Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 14:57   #8721
Quote:
nexst kaže: Pogledaj post
Vjerojatno nisam!Slabo čitam....žene.
Ono ovih koji imaju jedno od tri navedena ima valjda 60%,onih koji zadovoljavaju kombinaciju od po dva navedena (u razlicitim kombinacijama) mozda 20%, onih koji ne zadovoljavaju ni jedno od navedenog je možda 15-16% (ovoj skupini pripadam ja )......a sad ti vidi šta ti ostaje.....još kad uzmeš da bar još 30 % žena ima slicne ako ne identične kriterije......nije ti/vama lako

https://youtu.be/azb-5oFH5Ag
Pa ti namjerno izbjegavaš treći kriterij...a taj možda presudan
Po ovoj tvojoj statistici ispada da samo 5% pokriva svo troje. Tuga, tuga, tuga golema na srce mi sjela...

OT: Modjo - Lady
Elois is offline  
Old 16.01.2018., 15:00   #8722
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Pa ti namjerno izbjegavaš treći kriterij...a taj možda presudan
Ja!Ma ne,neizbjegavam.!Vidiš li u kojoj sam skupini?
Garantiram......pa tko će sve to ispuniti......da si stavila pod *c* bogat ili glup umjesto *onoga* postotak bi bio veći
nexst is offline  
Old 16.01.2018., 15:12   #8723
Quote:
nexst kaže: Pogledaj post
Ja!Ma ne,neizbjegavam.!Vidiš li u kojoj sam skupini?
Garantiram......pa tko će sve to ispuniti......da si stavila pod *c* bogat ili glup umjesto *onoga* postotak bi bio veći
Loša si osoba, loše izgledaš i loše *****?
Tako veliš.
" onih koji ne zadovoljavaju ni jedno od navedenog je možda 15-16% (ovoj skupini pripadam ja )"



Lažeš, njušim dobricu...eto, ipak si u onih 60%...
Btw, zašto umjesto onoga? Nisi fer.
Elois is offline  
Old 16.01.2018., 15:28   #8724
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Loša si osoba, loše izgledaš i loše *****?
Tako veliš.
" onih koji ne zadovoljavaju ni jedno od navedenog je možda 15-16% (ovoj skupini pripadam ja )"



Lažeš, njušim dobricu...eto, ipak si u onih 60%...
Btw, zašto umjesto onoga? Nisi fer.
Samo zahvaljujući naivnosti žena,jer često vide ono što žele a ne ono što je stvarnost (u samozavaravanju ste daleko ispred muške populacije)ovi iz skupine 15-16% mogu imati/osladiti se onim bez da ispunjavaju ni fundament iz opisanog pod *c*......ali to su žene...naravno ne sve.
Samo me ti guraj u ovih 60%....upravo sam gore objasnio

https://youtu.be/QtPkRkVjydA
nexst is offline  
Old 16.01.2018., 15:56   #8725


Zločesti dečki ne razgovaraju ovako.
Dobrica si.
Elois is offline  
Old 16.01.2018., 16:15   #8726
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post


Zločesti dečki ne razgovaraju ovako.
Dobrica si.
OK.....ako ti tako kažeš......Chehinji je naprimjer Lazo dobrica a znamo ti, Lazo i ja da nije
nexst is offline  
Old 16.01.2018., 16:23   #8727
^
Zato ćemo mi lijepo opiti Lazu i sve mu naplatiti, svu njegovu zloću.
Ti ga dulje poznaješ pa tebi prepuštam čast da iz njega istjeraš zloduha, a ja ću gledati.

Dobra sam, ha?
Elois is offline  
Old 16.01.2018., 16:24   #8728
https://www.youtube.com/watch?v=zqbq4iUWeb8

meni je drito ovo
outofthered is offline  
Old 16.01.2018., 16:32   #8729
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
^
Zato ćemo mi lijepo opiti Lazu i sve mu naplatiti, svu njegovu zloću.
Ti ga dulje poznaješ pa tebi prepuštam čast da iz njega istjeraš zloduha, a ja ću gledati.

Dobra sam, ha?
Da Lazo nas ne opije!?Stari lisac je to a gled istjerivanja zloduha nisam bas bez bontona ....pa dame imaju prednost ....ne brini neću samo gledati.....zatreba li mogu ti dati.......podršku ......ako Chehinja naleti
nexst is offline  
Old 16.01.2018., 16:33   #8730
Quote:
outofthered kaže: Pogledaj post
Toooooo i ja zovem *drito*
nexst is offline  
Old 16.01.2018., 16:47   #8731
Quote:
outofthered kaže: Pogledaj post
Frende a da promjeneš avatar.....rastjerat ćeš i ovo malo žena na naslovu?
https://youtu.be/Y3dVKbFZLDU
nexst is offline  
Old 16.01.2018., 17:53   #8732
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Zna sestra kad bratac slini.
Hvala na pjesmi, inspirativna je.
Kao meni jutros "Chandelier"...slušam i gledam ja tako Youseffa kako ju krasno vrišti i prevodim si u glavi...slobodnim stilom

"Ženo, ti ne znaš stati,
crkoh ti,
kad ću naučiti?

Trudih se ja, trudih se ja a a a,
do sad svakoj bijah dobar,
čim ju pogledam topi se k'o led,
ženo, ti si nezasitna

1,2,3 1,2,3 pit'
1,2,3 1,2,3 pit'
1,2,3 1,2,3 pit'
Skuhaj mi kavu da ne po-pi-zdim

refren:
Aaaaaaaaa, u k**** sve, gdje su mi čarapee, gdje su mi ča-ra-peee?
Aaaaaaaaa, kasno je sad, već ljut sam k'o pas, gdje mi je kravataa?
Aaaaaaaaa, gdje je saaad, je li odletjela, ljulja li se to i onaa?
Aaaaaaaaa, ta najdražaaa, kao bokse s tvog lustera, sa tvog lu-ste-ra?..."

Možda netko čuje drukčije no ja bih se zaklela da baš to viče.

Za te jedna, Lazane
Kakve si ti champignone jela ovih dana ?

Gdje si ovog Youseffa nasla? Znas da nije los uopste . Nisam se potrudio i nisam poslusao . Nisam imao vremena . Medjutim istina je ziva da prevodi engleskih pjesama su evidentno sranje od teksta koje nista ne zeli reci . Steta sta nije moj tip .

Hvala ti na Enigmi . Jako lijpa izvedba .

Mickey Newbury : How Many Times
lazan is offline  
Old 16.01.2018., 17:59   #8733
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
^
Zato ćemo mi lijepo opiti Lazu i sve mu naplatiti, svu njegovu zloću.
Ti ga dulje poznaješ pa tebi prepuštam čast da iz njega istjeraš zloduha, a ja ću gledati.

Dobra sam, ha?
Vidi ti baba tracara . Vi to mene iza ledja?
A da se nas dvojica udruzimo i iz tebe istijeramo vraga ? Sta kazes ? Znas ono napravimo jedan egzorcist .
I odakle ti ideja da mene Nexst duze pozna ? Pojma nemam ko je Nexst i nisam imao tu pocast da ga upoznam pod originalnim nickom .

Quote:
nexst kaže: Pogledaj post
Da Lazo nas ne opije!?Stari lisac je to a gled istjerivanja zloduha nisam bas bez bontona ....pa dame imaju prednost ....ne brini neću samo gledati.....zatreba li mogu ti dati.......podršku ......ako Chehinja naleti
Opet se ti vrtis oko moje Cehinje ! Ti bi samo tijesio uplakane curice . Jebote pomisliti cu da si hijena . Odjebi od male Cehinje ?

The Exorcist Theme
lazan is offline  
Old 16.01.2018., 18:16   #8734
Quote:
nexst kaže: Pogledaj post
Da Lazo nas ne opije!?Stari lisac je to a gled istjerivanja zloduha nisam bas bez bontona ....pa dame imaju prednost ....ne brini neću samo gledati.....zatreba li mogu ti dati.......podršku ......ako Chehinja naleti
Opa, sretnica, sad ima dva udvarača. Znaš li da se to riješava dvobojem? Tko me od vas dvojice želi za sekundanta?

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Kakve si ti champignone jela ovih dana ? : D

Gdje si ovog Youseffa nasla? Znas da nije los uopste . Nisam se potrudio i nisam poslusao . Nisam imao vremena . Medjutim istina je ziva da prevodi engleskih pjesama su evidentno sranje od teksta koje nista ne zeli reci . Steta sta nije moj tip .

Hvala ti na Enigmi . Jako lijpa izvedba . : top:

Mickey Newbury : How Many Times
Očarao me...glasom. Rijetko se kad naježim na nečije pjevanje. Predobar vokal, doista, a kako volim poslušati različite izvedbe poznatih pjesama naletjeh i na njega...sva sreća na jubitou, a ne u živo. Mislim da bi zaiskrilo među nama.
Prijevod...a jbg, nisi skužio.
A kakav je tvoj tip, slušam... Zavirit ću u svoju kartoteku pa složiti neki vikend aranžman...sigurno poznajem nekog tko odgovara kriteriju.

OT: Ella Eyre - Deeper
Elois is offline  
Old 16.01.2018., 18:23   #8735
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Vidi ti baba tracara . Vi to mene iza ledja? : hnje:
A da se nas dvojica udruzimo i iz tebe istijeramo vraga ? Sta kazes ? Znas ono napravimo jedan egzorcist . : D
I odakle ti ideja da mene Nexst duze pozna ? : misli: Pojma nemam ko je Nexst i nisam imao tu pocast da ga upoznam pod originalnim nickom .

The Exorcist Theme
"Da bi izašao najprije mora ući." (stara babilonska)
Nexst je sramežljiv pa ne šalje slije. Brijem da se iza njegovog nicka krije Kerum, glavom i trbuhom.
Elois is offline  
Old 16.01.2018., 18:40   #8736
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
"Da bi izašao najprije mora ući." (stara babilonska)
Nexst je sramežljiv pa ne šalje slije. Brijem da se iza njegovog nicka krije Kerum, glavom i trbuhom.
Joj nisam znao . Hoces li mi pokazti kako to ide ?

Kerum ,onaj splicanski nacelnik ? Fuj , sada si mi ga ogadila za sva veremena . Ja tog covjeka ne mogu na slici vidjeti .
Ti to namijerno ? Hoces Nexsta za sebe ? Nece ti ga nitko dirati .

LES YEUX DLA TETE - I Don't Speak English
lazan is offline  
Old 16.01.2018., 18:48   #8737
https://www.youtube.com/watch?v=0Fs-pGVitSo
edi_bosanceros is offline  
Old 16.01.2018., 18:49   #8738
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Opet se ti vrtis oko moje Cehinje ! Ti bi samo tijesio uplakane curice . Jebote pomisliti cu da si hijena . Odjebi od male Cehinje ?

The Exorcist Theme
To ti se samo čini.Znaš mene nebi ja nista probao.
nexst is offline  
Old 16.01.2018., 18:51   #8739
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Opa, sretnica, sad ima dva udvarača. Znaš li da se to riješava dvobojem? Tko me od vas dvojice želi za sekundanta?
Nebih htio povrijediti Chehinju ali nemam nikakvih pretenzija u tom pravcu.Lazo je tu sigiran.
Ova mi je nešto poznata
https://youtu.be/OPqV4ipyMsg
nexst is offline  
Old 16.01.2018., 18:51   #8740
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Joj nisam znao . Hoces li mi pokazti kako to ide ?

Kerum ,onaj splicanski nacelnik ? Fuj , sada si mi ga ogadila za sva veremena . Ja tog covjeka ne mogu na slici vidjeti .
Ti to namijerno ? Hoces Nexsta za sebe ? Nece ti ga nitko dirati .

LES YEUX DLA TETE - I Don't Speak English
Neću, nisi vip.
Kažu da je gradonačelnik u živo macan i pol i da pred njim bježe svi gradski miševi.

Ja sam promatračica na promatračnici...nešto kao BB...imam vas na oku, to je sve.
Elois is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.