Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 14:50   #2701
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Ma nikako, na kraju sam morala dati maminu adresu jer je ona jedina bila doma ujutro, svi drugi kao i ja rade od 8-16/17/vise h. Sto mi nije bas bilo drago jer ne zelim da mama zna koliko kozmetike kupujem (ona je onaj tip zene od vode, sapuna, jedne kreme i jednog parfema, malo sminke tu i tamo )
To im je mali minusic svakako, trebali bi vodit racuna i o tome da kozmetickim ovisnicima omoguce i tajni shopping
Ha ha, ima nešto i u tome Ne znači da se kupci žele umrežiti s cijelom obitelji, susjedstvom i ostalima, možda žele da njihov shopping ostane samo njihova stvar.

Maryah1, bejo i Maria Flores, hvala na odgovorima!

Budem nešto od toga dogovorila.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 00:31   #2702
LP, naručila sam parfem sa Notino.hr s kojim baš nemam sreće oko isporuke, tj. nisu mogli naći adresu, pa su ponovno trebali dostaviti ali nisu i tako.... no u međuvremenu dobih vremena za raspitivanje pa me zanima dali su njihovi parfemi original ili dobra kopija, osobito oni po 100ml?
mrvica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:46   #2703
Quote:
mrvica8 kaže: Pogledaj post
LP, naručila sam parfem sa Notino.hr s kojim baš nemam sreće oko isporuke, tj. nisu mogli naći adresu, pa su ponovno trebali dostaviti ali nisu i tako.... no u međuvremenu dobih vremena za raspitivanje pa me zanima dali su njihovi parfemi original ili dobra kopija, osobito oni po 100ml?
Notino prodaje originale, bez obzira na mililitražu.
Bukowski1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:00   #2704
Quote:
Bukowski1011 kaže: Pogledaj post
Notino prodaje originale, bez obzira na mililitražu.
Jel tko kupovao one mini parfeme po 1 i 5ml?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:58   #2705
ja sam od 1 ml, dovoljno za nekoliko puta, nisu na špricu
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:08   #2706
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Jel tko kupovao one mini parfeme po 1 i 5ml?
Ja imam 20ak od 1ml i par komada od 5ml. Originali su, ovi od 1ml su mi super za vidjeti odgovara li mi neki parfem prije nego kupim veće pakiranje, a ove od 5ml kupim neke koje bih inače rijetko koristila pa da se izguštam malo.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 13:58   #2707
Ima li Notino popustni kod za prvu kupnju?
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 14:56   #2708
Quote:
darija* kaže: Pogledaj post
Ima li Notino popustni kod za prvu kupnju?
Ne
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 15:03   #2709
Stigla narudžba s Notina dva parfema sve u redu batchevi i miris, vidi se da ih dobro skladište.
Za sad sam zadovoljna i još nekoliko parfema s wish liste planiram isto uzeti od tamo.
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 17:23   #2710
meni stigao paket sa lijepa.hr..isto opet prezadovoljna i mirisima i ostalim stvarima, šamponom i acetonom, još je za vikend bio popust 15 % na sve
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 14:09   #2711
Imate li dobra iskustva sa biraj.hr? Parfemi su original? I dostava je brza?
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 17:24   #2712
Quote:
darija* kaže: Pogledaj post
Imate li dobra iskustva sa biraj.hr? Parfemi su original? I dostava je brza?
Za svaku preporuku
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 10:14   #2713
Quote:
Solitary kaže: Pogledaj post
Sve je to okej, samo zašto bi mi oni to naručivali kad ovdje već imaju.
Jedino me to oko dostave zanima, pa ako netko zna za lijepa.hr (ono što sam gore pitala) bit ću zahvalna da javi.
Ja imam loša iskustva s "lijepom"..uplatim, i to ne mali iznos, štopaju mi novce. Piše da šalju bar dan nakon uplate, moje šalju nakon 2 dana. Dostava Zagreb, čekam nakon roka, dostavu u firmu, tj dućan koji radi od 8-21, i opet omanu po 2 dana ekstra. i nije do GLS-a, jer gLS svaki dan dolazi kod nas u dućan, nego paket ni ne pošalju.
Sad sam dodatno ljuta jer sam im postavila upit, na koji ne trzaju već 5 dana. Poslala upit na chat, tamo isto dobim automatski odgovor:
Poštovani! Hvala, što ste nas opet posjetili. Ako imate bilo kakvo pitanje ili trebate našu pomoć, kontaktirajte nas i mi ćemo pokušat, da vam pomognemo. Srdačan pozdrav, Vaša Lijepa.hr.

I šta reći, osim da me izbace iz takta, i baš ću sad forsat da vidim kada će mi odgovoriti...pitanje je vrlo jednostavno, da mi objasne newsletter.
must have me is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 15:02   #2714
Koliko se ceka isporuka da Profumino?
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 17:19   #2715
Meni je favorit lijepa.hr jer imaju paypal, narucim sutra max prekosutra je kod mene.
Mozda je do uplate, jer ako se uplacuje virmanski to traje dan dva i ne isporucuju dok ne dobiju novce na racun
Takvo je moje iskustvo s notinom, uplacujem i oda dok prode uplata bla bla paket je kod.mene tek za 7 dana.
A vise preferiram i lijepu jer omaju nelad akcije 10kn postarina , notino nikad.

Porfumino mi je znao putovati i po 15 dana al uvijek dode.
calecaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 13:54   #2716
Thumbs down

Quote:
calecaki kaže: Pogledaj post
Meni je favorit lijepa.hr jer imaju paypal, narucim sutra max prekosutra je kod mene.
Mozda je do uplate, jer ako se uplacuje virmanski to traje dan dva i ne isporucuju dok ne dobiju novce na racun
Takvo je moje iskustvo s notinom, uplacujem i oda dok prode uplata bla bla paket je kod.mene tek za 7 dana.
A vise preferiram i lijepu jer omaju nelad akcije 10kn postarina , notino nikad.

Porfumino mi je znao putovati i po 15 dana al uvijek dode.

Meni bome više nije. Ali ovo s paypalom nema veze. I biraj.hr ima paypal i sve kartice i besplatnu dostavu - nikakvih 10kn i stigne drugi dan, maximalno prekosutra. i uvijek mi odgovaraju na mail.
od lijepe.hr nisam dobila povratnu info. a i paket se vratio..no koment..
must have me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 13:57   #2717
Quote:
Find.out kaže: Pogledaj post
Koliko se ceka isporuka da Profumino?
Dugo. 6-7 radnih dana uglavnom.
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 17:27   #2718
Thumbs up

Stigao mi je prvi paket s NOTINA,
naručila sam svašta, uključujući parfeme i definitivno su original.
Sve je profi zapakirano, jako kvalitetno i moje preporuke.
Inače mi je stiglo za tri dana od uplate koja je bila na početku radnog tjedna.
__________________
...on and on
jedna_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 18:10   #2719
Je li tko narucivao Amouage sa lijepe ili notina.hr ? Znaju imati puno povoljnije cijene nego po inozemnim provjerenim stranicama, cak i za nove parfeme pa mi je sumnjivo
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 21:12   #2720
Tražim Muglerovu Auru, vidim da je ima na Ekupi. Jel to pouzdan site za parfeme? Iskreno, nikad nisam kupovala online parfeme i strepim. Ali Aure nema ni u Douglasu ni u Mulleru i nemaju blagog pojma ni hoće li doći, a kamoli kada. I na Lijepa.hr ima. O tom siteu još manje znam, tj. ništa ne znam.
Creamastique is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.