Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2017., 21:51   #6701
Le 3 Pro je bas zvijer, koristim ga skoro godinu dana i nemam ni jednu zamjerku.. s tim da je moj 6/64 verzija..
steta sta Leeco firma propada i vrlo vjerovatno necemo vise nikad vidit upgrejd softwera..

Sent from my LEX720 using Tapatalk
sasha2511 is offline  
Old 05.09.2017., 16:10   #6702
Gledam redmi note 4X i redmi note 4.

Da li se jako osjeti razlika u radu za prosjecnog korisnika?

Razlika u cijeni je cca 200kn, taman bi malo manje platio dhl.
Tako da nisam siguran da li probiti budzet od 1100kn ili ima jos koji best buy do te cijene.

Sent from my NX505J using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Old 05.09.2017., 16:17   #6703
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Volverine poslao sam ti PP.., pa cijena je OK i to je solidan mob no meni je to preskupo za 5 inča mob..., i taj procesor.., puno bolja kupnja mi je Redmi Note 4X.., jednom kad probaš 5.5 inča više nema povratka na 5...

Ima još jedan koji bi mogao preporučiti - Leeco Cool1 - Odličan proc, baterija, dosta bolja kamera..., nedostaci - nešto slabiji zvuk na zvučniku nego Redmi Note 4x i slabiji wifi (u istoj prostoriji nema problema, no udaljavanjem od rutera brzina opada rapidnije nego kod RN 4X te nema proširanja SD karticom - ali cijena s dostavom od 155$ je odlična...

A ovaj je prava zvijer - LeEco Le Pro 3

vidio pp, hvala, budem ti odgovorio.
he he ali ja ne zelim 5,5" da ima 4,7" bio bih jos sretniji. ja sam jedan od onih dezurnih pljuvaca za rast procesora, RAM-a i baterije kako rastu inci.
da ima 4,7 sa 3-4 gige RAM-a i baterijom od 3-4k, to bi meni bila bomba od mobitela, ne volim te velike, smetaju mi.
volverine is offline  
Old 05.09.2017., 21:13   #6704
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
A ovaj je prava zvijer - LeEco Le Pro 3
kako taj stoji u usporedbi sa ovim:
http://en.efox-shop.com/versandkoste...uad-c-g-307110
Kennex is offline  
Old 05.09.2017., 22:21   #6705
Ima veći ekran, manju bateriju i nema B20 LTE frekvenciju...

Sent from my Jiayu S3 using Tapatalk
frulex is offline  
Old 05.09.2017., 22:25   #6706
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
da ima 4,7 sa 3-4 gige RAM-a i baterijom od 3-4k, to bi meni bila bomba od mobitela, ne volim te velike, smetaju mi.
Imaš IP68 modele, npr. Ulefone Armor, 4.7", 3/32 GB i velika baterija

Sent from my Jiayu S3 using Tapatalk
frulex is offline  
Old 07.09.2017., 08:18   #6707
DOGEE MIX 5.5 - ima li netko iskustva sa ovim telefonom? vidim da verzija 4/64 ide za 207 USD (spain stock) odnosno 6/64 za 226 USD.
Ostatak hardvera mi se isto čini OK, pa me zanima ima li tko iskustva sa njim i kakav je u stvarnosti. Može i neka preporuka za telefon sličnih karakteristika 5.5 inch, 4/64 za slične novce.
roosty is offline  
Old 07.09.2017., 08:22   #6708
Quote:
frulex kaže: Pogledaj post
Imaš IP68 modele, npr. Ulefone Armor, 4.7", 3/32 GB i velika baterija

Sent from my Jiayu S3 using Tapatalk
Da, al veličinom je ko mob sa 5.2-5.5" ekranom, jer ima mesa oko ekrana.. Po meni ak nisi bauštelac ne isplati se uzimat tak robustan mob..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću..
darmar_hujs is offline  
Old 07.09.2017., 09:10   #6709
Quote:
Kennex kaže: Pogledaj post
kako taj stoji u usporedbi sa ovim:
http://en.efox-shop.com/versandkoste...uad-c-g-307110
neusporedivo..

Sent from my LEX720 using Tapatalk
sasha2511 is offline  
Old 07.09.2017., 12:12   #6710
Quote:
darmar_hujs kaže: Pogledaj post
Da, al veličinom je ko mob sa 5.2-5.5" ekranom, jer ima mesa oko ekrana.. Po meni ak nisi bauštelac ne isplati se uzimat tak robustan mob..
Slažem se, ni meni se ne sviđa.. ima puno ljepsih i elegantnijih modela za te novce
dirtbaker is offline  
Old 10.09.2017., 12:26   #6711
Quote:
sasha2511 kaže: Pogledaj post
steta sta Leeco firma propada i vrlo vjerovatno necemo vise nikad vidit upgrejd softwera..
Odakle takva pseudo informacija? Imaju financijskih problema, ali to ne znači automatski i propast velike kompanije!
Uostalom i Samsung ima problema, pa je još sveprisutan, a Amerikanci su ih pokopavali lani s ''9 Reasons Why Samsung Is In Big Trouble''. Zašto to ne čudi? Amerikanci to svima rade, tako su i Wolkswagen pokušali upropastiti, itd.... America first
San Sui is offline  
Old 11.09.2017., 21:28   #6712
Quote:
San Sui kaže: Pogledaj post
Odakle takva pseudo informacija? Imaju financijskih problema, ali to ne znači automatski i propast velike kompanije!
Uostalom i Samsung ima problema, pa je još sveprisutan, a Amerikanci su ih pokopavali lani s ''9 Reasons Why Samsung Is In Big Trouble''. Zašto to ne čudi? Amerikanci to svima rade, tako su i Wolkswagen pokušali upropastiti, itd.... America first
pseudo informacija iz prve ruke, zadnji updjet je bio prije 3-4 mjeseca a najavili su bili i Nougat pa nije nikad dosao.. nadalje ako bude zatvarali zatvorit ce telefonski sektor je su i zbog njega pali u probleme.. uostalom procitaj malo..
https://gizchina.it/?s=Leeco

imas i englesku verziju mislim..

Sent from my LEX720 using Tapatalk
sasha2511 is offline  
Old 12.09.2017., 21:31   #6713
Quote:
sasha2511 kaže: Pogledaj post
pseudo informacija iz prve ruke, zadnji updjet je bio prije 3-4 mjeseca a najavili su bili i Nougat pa nije nikad dosao.. nadalje ako bude zatvarali zatvorit ce telefonski sektor je su i zbog njega pali u probleme.. uostalom procitaj malo..
https://gizchina.it/?s=Leeco
Kao što rekoh - firma je u financijskom problemu ali to ne znači da propada. A u problemu je zbog investiranja u druge sektore: turizam, hoteli, itd.
O tome ima boljih informacija u Kini, a taj talijanski blog samo kopira i slobodno interpretira vijesti.
Uostalom i šef Sunac China Holdings-a kaže; ''... the foundation of LeEco's business is good and he aims to build up the company's business.''
By DUAN TING in Hong Kong | China Daily | Updated: 2017-09-02 09:42
(Pogledati pod China Daily News)

A objava novog modela bi mogao biti dokaz da će nastaviti s onim što im je najbolje i išlo?!
San Sui is offline  
Old 15.09.2017., 14:04   #6714
Xiaomi redmi 4 dual sim (16gg) -
Za te novce moze li se naci sto bolje? Ili je ovo solidan mob?

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
mrkyca is offline  
Old 15.09.2017., 15:49   #6715
Imaš i Redmi 4X, teško išta bolje za te novce...

Sent from my Jiayu S3 using Tapatalk
frulex is offline  
Old 15.09.2017., 16:09   #6716
Definitivno 4X odlična kupnja sa Goldwaya ispadne ispod 900kn ukupno sa shippingom.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 15.09.2017., 16:19   #6717
Quote:
San Sui kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh - firma je u financijskom problemu ali to ne znači da propada. A u problemu je zbog investiranja u druge sektore: turizam, hoteli, itd.
O tome ima boljih informacija u Kini, a taj talijanski blog samo kopira i slobodno interpretira vijesti.
Uostalom i šef Sunac China Holdings-a kaže; ''... the foundation of LeEco's business is good and he aims to build up the company's business.''
By DUAN TING in Hong Kong | China Daily | Updated: 2017-09-02 09:42
(Pogledati pod China Daily News)

A objava novog modela bi mogao biti dokaz da će nastaviti s onim što im je najbolje i išlo?!
problem je nastao kad nisu kupili onu americku tvrtku, ne sjecam se kako se zove, a ovi su ih onda tuzili jer se odustalo u zadnji tren.. nakon toga im je kineski sud zamrznuo imovinu i financije i sad su u ajmo je tako nazvat predstecajnoj nagodbi tj. kineska vlada i sud pomno prati svaki njihov potez i procjenjuje situaciju..mislis da je CEO bez razloga dao otkaz i otisao sa cela firme? sumnjam.. ja bi prvi bio sretan da se spase jer imam vec drugi Leeco i telefoni su fenomenalni no po ono malo informacija sta nam je dostupno bas im ne ide najbolje, kasnjenje s updejtom telefona govori u to ime.. jesu najveci proizvodac smart TV-a u Kini i najveci digitalni provajder tamo ali to ne znaci da nemogu propast tj. ono najgore po nas, ukinut mobilni sektor..

nadamo se najboljem a vrijeme ce pokazat..

Sent from my LEX720 using Tapatalk
sasha2511 is offline  
Old 16.09.2017., 08:33   #6718
Hvala

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
mrkyca is offline  
Old 17.09.2017., 10:48   #6719
Pozdrav

Moram napusiti svoj grozni LG G3 i hitno trebam novi mob. Par dana sam citala recenzije pa da jos pitam vas strucnjake za neko zavrsno misljenje. Dakle,trazim mob za do 2000 kuna. Koji naruciti od sljedecih?

Redmi Note 4
Redmi note 4x
Mi5
Mi5x

Nekako mislim da se najvise oni vrte u krug. Nemam nekih posebnih zelja. Bilo bi super kad bi kamera bila solidna,baterija izdrzljiva cijeli dan i da ne cekam sto godina da se otvori neka stranica.
Ako mislite da je neki drugi mob bolje rjesenje slobodno savjetujte. Dajete blagoslov za honorbuy ili obavezno neka druga stranica?
afrodita13 is offline  
Old 17.09.2017., 11:19   #6720
Imas na aliexpressu trgovce Goldway i Mi global store koji salju tax free ako uzmes dhl dostavu. Mislim da je 5X best buy do 2000 kn, najbolja kamera od navedenih (isti senzor ko na Mi6), a baterija bude izdrzala cijeli dan bez problema.
ZeroW is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.