Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2015., 22:34   #61
@ Violet35 - hvala puno na opisu i swatchu
nazalost bila bi mi tamna moje nijanse pudera su kao taj dior. jedino za ljetno vrijeme ali trenutno imam dovoljno i za to. ehh...
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 22:48   #62
Moram pohvaliti ovo čudo, dobila sam ga na poklon i nikad ga ne bih sama kupila, no sinoć sam morala brzinski obrijati noge a ići pod tuš nije bila opcija
Noge sam samo malo nakvasila toplom vodom i nakapala malo više ulja nego što se preporučuje (nekih 6-7 kapi) natrljala lijepo na nogice i malo pričekala. Šokirana sam koliko lijepo britivca klizi po koži, nema okolo pjene, gela od kojeg se sva zamuljam, britica se začas ispere a koža -prepreprekrasna, glatka, nahranjena, bez ikakvih točkica i iritacija kojima sam obilato sklona. samo se gladila po nogama iza toga


nisam sigurna u cijenu, al koliko se sjećam nije neka jeftinjara. mislim da je ovo super opcija za putovanje, brzinsko brijanje i sl. ja sam zaista oduševljena pogotovo zato što mrzim brijanje!
ninol is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 09:41   #63
ja sam to ulje stavljala na temu proizvoda koji su razočarali

očajno mi je bilo

lijepila mi se britivica od njega, nakon pola jedne noge mogla sam novu britvicu šibnut u smeće jer je bila cijela slijepljenja, svrbile su me noge nakon depilacije u tolikoj mjeri da sam htjela iz kože iskočiti, ma sve koma...

ne znam gdje si ti gledala, pa je cijena visoka, ali u Dm je 21,90kn...
koliko god povoljno, meni u svakom slučaju previsoko za shit od proizvoda kakvim mi se pokazalo ovo ulje
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 10:00   #64
Pantenol krema/mast-koristim je za usne kao dio noćne njege i usne mi nikad nisu bile manje suhe i koristim je kao okoločnu kremu 1 tjedno,savršen proizvod
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 10:03   #65
Što se tiče depilacije nogu meni su od štitnjace poludili hormoni i dlake jako potamnile i ojacale,najboljom podlogom za depilaciju mi se pokazao regenerator za kosu,Lidlove britvice for men i nakon toga baby ulje za nahraniti kozu,nema crvenila ni iritacija
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 13:51   #66
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
meni je ona očajna. prekrivanje je osrednje čak i kad stavim par slojeva i masnjikava je. a čak i ne trebam ne znam kakvo prekrivanje, imam par mrljica od prištića i to ne može prekriti. jako je slična dermablend sticku (staroj verziji). kupila ju samo jer su svi hvalili kako je super (povodljiva ) i nedavno ju šibnula u smeće
Ni meni Catrice kamuflaža nije nešto posebno. Ne mogu reći da je očajna, ali malo me ovi silni hvalospjevi po forumu zbunjuju. Dobijem dojam da ne radim nešto kako spada. Imam Artdeco kamuflažu i ona mi je savršena. Dovoljno kremasta, a opet dovoljno gusta da ne trebam u sto navrata nanositi i blendati do besvijesti, a baš lijepo prekriva.

Catriceovu sam uzela jer su svi tulili o njoj i povodljiva prasica nije izdržala, ali eno je u ladici. Stoji. Dosta mi je rjeđa i slabija od Artdecoa, masna... Baš bzvz!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 14:13   #67
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
meni je ona očajna. prekrivanje je osrednje čak i kad stavim par slojeva i masnjikava je. a čak i ne trebam ne znam kakvo prekrivanje, imam par mrljica od prištića i to ne može prekriti.
Nemam pojma kako, frendica prekriva poveći ožiljak s jednim slojem. Meni isto fino prekrije flekice.
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 16:51   #68
look by Bipa olovke za usne
imam bonbon i orchid
obje su predivne
orchid mi je božanstvena
tamna crvena, ali ne previše, topla, ali ne previše.
točno između tople i hladne, onako jedna hladnotopla krvavocrvena
zapravo, ona je hladna na fotkama, i vuče na ciklamu, ali na mojim usnama je malo toplija, valjda radi tena. stvarno preprekrasna olovka. ta mi je najdraža
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 18:51   #69
U vezi Catrice Camouflage.. Ne znam, imam nešto slično hiperpigm. mrlji koju nisam ni sa čim uspjela sakriti, osim s ovim. Ne sasvim, ali prilično. Ne kažem da je najbolja od proizvoda takve vrste jer druge nisam probala ali mene služi i više nego dobro
Kikicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 19:57   #70
Ogromni potpis za Bipine olovke i Catrice kamuflažnu. Već sam ih kupila više puta i vraćam im se svaki put.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 11:29   #71
Quote:
Violet35 kaže: Pogledaj post
Ja bih pohvalila 2 proizvoda:

LOCCITANE IMMORTELLE BB KREMA


Baš ču pogledati tu kremu, super zvuči tvoja recenzija, valjda imaju testere. Dobila sam 25% (rođendan) pa mi se malo počastila.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 14:45   #72
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Baš ču pogledati tu kremu, super zvuči tvoja recenzija, valjda imaju testere. Dobila sam 25% (rođendan) pa mi se malo počastila.
Pitaj za testere, ako ima sigurno će ti dati! To je nešto što obožavam kod Loccitanea, super ljubazne prodavačice i ne-škrtarenje na testerima, iako me živcira pretjerivanje s cijenama za neke proizvode - npr. krema za tijelo od badema mi je vrh, ali 330kn za 250ml koliko ja potrošim za 2 tjedna ako se pošteno mažem mi je way too much... Ali 300kn za BB kremu (40ml) mi je skroz ok, toliko dođe svaka bolja u parfumeriji. I meni je uskoro rođendan i mislim si uzeti još jednu za zalihu, rijetko nađem proizvod koji mi baš toliko odgovara.
Violet35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 15:03   #73
Kad već spominjete brzinske depilacije, oduševilo me brijanje sa Nivea in showerom od kokosa Inače mi je grozan, ali za depilaciju dušu dao. Nikakvih iritacija, genijalno
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 15:05   #74
ovaj puder



uzela sam ga kad je bilo 40 % na šminku u Kozmu čisto da probam, ispao me oko 20-ak kn,
iskreno nisam nešto očekivala jer me njihovo rumenilo bas i nije oduševilo ali puder mi je
Lagan je, ne čepi pore, ostavlja lagani polumat-dewy finish ali ja to matiram Lorealom true match-om jer imam averziju prema svemu što ima veze sa sjajem (inaće sam maščobna )
Moja nijansa je 03 Beige, i super mi paše jer je žućkasti podton, do sad sam koristila tekući od Wet'n'wilda koji mi je također i također ga preporučujem
ali meni je njegova najtamnija nijansa svijetla i ima rozi podton pa sam uvijek morala dodatno stavljati tamniji puder u kamenu
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 16:04   #75
[QUOTE=fluffy chicken;54383671]ja sam to ulje stavljala na temu proizvoda koji su razočarali

očajno mi je bilo

...


zbog te tvoje recenzije ga nikad nisam ni kupila al evo meni se pokazalo izvrsno i rijetko šta pohvalim, ali ovome nisam našla zamjerku!
ninol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 19:46   #76
Corine de Farme mlijeko za čišćenje. Ne volim inače mlijeka, više vode, ali ovo je odlično.

Kikicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 16:07   #77
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
ovaj puder



uzela sam ga kad je bilo 40 % na šminku u Kozmu čisto da probam, ispao me oko 20-ak kn,
iskreno nisam nešto očekivala jer me njihovo rumenilo bas i nije oduševilo ali puder mi je
Lagan je, ne čepi pore, ostavlja lagani polumat-dewy finish ali ja to matiram Lorealom true match-om jer imam averziju prema svemu što ima veze sa sjajem (inaće sam maščobna )
Moja nijansa je 03 Beige, i super mi paše jer je žućkasti podton, do sad sam koristila tekući od Wet'n'wilda koji mi je također i također ga preporučujem
ali meni je njegova najtamnija nijansa svijetla i ima rozi podton pa sam uvijek morala dodatno stavljati tamniji puder u kamenu
kakvo je prekrivanje?
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 23:23   #78
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
kakvo je prekrivanje?
po meni solidno, imam sa desne strane lica bas dosta crvenih flekica/ožiljka i to prekrije odma u jednom nanosu, i 2-3 bas duboka crvena prišta na njih dodatno natapkam i voila
ono sto jako volim kod njega sto djeluje ful prirodno
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 23:47   #79
Sta l occitane ima popust za rodjendan?? Ou?

Pohvaljujen ziajinu nocnu kremu za mjes.kozu.
Lice mi bude ko ispeglano nakon nje.nista mi nije izbilo tenkhevns, definitivno kupujen opet.
Inace mi je ziaja otkrice
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 23:53   #80
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
po meni solidno, imam sa desne strane lica bas dosta crvenih flekica/ožiljka i to prekrije odma u jednom nanosu, i 2-3 bas duboka crvena prišta na njih dodatno natapkam i voila
ono sto jako volim kod njega sto djeluje ful prirodno
super, hvala
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.