Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Seksipilnije su mi:
cure/žene tamnije kose 299 58.06%
cure/žene svjetlije kose 138 26.80%
nemam stav o tome 78 15.15%
Glasovatelji: 515. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2006., 15:23   #1
Plavuše vs. crnke

"Plavuša ne mora bit toliko lipa da bi bila dobra pička, a crnka mora bit ekstra dobra pička da bi bila u rangu sa prosječnom plavušom", riječi su koje sam maloprije čula od jednog tridesetpetogodišnjaka.

Kao prirodna dugokosa crnka stala sam u obranu crnki iznoseći svoj stav "Svaka čast plavokosim ženama na njihovom seksipilu, ali ne mogu se mjerit s nama. Djeluju prozirno."

Dečki, šta vi mislite o tome?
Jesu li vam atraktivnije plavuše ili crnke?
Pseudomonas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:26   #2
Quote:
Pseudomonas kaže:
"Plavuša ne mora bit toliko lipa da bi bila dobra pička, a crnka mora bit ekstra dobra pička da bi bila u rangu sa prosječnom plavušom", riječi su koje sam maloprije čula od jednog tridesetpetogodišnjaka.

Kao prirodna dugokosa crnka stala sam u obranu crnki iznoseći svoj stav "Svaka čast plavokosim ženama na njihovom seksipilu, ali ne mogu se mjerit s nama. Djeluju prozirno."

Dečki, šta vi mislite o tome?
Jesu li vam atraktivnije plavuše ili crnke?

MA AKO JE PICKA PICKA JE!!!!

A plavuse mi vise izgledaju ka neke DROCE a crnke su mi ono vise jebozovnijE!!!
baby_kaBOOM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:29   #3
Quote:
Pseudomonas kaže:
"Plavuša ne mora bit toliko lipa da bi bila dobra pička, a crnka mora bit ekstra dobra pička da bi bila u rangu sa prosječnom plavušom", riječi su koje sam maloprije čula od jednog tridesetpetogodišnjaka.

Kao prirodna dugokosa crnka stala sam u obranu crnki iznoseći svoj stav "Svaka čast plavokosim ženama na njihovom seksipilu, ali ne mogu se mjerit s nama. Djeluju prozirno."

Dečki, šta vi mislite o tome?
Jesu li vam atraktivnije plavuše ili crnke?

Ok, za decke je
Al samo bi se nadovezala
Da su mi crnke puno vise sexy
I puno ljepse od plavusa
morana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:31   #4
na zalost, slazem se sa tvojim prijateljem. Kao novopecena plavusa, primjetila sam veliku razliku u nacinu na koji muskarci gledaju (i sline) za mnom. Ne znam zasto ali ta plava kosa je bas seksi. Ne prirodna, to mi je nekak prozirno i izgleda mi dosadno i riblje. Ali plavusa koja se farba mi je jebozovna kako god da okrenem. Cak i one koje imaju crne korijene i kjima je kosa ispucala; mislim si; ti si ocigledno puna samopouzdanja da ti se zivo jebe sto ti je kosa unistena peroksidom. Ocito imas jaja. Kujo.
Zato sam sad i ja plava i osjecam se superrrrrrrrrr
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:32   #5
Quote:
morana kaže:
Ok, za decke je
Al samo bi se nadovezala
Da su mi crnke puno vise sexy
I puno ljepse od plavusa

Pretpostavljam da si ti ova na slici. Da, lijepa si, ali nisi seksi da bi se nekom momentalno nadigo kad vidi ovu sliku. Vise si, ono; objektivno lijepa.
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:34   #6
Quote:
Black Milk kaže:
Pretpostavljam da si ti ova na slici. Da, lijepa si, ali nisi seksi da bi se nekom momentalno nadigo kad vidi ovu sliku. Vise si, ono; objektivno lijepa.
A ljudima se momentalno nadigne kad vide plavusu?
Come on...
U mom drustvu bas se moze primjetiti
Kad mi cure idemo van
Ja i moja best frendica isto crnka
Dobijemo puno vise pogleda nego plavuse koje su s nama
U drustvu...
morana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:37   #7
Quote:
morana kaže:
A ljudima se momentalno nadigne kad vide plavusu?
Come on...
U mom drustvu bas se moze primjetiti
Kad mi cure idemo van
Ja i moja best frendica isto crnka
Dobijemo puno vise pogleda nego plavuse koje su s nama
U drustvu...
ja bi te jebo, toliko o crnkama
recruit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:37   #8
Quote:
morana kaže:
A ljudima se momentalno nadigne kad vide plavusu?
Come on...
U mom drustvu bas se moze primjetiti
Kad mi cure idemo van
Ja i moja best frendica isto crnka
Dobijemo puno vise pogleda nego plavuse koje su s nama
U drustvu...

nema svrhe da bjezis od cinjenice da muskarci uvijek prije sline na prvi pogled naravno na plavuse. govorim ti iz vlastitog iskustva. Opet kazem, jako si lijepa. Ne samo meni, sigurna sam, nego objektivno gledajuci, imas sve na pravom mijestu. Al nemas plavu kosu.
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:37   #9
Ja osobno preferiram crnke. Još ako imaju vamp izgled. Hmmm... Njam.
Izgledaju nakako opasnije, baš kako ja volim.
A i plave imaju svojih prednosti, ali to je prvenstveno plava kosa i tako.
To je moje mišljenje.
Ja sam onako divlji po prirodi, ako mi pukene idem se baciti sa padobranom i sl., tako da uz sebe više vidim crnu djevojku.
Odraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:39   #10
Quote:
Black Milk kaže:
nema svrhe da bjezis od cinjenice da muskarci uvijek prije sline na prvi pogled naravno na plavuse. govorim ti iz vlastitog iskustva. Opet kazem, jako si lijepa. Ne samo meni, sigurna sam, nego objektivno gledajuci, imas sve na pravom mijestu. Al nemas plavu kosu.

Pa uvijek imam mogucnost postat umjetna plavusa
Al nikad to nebi napravila...
Zadovoljna sam bojom kose a cini mi se i ostali iz drustva se slazu

Hvala na komplimentu
morana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:42   #11
mislim da je to glupo generaliziranje...najbolje su mi one kojima boja pase uz ostatak tijela- nema ruznijeg kad vidim ''plavusu'' a obrve ko kefica za cipele ili crnku pa onako blijeda ko smrt...
__________________
newton je mrtav, einstein je mrtav a i meni je danas lose
ivek26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 15:53   #12
imate tu i anketu, bilo sto puta eba vas suvi led
https://www.forum.hr/showthread.php?t=143969
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 16:01   #13
Jedina boja koja može doći na moju kosu je "modra noć".
NIKADA se ne bi piturala u nešto svijetlije.

Crnke su mi sexipilnije; djeluju wild i čvršće od plavuša.

Malo sam analizirala svoje društvance i došla do zaključka da od nas 10ak koje smo u ekipi ni jedna nije plava.Imam nekolicinu poznanica plavuša, ali imam averziju prema njima. Dal je to moja podsvjesna odbojnost prema plavokosim djevojkama, nemam pojma.

Dečki s kojima se družim uglavnom imaju djevojke crne; često ističu da su im draže i seksipilnije od plavuša, a ipak su sex simboli mahom bile plavuše tako da stvarno ne mogu generalno ocijeniti koje žene dobivaju veću pozornost ovisno o boji kose.
Pseudomonas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 16:06   #14
Quote:
ivek26 kaže:
mislim da je to glupo generaliziranje...najbolje su mi one kojima boja pase uz ostatak tijela- nema ruznijeg kad vidim ''plavusu'' a obrve ko kefica za cipele ili crnku pa onako blijeda ko smrt...
Joj ja sam crnka i bljeda sam samo kad mi nije dobro ovo je najveća glupost koju sam čula ...
Quote:
Pseudomonas kaže:
"Plavuša ne mora bit toliko lipa da bi bila dobra pička, a crnka mora bit ekstra dobra pička da bi bila u rangu sa prosječnom plavušom", riječi su koje sam maloprije čula od jednog tridesetpetogodišnjaka.
a ovo ...ajme meni ...ja volim crne dečke ili točnije tamnopute i tamnije kose ...a plavi dečki teško prolaze kod mene pa eto ...to je stvar ukusa...
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 16:12   #15
bambi el tvoj decko ima rogove? i koje su boje?
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 16:13   #16
Ja volim crnokosu svjetlije puti... Onako vamp... Grrrrr...
Odraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 16:25   #17
Quote:
Tudum kaže:
bambi el tvoj decko ima rogove? i koje su boje?
A ti si sigurno plavokos ajde čast iznimkama
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 16:56   #18
Quote:
Pseudomonas kaže:
Crnke su mi sexipilnije; djeluju wild i čvršće od plavuša.
Preferiram plavuše. Zatim brinete, a najmanje crnke. Plavooke ili zelenooke, pa smeđooke, pa crnooke. Bjelkinje - svijetlije, pinky puti (npr. jako tamna aureola na grudima crnkinja mi je prilično odbojna).

Ali glavni prioriteti su lijepo lice, skladno tijelo i ctp. Oblik grudi mi nije toliko bitan jer mi se sviđaju i male i srednje i velike. Bitno da su prirodne, ne previše obješene. Evo primjer
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 16:58   #19
Quote:
Pseudomonas kaže:
"Plavuša ne mora bit toliko lipa da bi bila dobra pička, a crnka mora bit ekstra dobra pička da bi bila u rangu sa prosječnom plavušom", riječi su koje sam maloprije čula od jednog tridesetpetogodišnjaka.
Mišljenje je kao i šupak, svako ga ima! Za mene su crnke daleko jebozovnije od plavuša... Zamislite samo Catherine Zeta-Jones u svjetlijoj verziji

Jedna mala primjedba: kao i u svim anketama prije ove, opet su zaboravljene crvenokose i smeđokose... pa i one ćelave...
__________________
It's a joke, not a dick. Don't take it so hard.
Pupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 17:12   #20
ma ajte to je tako svejedno, gkavno da su lijepe crte lica i da je cura zgodnička.
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger