Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2016., 21:02   #41
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Kakav znak?
Vozim Vrazovom, a ne vidim od autobusa da mi sa desna "ulazi" Radićeva?????
Imaš prije oznaku da se skreće za Klajnjec (mislim),u desno traci imaš strelice za ravno i desno a ispred križanja ima i crta zaustavljanja koja nešto i znači.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 14:12   #42
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Postoji jer je to ista kamera samo treba podesit brzinu koju će snimat.Onda bi bilo stotine slika a prekršaja možda nijedan.

To je iz sigurnosnih razloga da se da šansa budali koja je proletjela kroz crveno.

Ograničenje je 50,60,70,80 ili 90 km/h?

I.
1. Pa to te ja pitam, zašto policija ne postavi posebnu kameru koja mjeri sporu vožnju? Ako policija želi sigurnost na cestama, onda neka pokažu da to zbilja misle.

2. 40 km/h na mjestima gdje je dopušteno 60 km/h.
neznalica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 14:14   #43
Quote:
Breen kaže: Pogledaj post
dalmacija, ljeto, jadranska magistrala... ima ih koliko hoćeš, ljudi lijepo voze i gledaju desno (ako idu prema jugu) i uživaju u pogledu na jadransko more. a to šta je iza njih kolona 800 m vozila nema veze

da... spora vožnja zna biti opasna... po druge sudionike u prometu
E to!
A najjači su mi oni koji voze i razgovaraju na mobitel, i doslovno kao da nisu psihički prisutni na cesti. Vozi sporo, usporava promet, i ne reagira ni na, kako bismo to lijepo rekli - zvučni signal! (truba)
neznalica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 08:39   #44
Quote:
neznalica1111 kaže: Pogledaj post
1. Pa to te ja pitam, zašto policija ne postavi posebnu kameru koja mjeri sporu vožnju? Ako policija želi sigurnost na cestama, onda neka pokažu da to zbilja misle.

2. 40 km/h na mjestima gdje je dopušteno 60 km/h.
Objasnio sam zašto to ne postavljaju.A ovo drugo nije prekršaj.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 19:08   #45
Moj jedan frend pričao mi kako je neku glupu sporu babu pretekao i onda usporio da vozi nijansu sporije neg ona i onda se smješkao kada ga je pokušavala prestić a on ne bi dao jer bi ubrzao u tom trenutku

Možda ovakva vrst terapije može dati učinak?

Meni osobno su mi uvijek najači ti starčeki, ali, iako nisam šivinista niti išta slično, svaki put, ali baš svaki fakin put kad se desi nešto neprimjereno i glupo u prometu kad okrenem glavu da vidim tko vozi u 100% slučajeva je plavuša u pitanju.

Isto tako jednom sam skoro izgubio živce jer su dvije časne sestre vozile ispred mene supermegasporo, i ja taman mislio kako su one dobre i od Boga i da će usporiti na ležećem i da ću ih tu prestić NE! Ona komotno između ležećih ja skoro udario u njih. Retrovizor ne postoji za njih. Trubio nisam jer sam se bojao munje iz vedra neba.

Zadnje uređivanje Orion1984 : 30.09.2016. at 19:34.
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 13:24   #46
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Moj jedan frend pričao mi kako je neku glupu sporu babu pretekao i onda usporio da vozi nijansu sporije neg ona i onda se smješkao kada ga je pokušavala prestić a on ne bi dao jer bi ubrzao u tom trenutku
I što je time postigao, pokazao da je gluplji od glupe stare babe...?
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 14:03   #47
Malo si je olakšao dušu, a sigurno je bilo i malo smiješno

Šalu na stranu, postigao je to da će možda kod određenih ljudi koji jako jako sporo voze, kad ugledaju tebe kako ih prestigneš, pa počneš voziti još sporije od njih, i kada vide koliko to može živcirati možda će si određeni postotak ljudi zapitati, zapitati dal oni možda nešto krivo rade i zašto se sad ovo sve dešava?

To u principu znači plus za sve sudionike, skoro pa da je idalističko za boljitak ljudske vrste

Ja osobno ne bih to riskirao jer ako voze ultrasporo vjerojatno su i loši vozači i postoji velika šansa da se zabije u tebe.

Postoji još jedna gora kategorija od sporih vozača, a to su vozači koji osim što sporo voze ne znaju da postoji nešto što se zove retrovizor. I onda ne možeš ga ni zaobić jer se vozi nasred ceste.

Ne želim biti bezobrazan ali oni koji ne znaju voziti brže od 40 ne zaslužuju mjesto za volanom jer generalno koče sve u prometu.

Zadnje uređivanje Orion1984 : 01.10.2016. at 14:43.
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 17:59   #48
[QUOTE=Orion1984;60554811]
Šalu na stranu, postigao je to da će možda kod određenih ljudi koji jako jako sporo voze, kad ugledaju tebe kako ih prestigneš, pa počneš voziti još sporije od njih, i kada vide koliko to može živcirati možda će si određeni postotak ljudi zapitati, zapitati dal oni možda nešto krivo rade i zašto se sad ovo sve dešava?
Imam kameru u autu pa mi to napravi, a ja te kresnem ......i kaj misliš kak bu to izgledalo policiji, sudu i tko se glupirao po cesti....?

Ne želim biti bezobrazan ali oni koji ne znaju voziti brže od 40 ne zaslužuju mjesto za volanom jer generalno koče sve u prometu.
Ko te jebe, moj traktor ide oko 20!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.