Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2014., 09:37   #161
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako je Mamic kod navijaca postao cetnik?!

Mamic je tipicna primitivna hdzenjara. Ne samo po svojim ispadima o Jovanovicevim srpskim ocnjacima iz kojih izlazi krv jer mrzi sve sto je hrvatsko, vec o tome da su braca Mamic nemali broj puta posjecivali skupove HDZa, a i cijela ta HNS svita koja stoji iza Mamica, pocevsi od brace Kovac pa sve do Sukera, nekada Markovica su HDZovi uhljebi koji nebi bili to sto jesu danas, da nije bilo te politike koja ih je takvima i stvorila.
Zato kaj veliča jugoslaviju, partizan, zvezdu i cajke.
Al i ovo kaj si ti rekao je istina, on je od onih kako vjetar puše, ego triper. Bit će kaj god će mu donjet koristi
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 09:56   #162
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako je Mamic kod navijaca postao cetnik?!

Mamic je tipicna primitivna hdzenjara. Ne samo po svojim ispadima o Jovanovicevim srpskim ocnjacima iz kojih izlazi krv jer mrzi sve sto je hrvatsko, vec o tome da su braca Mamic nemali broj puta posjecivali skupove HDZa, a i cijela ta HNS svita koja stoji iza Mamica, pocevsi od brace Kovac pa sve do Sukera, nekada Markovica su HDZovi uhljebi koji nebi bili to sto jesu danas, da nije bilo te politike koja ih je takvima i stvorila.
tocno, a dio te politike bio je i sdp na celu sa bandicen u zagrebu.
vlaški is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 10:17   #163
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Ljudi koji su pucali su štićenici mamića, to su ljudske nule koje on gura i sad su pokušali ubiti nekoliko ljudi.
Ti naravno imas dokaza za ovo sto govoris, uopce ne sumnjam da govoris napamet.
Gerry Conlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 10:27   #164
Quote:
casqc kaže: Pogledaj post
pa i nije baš tak', ali to nije tema.

mene i dalje zanima zašto bi mamić poslao amatere da ubiju nekolicinu njemu nebitnih osoba i time navukao bijes nekoliko tisuća bbb-a na sebe, vratio ih na stadion, dakle poništio sve što je postigao crnim listama i sličnim igricama koje je provodio nepodnošljivom lakoćom s pozicija moći.

netko je tu lud.
A mene zanima gdje su dokazi za ovakve teske i monstruozne optuzbe. Ili je samo po onoj logici - to je sigurno Mamicevo djelo, pa uostalom od koga drugoga?

Netko je ovdje zaista lud.
Gerry Conlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 10:29   #165
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post

Na krivoj si adresi.

www.dorh.hr
www.uskok.hr
Možeš otići i do najbliže policijske postaje.
Ili najjednostavnije - nazovi 192. Besplatan je broj.
Nece otici na te adrese zato sto pricaju napamet i jedino sto ih vodi je mrznja prema tome covjeku. Dokaza za svoje price naravno nemaju. Da imaju, pa zar mislis da bi i sekunde dvojili da otidju da policije i prijave ga?
Gerry Conlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 10:39   #166
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Problem je što si ekipa u svojim glavama slaže scenarij po kojem je Mamić najveći zlikovac u galaksiji, najveći problem ove države, i čiji će odlazak od Dinama napraviti megauspješan klub stile Madrid, a odjednom će maksimirske tribine biti uzor lijepog ponašanja, i mjesto gdje će dolaziti cijele obitelji.

Neće.
To me podsjetilo na onu pricu iz devedesetih, a kulminacija se dogodila na Valentinovo 2000. godine, kada su se navijaci 10 godina borili da se vrati ime Dinamo. I pricali su kako ljudi ne idu na utakmice radi krivog imena kluba, radi krive uprave (Canjuga je onda igrao ulogu Mamica danas), govorilo se kako ce ime Dinamo vratiti i navijace na stadion, kako ce odjednom biti po 10 000 ljudi na utakmicama. I sto se dogodilo? Vratilo se ime Dinamo, maknut je Canjuga, dosla je legenda kluba Zajec...i?

I nista.

Prvih par utakmica je bila kolika-tolika euforija, a nakon sto se euforija stisala za par tjedana, broj gledatelja se opet vratio na onu istu brojku kao od prije, prosjek se uopce nije povecao, nije bilo nikakvih peteroznamenkastih brojki gledatelja...ukratko, sve je ostalo apsolutno isto kao i kada se klub zvao Croatia i kada je u njemu stolovao Canjuga.

Tako ce i sada biti s Mamicem.

Jednom kada on ode, a otici ce kao sto je i Canjuga otisao, u pocetku ce biti euforija, a kasnije ce opet biti 500-1000 gledatelja na utakmicama.

Jer ako gledatelje niti povratak imena Dinamo NAKON 10 GODINA nije motivirao da dolaze na utakmice, onda NISTA NECE.

Dakle sve ce ostati isto. Sa Mamicem ili bez Mamica, zvao se klub Dinamo, Croatia ili Vatrogasac.

To da radi Mamica nema gledatelja su šuplje price, jer najbolje smo vidjeli na primjeru povratka imena koliko su to šuplje price.

Zadnje uređivanje Gerry Conlon : 30.10.2014. at 10:47.
Gerry Conlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:15   #167
Quote:
Gerry Conlon kaže: Pogledaj post
Ti naravno imas dokaza za ovo sto govoris, uopce ne sumnjam da govoris napamet.
Naravno da ne govorim napamet, pa vidi i sam kog se traži za pokušaje ubojstva i čiji je on član .
Ko je nosio sjekire u litvu i nozeve u skotsku?
BBB fan club koje mamić sponzorira i štiti.
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:25   #168
Quote:
kartel kaže: Pogledaj post
i to pazi, ekipu koja ima zabrane zbog vikanja za dom spremni na stadionu,
na koju foru?
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:31   #169
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Mamic je tipicna primitivna hdzenjara.
što tebe čini tipičnim forumskim ignorantom.

mamić veze s hdz-om ima jednako kao ti s domoljubljem.
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:35   #170
dakle, promijenila se retorika.

od nalogodavca imamo snositelja odgovornosti. e, sad... jesu li pucali maloljetnici?
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:41   #171
Quote:
casqc kaže: Pogledaj post
dakle, promijenila se retorika.

od nalogodavca imamo snositelja odgovornosti. e, sad... jesu li pucali maloljetnici?
moralna odgovornost je njegova, to su njegovi ljudi koje i dalje podržava.
mozda zakonski ovdje ništa nije zgrijesio, ali da je čovjek ,a nije, odma bi otišao
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:43   #172
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
moralna odgovornost je njegova, to su njegovi ljudi koje i dalje podržava.
mozda zakonski ovdje ništa nije zgrijesio, ali da je čovjek ,a nije, odma bi otišao
je li istina da je prije pucnjave demoliran objekt?
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:47   #173
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Naravno da ne govorim napamet, pa vidi i sam kog se traži za pokušaje ubojstva i čiji je on član .
Ko je nosio sjekire u litvu i nozeve u skotsku?
BBB fan club koje mamić sponzorira i štiti.


Naravno, to automatski znaci da je Mamic i NARUCIO ovaj pokusaj ubojstva.

Znao sam da vladas neoborivim dokazima, a nikako indicijama i tvojim proizvoljnim zakljucivanjem. :klap::klap:
Gerry Conlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:52   #174
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
moralna odgovornost je njegova, to su njegovi ljudi koje i dalje podržava.
mozda zakonski ovdje ništa nije zgrijesio, ali da je čovjek ,a nije, odma bi otišao
Aha, sada vise nije niti nalogodavac vec samo snosi moralnu odgovornost.

Štoviše, cak vidimo da "mozda zakonski niti nije nista zgrijesio u ovom slucaju"...

O majko mila...

Dakle imamo evoluciju od - narucitelja ubojstva, do - mozda zakonski i nije nista zgrijesio.



Ajde djeco bjezite, nije ni cudo da vas ne shvacaju ozbiljno...
Gerry Conlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:55   #175
Quote:
casqc kaže: Pogledaj post
je li istina da je prije pucnjave demoliran objekt?
Ne
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:59   #176
Quote:
Gerry Conlon kaže: Pogledaj post
Aha, sada vise nije niti nalogodavac vec samo snosi moralnu odgovornost.

Štoviše, cak vidimo da "mozda zakonski niti nije nista zgrijesio u ovom slucaju"...

O majko mila...

Dakle imamo evoluciju od - narucitelja ubojstva, do - mozda zakonski i nije nista zgrijesio.



Ajde djeco bjezite, nije ni cudo da vas ne shvacaju ozbiljno...
Bez mamića nema ni covjeka koji je pucao.
a od prije su poznati i policiji i mamicu da nose oružje , zašto ih mamić i dalje financira ti meni reci?

Nema pisma u kojem mamić kaže , e aj odi ubi ovoga. Ali ako financiras teroriste, jesi odgovoran za stvari koje rade?
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 14:24   #177
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Ne
onda se mogu složiti o natruhama moralne odgovornosti, ali ni blizu onomu na što ti pucaš. pa to je sve u okviru onog što mamić oduvijek jest, štićenik udbaškog krila koje je izgubilo potporu središnjice s iblerovog koju je 2000. imalo.

no nalogodavac nije i tu su se bbb-i u novom priopćenju korigirali. (iako je ono, prvotno napisano, crno na bijelo kleveta i moglo je završiti gadnom tužbom.) i tim sam završio na ovoj temi.

on je samo htio imati tu plaćeničku agenturu za siću koja bi oponirala vama na tribini, a sad kad je otišlo predaleko, vjerojatno slijedi ograđivanje i distanciranje. zatvaranje pipe. jer njemu to najmanje odgovara.

(ovom prilikom se i sam ograđujem se od bilokakvog dovođenja u kontekst apologeze lika i dijela tog mamića, jer dotični predstavlja sve što mi se najviše gadi u životu. ovdje je bila riječ o potpuno drugoj slici koju je stvorila priča o nalogodavstvu. tad bi to bio stvarni kraj mamića. nažalost, nije. ili na sreću, jer su momci ostali živi. )
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:08   #178
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Bez mamića nema ni covjeka koji je pucao.
a od prije su poznati i policiji i mamicu da nose oružje , zašto ih mamić i dalje financira ti meni reci?

Nema pisma u kojem mamić kaže , e aj odi ubi ovoga. Ali ako financiras teroriste, jesi odgovoran za stvari koje rade?
Ma jasno, Mamic je odgovoran sto je ova budala pucala na nekoga.

Sto je najgore, na navijackim forumima se mogla procitati i formulacija (koju si i ti napisao, ali sada vidimo i da si ju ublazio) da je Mamic NARUCIOC ubojstva.

Kao sto sam vec i rekao, nije ni cudo da vas nitko ne shvaca ozbiljno sa takvim kvalifikacijama. Ako imate dokaza, odite na policiju. Ako nemate, budite kuš.
Gerry Conlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:31   #179
Quote:
Gerry Conlon kaže: Pogledaj post
Ma jasno, Mamic je odgovoran sto je ova budala pucala na nekoga.

Sto je najgore, na navijackim forumima se mogla procitati i formulacija (koju si i ti napisao, ali sada vidimo i da si ju ublazio) da je Mamic NARUCIOC ubojstva.

Kao sto sam vec i rekao, nije ni cudo da vas nitko ne shvaca ozbiljno sa takvim kvalifikacijama. Ako imate dokaza, odite na policiju. Ako nemate, budite kuš.

najbolji su mi ti jel imaš dokaze pa odi na uskok.
prijava od strane bbb je predana u uskok vezano za malverzaciju kod nabave stolica ali ta prijava do dana današnjeg stoji u ladici. razumiješ?

a od kud bi jedan navijač imao dokaze za sve, jesmo mi policija ili uskok pa da mogu tražit uvid u dokumente, pretrese, izvješća? nemoj biti smješan.
to je na razini daj dokaze da mamić krade. možda bi imali kad ne bi skrivali financijsko izvješće ko zmija noge.
čovjek vozi bentlya od 2 milijuna kuna, ima nekretnina od ko zna koliko milijuna eura a ima plaću 11 tisuća kuna u dinamu. nemam dokaze u svojoj ruci jer ih ne mogu imat, ali imam zdravu pamet.
kartel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 18:39   #180
Kada Mamić bude sa Milanom iza rešetaka,to će bit lijep dan za društvo.
__________________
“Every man is a creature of the age in which he lives and few are able to raise themselves above the ideas of the time.”
Strathcona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.