Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2007., 13:41   #21
i jos jedno pitanje, ako nista od navedenih saveta ne uspe, mogu li ih odneti kod obucara da mi od njih napravi papucice? posto ja njih prosto MORAM nositi, u bilo kom obliku
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 13:43   #22
cipele su ovakve, samo ravne i bele i nemaju ovakav znak nego na jednoj je slovo C a na drugoj D
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 13:44   #23
Moze li obucar od toga napraviti ovo:


nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 13:45   #24
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
kupila sam cipele broj 38 iako nosim 39 a ponekad i 40
razlog je taj sto su bile jedine koje su preostale a jaaaaaaaaako su mi se svidele a i cena je obzirom na kvalitet bila extra povoljna
oprosti, ali tebi tvoj nick baš i ne odgovara sasvim.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 13:45   #25
https://www.forum.hr/archive/index.php/t-187852.html
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 13:46   #26
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
cena je obzirom na kvalitet bila extra povoljna
Baš me zanima koliko?
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 13:51   #27
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
oprosti, ali tebi tvoj nick baš i ne odgovara sasvim.
znam
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 13:55   #28
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Baš me zanima koliko?
kod nas u srbiji velike svetske marke nemaju svoja predstavnistva (osim escade i jos par brendova) tako da mi firmirane stvari kupujemo po tzv. show roomovima po bgu (preuredjeni stanovi u kojima se prodaje shanirana roba). primera radi, jedne dior sandalice u tim stanovima mogu kostati od 100 eura pa do 300 najvise. ove su pre par meseci bile 200 (ali je samo bio broj 36 i ove) te male su brzo otisle, a ovima se cena spustala i spustala dok nisu dosle na citavih 40 eura uostalom ako ne uspem da ih prosirim, mogu ih pokloniti nekome
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 14:00   #29
Nosi ih u ruci

Ontopic: nećeš ih uspjet proširit, već samo uništit, pa zato bolje da ih odmah pokloniš nekom kome će odgovarati.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 14:29   #30
pa dobro šta ne poručiš preko interneta? imaš tih šmekerskih stvari puno veći izbor i lepo ti sve dođe. ja skoro svu svoju odjeću već skoro 2 godine tako kupujem jer prosto mi se gadi ta uniformiranost, dođem u diskač a 5 cura iste sandale, 10 njih iste topove. e pa ne moze ...

Radis isto sto i ja pre (sad sam malo veca pa sam se smirila ), manje veće nije u pitanju kad ti zapne za oko , pa posle delim okolo.

Mozes cipele dat na kalup postolaru i napomenut da ih drzi duze, moglo bi upalit.
Tako sam ja jedne cizme br 36, inace nosim 37.5 uspela da nategnem i lepo sam ih nosila udobne mi bile celu zimu.

Pokusaj nista te ne kosta.
BlondBombina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 14:41   #31
Obuj dva para čarapa i natopi ih u rakiju, navuci cipele i hodaj,tako par puta i raširiti će ti se. Ovo vrijedi samo ako su kožne.
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 14:52   #32
[QUOTE=BlondBombina;9085335]pa dobro šta ne poručiš preko interneta? imaš tih šmekerskih stvari puno veći izbor i lepo ti sve dođe. ja skoro svu svoju odjeću već skoro 2 godine tako kupujem jer prosto mi se gadi ta uniformiranost, dođem u diskač a 5 cura iste sandale, 10 njih iste topove. e pa ne moze ...

bas zato kupujem stvari u show roomovima, posto od svega postoji samo po jedan ili par primeraka (kradene stvari su u pitanju). uglavnom te stvarcice pokupe devojke po bgu, tako da ja u svom gradu mogu da setam unikatne originalne stvari do sada mi se nije desilo da kupim nesto broj manje ali za sve postoji prvi put

poslusacu tvoj savet, ako nista... mama ce biti presrecna da seta dior cipelice
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:30   #33
Male cipele

kupila sam cipele broj 38 iako nosim 39 a ponekad i 40
razlog je taj sto su bile jedine koje su preostale a jaaaaaaaaako su mi se svidele a i cena je obzirom na kvalitet bila extra povoljna

cula sam za razne vrste saveta, natopiti ih mlekom, staviti novine u njih pa u zamrzivac, ill kombinacija ta dva saveta, kako vec

ima li neko od vas neki savet kako PROSIRITI cipele posto mislim da bi mi po duzini bile taman kad bih samo uspela da uguram nogu u njih ako je bitno, u pitanju su cipele koje lice na baletanke, znaci potpuno su ravne. samo sto ne idu na krug kao baletanke nego na spic
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:32   #34
i jos jedno pitanje, ako nista od navedenih saveta ne uspe, mogu li ih odneti kod obucara da mi od njih napravi papucice? posto ja njih prosto MORAM nositi, u bilo kom obliku [/
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:32   #35


cipele su ovakve, samo ravne i bele i nemaju ovakav znak nego na jednoj je slovo C a na drugoj D
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:33   #36
Moze li obucar od toga napraviti ovako nesto:

nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:38   #37
ja ne kuzim koji te vrag moze natjerati da kupis 2 broja premale cipele jer su prekrasne???

svaka cast na povoljnoj cijeni, dizajnu, bilo cemu...al ja si kupujem cipele koje namjeravam nositi, pa onda moraju biti odgovarajuceg broja.

to sto mi se neke svide, a nema moje velicine nije razlog za kupnju.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:51   #38
ja sam jednom nosila na proširenje postolaru
nije baš bilo efekta
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 17:52   #39
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post

ima li neko od vas neki savet kako PROSIRITI cipele posto mislim da bi mi po duzini bile taman kad bih samo uspela da uguram nogu u njih
pa ak nemres ni nogu ugurat u njih onda nemam pojma kojim filmskim trikovima bi trebalo rasirit te cipele
jedno je da su ti tjesne kad ih obuces,ak al stvarno nemres nogu u njih nagurat...
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 20:32   #40
o moj Bože, pa mogu bit triput prekrasne ako su ti 2 broja premale...evo ja nosim 36, daj meni ta dva broja pa će ti bit taman
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.