Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2014., 17:44   #2061
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Nisam tvojih postova toliko pročitala pa sad lupam...
Bolje ti je nemoj ni citat, past ces u depresiju.
snajdan is offline  
Old 28.01.2014., 17:45   #2062
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
moja i njhezina firma imale su neke zajednicke projekte i imat ce ih opet pa cmo se tamo vidjat, tako smo se i upoznali. znam ju nekih 3-4g, al to je poznavanje samo koliko smo se uz posao upoznali. nije mi prijateljica, samo malo bolja poznanica

po cemu Naj naj? standardno-faks i ovak je lijepa(jebiga, cak i iznad prosjeka). i starija je 3g

a sto je jebeno najgore ja o sebi nemislim da sam gadan i neugledan, to su mi drugi utuvili u glavu, ali onda vjerovatno tako i jest.

kad ovak promislim, u kurac! pa sta mi fali!? po cemu je ona bolja od mene toliko!? zast mi ne bi dala priliku? verovatno da bi ju postivao i volio vise nego neki lik iz "njezine klase" koji najcesce takve cure uzimaju za gotovo.
a ja koji sam malo dulje to cekao, vjerovatno bih se drugacije odnosio prema njoj
Evo potrudila sam se malo i našla, krenut ču od početka
Znate se 3-4 godine i nisi ju pozvao van?
Daj molim te se saberi, tako ružan ne možeš biti vjeruj mi.

I nemaš ti pojma je li on toliko bolja od tebe, pa ti nju uopće ni ne poznaš, znaš samo ovo što vidiš a to je jako individualno i promjenjivo

Nemaš ti ni pojma koliko bi ti nju volio niit poštivao, možda si najgori kreten koji maltra žene a ona frikuša sa 48 različitih fetiša.

Ukratko prestani komplicirati i pozovi ženu van, niti ćeš odmah jebati niti ćeš se ženiti, izići ćete van, bit će vam mrvicu neugodno, platit ćeš joj piće ( škrti i gadljivi zaslužuju biti djevci) i možda ćeš joj se svidjeti a možda i nećeš.
Nebitno, najgori scenarij je da ćeš ti biti isto kao i do sada
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 28.01.2014., 17:45   #2063
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Bolje ti je nemoj ni citat, past ces u depresiju.
zao si
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 28.01.2014., 17:48   #2064
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
zao si
Ma kakvi.
snajdan is offline  
Old 28.01.2014., 18:31   #2065
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Ja se ne hebem, ja vodim ljubav
I imam 32 godine, iako ti godine nisu nikakve preporuka, ti imaš 25 a razmišljaš kao dječarac

?
Nemam 25, nego 33, kao sto sam naveo u jednom od prethodnih postova. Mozes li mi objasniti po cemu ja to razmisljam kao djecarac? I mislis li da je to zato sto jos nisam jebo?
Ser Mark is offline  
Old 28.01.2014., 18:38   #2066
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Nemam 25, nego 33, kao sto sam naveo u jednom od prethodnih postova. Mozes li mi objasniti po cemu ja to razmisljam kao djecarac? I mislis li da je to zato sto jos nisam jebo?
Otkud ti sad 33?
snajdan is offline  
Old 28.01.2014., 18:40   #2067
i tako
ovdje vidim nije dosadno
Metallic fan is offline  
Old 28.01.2014., 18:46   #2068
Quote:
Metallic fan kaže: Pogledaj post
i tako
ovdje vidim nije dosadno
Jesil' ti rijesio svoje?
snajdan is offline  
Old 28.01.2014., 18:54   #2069
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Nemam 25, nego 33, kao sto sam naveo u jednom od prethodnih postova. Mozes li mi objasniti po cemu ja to razmisljam kao djecarac? I mislis li da je to zato sto jos nisam jebo?
jos nedavno si bio 2 god mladji od mene. kak si tak brzo ostario?

ti si neki zesci troll
__________________
Ide zivot godina po godina,dodju ljubavi, nijedna sudjena
ima gradova, nijedan nije dom, nijedno srce srcu mom
nijedno srce srcu mom
željkoc is offline  
Old 28.01.2014., 18:59   #2070
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Evo potrudila sam se malo i našla, krenut ču od početka
Znate se 3-4 godine i nisi ju pozvao van?
Daj molim te se saberi, tako ružan ne možeš biti vjeruj mi.

I nemaš ti pojma je li on toliko bolja od tebe, pa ti nju uopće ni ne poznaš, znaš samo ovo što vidiš a to je jako individualno i promjenjivo

Nemaš ti ni pojma koliko bi ti nju volio niit poštivao, možda si najgori kreten koji maltra žene a ona frikuša sa 48 različitih fetiša.

Ukratko prestani komplicirati i pozovi ženu van, niti ćeš odmah jebati niti ćeš se ženiti, izići ćete van, bit će vam mrvicu neugodno, platit ćeš joj piće ( škrti i gadljivi zaslužuju biti djevci) i možda ćeš joj se svidjeti a možda i nećeš.
Nebitno, najgori scenarij je da ćeš ti biti isto kao i do sada

oo vjeruj mi da mogu bit ruzan. jako.toliko da pozelis da oslijepis umjesto da meene moras gledat.
nepoznam ju bas ali vidim da nije frikuša. neznam bas jeli je tak jednostavno pozvati tako lijepu curu van.
__________________
Ide zivot godina po godina,dodju ljubavi, nijedna sudjena
ima gradova, nijedan nije dom, nijedno srce srcu mom
nijedno srce srcu mom
željkoc is offline  
Old 28.01.2014., 19:02   #2071
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Nemam 25, nego 33, kao sto sam naveo u jednom od prethodnih postova. Mozes li mi objasniti po cemu ja to razmisljam kao djecarac? I mislis li da je to zato sto jos nisam jebo?
Gle što se tebe tiče,ti moraš odlučit jel ti stalo toliko do jebanje,il do veze,ili ti uopće to tog nije stalo i sretan si sam.

Ako želiš jebat i vezu,morat ćeš se i ti potrudit.I radit na tom da i ti imaš što ponudit,a ne tražit curu koja je savrsena,ima dobar posao,topla i draga,zabavna i smiješna dok ti drkaš kurac doma.

Ako si sretan sam i zadovoljan s tim što ovisiš sam o sebi-odlično,ali onda se nemaš pravo žaliti što si djevac.
yoitsme is offline  
Old 28.01.2014., 19:27   #2072
A ti željkoc,prvi korak koji trebaš napravit ako želiš ikakav romantičan odnos s curom je prestat s :"...volim šetati po kiši jer tada nitko ne vidi da plačem... " i sličnim stvarima.Al ozbiljno.
Nijedna cura ne voli slabiće,niti općenito ljude koji kukaju kako su nesretni,očajni,itd...
yoitsme is offline  
Old 28.01.2014., 19:53   #2073
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Nijedna cura ne voli slabiće,niti općenito ljude koji kukaju kako su nesretni,očajni,itd...
generalizacija
saab is offline  
Old 28.01.2014., 20:12   #2074
Quote:
saab kaže: Pogledaj post
generalizacija
Ne.Zapravo sam umjesto "cura" trebao reci "osoba",jer se odnosi na oba spola.
yoitsme is offline  
Old 28.01.2014., 20:25   #2075
Joj, teško vas je čitati sa dva oka, a sad s jednim još i teže. J.. špena. Sve po starom vidim.

Yoitsme to nije istina jer psiholozi naprosto obožavaju takve ljude
BORO1054 is offline  
Old 28.01.2014., 22:43   #2076
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
jos nedavno si bio 2 god mladji od mene. kak si tak brzo ostario?

ti si neki zesci troll
nisam ostario nego me je iskreno bilo sram reci svoje prave godine. sad me vec zaboli k, imam kolko imam
Ser Mark is offline  
Old 29.01.2014., 00:03   #2077
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Joj, teško vas je čitati sa dva oka, a sad s jednim još i teže. J.. špena. Sve po starom vidim.

Yoitsme to nije istina jer psiholozi naprosto obožavaju takve ljude
Boro koliko ti imas godina? Dobio sam dojam da si i ti jedan od starijih, jesam u pravu?
Ser Mark is offline  
Old 29.01.2014., 01:38   #2078
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2149

Ser Mark wtf, kakvih 113 kila. Ako imaš 70 u vrh glave.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 29.01.2014., 08:25   #2079
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Nemam 25, nego 33, kao sto sam naveo u jednom od prethodnih postova. Mozes li mi objasniti po cemu ja to razmisljam kao djecarac? I mislis li da je to zato sto jos nisam jebo?
Troll ili neTroll, nadam se ovo prvo ali dobro možda čita ovu temu netko kome stvarno treba pomoć....pročitala sam neke tvoje upise i onako, ti ustvari niti ne želiš curu jer si se ovako već naučio osim kada nisi ali onda želiš jednu savršenu ali da nije regular i da komunicira samo 1 na 1 i mora ti osvojiti srce laprdlaprd

Toliku količinu straha&frustracije na jednom mjestu dugo nisam vidjela, ako jesi troll prilično sam sigurna da imaš dobar uvid u ovu priču.

I zato si dječarac, emotivno si nezreo i splašen, poradi malo na sebi za početak i sve ostalo će se složiti
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 29.01.2014., 09:35   #2080
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
oo vjeruj mi da mogu bit ruzan. jako.toliko da pozelis da oslijepis umjesto da meene moras gledat.
nepoznam ju bas ali vidim da nije frikuša. neznam bas jeli je tak jednostavno pozvati tako lijepu curu van.
Gle ružno ne postoji, vjeruj mi, to su sve isprike, ružan sam, nisam dovoljno uspješan, nisam dovoljno bogat blabla, to su sve isprike za slabiće.

Upoznala sam do sada 3 dečka koja su bila ili bez kune ili ružni ko pesi, sva trojica su imali hrpu žena, doslovno su birali cure!
Ovo ne izmišljam, ja ih osobno poznam

Ovaj jako ružni mi je dobar prijatelj, znaš kako on kaže za sebe ''pogle me, ružan sam, i? ''
Btw trebaš mu vidjeti curu, ovakva kakvu @Ser Mark želi, mlađa od njega ful, mega zgodna, uspješna karijera, ne možeš vjerovati
A još ga jedna zajednička poznanica bari, isto jako zgodna cura i pametna, presmješno, a on umire od smijeha ''ružan sam a gle kaj radim'' evo to su njegove riječi

Jer njega to ne dira, on zna koliko vrijedi kao čovjek, a koliko je kome lijep je najmanje bitna stvar na svijetu.
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.