Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 12:24   #2821
Najlakse taksijem, cena oko 15 eur. A najjeftinije autobusom 72 do Zelenog venca. Cena 150 din, oko 1.2 eur. Detaljnije ovde.
maki_maki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 14:02   #2822
Kaj nema više onaj posebni aerodromski bus koji je stajao na željezničkoj i na Slaviji?

Nešto skuplji od ovg 72 (no još uvijek jeftiniji od taksija), ali i bitno brži (pravocrtniji, bez vrludanja).
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 14:44   #2823
Ima i dalje taj minibus A1, naveden je i na linku, ali ako ce u Knez Mihailovu onda on najmanje odgovara. Kosta oko 2.5 - 3 eur, a nije znacajno brzi od autobusa 72. I njemu treba nekih 30-35 min do Slavije, u zavisnosti od doba dana.
maki_maki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:16   #2824
trebam pomoć.
tražim smještaj u Beogradu, trenutno preko Bookinga i Airbnb-a. ono što mi sad treba je interaktivna karta grada odnosno gradskog prijevoza, da mogu vidjeti kako i čime od potencijalnog smještaja do određene adrese koja će mi tamo trebati (nije u strogom centru, nema puno ponude u neposrednoj okolici, pa mi javni prijevoz ne gine). na google maps daju directions samo za automobil ili pješke, a ove mape javnog prijevoza su tako konfuzne da ništa ne uspijevam iz njih iščitati. ima li netko neki upotrebljiv link?
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:37   #2825
evo nešto na brzinu..
http://www.gsp.rs/dokumenti/mapa_lin...a_20151125.pdf

Jel tražiš neki hostel , apartman ili hotel?

Jel te zanima neki poseban deo grada?
skene is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:52   #2826
Idi direktno u hotel Dom-jako jeftino a centar grada. Ako ti ne treba neki luksuz, na putovanjima je bitno ugl dobra lokacija cistoca i tople vode-ionako setas citav dan.
Ima jos 1 privatnik sa app od 30 eura u samom centru nadji ga na beogradskim agencijama-
Taxi nije skup.
Hosteli su grozni, imam dojam kad je prosla inspekcja ako je uopce i bila da su potrpali jos kreveta, ne daju osnovne stvari,...
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:28   #2827
Quote:
skene kaže: Pogledaj post
evo nešto na brzinu..
http://www.gsp.rs/dokumenti/mapa_lin...a_20151125.pdf

Jel tražiš neki hostel , apartman ili hotel?

Jel te zanima neki poseban deo grada?
poslala sam ti pp.
ovu kartu sam našla i dosta mi je konfuzna, htjela sam nešto interaktivno... ali hvala.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:31   #2828
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
ono što mi sad treba je interaktivna karta grada odnosno gradskog prijevoza
https://www.planplus.rs/ Ovde odaberi gradski saobracaj i prikaze ti sve sto te zanima, plus mozes da biras da ti da tacnu putanju od - do gradskim prevozom, stanice itd. Konkretno kad kliknes na ove 2 strelice u vrhu mozes da biras putanju koja te zanima.

Quote:
Otvorenomore kaže: Pogledaj post
Hosteli su grozni, imam dojam kad je prosla inspekcja ako je uopce i bila da su potrpali jos kreveta, ne daju osnovne stvari,...
Beograd ima odlicnih hostela, nisu svi grozni.
maki_maki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:31   #2829
Quote:
Otvorenomore kaže: Pogledaj post
Taxi nije skup.
idem na tjedan do dva, tako da ne dolazi u obzir opcija da se dva puta dnevno vozim taksijem... i ne treba mi centar grada, ne idem turistički.
gdje vi Beograđani tražite kad želite vidjeti kako od jedne adrese do druge javnim prijevozom?
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:33   #2830
Quote:
maki_maki kaže: Pogledaj post
https://www.planplus.rs/ Ovde odaberi gradski saobracaj i prikaze ti sve sto te zanima, plus mozes da biras da ti da tacnu putanju od - do gradskim prevozom, stanice itd. Konkretno kad kliknes na ove 2 strelice u vrhu mozes da biras putanju koja te zanima.
odlično, to mi je trebalo. hvala puno!
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 10:49   #2831
Inace, ko dolazi poslovno ili u shopping, ima i novi sajt http://www.infograd.rs/, gde se lepo po svakoj zgradi mogu pretraziti prodavnice i firme.
Defke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 12:03   #2832
Društvo,
trebao bi ići autom u (novi) Beograd (prvi put). Kakav je promet? Nadam se da neću imati problema sa HR tablicama.
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 01:50   #2833
Na Novom Beogradu ti je opusteno, posto su tamo siroke ulice, jedini problem je sto sve izgleda isto pa se pako izgubiti. Ja preko dve godine zivim tu i i dalje ponekad zalutam

U starom delu je veca guzva, za parking je muka i vozi se bezobraznije, mada opet ko je vozio u Grckoj i juznije mi smo kulturica

Za tablice neces imati problema, odnosno imaces ih koliko ih ima i neko sa Bg tablama, uvek se moze naci neko da te kljucuje ili ogrebe al to se desava svakome. Jedino ako nemas ono nalepnice 'Gotovina heroj' ili ' I <3 Tudjman' onda su sanse da imas problem nesto vece
Defke is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 22:58   #2834
Quote:
Defke kaže: Pogledaj post
Na Novom Beogradu ti je opusteno, posto su tamo siroke ulice, jedini problem je sto sve izgleda isto pa se pako izgubiti. Ja preko dve godine zivim tu i i dalje ponekad zalutam

U starom delu je veca guzva, za parking je muka i vozi se bezobraznije, mada opet ko je vozio u Grckoj i juznije mi smo kulturica

Za tablice neces imati problema, odnosno imaces ih koliko ih ima i neko sa Bg tablama, uvek se moze naci neko da te kljucuje ili ogrebe al to se desava svakome. Jedino ako nemas ono nalepnice 'Gotovina heroj' ili ' I <3 Tudjman' onda su sanse da imas problem nesto vece
Došao iz Beograda prije nekoliko dana. Sestrična inzistirala da idemo njenim autom jer poznaje grad. Bez ikakvih problema bi se snašao da sam išao sam.
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 13:03   #2835
Quote:
efos kaže: Pogledaj post
Došao iz Beograda prije nekoliko dana. Sestrična inzistirala da idemo njenim autom jer poznaje grad. Bez ikakvih problema bi se snašao da sam išao sam.
Nadam se da smo ostavili dobar utisak
Defke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 18:52   #2836
Ma grad je genijalan. Po samom centru bi se i idiot snasao jer je sve simetricno, brzo se shvati gdje je Kalemegdan a gdje ostale glavne tocke Knez Mihajlova i pijace i onda je lako.
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 00:15   #2837
Quote:
Defke kaže: Pogledaj post
Nadam se da smo ostavili dobar utisak
Grad mi je dobar (koliko sam stigao vidjeti za jedan dan). Zamjerka je na tome sto se u isti slabo ulaze, dosta je prljavo. Znam da je Zagreb manji grad ali je puno uređeniji. Pohvalio bi stanovnike grada koji su uvijek spremni pomoci.
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 01:33   #2838
Quote:
efos kaže: Pogledaj post
Grad mi je dobar (koliko sam stigao vidjeti za jedan dan). Zamjerka je na tome sto se u isti slabo ulaze, dosta je prljavo. Znam da je Zagreb manji grad ali je puno uređeniji. Pohvalio bi stanovnike grada koji su uvijek spremni pomoci.

Da, da, ja dolazim svake godine i pre 4-5 godina je bilo naznaka da ce se stvari popravljati na tom planu medjutim par zadnjih godina ponovo isto - korpe sa smecem koje se prelivaju... i generalna zapustenost fasada.
VisokiGost is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 17:13   #2839
Pozdrav, ukoliko ima neko da je išao taxijem od glavne autobuske stanice (Železnička 4) do Trga republike (blizu Pozorišta „Boško Buha“), ako bi mogao da napiše koja je okvirno bila cijena vožnje? BTW, da li sve taxi službe naplaćuju start vožnje? Hvala!
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 17:20   #2840
Od zelesnicke do trga ne bi trebalo da bude vise od 300 dinara, prilicno je blizu, peske verovatno i brze nego taksijem, posto taksi mora malo da kruzi a pesak samo pravu liniju, samo treba ici malo uzbrdo.

Mislim da sve sluzbe naplacuju polazak, oko 170 kinti.
Defke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.