Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 17:37   #581
Budi bez brige
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 00:56   #582
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Jeste kupovali lomljive predmete tipa vaze s weba, kako ih pakiraju?
Odlicno je zapakirano, bas sam se ugodno iznenadila
fely is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 01:55   #583
Cure, za koliko vam stigne narudzba? Znam da ste milijun puta pisale o tome, ali prvi put narucujem i nisam dosad dolazila na ovu temu


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 08:47   #584
julie jako brzo, 3-4 dana-
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 19:17   #585
H&M 30% veceras a jutros sam napunila kosaricu i kontam ajde poslin cu zavrsit kupnju
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 19:25   #586
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
H&M 30% veceras a jutros sam napunila kosaricu i kontam ajde poslin cu zavrsit kupnju
Bas sam popodne bila u trgovini i tražim body shaper i naiđem na broj koji mi ne paše u potpunosti al ajde, mogla bi ga ipak uzet. Ipak odlucim preko neta kad ono-moj broj pls 30% popusta. Yu-huuu!
Bea28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 22:47   #587
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
julie jako brzo, 3-4 dana-
Inace da, al narucila sam nesto u ponedjeljak i jos nije popslanoo.
Pretpostavljam da ce malo kasniti zbog snizenja
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 00:13   #588
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
julie jako brzo, 3-4 dana-

Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Inace da, al narucila sam nesto u ponedjeljak i jos nije popslanoo.

Pretpostavljam da ce malo kasniti zbog snizenja

Hvala cure!

Ja sam isto veceras dovrsila kupnju, uhvatila sam 30% medutim desilo mi se nesto naopako. Znaci, ja sam narucila, platila i odem za par min u narudzbe i pise mi da sam narucila, al da mi placanje nije proslo i da ili kliknem ponovo Pay order ili da otkazem narudzbu. Posto nisam nasla ni gdje da kliknem Pay order, a ni da otkazem otisla sam brzinski nazad kliknuti na artikle iz prve narudzbe i ponovo sve narucila posto je bilo 5 min do ponoci i nisam htjela da mi popust pobjegne. I sad imam duplu narudzbu, obe prosle

Postoji li mogucnost da otkazem ovu drugu?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 00:54   #589
H&M #3

Pozdrav cure,

i ja sam lovila par artikla na 30%, samo mi se nešto čudno dogodilo. Kliknula sam na kraju narudžbe za plaćanje i nakon toga mi se pojavio error na stranici i pisalo je da narudžba nije provedena. Preko net bankinga sam vidjela da su mi uredno skinuli cijeli iznos narudžbe :/ međutim ja nisam nikakav mail dobila, a pod narudžbe mi je sve prazno kao da ništa nisam naručila.

Ima li netko iskustva kako sada ide procedura? Hoće li mi vratiti taj iznos?
 
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 06:47   #590
Quote:
fairy* kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,

i ja sam lovila par artikla na 30%, samo mi se nešto čudno dogodilo. Kliknula sam na kraju narudžbe za plaćanje i nakon toga mi se pojavio error na stranici i pisalo je da narudžba nije provedena. Preko net bankinga sam vidjela da su mi uredno skinuli cijeli iznos narudžbe :/ međutim ja nisam nikakav mail dobila, a pod narudžbe mi je sve prazno kao da ništa nisam naručila.

Ima li netko iskustva kako sada ide procedura? Hoće li mi vratiti taj iznos?
Isto ovo se dogodilo i meni.
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 08:14   #591
Jutros Cyber Monday 70%.

Od 4 stvari koje sam mjesecima uzgajala u košarici, čekajući popust, jedna je nestala , ali zato jedna na 50%, a dvije na 70%
Channon Yarrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:21   #592
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Hvala cure!

Ja sam isto veceras dovrsila kupnju, uhvatila sam 30% medutim desilo mi se nesto naopako. Znaci, ja sam narucila, platila i odem za par min u narudzbe i pise mi da sam narucila, al da mi placanje nije proslo i da ili kliknem ponovo Pay order ili da otkazem narudzbu. Posto nisam nasla ni gdje da kliknem Pay order, a ni da otkazem otisla sam brzinski nazad kliknuti na artikle iz prve narudzbe i ponovo sve narucila posto je bilo 5 min do ponoci i nisam htjela da mi popust pobjegne. I sad imam duplu narudzbu, obe prosle

Postoji li mogucnost da otkazem ovu drugu?

Nastavno na moju situaciju, zvala sam jutros onaj besplatni info telefon, ljubazni momak mi je potvrdio da je ova druga narudzba, dupla, ipak prosla i da mi je najbolje ne preuzeti paket koji ce se onda odmah vratiti u skladiste i novac ce mi biti vracen bez da moram sudjelovati s onih 3,99 € koji se inace odbijaju prilikom povrata.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:30   #593
jucer navecer sam platila haljinu 17€, sad je 11€

kako sam se navukla na foru sa 30%, zivcana sam sad
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:23   #594
^^ A ja čekala cyber monday za kožne rukavice, jučer 14€, danes opet 20€.
LuvDancin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 11:41   #595
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Nastavno na moju situaciju, zvala sam jutros onaj besplatni info telefon, ljubazni momak mi je potvrdio da je ova druga narudzba, dupla, ipak prosla i da mi je najbolje ne preuzeti paket koji ce se onda odmah vratiti u skladiste i novac ce mi biti vracen bez da moram sudjelovati s onih 3,99 € koji se inace odbijaju prilikom povrata.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako je tebi prosla prva narudzba ako nisi stisla pay order?

Sad sam i ja isla provjeriti svoju narudzbu jer mi nije dosa mail i vidim da je problem sa placanjem.
Ne vidim di bi bia taj Pay order a strah me opet naruciti da ne bi bilo uduplo
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:32   #596
Po nekoj logici bi trebao biti pod: My H&M ----> Orders, kad otvoris onu strelicu gdje ti pise sve o narudzbi, pa pri dnu, valjda.

Ako opet narucis neces imat popust (?), a mozda najbolje nazoves i pitaj gdje im je to ako ne nadjes.


Meni je isto stekalo jucer, tri put sam refresala zadnji korak, i ispalo je ok, nije se multiplicirala narudzba.

Kod Julie je moguce da se sama stranica refreshala dok je ona radila sve ispocetka.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:07   #597
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Kako je tebi prosla prva narudzba ako nisi stisla pay order?

Sad sam i ja isla provjeriti svoju narudzbu jer mi nije dosa mail i vidim da je problem sa placanjem.
Ne vidim di bi bia taj Pay order a strah me opet naruciti da ne bi bilo uduplo
Ja sam nekako odradila narudžbu do kraja, platila i dobila onaj dio 'Thank you for your order ...'. Nakon par minuta sam otišla u Orders i vidim da piše 'your order is saved, but pending. The order was placed but your payment was unsuccessful. We will save your oreder for 1 hour. Click on Pay order to proceed. If you chose not to pay order now, it can be accessed from My H&M-Orders.'

Kupovala sam preko app na mobitelu i ne znam kako, ali ja nikako nisam mogla naći dio di ponovo stisnem Pay order ili da je otkažem.
Pošto je već bilo 23:56 nisam imala druge nego ponovo kliknuti tih par artikala i ponoviti narudžbu.
Nakon 15 min mi je stigao mail da su obe prošle
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Po nekoj logici bi trebao biti pod: My H&M ----> Orders, kad otvoris onu strelicu gdje ti pise sve o narudzbi, pa pri dnu, valjda.
Ako opet narucis neces imat popust (?), a mozda najbolje nazoves i pitaj gdje im je to ako ne nadjes.
Meni je isto stekalo jucer, tri put sam refresala zadnji korak, i ispalo je ok, nije se multiplicirala narudzba.
Kod Julie je moguce da se sama stranica refreshala dok je ona radila sve ispocetka.
ja isto tako predlažem da se nazove kontakt centar jer su stvarno bili brzi i ljubazni, barem u mom slučaju.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:12   #598
Julie, ovo sto su ti rekli da odbijes preuzeti jednu narudzbu je ocito jedino rjesenje, ali prilikom vracanja novaca dobit ces nesto manju svotu jer ce ti prilikom vracanja euro obracunati po cca 7 kn, a kad naplacuju skidaju skoro 7.8. Na vecoj narudzbi se ta razlika fino osjeti.
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:24   #599
A zapravo je njihova greska jer im je stranica stekala u najosjetljivijem dijelu placanja.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:30   #600
i meni je stekalo kod placanja, srecom nije oslo troduplo nije mi ni palo na pamet da je moglo dok nisam jutros vase komentare procitala
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.