Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2017., 19:56   #6061
Meni je beta bila preko 2000, a test clear blue taj dan pokazao jedva vidljivu crtu, da nisam radila betu par dva dana prije, mislila bih da mi se priviđa ta crtica. Sve prije izostanka menge.
__________________
You're a stranger so what do I care?
callac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:38   #6062
Meni je bio plus vec na 9dpo. Zbilja je sve moguce.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 13:15   #6063
1 dc
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:41   #6064
ja sam odlucila pokusati s trakicama za ovulaciju, ima li netko neki dodatni savjet mimo onog sta pise u upustvima.
Hvala!!
betty boop! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:03   #6065
Nikakve simptome osim što mi je kasnila menstruacija. Jedino što sam još osjetila je nekakvo probadanje, zatezanje. To je to!
GretaLouise is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 13:35   #6066
U prvoj T su mi se odjednom jele narance i kokos pecena(koju ne volim bas),imala sam bolove u stomaku kao da ce M doci svaki dan ,sise su narasle za broj,no nisu bolile kao sta bi inace...
U drugoj T izostanak pms i zelja za slatkim,jedino to...
U trecoj T mi se pila crna kava i nakon 10 godina mi cigara zamirisala,pms normalan,sise me bolile,jedino sta me stomak bolio cudno,a nemam bolne M.
leptir7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 23:52   #6067
Ja sam imala neki osjecaj unutarnji i nikakve simptome prvih par tjedana. Znala sam 2 tj nakon sto sam ostala trudna, napravila test i bio je pozitivan.

Sent from my LG-H812 using Tapatalk
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 12:46   #6068
U momentu kada sam ostala u drugom stanju, vodila sam racuna o unosu kalorija i radila trbusnjake dva puta dnevno i druge vjezbe. Prvi simptom mi je bilo sto sam par puta osjetila grc u trbusnim misicima, sto mi se nikad u zivotu nije desilo, pa potom bolovi u koljenima i opcenito nogama, veliki umor, sve se pocelo desavati mnogo prije izostanka mjesecnice. Osjetila sam da se nesto cudno desava ali nisam shvatala da sam trudna.
Kao što napisah u to vrijeme sam bila na nekoj dijeti i uspjela skiniti koju kilu tako sto sam vjezbala i izbacila veceru. E tek kad sam dobila jednu večer napad gladi i imala osjecaj da cu umrijeti ako istog momenta ne pojedem kajganu shvatila sam sta se desava. Sutradan vaganje dvije kile vise...lampica se upalila.
Kupila test dva dana nakon kasnjenja mjesecnice i bio pozitivan
hurmašica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 10:37   #6069
27 dc, nemam klasične simptome pmsa i menge - ne probada me u trbuhu. nekako je dosta mirno u tom dijelu. plus, sve mi pada iz ruke, razbijam što dotaknem
ciklusi mi traju 28 dana. vidjet ću sutra.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:41   #6070
Meni je danas 6 dpo i od jucer me bas boli ispod trbuha kao kad imam mengu... I nekad osjetim kao pikanje u jajniku.. Ne znam jel da se nadam il ne.
ivannaa16011990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 08:16   #6071
Pozdrav curke.
Prije plusica koljena su me rasturala, i neki vudni suhi osjecaj u ustima stalno. Tu i tamo ziganje u jajnicima.
Sad par dana nakon plusica ziganje u jajnicima i to je to. Maaalo al sasvim malo me smeta bradavica al kad je bas uhvatim,ovako ne. Nisu ni nabrekle ni punije ni nista.

S obzirom na 4 spontana, i u ta 4 puta me,nisu prsa bolila a sa sinom jesu opet me strah da nije neki k. Pregled mi je u pon.

Neko od vas da nije imao bolna i veca prsa a bilo ok?
LibraSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 08:19   #6072
Quote:
ivannaa16011990 kaže: Pogledaj post
Meni je danas 6 dpo i od jucer me bas boli ispod trbuha kao kad imam mengu... I nekad osjetim kao pikanje u jajniku.. Ne znam jel da se nadam il ne.
Meni je tako bilo u 2. Cak sam mislila da imam upalu jajnika ili nesto koliko me bolilo. Kasnike skuzila povezanost.
LibraSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 23:24   #6073
Mozda implantacija? Jer evo danas nista ne boli..
ivannaa16011990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 16:22   #6074
Pozdrav

Imam pitanje vezano uz cigarete - donedavno sam pušila gotovo kutiju dnevno, a u zadnja dva tjedna mi se cigarete skoro pa gade, uzmem dva dima i ugasim.
Može li to, po vašem iskustvu, biti simptom trudnoće ? Imala sam zaštićen odnos na prvi dan menge (25.2. ), ali sljedeća još uvijek nije došla. Napravila sam Clearblue nakon 7 tjedana od odnosa i ne znam, vidio se obris okomite crte. Gotovo svakodnevno me probadaju jajnici, grudi su mi osjetljive zadnja dva tjedna i imam onaj osjećaj kao da ću svaki tren dobiti. U par navrata mi se nakon jela povraćalo.
Any thoughts ? Idući tjedan sam naručena kod ginekologa.
oblačna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 18:00   #6075
Nemam iskustva s cigaretama, ali 7 tjedana nakon odnosa bi bilo koji test trebao pokazati itekako tamnu crtu, a ne samo obris. Ostali simptomi mogu biti i simptomi pms-a i trudnoce, tesko je reci. :/
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:18   #6076
Probaj ponovit test. Ali po mom iskustvu cim se nesto vidi to je plus koliko god da se slabo vidi. Makar je clearblue malo problematican test i cula sam da daje lazno pozitivne rezultate. Ak si bas nestrpljiva uzmi u ljekarni neki test, moze i najjeftiniji i ponovi. Ak bude i na njemu vidljiva crta (cak i slabo vidljiva) to je to.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:26   #6077
Zasticen odnos prvi dan menge?
Nezz kako bi onda ostala trudna ako poslije toga niste uopce imali odnose, nezasticene...

Ako zelis biti sigurna, kupi onaj najjeftiniji test u ljekarni, dobijes dvije trakice. On je dobar, clearblue zna kenjati koliko god bio skup.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:35   #6078
Hvala na odgovorima

Da, meni je naprosto nevjerojatno da bih ostala trudna na prvi dan menge uz kondom i uredne cikluse. Nakon toga više nije bilo odnosa.
Imam polip na grliću maternice pa mislim da bi prije on mogao doprinijeti izostanku nego trudnoća.
Ali taj obris plusa mi ne da mira... Znam da bih trebala ponoviti test, ali toliko sam u strahu da jednostavno nemam hrabrosti

Evo i slika, ali uzmite u obzir da je napravljen nakon 7 tjedana od odnosa.
http://imgur.com/a/xrOEd

Zadnje uređivanje oblačna : 22.04.2017. at 19:46.
oblačna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:55   #6079
Quote:
oblačna kaže: Pogledaj post
Ali taj obris plusa mi ne da mira... Znam da bih trebala ponoviti test, ali toliko sam u strahu da jednostavno nemam hrabrosti
Po svoj logici ovog svijeta, ne mozes nikako biti trudna. Ako ipak jesi, molim te dodji na temu wannabe, jer ces nam postati mesija.

Da li si taj plus ugledala unutar 10 min? Sve sto se pojavi kasnije trebas zanemariti. Ja sam jednom imala savrseno glup rezultat na clearblue testu. Odmah se pojavila crtica ukoso, sve skupa je izgledalo kao peace znak, sto sam odlucila protumaciti kao malo razliveni plus, ali iduci test je bio negativan i M je ubrzo dosla.

Odi kod ginekologa, ovo vise zvuci kao zdravstveni problem kao sto si i spomenula i sretno.
chupperak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:56   #6080
Aha, sad tek vidim da je odnos bio zasticen prvi dan menge. Ma mislim da nisi trudna, ne vidim kak. Nesto drugo te muci.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.