Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2015., 11:48   #1
Anastasia Beverly Hills

S koje stranice je najpovoljnije naruciti njihovu dekorativnu kozmetiku za obrve :-)
Unaprijed hvala
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 15:25   #2
Kada sam naručivala brow wiz 03.01 najpovoljnije je bilo na beautybay-u, platila sam 13eura. Poslali su 06.01. i još uvijek paketić nije stigao, grozno
Ali eto, mislim da je to najpovoljnije mjesto za kupovinu abh.
Općenito ne volim ove stranice na kojima nema opcije paypala, koliko god trubili da je ebay nesiguran meni su najnesigurnije ovakve stranice.
Već me piči nervoza čim počnem misliti ...
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 15:29   #3
Quote:
Daisy.L kaže: Pogledaj post
Kada sam naručivala brow wiz 03.01 najpovoljnije je bilo na beautybay-u, platila sam 13eura. Poslali su 06.01. i još uvijek paketić nije stigao, grozno
Ali eto, mislim da je to najpovoljnije mjesto za kupovinu abh.
Općenito ne volim ove stranice na kojima nema opcije paypala, koliko god trubili da je ebay nesiguran meni su najnesigurnije ovakve stranice.
Već me piči nervoza čim počnem misliti ...
Cistala sam vec da s BB bas nekad ne stizu paketi , na drugom forumu su se takodjer pozalile cire da im bas nisu stigle Anastasia olovke
ili mozda najbolje s Anastasia stranice
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 15:34   #4
divno ... i ja čitam da sa bjutija ne stizu paketici, eto mozda mi dodje mozda ne zeznula sam se sto da radim.
Znam da su na ebayu cijene za njene olovke i sjene uzasno visoke, sto znam...cak je i sleek poceo na ebayu biti mnogo skuplji nego prije i skuplji nego na sluzbenoj stranici sleeka. Bezobrazluk.
Moguce je da je i njena sluzbena stranica povoljna ali ne znam kakav im je shiping, koliko tu novca uzimaju.
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 15:56   #5
Quote:
Daisy.L kaže: Pogledaj post
divno ... i ja čitam da sa bjutija ne stizu paketici, eto mozda mi dodje mozda ne zeznula sam se sto da radim.
Znam da su na ebayu cijene za njene olovke i sjene uzasno visoke, sto znam...cak je i sleek poceo na ebayu biti mnogo skuplji nego prije i skuplji nego na sluzbenoj stranici sleeka. Bezobrazluk.
Moguce je da je i njena sluzbena stranica povoljna ali ne znam kakav im je shiping, koliko tu novca uzimaju.
Procitala sam na nekom forumu da je 17 dolara
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 15:57   #6
Quote:
Daisy.L kaže: Pogledaj post
Moguce je da je i njena sluzbena stranica povoljna ali ne znam kakav im je shiping, koliko tu novca uzimaju.
Ni slučajno s njene stranice. Čak i Amerikanke pišu da im uopće ne stižu paketi.
Imate i na cultbeauty.
Meni je sve s beautybaya uredno došlo.
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 19:10   #7
Quote:
tehom kaže: Pogledaj post
Ni slučajno s njene stranice. Čak i Amerikanke pišu da im uopće ne stižu paketi.
Imate i na cultbeauty.
Meni je sve s beautybaya uredno došlo.
Koliko se inace ceka s tog cultbeautya i kolika je postarina a koliko s BB?
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 19:50   #8
Danas su došli ABH proizvodi i na naš web shop PINK PANDA.HR, no skupo je, tako da se ja držim Beauty Baya s kojeg mi uvijek stigne.
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 20:47   #9
na bjutibeju nisam imala poštarinu uopće, dakle free shiping ... samo da dođe, vratila mi se nada nakon ovih odgovora <3
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 09:18   #10
Quote:
Daisy.L kaže: Pogledaj post
na bjutibeju nisam imala poštarinu uopće, dakle free shiping ... samo da dođe, vratila mi se nada nakon ovih odgovora <3
Onda cu s BB-a. Ima li koja cura koja je koristila Anastasia olovke zbog nijanse. Kosa mi je prirodno crna.
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 20:34   #11
Zanima me ima li tko nijansu dark brown ili ebony? Ili onu maskaru Anastasia za obrve espresso?
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 16:58   #12
Quote:
prodajica1234 kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko nijansu dark brown ili ebony? Ili onu maskaru Anastasia za obrve espresso?
Imam ja Dipbrow Dark brown, koristim uz svaki makeup, imam i recenziju na blogu.
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 12:22   #13
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
Imam ja Dipbrow Dark brown, koristim uz svaki makeup, imam i recenziju na blogu.
Hvala :-) pogledala sam, dvoumim se izmedju dark brown i cokolade, obrve bojam i one su mi tamnije od tvojih prirodnih koliko vidim
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 19:17   #14
imam jako tamno smedju kosu i auburn je savrsena nijansa za mene.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 08:28   #15
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
imam jako tamno smedju kosu i auburn je savrsena nijansa za mene.
Ona mi je malo pre topla, mislim da mi ne bi odgovarala.
A jeste li probale isto anastasia maskare u boji ?
Dvoumim se izmedju Anastasia i Eyeko maskare? Treba mi nesto od cega se nece mrdnuti ni lijevo ni desno :-D
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 10:25   #16
ja sam narucila sa netaportera kad su imali free shipping jer tab na BB nije bilo moje nijanse dipbrowa
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 12:55   #17
Quote:
Bubek27 kaže: Pogledaj post
ja sam narucila sa netaportera kad su imali free shipping jer tab na BB nije bilo moje nijanse dipbrowa
Koju nijansu imas?
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 15:31   #18
kupila taupe - prehladno na mene
kupila soft brown - to mi je za sad (dok mi kosa ne posvijetli do kraja) ok

razmisljala sma jos uzet blonde cisto zbog toga sto mi kosa posvijetli full po ljeti
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 19:40   #19
Bubek, može li nekako usporediti Soft Brown s Illamasqua Peekom, koliko je pitomiji? Naime, dvoumim se između Brow Wiza Auburn ili Soft Brown, strah me da Auburn ne ispadne precrven i da jako odudara od mojih prirodnih obrva koje su malo pepeljaste. To ne smeta ako ih pređem s olovkom slične, samo mrvu toplije nijanse, ali ako odem precrveno, onda se baš jako kuži.

Trenutno koristim Trish McEvoy Natural Brunette i odličan je, ali je skoro na kraju, a i malo je prehladan možda na moju boju kose, iako generalno može proći. Budući da se taj ne može nabaviti kod nas niti preko neta, okrenula sam se Brow Wizu.
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 20:04   #20
deich peek je dosta crveniji soft brown je bas bas smedje, kod dipbrowa ti je jako bitno doziranje jer ga mozes i lagano stavit pa da to ne izgleda tolko jako
ja sam peek zato i prodala jer mi je bio precrven
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.