Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2016., 00:12   #21
Rumenila su Daisy i Beloved i Saint Tropez



Izblendano



Kremasta sjenila su Bakery i Supreme i iako ih ne koristim često i nisam neki ekspert u nanošenju njima sam najviše oduševljena



Ovako izgleda Supreme na očima, namazala sam na brzinu da se pohvalim Angelsss stoga ne zamjerite na nepopunjenim obrvama , bolje sad ne stignem uslikati. Nisam to ni planirala stavljati tu ali eto nek se nađe

sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 02:16   #22
Erm...

https://www.facebook.com/NablaCosmet...712241/?type=3

Krnji gugl trenslejt prijevod:

Quote:
Hello Girls and Boys,
you know what is important for us to share with you all: our choices, our inspirations, our way of working. Unfortunately what we're about to tell you is not pleasant, but we do not want to filter the reality to give you a glossy version of NABLA. We do not want to ignore it.
Last night we were robbed of the product in a few days would become our new outlet. And with him the Closer lipstick that he would return shortly.
The products were from one of our suppliers that it was finishing packing, burglars entered a holding adjacent broken down the concrete wall that bordered on the packaging area, eluding the alarm systems.
The theft took place with the purpose of fueling a parallel market.
It was a long time that we were working on this product. Throughout the year with MrDanielMakeup we devoted a lot of energy to its realization and in these days in our offices were organizing with enthusiasm the upcoming launch. We are bitter because they suddenly feel robbed of our work and our effort one step away from sharing with you is really frustrating. Think that after so much effort we would not have the right to share our new creation saddens us, but especially saddens us to disappoint your expectations.
The cosmetic production processes are long and extremely delicate so we do not know today when we introduce you to the new, but hopefully soon. We are working with all our forces to speed up the time.
The last thing we feel we can write is that we would be happy if we could count on your help: from now on you may encounter in some cosmetics markets NABLA that even you have never seen, in this case we ask you to report it because it would a great help and very important for us.
NABLA
tl/dr verzija: netko im je provalio u skladište probivši rupu u fakin betonskom zidu i ukrao novi proizvod i nove Closer ruževe među ostalim. Vele ovi za pretprodaju. Dobro tko je tu lud. Ne mogu vjerovati da je ovo istina skoro.

Svi koji čekaju restock Closera će se načekati.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 09:50   #23
kod mene na kvartu su tak isto kroz zid od lokala do provalili u mjenjacnicu tako da me ovo nije zacudilo
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.

Zadnje uređivanje Bubek27 : 09.09.2016. at 10:37.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:08   #24
Mene jedino cudi da se to dogodilo negdje drugdje, a ne na balkanu.

Inace, nakon testiranja moram pohvaliti ona klasicna sjenila. Imam Circle i od kad mi je stiglo ga svakodnevno koristim. Inace ne koristim baze i slicne proizvode i moram reci da ovo sjenilo stoji na kapcima po cijeli dan, od 7 do 19, nekad i duze, ne blijedi, ne trusi se i ne uvlaci u pregibe. Savrseno nesto
Sto se ruzeva tice, imam Closer i Balkis i Balkis mi je najdraza investicija, no to je vise zbog nijanse. Jednako su postojani, kremasti, ne isusuju i traju

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 13:12   #25
Ovo mora da je napravio netko ko je informiran, tj. netko iznutra ako je ukraden novi proizvod. Bas steta 😞
Angelsss potpisujem ovo za Balkis, i meni je divan 😍

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 21:14   #26
Nova akcija (ako niste vidjeli):

http://www.deviantpics.com/images/20...13/unnamed.jpg

Kome se mogu uguziti za jednu stvar (veliku praznu paletu, možda i refil jedan)?
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:11   #27
Imaju novu PREKRASNU kolekciju!

https://scontent-mrs1-1.xx.fbcdn.net...77&oe=58AFF1A7

Već sam se zaljubila u Moulin Rouge ruž (dugo tražim metalik crveni koji me neće doći ko kuća u centru) a sjenila su isto prekrasna. I ova akcija je odlična.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 07:14   #28
Trenutno traje akcija 50% na sve za international pakete do 18.05 sa minimalnom kupnjom od 19€. Maksimalna poštarina je 9,90 € (cca 75 kn). Ako bi se podijelilo na dvoje ispalo bi max 5 € poštarine po osobi i min 9 € za proizvode sto je vrhunski (sjenila bi bila samo 4€), pa ako je itko zainteresiran neka se javi u inbox.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 11:10   #29
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Trenutno traje akcija 50% na sve za international pakete do 18.05 sa minimalnom kupnjom od 19€. Maksimalna poštarina je 9,90 € (cca 75 kn). Ako bi se podijelilo na dvoje ispalo bi max 5 € poštarine po osobi i min 9 € za proizvode sto je vrhunski (sjenila bi bila samo 4€), pa ako je itko zainteresiran neka se javi u inbox.
ja sam skuzila da je popust samo na postarinu

jesi probala staviti proizvode u kosaricu?
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:00   #30
A isuse, koji sam ja kreten. Krivo sam prevela mail, na talijanskom je bio.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 02:35   #31
Na što je onda popust? :/
Ja imam poveću Nabla wish listu (6-8 rumenila za početak)
pa ono, bar 1-2 proizvoda da uzmem sad ak je dobra akcija
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 23:21   #32
Izasli su novi mat ruzevi i popust je na njihove setove, postarina je zbog toga na 50%

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 09:36   #33
Ima kakve nade da se Dreamy paleta ikad više restocka bilo na Nablinim stranicama ili na Pink pandi?
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 09:55   #34
Unhappy

Quote:
m@non kaže: Pogledaj post
Ima kakve nade da se Dreamy paleta ikad više restocka bilo na Nablinim stranicama ili na Pink pandi?
Ja sam izgubila nadu iako gledam svaki dan. Prvo ce se pojavit valjda na njihovoj stranici.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:47   #35
Dreamy

Objavili su jučer na instagramu da uskoro ponovno puštaju Dreamy u prodaju
Sssnena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 11:19   #36
Quote:
Sssnena kaže: Pogledaj post
Objavili su jučer na instagramu da uskoro ponovno puštaju Dreamy u prodaju
OMG, hvala ti!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 14:57   #37
Quote:
Sssnena kaže: Pogledaj post
Objavili su jučer na instagramu da uskoro ponovno puštaju Dreamy u prodaju
Ajme, hvala na info

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:16   #38
Evo za sve koje cekate paletu izlazi 21.02. u 13,00



Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:18   #39
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Evo za sve koje cekate paletu izlazi 21.02. u 13,00



Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:09   #40
Dreamy je u prodaji
Sssnena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.