Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2022., 01:35   #1
I da znaš, neću rabiti kondome…

29.06. I da znaš, neću rabiti kondome…


Zapravo i nije tema o seksu, ovako priča ide.

Upoznate nekoga, kliknete samo tako, kemija jaka, nadolazećem seksu se veselite.
I onda hladan tuš - ta osoba ne koristi kondome.

Poprilično isključiv stav po tom pitanju, a do tog trenutka je sve bilo i više nego savršeno u tom odnosu, vaša srodna duša što bi se reklo.

Što ćete napraviti?

Znači li to da je do jučer taj savršeni odnos došao svome kraju i prije nego je počeo?

(nebitno je kojem timu pripadate… poanta je da vam se stavovi razlikuju po tom pitanju i obje strane su isključive)

Hoćete li se upustiti u seks kontra svojih uvjerenja (jer podsjetimo se na trenutak da nezaštićeni seks ne znaci automatski spolnu bolest, lutrija je zapravo ) ili ćete se pozdraviti i potražiti nekog drugog?




_______________________________
Tema je nakon 278. posta izdvojena iz Teme dana.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 02:59   #2
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
29.06. I da znaš, neću rabiti kondome…


Zapravo i nije tema o seksu, ovako priča ide.

Upoznate nekoga, kliknete samo tako, kemija jaka, nadolazećem seksu se veselite.
I onda hladan tuš - ta osoba ne koristi kondome.

Poprilično isključiv stav po tom pitanju, a do tog trenutka je sve bilo i više nego savršeno u tom odnosu, vaša srodna duša što bi se reklo.

Što ćete napraviti?

Znači li to da je do jučer taj savršeni odnos došao svome kraju i prije nego je počeo?

(nebitno je kojem timu pripadate… poanta je da vam se stavovi razlikuju po tom pitanju i obje strane su isključive)

Hoćete li se upustiti u seks kontra svojih uvjerenja (jer podsjetimo se na trenutak da nezaštićeni seks ne znaci automatski spolnu bolest, lutrija je zapravo ) ili ćete se pozdraviti i potražiti nekog drugog?


U seks bez kondoma se mogu upustit samo s nekim kog volim, u svim ostalim slucajevima - no way Jose!!!
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 03:48   #3
Da ti budem iskrena kod nas nitko ne koristi kondome osim onih najuštogljenijih s kojima je seks ionako Božesačuvaj kategorija i totalni gubitak vremena
Iako sam uvijek pretpostavljala da se na kondomima štedi isključivo zbog love i ne volim škrte likove ( osim jednog koji bi bio za reality najškrtije škrtice al to je neka druga tema) , ne nije mi napet tip koji u seksu prvo misli na kondom
Samnom ionalo nije spavao nijedan kojem je bilo samo do seksa

Odmah imam i pitanje za neku drugu temu dana, žene obično muči suprotno pitanje, ali evo baš me zanima po čemu se to vidi da neka žena/cura /tip nije za zajebanciju i nije za usputni seks , a neka /neki drugi je

Zadnje uređivanje Rosemary84 : 29.06.2022. at 05:04.
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 04:06   #4
Uopće neznam kako pristupiti seksu.
Fanehowler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 05:55   #5
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Nisam govorila o dobricama (taj pojam je u principu nosi negativne konotacije - netko malo jadan), nego o onima koji imaju moralni integritet bilo da su si ih postavili kao princip kog se drže, bilo da proizlazi iz empatije.
Dobrota proizlazi iz osjećaja osobne sposobnosti (ja se mogu držati moralnih principa, mogu se pobrinut ne samo za sebe, nego i pomoći drugima), a ne iz osjećaja nemoći i nemogućnosti. Činiti dobre stvari je aktivna stvar.

Neće fizički neprivlačnu osobu učiniti privlačnom, ali u karakternom smislu je važnija od bilo čega.
I ako netko želi da se drugi prema njemu ponašaju loše, a ne dobro....tu mislim da osoba ima neki problem.
Lijepo napisano, slazem se. Mada, zanimljiva mi je ta razlika izmedju onih koji su "dobri" iz sebi postavljenih principa, i onih koji su to iz empatije. Mislim da sto vise ljudi naginju ovom prvom, to vise ispod tih principa i nisu toliko "dobri".

Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
29.06. I da znaš, neću rabiti kondome…


Zapravo i nije tema o seksu, ovako priča ide.

Upoznate nekoga, kliknete samo tako, kemija jaka, nadolazećem seksu se veselite.
I onda hladan tuš - ta osoba ne koristi kondome.

Poprilično isključiv stav po tom pitanju, a do tog trenutka je sve bilo i više nego savršeno u tom odnosu, vaša srodna duša što bi se reklo.

Što ćete napraviti?

....
Zakljucit da mi i nije ipak tolika srodna dusa. Ne vidim puno prostora za razglabanje i filozofiranje o tome.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 06:06   #6
U ovako opisanoj priči postoji nekoliko problema prije no što se uopće dođe do (ne)stavljanja kondoma.

Svaka takva my way or highway rečenica koja počinje sa "I da znaš..." trebala bi biti red flag, ma što slijedilo iza toga "i dajem ti do znanja". Takvo što je presedan u procesu lomljenja partnera i postoje lijepi izgledi da nakon toga prvog "i da znaš..." slijede i brojni drugi idaznašovi.

OK, može se reći da je i druga strana jednako beskompromisno "i da znaš..." nasađena jer no condom, no sex. No, čak i ako jest tako (a nije tako), susrela se dva idaznaša čiji se idaznašovi baš nešto ne slažu - dakle, neće taj spoj daleko dogurati.

Pritom sam skloniji imati razumijevanja za nekoga tko zahtijeva kondom u prvim seksovima, u fazi upoznavanja dok još nijedno od dvoje idaznaša ne zna kamo ih njihova moguća veza vodi, od nekoga tko zna da je zdrav/a i to je to, oš neš ajd bok.

Ali, osnovni problem postavljene situacije je opis "do tog trenutka sve je bilo više nego savršeno - koje jebeno" sve"? Do tog trenutka "savršen" je mogao biti njegov osmijeh, njene sise, boja njegovih očiju i njena očita zainteresiranost za jeb - moš si mislit koliko su realni doživljaji srodne duše i druge bajke prije no što se neke plahte natope znojem.

Do tada je sve bilo savršeno? E pa od tada više nije.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 06:13   #7
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
U ovako opisanoj priči postoji nekoliko problema prije no što se uopće dođe do (ne)stavljanja kondoma.

Svaka takva my way or highway rečenica koja počinje sa "I da znaš..." trebala bi biti red flag, ma što slijedilo iza toga "i dajem ti do znanja". Takvo što je presedan u procesu lomljenja partnera i postoje lijepi izgledi da nakon toga prvog "i da znaš..." slijede i brojni drugi idaznašovi.

OK, može se reći da je i druga strana jednako beskompromisno "i da znaš..." nasađena jer no condom, no sex. No, čak i ako jest tako (a nije tako), susrela se dva idaznaša čiji se idaznašovi baš nešto ne slažu - dakle, neće taj spoj daleko dogurati.

Pritom sam skloniji imati razumijevanja za nekoga tko zahtijeva kondom u prvim seksovima, u fazi upoznavanja dok još nijedno od dvoje idaznaša ne zna kamo ih njihova moguća veza vodi, od nekoga tko zna da je zdrav/a i to je to, oš neš ajd bok.

Ali, osnovni problem postavljene situacije je opis "do tog trenutka sve je bilo više nego savršeno - koje jebeno" sve"? Do tog trenutka "savršen" je mogao biti njegov osmijeh, njene sise, boja njegovih očiju i njena očita zainteresiranost za jeb - moš si mislit koliko su realni doživljaji srodne duše i druge bajke prije no što se neke plahte natope znojem.

Do tada je sve bilo savršeno? E pa od tada više nije.
DD a pristajala sam prelako i na bez kondoma, nekad sam se malo igrala lutrije kad sam bila u potpunom beznađu, inače naravno samo s voljenim bez u idealnom životu nekom i nekad
Evicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 07:21   #8
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

Pritom sam skloniji imati razumijevanja za nekoga tko zahtijeva kondom u prvim seksovima, u fazi upoznavanja dok još nijedno od dvoje idaznaša ne zna kamo ih njihova moguća veza vodi, od nekoga tko zna da je zdrav/a i to je to, oš neš ajd bok.

Do tog trenutka "savršen" je mogao biti njegov osmijeh, njene sise, boja njegovih očiju i njena očita zainteresiranost za jeb - moš si mislit koliko su realni doživljaji srodne duše i druge bajke prije no što se neke plahte natope znojem.
Sviđa mi se boldani dio, osim ako nisam krivo shvatila, što si napisao, baš zato što sam jučer na drugom PDFu kolegi forumašu pokušala objasniti da tek nakon fizičkog odnosa mi zapravo možemo znati jel nam se netko stvarno sviđa ili ne

Slažem se i s ostatkom tvog posta, ali postoji jedno ali...nakon koliko ćemo skinuti kondom...?
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 07:24   #9
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Odmah imam i pitanje za neku drugu temu dana, žene obično muči suprotno pitanje, ali evo baš me zanima po čemu se to vidi da neka žena/cura /tip nije za zajebanciju i nije za usputni seks , a neka /neki drugi je
sa prvom se ne koriste kondomi a sa drugom koriste
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 07:28   #10
Zapravo bi bilo obrnuto
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 07:31   #11
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Zapravo bi bilo obrnuto
neš riskirat alimentaciju sa nekom usputnom
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 07:34   #12
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
neš riskirat alimentaciju sa nekom usputnom

Lako za alimentaciju, pa cak i spolne bolesti, ali bome necu riskirat da si u zivot najebem ludakinju.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 08:45   #13
Da sumiram..
my way or highway kada izgovara osoba koja ne želi koristit kondome je redflag da je riječ o osobi koja ima spremljen my way or highway za svaku situaciju.

Ili općenito, ako osoba ima neke čvrste stavove koje od starta iskomunicira je redflag.

Uzumaki. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 08:58   #14
Quote:
Uzumaki. kaže: Pogledaj post
D
Ili općenito, ako osoba ima neke čvrste stavove koje od starta iskomunicira je redflag.
Zar nemamo svi neke čvrste stavove koje iskomuniciramo?
akbugger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 09:06   #15
Koliko sam shvatila još uvijek se analizira Byronov post koji je izvrstan

Jel ima netko svoje mišljenje?
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 09:09   #16
Idaznašovi nema dalje rofl
Evicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 09:09   #17
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatila još uvijek se analizira Byronov post koji je izvrstan

Jel ima netko svoje mišljenje?
Što tu imaš analizirat?
Kondom prestanes koristit kad ste oboje ok s time.
akbugger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 09:09   #18
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatila još uvijek se analizira Byronov post koji je izvrstan

Jel ima netko svoje mišljenje?
Evicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 09:11   #19
Quote:
akbugger kaže: Pogledaj post
Zar nemamo svi neke čvrste stavove koje iskomuniciramo?
Pa da, neću zbog toga ženu proglasit ajkulom. Ako se takvih stavova nakupi, doduše, to je već druga stvar..

Iznimno je podlo na taj način omalovažavat stavove koji nam se ne sviđaju, što kolegi nije prvi put
Uzumaki. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 09:12   #20
Quote:
Uzumaki. kaže: Pogledaj post
Pa da, neću zbog toga ženu proglasit ajkulom. Ako se takvih stavova nakupi, doduše, to je već druga stvar..
Ispravi ako griješim, pri tome misliš na jako rigidne osobe koje se teško prilagođavaju?
akbugger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.