Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 07:44   #101
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
za biti 5 godina u vezi na daljinu, zbilja moraš riječi voliti više od dodira



a zbog čega ste uopće čekali 5 godina da pričate o braku, zašto to niste uradili nakon recimo 2 godine?
Da je bilo po njegovom tako bi i bilo, medjutim ja sam imala neke svoje osobne "situacije"...
Azra S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 07:51   #102
U jednu ruku ga opravdavas,kako su to muske potrebe ,reprodukcija i da vidis kako se kaje,zelis brak.. blabla a u drugu kazes da zbog dodavanja na fb ne mozes prijeci stagniras..
Ne kuzim,sto konkretno ustvari zelis da on sad ucini?
On ne moze ponistiti ucinjeno,a ti logicki ne mozes olako ni prijeci..
Naruseno je povjerenje i to je tesko vratiti..
Ko sto kaze Alaine neces li se svaki put kad ode dalje pitati :hoce li prevariti?
U neku ruku zbig ovog i vase daljine,mene bi npr mucilo da li je to jedin "izlet".
Moglo ih je jos biti..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 08:21   #103
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
U jednu ruku ga opravdavas,kako su to muske potrebe ,reprodukcija i da vidis kako se kaje,zelis brak.. blabla a u drugu kazes da zbog dodavanja na fb ne mozes prijeci stagniras..
Ne kuzim,sto konkretno ustvari zelis da on sad ucini?

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Ni u kom slucaju ga ne opravdavam! nastojim objektivno prikazati cinjenice kakve jesu, ne mogu iznositi neistine i reci da se ponasa indiferentno, i zaista cijenim njegov trud i drago mi je sto uvidja i cini sve da ispravi gresku, ali sexualna avantura koja je imala epilog i tendenciju da postane fb prijateljstvo... kao sto su neki ovdje rekli, seks za jednu noc sutra ne zna ni njeno ime, ovako se uzasavam pomisli da su chatali i bili u kontaktu nakon te price i to mi je too much i onda ta prica dobiva drugu dimenziju...zelim da mi dokaze da nije bilo nikakvih privatnih poruka niti komunikacije izmedju njih nakon tog po njemu iskljucivo "tehnickog seksa"
Azra S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 08:32   #104
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Ni u kom slucaju ga ne opravdavam! nastojim objektivno prikazati cinjenice kakve jesu, ne mogu iznositi neistine i reci da se ponasa indiferentno, i zaista cijenim njegov trud i drago mi je sto uvidja i cini sve da ispravi gresku, ali sexualna avantura koja je imala epilog i tendenciju da postane fb prijateljstvo... kao sto su neki ovdje rekli, seks za jednu noc sutra ne zna ni njeno ime, ovako se uzasavam pomisli da su chatali i bili u kontaktu nakon te price i to mi je too much i onda ta prica dobiva drugu dimenziju...zelim da mi dokaze da nije bilo nikakvih privatnih poruka niti komunikacije izmedju njih nakon tog po njemu iskljucivo "tehnickog seksa"
Ne znam bas kako ce ti dokazati..
Necim opipljivim?
Najlakse je reći,čuj nije bilo i nema ničega..ne znam na koji nacin bi te uvjerio..
Sta znači iskreno hrpa recenih rjeci,pogotovo jer ih se mora reći
Nesto sto je "tehnicki" ucini se,zabiravi.
On nije jos ju dodao..
Vec samim time ti je dokazao da to nije bilo ni tehnicki niti nesto sto je ONS..
Jedno je objektivnost a sasvim drugo je tvrditi da muskarac "mora" jer ima potrebu..
Bome meni to ne drzi vodu.
I zene imaju potrebe, pa ne znaci da ce uskakati iz kreveta u krevet dok su u stabilnoj vezi..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 08:38   #105
Pricao sam tu o vezama na daljinu.
Kroz cijeli neki razgovor mi djeluje ko da ti zivis u nekom facebook svijetu, nije bed sto te prevario vec nju dodao na facebook.
Ko da ti je on facebook decko
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 09:07   #106
Ti se u biti bojis za vlastitu sigurnost ako sam dobro shvatio.
Tebe ne smeta toliko da li je ovaj fizicki negdje zgrijesio vec da li postoji mogucnost da te ostavi zbog ove. ( tj da ne bi od iskre nastao plamen )
Barem ja to tako shvacam
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 09:09   #107
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Pricao sam tu o vezama na daljinu.
Kroz cijeli neki razgovor mi djeluje ko da ti zivis u nekom facebook svijetu, nije bed sto te prevario vec nju dodao na facebook.
Ko da ti je on facebook decko
Naravno da je bed sto me prevario i ako je to po njegovim rijecima bilo nesto sto se iskljucivo desilo samo jednom i pod odredjenim okolnostima cemu nastavak komunikacije pa bio on i samo virtualni?! Odakle da znam je li bilo chatova/video chatova, razmjena fotografija, vrucih razgovora i sto sve ne?!
Zar je uobicajeno da muskarci koji se zaklinju u svoju ljubav, i desi im se da padnu, ostaju u doticaju s tom zenom ako ne moraju?!
Azra S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 09:22   #108
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Ti se u biti bojis za vlastitu sigurnost ako sam dobro shvatio.
Tebe ne smeta toliko da li je ovaj fizicki negdje zgrijesio vec da li postoji mogucnost da te ostavi zbog ove. ( tj da ne bi od iskre nastao plamen )
Barem ja to tako shvacam
Samo ga iskreno i jako, jako puno volim...smeta me i te kako sto me prevario, pretvorila sam se u zombija (ne spavam i ne funkcioniram cetiri mjeseca kako treba), ali ne bojim se da ce me ostaviti zbog ove jer takve cure koje se olako daju kod njega mogu biti iskljucivo u prolazu i samo za seks, bez obzira kakve druge kvalitete posjeduju.
Dakle, ako ova nasa ljubav i veza zavrsi raskidom, a ne brakom kako smo planirali, ta cura zasigurno nikada nece biti njegova supruga...
Azra S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 09:27   #109
Jeste se vi vidjeli od tada
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:22   #110
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Samo ga iskreno i jako, jako puno volim...smeta me i te kako sto me prevario, pretvorila sam se u zombija (ne spavam i ne funkcioniram cetiri mjeseca kako treba), ali ne bojim se da ce me ostaviti zbog ove jer takve cure koje se olako daju kod njega mogu biti iskljucivo u prolazu i samo za seks, bez obzira kakve druge kvalitete posjeduju.
Dakle, ako ova nasa ljubav i veza zavrsi raskidom, a ne brakom kako smo planirali, ta cura zasigurno nikada nece biti njegova supruga...
A sto ces uciniti npr da udjete u braj i on ima ljubavnicu vise mjeseci?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:48   #111
Nije isto kada ima ljubavnicu vise mjeseci i usputni sex.

To sam ovdje napisala tri miliona puta.
Ne vidim problem. Vrijeme ce pokazati vrlo brzo kakvu ulogu zaista ima ta druga zena. Nema potrebe da se autorica odmah uvlaci u ozbiljne stvari kako je planirano dok ne skuzi sve kockice.

Kaze mu, sorry, ali u medjuvremenu su se desile neke stvari koje su prolongirale pricu i posmatra. Sve drugo je nagadjanje.

Ako, naravno, nakon svega moze ostati s njim.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 11:00   #112
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Samo ga iskreno i jako, jako puno volim...smeta me i te kako sto me prevario, pretvorila sam se u zombija (ne spavam i ne funkcioniram cetiri mjeseca kako treba), ali ne bojim se da ce me ostaviti zbog ove jer takve cure koje se olako daju kod njega mogu biti iskljucivo u prolazu i samo za seks, bez obzira kakve druge kvalitete posjeduju.
Da nije fokus na krivim stvarima? Ponovno, samo sugeriram moguće stvari za promislit.

Kao ziombi si, smeta te što se dogodilo, ne spavaš zbog toga - i pitaš se hoće li te ostaviti radi druge?

Oprosti, ali nije li moguće da sebe postavljaš u ulogu otirača za noge? Dok se otvara realno pitanje, je li on ličnost koja bi jednostavno tako mogla funkcionirati, s nizom "za jednu noć", pa i sa istom osobom, čini se da zapravo strahuješ od toga da ti nisi dovoljna.

Doista mogu reći da sam na tvom mjestu, razmišljao bih o tim tendencijama. Usputni seks je jedna stvar. Desi se zbog frustracije i ne predstavlja nešto što bi se moglo ponavljati. Ali, pogotovo ako je frustracija teška, a da je ličnost takva da jednostavno ima veću želju za seksom (što god to predstavljalo, a može predstavljati više toga), onda je pitanje ponavljanja toga. Što, opet, nije isto kao imati ljubavnicu jer može biti puno sličnije imanju fuck buddy-ice. To je bio dio onog što sam napisao, problema samog odnosa, i njegove ličnosti. Na tebi je da, ako želiš, nešto konkretno procijeniš po tom pitanju.
ur-faust is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 12:39   #113
Dakle osim sto je licemjeran i ne bi tebi tolerirao da tako "posrnes" a ima obraza od tebe moliti da mu oprostis jer eto muskarcima je to dozvoljeno, i dalje misli da je dostojan da ti bude bracni partner, ali zene koje se upustaju u usputni seks su drolje i nedostojne da ih se ozeni
Gdje je tu ikakvo postivanje tebe ili zena uopce?
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:26   #114
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Ni u kom slucaju ga ne opravdavam! nastojim objektivno prikazati cinjenice kakve jesu, ne mogu iznositi neistine i reci da se ponasa indiferentno, i zaista cijenim njegov trud i drago mi je sto uvidja i cini sve da ispravi gresku, ali sexualna avantura koja je imala epilog i tendenciju da postane fb prijateljstvo... kao sto su neki ovdje rekli, seks za jednu noc sutra ne zna ni njeno ime, ovako se uzasavam pomisli da su chatali i bili u kontaktu nakon te price i to mi je too much i onda ta prica dobiva drugu dimenziju...zelim da mi dokaze da nije bilo nikakvih privatnih poruka niti komunikacije izmedju njih nakon tog po njemu iskljucivo "tehnickog seksa"
tocno tako kako ti kazes,sve cinjenice si realno prikazala ali iz njih proizlaze sasvim drugi zakljucci od onih koje bi ti voljela cuti.
Ja ipak vjerujem da ti imas "velike motive da s njime uletis u brak" od njega samoga.On sigurno to isto zna!
Tvoji su motivi kako egzistencijalne tako i materijale buduce sigurnosti o kojoj nimalo ne pricas.
Ono drugo sam vec bio pisao da poslije pet godina veze (upitno ili ne upitno kakova je bila) problem nastaje u sveri roditelja i brace,susjeda i "sela"!Sto ce oni na sve to reci pred gotovo svrseni predbracni cin.

Ja zelim vjerovati da sigurno tu ima jos puno nejasnih okolnosti koje tebe muce,a ne iznosis ih iz samo tebi znanih razloga.

Tebi iskreno ostaje par opcija,raskinuti,nastaviti vezu i postati jos veca zombija s nesagledivim psiho-fizickim kasnije problemima.Samo na tebi leze sve odluke kada sve sama,bas sama stavis na vagu.

Nije problem koju vrstu je imao sexa s tom zenskom kao i koje vrste sexa ima da ih ti ne znas,problem je tvoja i njegova buducnost.

Problem nije cak ni FB kontakt ali moze biti veliki problem kada njegov laptop bude sutra tebi nedostupan/ zakljucan.Sve to ali i sve ostalo u vasem mogucem braku nitko pa ni ti sama ne moze predvidjeti.Riziko ipak snosis sama,jer samo tvoja mora biti odluka na kraju.
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:33   #115
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Da je bilo po njegovom tako bi i bilo, medjutim ja sam imala neke svoje osobne "situacije"...
Kakve su to situacije koje traju 3 godine? Jesi li bila u braku prije?

Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Samo ga iskreno i jako, jako puno volim...smeta me i te kako sto me prevario, pretvorila sam se u zombija (ne spavam i ne funkcioniram cetiri mjeseca kako treba), ali ne bojim se da ce me ostaviti zbog ove jer takve cure koje se olako daju kod njega mogu biti iskljucivo u prolazu i samo za seks, bez obzira kakve druge kvalitete posjeduju.
Dakle, ako ova nasa ljubav i veza zavrsi raskidom, a ne brakom kako smo planirali, ta cura zasigurno nikada nece biti njegova supruga...
Prestani se unistavati, je li hoces da se razbolis? Kome ces onda biti dobra?

Sta bi se desilo da je imao udes i ostao paraliziran ili ne daj Boze poginuo? Za tebe bi zivot bio zavrsen?

Samo da te iznenadim; ovo ti nece biti najveci ili jedini problem u zivotu. Donesi bilo kakvu odluku, sve je bolje od ovog tvog samoiscrpljivanja. Proslost ne mozes promijeniti, za buducnost niko nema garancije. Ili mu oprosti i upusti se u brak koji toliko zelis s njim, ili ga ostavi i prezivi to.

Ako sa odlucis ostati s njim, budi zrela i shvati da je veca mogucnost da se njegovi izleti ponove nego da ne. To smatram zbog svega sto si iznijela o njemu. Mozda ces cak i ti imati neki izlet u buducnost, ni za to nemate garancije. Ali i ako ga ne budes imala (ah 'kljuc i brava' i sve sto proizlazi iz tog patrijarhalnog stava), shvati da nisi jedina koja svom najdrazem gleda kroz prste glede njegovih izleta. Neces biti ni prva ni posljednja. Neke progledaju kroz prste, neke zatvore oci i okrenu glavu na drugu stranu, neke se se zbog toga krve s njim do plus beskonacno. Ali ako ovome nisi u stanju pristupiti zrelo bez da te dodatno osteti u buducnosti, onda zatvori to poglavlje zivota i kreni dalje.

Garancije neces imati ni sa narednim, nema ih niko od nas, mada postoji mogucnost da ces naci covjeka koji nema dvostruke standarde po ovom pitanju.

Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Dakle osim sto je licemjeran i ne bi tebi tolerirao da tako "posrnes" a ima obraza od tebe moliti da mu oprostis jer eto muskarcima je to dozvoljeno, i dalje misli da je dostojan da ti bude bracni partner, ali zene koje se upustaju u usputni seks su drolje i nedostojne da ih se ozeni
Gdje je tu ikakvo postivanje tebe ili zena uopce?
Dihotomno gledanje na zene - andjeli ili djavoli jel'te. Prava istina je da svi (i muskarci i zene) imamo nesto od oboje, doduse nerijetko ne u omjeru 50:50.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:52   #116
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Pricao sam tu o vezama na daljinu.
Kroz cijeli neki razgovor mi djeluje ko da ti zivis u nekom facebook svijetu, nije bed sto te prevario vec nju dodao na facebook.
Ko da ti je on facebook decko
a što je dečko na daljinu nego facebook dečko?

ili je skype dečko, vikend dečko ili holiday dečko

znam neke koji su u vezi na način da se vide dva put godišnje, jednom na ljetnom odmoru a jednom na zimskom. i to tako traje 10 godina

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:53   #117
Quote:
noxten kaže: Pogledaj post
Cista i klasicna monogamija je precjenjena. Ko voli doduse nek izvoli, svaka cast.
.
Slažem se da je precijenjena (u seksualnom smislu). Pa ako si i ti tako siguran u to, što nisi bio pošten i pitao zaručnicu bi li pristala na takvu vezu? Naravno da bi time preuzeo rizik i da su dobre šanse da bi rekla da nije, ali da ti je stvarno stalo manje bi te bolio razlaz ili nastavljanje veze u striktno monogamnoj atmosferi, nego da povrijediš osobu koju voliš.

Ko voli nek izvoli, kažeš. A tvoja partnerica očito voli monogamiju (inače joj ne bi morao skrivati svoje avanture), pa zašto joj onda ne dopuštaš da ima priliku da živi onako kako želi, s nekim tko dijeli njene poglede na odnose? Naravno, zato jer je želiš zadržati - ali to što je želiš zadržati pod svaku cijenu nije ljubav nego sebičnost - jer je tebi ljepše s njom u životu.

Shvati da ovo što ti radiš nije "samo seks", nego izdaja povjerenja svoje partnerice. Također mi nije jasno, kako možeš i dalje poštovati osobu kojoj to radiš? Iskreno, mislim da ne možeš, i sam ćeš s vremenom vidjeti kako ćeš se početi drugačije odnositi prema njoj, što duže to bude trajalo, to ćeš je više prezirati jer će u tvojim očima postati doormate (iako si, bez uvrede, taj koji zaslužuje prezir ti).
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:55   #118
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Dakle osim sto je licemjeran i ne bi tebi tolerirao da tako "posrnes" a ima obraza od tebe moliti da mu oprostis jer eto muskarcima je to dozvoljeno, i dalje misli da je dostojan da ti bude bracni partner, ali zene koje se upustaju u usputni seks su drolje i nedostojne da ih se ozeni
Gdje je tu ikakvo postivanje tebe ili zena uopce?
a kad si s ženom u kontaktu na daljinu i kresneš se s njom jednom u 3 mjeseca, te to tako traje 5+ godina. jel i to usputni seks? to je po meni kontinuirani usputni seks, osoba ima takvu matricu, i ne znam što bi se od nje drugo moglo i očekivati
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:55   #119
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Ne zavlaci on, nego ja...on skruseno moli da oprostim i inzistira na braku...
Medjutim, muci me sto je bila prihvacena kao fb prijateljica jedno kratko vrijeme i sto su mozda izmjenjivali privatne poruke
...to mi je dovoljan razlog da ostanem tu gdje jesam apropos doticne ne sumnjam da bi jedva docekala takav plijen, ali on definitivno nikada ne bi izabrao takvu zenu za zivotnog partnera
Ti si toliko mizogina da je bolno za čitati.

Ako misliš da je čovjek koji vara svoju curu imalo bolji od žene s kojom je to napravio i koja nema baš nikakve obaveze prema tebi (ili ikome, ako je slobodna), onda točno zaslužuješ sve što ti se događa.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 17:14   #120
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Ne vidim zasto sam pobila vlastitu tezu jer sam iznijela moj osobni stav i vlastita uvjerenja...opce poznata stvar je da muskarci (vecina) seks distanciraju od emocija i da osjećaju vecu biološku potrebu za reprodukcijom. Samo varanje je u biti zadovoljavanje te potrebe u nekim u tom momentu njemu prihvatljivijim okvirima.
Ako on zna za ovaj tvoj stav, onda možeš biti sigurna da mu nije žao šta te je prevario i napravit će to opet...i opet...i opet...

Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Zanimalo me kako se muskarci ponasaju nakon jednokratnog sexa jer iako je on vrlo ugladjen i pristojan tip smatram da nije ni u kom slucaju trebao prihvatiti njen zahtjev za prijateljstvom.
Ženo Božja, nije je treba ni jebat

Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
ali, nema govora da bi on tolerirao bilo kakvu prijevaru
Divno, baš divno.
Ajde pročitaj tu svoju izjavu još jednom, pa malo razmisli u kojoj si situaciji, pa još koji put pročitaj tu rečenicu. Ako ti ništa ne klikne, ponovi cili proces još koji put.

Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
zelim da mi dokaze da nije bilo nikakvih privatnih poruka niti komunikacije izmedju njih nakon tog po njemu iskljucivo "tehnickog seksa"
Pa jesi ga pitala?

Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Ti si toliko mizogina da je bolno za čitati.

Ako misliš da je čovjek koji vara svoju curu imalo bolji od žene s kojom je to napravio i koja nema baš nikakve obaveze prema tebi (ili ikome, ako je slobodna), onda točno zaslužuješ sve što ti se događa.
Sve potpisujem.
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger