvarno su mi super,a favoriti su definitivno maslac za tijelo od lavande i čajevca,sapun od naranče i cimeta i sve kupke
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 14:13   #76
samo da updejtam- nakon cohanja ne koristim cimet-kava-mak sapun a kako stvari stoje ne bum se vise dala zasnubiti kaj se sapuna tice
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 12:58   #77
Quote:
Rock Star kaže:
O, da, Dove je jako dobar za lice! Opet sam mu se vratila. Inače si ni ne mogu prati facu nečim kaj nije sapun, ko da mi onda nije dovoljno čista...

I nije mi jasno kak se vi tuširate sapunom. Nema pjene uopće...!
ja isto koristim dove sapun sa mikrogranulama za pranje lica. koža mi je fantastična, niti jednog prišta, sapun je jeftin i dugo traje. i ne treba niš bolje, nikakva fensi-šmensi mlijeka za pranje i ne znam šta..
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 13:05   #78
uzasni su mi ti ulola sapuni. kao onaj ajax sapun za ručno pranje veša su.

ako je to kakti prirodno-onda bježim od prirode fala lepa
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 14:15   #79
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 15:17   #80
Baš sam prije par dana potrošila holiplant ulje pa sam kupila maslac za tijelo naranča & cimet. Odličan je! Koža mi je vidljivo glađa i elastičnija
Njihov sapun koristim samo za ruke, nikako za tijelo, a za lice niti slučajno. Rijetki su sapuni za lice, zapravo pripravci koji sliče sapunima. Tak bar kaže moja derma. Usporedbe radi, mrvicu su bolji proizvodi Mediteranean spa, slični Ulola, ima ih u Cosmu.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.