Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2011., 17:37   #21
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Ele, naravno, slažem se. Ali ponavljam - zašto bi nekog bilo briga za mišljenje nekih tamo zatucanih primitivaca, osim ako ima interne dileme i nesigurnosti? A ako je već netko toliko nesiguran, seks joj/mu* ne bi trebao biti glavni prioritet i tak i tak.

*obratiti pažnju na neseksističko korištenje osobnih zamjenica
Sumnjam da se muškarci brinu oko reputacije, barem u kontekstu droljizma.

Mene boli kuki za mišljenje nekog xyz. Neka misli što hoće. No neugodno se iznenadiš kad shvatiš da to mišljenje o tebi ima nekoliina ljudi u neposrednoj blizini.

Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ček, što će mi predrasude kad mi sama jasno kaže što hoće?
Prema njoj. Kao osobi.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:37   #22
Quote:
Sanja Enola kaže: Pogledaj post
Uzmi to ovako..da je muškarac ključ,a žene lokot...Kad jedan ključ otvara sve lokote,to je neki ''master key''...ali ako si lokot koji može otključat bilo kakav ključ...onda je to nekako jadno...

Opusti se i ne zamaraj se drugima,uvijek će pričati
hhahah

Živimo u zemlji gdje nismo svi jednaki po puno težim pitanjima (poslovi,zdravstvo..),koliko su šanse da budemo jednaki po pitanju seksa?
sumara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:39   #23
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Velika uloga u stigmatizaciji slobodnijih žena je upravo ona ženska.
Tko će prvi prozvati ženu droljom? Druga žena.
Ma je, da, točno. ALI...ne znam da li si ti imala iskustva, ali ja sam često slušajući muške priče se naslušala o "ovoj ili onoj drolji, radodajki, dobra je za opalit, ali nije baš za majku" i slično, a znala bih otprilike o kojim je ženama riječ. I ono, skroz normalne cure. Da nisam čula iz muških usta kome su "dale", ne bih ni znala.

I nekako iskreno, kada žena stigmatizira ženu radi uživanja u neobaveznom seksu to mi je po defaultu normalno, jer, jebiga, "konkuriramo si".

Ali me uvijek zaboli kad čujem muškarca kako "droljizira" ženu koja mu je "dala". Imao je sreće da provede uzbudljivu noć sa ženom u naručju i ajmo je onda malo zgazit.

Ma koliko god da su mi muškarci dragi, u ovome ih nikad neću razumijet i uvijek ću to smatrat nepravednim.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:44   #24
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post

I nekako iskreno, kada žena stigmatizira ženu radi uživanja u neobaveznom seksu to mi je po defaultu normalno, jer, jebiga, "konkuriramo si".
Meni je to koma nad komama i uopće mi to nije za razumjeti.
Dok se mi međusobno častimo i koljemo, muškarci se tapšu po leđima i čestitaju si na tome kakvi su frajeri. Isuse, kakve smo šupljoglave krave.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:46   #25
To su ostaci ostataka ženske ovisnosti o muškarcima gdje je jedini način da žena postigne nešto bio preko kreveta. Otimajući drugoj muža i slično.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:49   #26
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Meni je to koma nad komama i uopće mi to nije za razumjeti.
Ja sam odlučno poradila na tome da poštujem žene oko sebe. Girlpower.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:50   #27
Hoće li ženama ikad biti dopušteno da uživaju u seksu jednako kao i muškarci?

'Oće. Čim shvatimo da ne trebamo ničije dopuštenje za uživanje u seksu.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:50   #28
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Meni je to koma nad komama i uopće mi to nije za razumjeti.
Dok se mi međusobno častimo i koljemo, muškarci se tapšu po leđima i čestitaju si na tome kakvi su frajeri. Isuse, kakve smo šupljoglave krave.
Ipak nisam jedina koja tako vidi to...

Puca mi k za tuđa mišljenja, bitna su mi mišljenja samo meni dragih ljudi. Ne znam zašto drugima uvijek bitno šta tko misli o njima, umjesto da misle sami na sebe i svoje drage ljude, zamaraju se teškim sranjima.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:51   #29
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Ja sam odlučno poradila na tome da poštujem žene oko sebe. Girlpower.
Ma mislim.. daleko od toga da poštujem sve žene oko sebe. Ima ih takvih gadura da im mogu samo pljunuti u facu. Isto kao i gadova od muškaraca.

Ali da ću za neku govoriti da je drolja? Kamon.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:52   #30
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Ma je, da, točno. ALI...ne znam da li si ti imala iskustva, ali ja sam često slušajući muške priče se naslušala o "ovoj ili onoj drolji, radodajki, dobra je za opalit, ali nije baš za majku" i slično, a znala bih otprilike o kojim je ženama riječ. I ono, skroz normalne cure. Da nisam čula iz muških usta kome su "dale", ne bih ni znala.

I nekako iskreno, kada žena stigmatizira ženu radi uživanja u neobaveznom seksu to mi je po defaultu normalno, jer, jebiga, "konkuriramo si".

Ali me uvijek zaboli kad čujem muškarca kako "droljizira" ženu koja mu je "dala". Imao je sreće da provede uzbudljivu noć sa ženom u naručju i ajmo je onda malo zgazit.

Ma koliko god da su mi muškarci dragi, u ovome ih nikad neću razumijet i uvijek ću to smatrat nepravednim.
pa kao da vi cure ne pricate isto tako o muskarcima...ovog bi izjebala al nebi u vezu s njim zato sta je zenskar, a i kolko ima cura koje dodu do nekog lika kojeg zele i navuce ga svojim "zenskim mocima" da on pomisli da je on nju pojebao. sve je ista stvar samo se vi zenske medusobno sjebete zato sta se tolko ogovarate i sve te glupe urote sta si radite
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:52   #31
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
mozda je liberalnim muskima lakse reci da ih ne bi zanimalo sta tko prica posto nisu u nasoj kozi.
Gle: ako se u društvu pročuje da je taj-i-taj kurviš, vjeruj mi, situacija nije bitno različita.
Quote:
ovo nije nimalo liberalna zemlja po tom pitanju, i slazem se s autoricom. kad si zena, osjetis takve ruzne stavove od drustva, i koliko god da te je briga s prakticne strane, toliko osjecas frustraciju i bijes zato sta te se osudjuje jer zelis uzivati u onome sto volis.
Svi od društva doživljavamo takve pizdarije.
Počnu u vrtiću. Nekoga zajebavaju jer mu roditelji voze preloš auto, drugoga jer nema dovoljno dobre tenisice, moj je tata jači od tvoga tate i sve u tom stilu.
U osnovnoj školi stvari postanu još gore: naočale, debljina, naglasak, stil odijevanja, navijanje za pogrešan klub, predobre ocjene… mogao bih nastaviti listu do preksutra.
Dakle, ne jebi po tavanu s pričama da kad si žena, osjetiš odvratne stvari od društva. Osjeti ih svatko. A mene priče da sam drolja ili nešto tome slično ne bi dirale jer sam već u životu preživio i gore od toga. Recimo, nije zgodno kad ti u vrijeme rata otac ima “pogrešno” ime i nosi bradu, pa mora da je četnik.

Quote:
i slazem se da su zene prve koje ce drugu zene prozvat droljom.
Pa onda, žene drage, riješite to među sobom.
Jer kad muškarac kaže da je žena drolja, to u pravilu znači da je njega odbila, a nekoga drugog – nije.

Posebna je priča što tko kome kaže u krevetu.

Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Sumnjam da se muškarci brinu oko reputacije, barem u kontekstu droljizma.
A zašto? Zato što će po tom pitanju muškarci drugim muškarcima uglavnom držati stranu. Zašto žene prve skaču na druge žene da su drolje?

Imam hipotezu, vezanu uz evoluciju, no ne bih u ovom trenutku išao u detalje.

Quote:
Mene boli kuki za mišljenje nekog xyz. Neka misli što hoće. No neugodno se iznenadiš kad shvatiš da to mišljenje o tebi ima nekoliina ljudi u neposrednoj blizini.
Neugodno se iznenadiš, zapravo, kad shvatiš da te okružuju idioti.
Svaki evil overlord popizdi na tu spoznaju.

Quote:
Prema njoj. Kao osobi.
I opet: zašto bih imao predrasude kad mi sama kaže što hoće?
Ako se ne poznajemo a ulijeće mi sa seksualnom ponudom, ne trebaju mi predrasude da shvatim da je seksualno otvorena i zainteresirana. Upravo mi je rekla, ne?
Ako se poznajemo, ionako već imam sliku te osobe i takva je ponuda ne može ne znam koliko promijeniti.

Predrasude ću u prvom slučaju prije izvući ovisno o odjeći, tj. koliko je na gotovs izbacila sise.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:53   #32
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
pa kao da vi cure ne pricate isto tako o muskarcima...ovog bi izjebala al nebi u vezu s njim zato sta je zenskar, a i kolko ima cura koje dodu do nekog lika kojeg zele i navuce ga svojim "zenskim mocima" da on pomisli da je on nju pojebao. sve je ista stvar samo se vi zenske medusobno sjebete zato sta se tolko ogovarate i sve te glupe urote sta si radite
Eto o ovome, među ostalim, pričam. Em se jebemo, em pričamo protiv muškaraca.
Da, grozne smo.

Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:54   #33
Quote:
nina williams kaže: Pogledaj post
'Oće. Čim shvatimo da ne trebamo ničije dopuštenje za uživanje u seksu.
i cim zene prestanu potkopavati jedne druge govoreci onima koje uzivaju u sexu i ne libe se imati malo vise partnera da su drolje, kurve, ju nejm it...pa ako si same zene to rade medjusobno, zasto ne bi i muskarci? mislim, nista drugo ni ne zasluzuju
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:55   #34
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Ja sam odlučno poradila na tome da poštujem žene oko sebe. Girlpower.
E sad daleko sam od toga da ću poštovat ženu samo zato što je žena.
Kao što Vajli reče, ima takvih kurbetina oko mene da bih s njima najradije pod obrisala. Moralnih kurvetina.

Quote:
nina williams kaže: Pogledaj post
'Oće. Čim shvatimo da ne trebamo ničije dopuštenje za uživanje u seksu.
Ne trebaš dopuštenje za uživanje u seksu, trebaš dopuštenje za uživanje u višestrukom seksu.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:59   #35
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
E sad daleko sam od toga da ću poštovat ženu samo zato što je žena.
Ma krivo sam se izrazila. Htjedoh reć da si više ne dopuštam da po defaultu ulazim u ogovaračine žena ili da nabacim rolleyes zato jer je kraj mene prošla turbo zgodna pičija u minjaku i trenutno je mršavija od mene.

Biće sam se i sad opet krivo izrazila, ali valjda kontate šta hoću reć.

Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Kao što Vajli reče, ima takvih kurbetina oko mene da bih s njima najradije pod obrisala. Moralnih kurvetina. .
E, dobro da si se ispravila. :trudimseskotnatštajetoMORALNAkurvetina:
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 18:01   #36
Mene inače naslov teme neodoljivo vuče da napišem:

Nikad. Šta vi imate uživat u seksu? Vaše je da budete jebene stranke i gotovo.
Kao onaj Crnogorac iz vica, kad ga je žena upitala hoće li svršiti. A ne, ti ćeš.

Jeb’lo vas dopuštenje. Sve redom.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 18:02   #37
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Gle: ako se u društvu pročuje da je taj-i-taj kurviš, vjeruj mi, situacija nije bitno različita.

Svi od društva doživljavamo takve pizdarije.
Počnu u vrtiću. Nekoga zajebavaju jer mu roditelji voze preloš auto, drugoga jer nema dovoljno dobre tenisice, moj je tata jači od tvoga tate i sve u tom stilu.
U osnovnoj školi stvari postanu još gore: naočale, debljina, naglasak, stil odijevanja, navijanje za pogrešan klub, predobre ocjene… mogao bih nastaviti listu do preksutra.
Dakle, ne jebi po tavanu s pričama da kad si žena, osjetiš odvratne stvari od društva. Osjeti ih svatko. A mene priče da sam drolja ili nešto tome slično ne bi dirale jer sam već u životu preživio i gore od toga. Recimo, nije zgodno kad ti u vrijeme rata otac ima “pogrešno” ime i nosi bradu, pa mora da je četnik.


Pa onda, žene drage, riješite to među sobom.
Jer kad muškarac kaže da je žena drolja, to u pravilu znači da je njega odbila, a nekoga drugog – nije.

Posebna je priča što tko kome kaže u krevetu.
cuj, slazem se sa ovim sto si napisao o predrasudama, no sad smo trenutno na temi vezanoj uz seks i zene. necu prestat pricat o tome samo zato sto trebnutno ne pricam o nekom drugom problmeu, jer bi mi to onda slicilo na ono famozno kad imas tesku situaciju a drugi ti veli da se ne zalis jer djeca u africi gladuju. ok, onda nam je svima divno.

sto se tice kurvisa, ipak mislim da se to nazivlje cesce pridaje zenama. kao sto osoba koja dobro vidi ne moze shvatiti kolika je sreca moci se probuditi i vijdeti sve savrseno oko sebe, kao sto ljudi ne shvate sta su iamli dok bnisu izgubili, tako mislim da muskarci nikad ne mogu bas do kraja skuziti cemu toliki bijes oko ovih stvari. ne krivim ih, mislim da je to jednostavno uvijek tako.
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 18:04   #38
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Mene inače naslove teme neodoljivo vuče da napišem:

Nikad. Šta vi imate uživat u seksu? Vaše je da budete jebene stranke i gotovo.
Kao onaj Crnogorac iz vica, kad ga je žena upitala hoće li svršiti. A ne, ti ćeš.



Hvala Bogu. Ova tvoja iskrenost, Lastane, došla ko dašak proljetnog vjetra.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 18:04   #39
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
i cim zene prestanu potkopavati jedne druge govoreci onima koje uzivaju u sexu i ne libe se imati malo vise partnera da su drolje, kurve, ju nejm it...pa ako si same zene to rade medjusobno, zasto ne bi i muskarci? mislim, nista drugo ni ne zasluzuju
Ma sad bi se tu dalo pisat...joj...na onoj temi Postoji li količina love za koju biste se "jednokratno prostituirali"? rekoh da meni ne smeta kurvanje ni kao radnja ni kao naziv. Problem bi mi predstavljalo kad bi me nazivali kurvom radi broja partnera, a s ciljem uvrede.
Takve bih natakla na, samo za tu prigodu uzgojen, kurac...da mi se da gnjavit s njima. Al' mi mrsko. Šta ćem od njih? Pustim ih s mirom.

Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ne trebaš dopuštenje za uživanje u seksu, trebaš dopuštenje za uživanje u višestrukom seksu.
Šta mu ga dođe taj višestruki seks? Jel' to više puta s istim, više puta s više njih, il' odjedamput s više njih?
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 18:06   #40
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Meni je to koma nad komama i uopće mi to nije za razumjeti.
Dok se mi međusobno častimo i koljemo, muškarci se tapšu po leđima i čestitaju si na tome kakvi su frajeri. Isuse, kakve smo šupljoglave krave.
jucer je jedna cura koju znam (i koju sam smatrala izrazito pametnom osobom, dapace aktivnom i angaziranom, samosvjesnom), povodom valentinova, izjavila da muskarac do svog identiteta dolazi putem sebe, a zena putem muskarca.

i to bi, btw, trebalo biti romanticno ili neki kurac.
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger