Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2011., 23:55   #81
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
kakvi su bazeni - plitki/duboki/veliki ima li nekih plutajućih igračaka?!?!
Kad smo mi bili, bio je mali bazen za djecu, jedan veliki, oni jacuziji, mogao si ići se van kupati ali to se ne može sa djecom. Ako idete svi troje, preporučam Čatež. Od 18-21 je jeftinija karta, ima tobogana, divlje rijeke, valova, pada "kiša" i svašta. Moja se toliko nauživala na toboganu da smo nas dvoje bili krepani od stalnog penjanja . Uglavnom, nema cestarine, jako je blizu....
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:27   #82
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
kakvi su bazeni - plitki/duboki/veliki ima li nekih plutajućih igračaka?!?!
jedan duboki, jedan plići topli (metar dubine), spojen sa vanjskim, jedan za male, par đakuzija, nema plutajućih igračaka,
ali je jako lijepo. meni najdraže naše toplice.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:32   #83
Mi smo bili prosli vikend u Krapini u muzelu neandertalaca i bilo je mrak, klinci odusevljenia tatai mama radili bedastoce po muzeju (mi smo jos mali pa smo se slikali sa bracom majmunima)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:45   #84
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Mi smo bili prosli vikend u Krapini u muzelu neandertalaca i bilo je mrak, klinci odusevljenia tatai mama radili bedastoce po muzeju (mi smo jos mali pa smo se slikali sa bracom majmunima)
kako je tvoj najmlađi majmunčić to pratio? moj majmunčić će uskoro 2 godine pa ne znam kad je spremna za susret sa burazima?
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:49   #85
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Mi smo bili prosli vikend u Krapini u muzelu neandertalaca i bilo je mrak, klinci odusevljenia tatai mama radili bedastoce po muzeju (mi smo jos mali pa smo se slikali sa bracom majmunima)
i mi planiramo ići... koliko ste platili ulaznice? koliko se plaća za klince?

moj će sad 3 god, ja mislim da bi mu bilo zanimljivo.
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:52   #86
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
kako je tvoj najmlađi majmunčić to pratio? moj majmunčić će uskoro 2 godine pa ne znam kad je spremna za susret sa burazima?
super, njoj je to bilo zakon, ona ih je dragala, grlila tj prvo se malo sramila a kad je vidjela da joj nemogu nista onda je bila spreman za napad - prava zena sta ces
- muzes kao muzej je interaktivan pa je njima to bilo vrlo zanimljivo
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:56   #87
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
i mi planiramo ići... koliko ste platili ulaznice? koliko se plaća za klince?

moj će sad 3 god, ja mislim da bi mu bilo zanimljivo.
ulaznica za odrasle je 50 kuna po osobi a za malodobnu djecu 25 ALI uzmes obiteljsku koja je 100 kuna pa ti djeca ispadnu đabe (obiteljka obuhvaca dvije odrasle osobe i djecicu koliko ih imas)
http://www.mhz.hr/krapina.html
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 10:13   #88
Quote:
mybabyborn kaže: Pogledaj post
gresna gorica
to je ono preko puta velikog tabora? kaj tamo ima tak zanimljivo? životinje?
meni se više sviđaju divlje vode .
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 10:36   #89
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
to je ono preko puta velikog tabora? kaj tamo ima tak zanimljivo? životinje?
meni se više sviđaju divlje vode .
Divlje vode su super, preporučujem. Mi smo bili dva-tri puta (ali dok smo bili sami, ne s klinkom) i bili smo jako zadovoljni.
Sad mislim da bi na proljeće se do tamo s malom zaletjeli, ali malo mi je "frka" jer moja jako teško zaspi ako nije u svom krevetu za popodnevni spavanac. Ako planiramo da idemo tako da je povratak kad se njoj prispava (oko 14, 15 ) onda nam slijedi prvo totalna nervoza, nekoliko napada plača i bijesa (a sve to u autosjedalici) i tek onda spavanje (ako bog da). Kako mm nije baš pri živcima dok vozi onda na kraju JA pop...., posvađamo se , tak da mi odmah i svaki izlet prisjedne

Ali mjesto je super, samo treba paziti da mala baš ne ide preblizu potoka i ne odleti u njega, ali mjesta je stvarno puno (i livade i igralište i restoran). Jedino što smo mi bili ljeti kad je restoran pun puncat i dosta dugo se čekalo za klopu (tipa roštilj).
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 11:31   #90
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
to je ono preko puta velikog tabora? kaj tamo ima tak zanimljivo? životinje?
meni se više sviđaju divlje vode .

domaca klopica
imaju te zivotinje, da, i tabor za prosetati poslije. ali ja imam skroz malu bebu pa je nama to dosta.
vise da se prosecemo i naklopamo

joj ove divlje vode izgledaju super, kak je tamo?
mybabyborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 12:08   #91
Mnei je u divljim vodama bilo totalno bzvz.
ne znam kaj je tamo zanimljivo bas Mozda veliki klinci, na onom igralistu da se igraju, inace je dosadno skroz. Hranu smo cekali preko sat vremena, a nije bila uzasna guzva. Zivotinje vidis preko potoka u daljini.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 12:22   #92
Quote:
mybabyborn kaže: Pogledaj post
domaca klopica
imaju te zivotinje, da, i tabor za prosetati poslije. ali ja imam skroz malu bebu pa je nama to dosta.
vise da se prosecemo i naklopamo

joj ove divlje vode izgledaju super, kak je tamo?
Tabor je zatvoren za posjetitelje još od 2008.godine

Ali ima 5 min. od njega preeeedivan restoran, sa životinjicama, ljuljačkama, stolovima pod drvećem - taborgradska klet "Grešna Gorica"
Klopica - prava domaća

Preeedivno za otići, u proljeće ili ljeto, na izlet...
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 12:22   #93
mi bili prošli vik na divljim vodama možda će na proljeće bit b olja ponuda ali sada gubitak vremena
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 12:27   #94
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Tabor je zatvoren za posjetitelje još od 2008.godine

Ali ima 5 min. od njega preeeedivan restoran, sa životinjicama, ljuljačkama, stolovima pod drvećem - taborgradska klet "Grešna Gorica"
Klopica - prava domaća

Preeedivno za otići, u proljeće ili ljeto, na izlet...
je, samo je meni malo morbidno jesti srneci gulas i gledati srne, pitas se ciju mamu jedes.
a i ne cini mi se zabavno za djecu, pogotovo malu koju na mogu lunjati okolo po livadama
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 12:28   #95
Quote:
daca87 kaže: Pogledaj post
mi bili prošli vik na divljim vodama možda će na proljeće bit b olja ponuda ali sada gubitak vremena
mi smo bili na proljece prosle godine i nije me se dojmilo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 12:29   #96
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Tabor je zatvoren za posjetitelje još od 2008.godine

Ali ima 5 min. od njega preeeedivan restoran, sa životinjicama, ljuljačkama, stolovima pod drvećem - taborgradska klet "Grešna Gorica"
Klopica - prava domaća

Preeedivno za otići, u proljeće ili ljeto, na izlet...
ma da?

uf, dobro da nisam zadnji put tjerala muza da idemo do dvorca
restoran je presladak, daaa

dobro da znam za tabor, idemo tam ovaj vikend opet
mybabyborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 12:38   #97
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
je, samo je meni malo morbidno jesti srneci gulas i gledati srne, pitas se ciju mamu jedes.
a i ne cini mi se zabavno za djecu, pogotovo malu koju na mogu lunjati okolo po livadama
Tamo nema srna, kolko ja znam
Ima gro malih životinjica - kokice, zečeki, paunovi, golubovi...

A ak tolko voliš srne onda ni ne jedeš srnetinu, ne? Bez obzira jel tam šetala mama ili tata ove koju jedeš (a i teško da vlasnik sam obavlja kolinje u dvorištu i drži srne za to ).
Uostalom, pa nije srnetina jedina na jelovniku...

Ali tam baš ima mjesta za malu djecu da se igraju (pored onih vinograda) Nije baš ogromna livada..
A starci fino papaju i nadgledaju ih
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 12:41   #98
Quote:
mybabyborn kaže: Pogledaj post
ma da?

uf, dobro da nisam zadnji put tjerala muza da idemo do dvorca
restoran je presladak, daaa

dobro da znam za tabor, idemo tam ovaj vikend opet
E, mi smo to, nažalost, skužili na taj način
Da ne pričam da smo onda išli do Trakoščana - koj je isto bio zatvoren

Taj vikend smo fino proveli u autu - vozeći se okolo
Inače, priroda je divna ..
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 13:00   #99
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Tamo nema srna, kolko ja znam
Ima gro malih životinjica - kokice, zečeki, paunovi, golubovi...

A ak tolko voliš srne onda ni ne jedeš srnetinu, ne? Bez obzira jel tam šetala mama ili tata ove koju jedeš (a i teško da vlasnik sam obavlja kolinje u dvorištu i drži srne za to ).
Uostalom, pa nije srnetina jedina na jelovniku...

Ali tam baš ima mjesta za malu djecu da se igraju (pored onih vinograda) Nije baš ogromna livada..
A starci fino papaju i nadgledaju ih
bez brige, nisam ja jela, jeo je svekar i to mi je bilo dovoljno mucno gledale su me optuzivacki svejdno.
i kako nema srna? mi smo jeli i skroz uz nas je bila ograda i srene su pasle na 2m

a za djecu, treba utvrditi o kako maloj djeci govris. Ja govorim o ovima do 3 godine koje ne mozes pustiti na livadu da se sami zabavljaju.
Mozda je haharima od 7,8 godina i zabavno tamo, me znam.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 13:25   #100
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
E, mi smo to, nažalost, skužili na taj način
Da ne pričam da smo onda išli do Trakoščana - koj je isto bio zatvoren

Taj vikend smo fino proveli u autu - vozeći se okolo
Inače, priroda je divna ..

Veliki Tabor će navodno biti otvoren za javnost negdje ove godine. Ako idete u Grešnu goricu, pitajte vlasnika, on će vam reći više.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.