Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 21:30   #5961
Check out this product I found on iHerb.com. http://hr.iherb.com/Life-Extension-A...-Tablets/38964

Da li je tko kupovao ovaj aspirin,nije mi jasan bas omjer cijene/kolicine,dosta je jeftino.

Ne znam da li je okej i da li je to aspirin kao i kod nas?! Uzela bi sveki,ona pije za prevenciju srcanog/mozdanog

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 05:57   #5962
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Check out this product I found on iHerb.com. http://hr.iherb.com/Life-Extension-A...-Tablets/38964

Da li je tko kupovao ovaj aspirin,nije mi jasan bas omjer cijene/kolicine,dosta je jeftino.

Ne znam da li je okej i da li je to aspirin kao i kod nas?! Uzela bi sveki,ona pije za prevenciju srcanog/mozdanog

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
ista je djelatna tvar, nije ISTI proizvod
kod nas se za prevenciju udara pije 100 mg

iskreno se čudim što imaju isto zaštićeno ime kao i Bayerov proizvod
ali su na 2 mjesta naveli disclaimer his product is not manufactured or distributed by Bayer HealthCare LLC, owner of the registered trademark Bayer Low Dose Aspirin.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:29   #5963
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
ista stvar. maloprije sam se vratila iz kvartovske pošte.
((teta na šalteru je bila ljubazna i potražila mi paket... al niš od toga.. Rekla mi da ga tražim u Branimirovoj, al da mi je to uzaludan trud..))

iako moj paket ne mrda, status nakon 3 tjedna i dalje ZG... bojim se da taj nece ni krenuti van HR

I moj je još u Zg
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:04   #5964
I moj već desetak dana čami negdje.

A došao je u HR samo dan nakon paketa koji mi je isporučen prije 8 dana.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:58   #5965
Pozdrav,

Može li mi neko objasniti zašto je ovo riblje ulje: https://www.iherb.com/pr/Minami-Nutr...-Softgels/9225 SKUPLJE za otprilike 10 eura od https://www.iherb.com/pr/Minami-Nutr...Softgels/10902

Iskreno, ne shvatam kod ove omege 3 mood ima EPA 500mg a DHA 3mg a kod ove "obicne" ima EPA 590 mg a DHA 130 mg. Ista firma, ista količina doza pa mi nije jasno. Da li je to samo još jedan marketinški trik ili ipak postoji nešto? Nemam iskustva puno sa ribljim uljima. Hvala unaprijed!
IsmarH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:33   #5966
Mojeg seruma nema, a vec 10 dana se vodi da je u ZG. čini mi se da ga neću vidjeti.
Dosla mi je Andalou fruit enzyme maska i odlicna je, jako ugodna, njezna i neiritirajuća, ostavlja lice hidratizirano.
Pohvaljujem i Dr Woods black soap gel za čišćenje, iznenadila sam se koliko je dobar. Neka gelasta, želatinasta struktura, jako nježan a odlično čisti. I miris je dobar. Šiša za 10 koplja Everyday coconut, od njega me je zatezalo lice.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:16   #5967
Djevojčice, u zadnje vrijeme su se zaredali nedopušteni referral kodovi, kao i oni za popust, i bila bih jako sretna kad biste se držali pravila, ne volim vadit kartone

Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
Pravila:
1.) Bez referral linkova
2.) Bez linkanja košarica, samo direktni linkovi na proizvode
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:31   #5968
Quote:
IsmarH kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Može li mi neko objasniti zašto je ovo riblje ulje: https://www.iherb.com/pr/Minami-Nutr...-Softgels/9225 SKUPLJE za otprilike 10 eura od https://www.iherb.com/pr/Minami-Nutr...Softgels/10902

Iskreno, ne shvatam kod ove omege 3 mood ima EPA 500mg a DHA 3mg a kod ove "obicne" ima EPA 590 mg a DHA 130 mg. Ista firma, ista količina doza pa mi nije jasno. Da li je to samo još jedan marketinški trik ili ipak postoji nešto? Nemam iskustva puno sa ribljim uljima. Hvala unaprijed!
Jedino mi pada na pamet da je mood tako skup jer je proizvod “poseban” (niti jedan drugi supplement nema tako visoku količinu EPA na tako malo DHA, možda je i teže napraviti tako čisti EPA proizvod), a i inače nisu jeftina marka.

Ovaj mood ima smisla samo ako se koristi za depresiju (+ anksioznost, OKP).

Znakovita mi je rečenica u prvoj recenziji:
I've found that more than a little DHA depresses my mood - period. **The very best result is from this pure EPA product.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:56   #5969
Ovaj put sam došla pohvaliti našu poštu, već drugi put zaredom mi paket stiže samo dan nakon što je došao u Hrvatsku, bravo :klap:
Samo neka se tako nastavi i s ovim paketom što danas-sutra treba doći u Hrv
pcelicamaja99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 18:14   #5970
Quote:
IsmarH kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Može li mi neko objasniti zašto je ovo riblje ulje: https://www.iherb.com/pr/Minami-Nutr...-Softgels/9225 SKUPLJE za otprilike 10 eura od https://www.iherb.com/pr/Minami-Nutr...Softgels/10902

Iskreno, ne shvatam kod ove omege 3 mood ima EPA 500mg a DHA 3mg a kod ove "obicne" ima EPA 590 mg a DHA 130 mg. Ista firma, ista količina doza pa mi nije jasno. Da li je to samo još jedan marketinški trik ili ipak postoji nešto? Nemam iskustva puno sa ribljim uljima. Hvala unaprijed!
Meni je ovo oboje skupo za mizernu kolicinu Omega .
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:00   #5971
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Jedino mi pada na pamet da je mood tako skup jer je proizvod “poseban” (niti jedan drugi supplement nema tako visoku količinu EPA na tako malo DHA, možda je i teže napraviti tako čisti EPA proizvod), a i inače nisu jeftina marka.

Ovaj mood ima smisla samo ako se koristi za depresiju (+ anksioznost, OKP).

Znakovita mi je rečenica u prvoj recenziji:
I've found that more than a little DHA depresses my mood - period. **The very best result is from this pure EPA product.

Hvala na odgovoru !
IsmarH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:02   #5972
Pozdrav,

Šta mislite o ovoj stranici : https://labdoor.com/ i njihovoj vjerodostojnosti ?
IsmarH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 07:19   #5973
Quote:
IsmarH kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Šta mislite o ovoj stranici : https://labdoor.com/ i njihovoj vjerodostojnosti ?
Ja redovito pogledam njihove ocjene proizvoda prije kupnje na iHerbu i do sad mi je sve odgovaralo i imalo učinka.
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:12   #5974
"Thank you for requesting a Return Merchandise Authorization (RMA) from iHerb.com.
We regret to inform you that your return RMA #RA02180000188554 has been declined.
Reason:
We apologize for having to deny your request. We will have to deny your request at this time. We will complete a refund for the lost order indicated, and you will receive another email confirming the refund. However, this is a one-time courtesy as we do not refund for lost orders. We would advise in the future to use another shipping method that offers the full tracking."

Ovo je odgovor s Iherba-a kad zatražite da vam ponovo pošalju artikle zbog izgubljenog paketa.
Znači ko vas j..., ovaj put ćemo vam refundirat samo artikle bez poštarine, a drugi put uzmite skuplju varijantu shippinga sa full trackingom.
drnitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:30   #5975
Tako je otkad ja kupujem na iHerbu, a ima već nekoliko godina.

Samo jednom ti daju refund i to je to. Nakon toga jedino ako im se paket vrati, a i onda dobiješ djelomični refund.

Budimo realni, nije problem u njim, oni svoje izvrše, tj. pošalju paket, a paket čak i stigne u HR (što i oni vide na trackingu), a to što nestane u HR stvarno nije njihov problem - problem je HP.

A i mi koji samo gunđamo po forumima, umjesto da se organiziramo i krenemo s pritužbama na neku drugu adresu, gdje bi to možda imalo učinka.

Ako netko ima ideju kamo i kome uputiti pritužbe, a da nije HP ili novine (puno se puta već pisalo o tome pa ništa), let's hear it.

Moj paket sad već dva tjedna čuči u HR, ne nadam mu se previše, a refund neću dobiti jer mi to neće biti prvi izgubljeni paket nego treći.

S tim da je to gubljenje paketa krenulo otkad nema potpunog trackinga. Tako da i ne vjerujem da se "izgube". Pogotovo sad kad iHerb lijepo napiše što je u paketu.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:44   #5976
Ne salju ponovno niti vracaju postarinu ni kad je njihova krivnja npr. kad im se porazbija/prolije/skrsi sav sadrzaj paketa zahvaljujuci ogromskim kutijama i nikakvoj zastiti .
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:16   #5977
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post

Budimo realni, nije problem u njim, oni svoje izvrše, tj. pošalju paket, a paket čak i stigne u HR (što i oni vide na trackingu), a to što nestane u HR stvarno nije njihov problem - problem je HP.

A i mi koji samo gunđamo po forumima, umjesto da se organiziramo i krenemo s pritužbama na neku drugu adresu, gdje bi to možda imalo učinka.


S tim da je to gubljenje paketa krenulo otkad nema potpunog trackinga. Tako da i ne vjerujem da se "izgube". Pogotovo sad kad iHerb lijepo napiše što je u paketu.
potpis!
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:51   #5978
Quote:
drnitro kaže: Pogledaj post
"Thank you for requesting a Return Merchandise Authorization (RMA) from iHerb.com.
We regret to inform you that your return RMA #RA02180000188554 has been declined.
Reason:
We apologize for having to deny your request. We will have to deny your request at this time. We will complete a refund for the lost order indicated, and you will receive another email confirming the refund. However, this is a one-time courtesy as we do not refund for lost orders. We would advise in the future to use another shipping method that offers the full tracking."

Ovo je odgovor s Iherba-a kad zatražite da vam ponovo pošalju artikle zbog izgubljenog paketa.
Znači ko vas j..., ovaj put ćemo vam refundirat samo artikle bez poštarine, a drugi put uzmite skuplju varijantu shippinga sa full trackingom.

Evo samo da IPAK pohvalim iherb customer service.
Naime nakon par izmjenjenih mailova ipak su refundirali ukupan iznos narudžbe (sa shippingom).
Samo treba biti uporan!
drnitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 20:23   #5979
Paket mi je stigao za 7 radnih dana!! Aj ripit: 7 radnih dana!!
Cudo nevidjeno!
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 01:45   #5980
Quote:
drnitro kaže: Pogledaj post
Evo samo da IPAK pohvalim iherb customer service.
Naime nakon par izmjenjenih mailova ipak su refundirali ukupan iznos narudžbe (sa shippingom).
Samo treba biti uporan!

Meni su tri puta vracali novac na global mail-u DHL tako da to moraju napisati da ne bi ljudima to bila praksa, iako sam dobio paket nakon šest tjedana i to dva puta i onda ih obavijestim i vratim im pare, medjutim treci put fakat nije dosao uredno sam dobio refund. Kod nas u BIH je bio limit do 25 eura sad ce napokon 150 eura pa da vas pitam kakva iskustva imate sa DHL express-om ?
IsmarH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.