Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2014., 00:12   #21
Quote:
Freya Witch kaže: Pogledaj post
Zavlačiti se možeš i sa ženom od 22 isto kao i sa sadašnjom.
Ne vidim zašto bi zavlačenje bio razlog prekida.
Što se tiče godina, tu ti nema pravila, jer to u biti i nije toliko presudno za vezu.
Tko ti može jamčiti da će ti veza s nekom mlađom trajati više od par godina.
Hvala za odgovor
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 00:14   #22
kako prigodno...

http://www.story.hr/jelena-radan-rodila-kcerkicu-190931

inače, ne vjerujem u racionalne prekide pravih ljubavi
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 00:31   #23
Quote:
gagicka kaže: Pogledaj post
da li ćeš prekinuti vezu ako svi mi kažemo da to neće uspeti? hoćeš li prekinuti ako i sam to uvidiš? mislim da to nećeš, sve dok voliš svoju dragu.
ljubav će svakako proći, bila ona starija ili mlađa od tebe. volite se sada.
Svaka ti cast ti znas da uzivas u zivotu
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 00:34   #24
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
čak i kada je stvar 'prava' ne bi je se smjelo ograničiti nego pustiti, nek teče - poput rijeke
Ma mislim da sam se krivo izrazila.
Nisam htjela da 'prava' u mojoj rečenici bude sinonim za, ne znam-ljubav života, 'to je to' spoznaju (iako naravno da mislim i na to, ali ne samo na to). Pa je zato stavih u navodne znakove.
Htjedoh reći da kada se mi osjećamo dobro, kada guštamo kao prasci, stvari i teku poput rijeke. Mogu nam drugi pričati, pokazivati i crtati zašto to nešto nije dobro, nema ništa uvjerljivije od našeg osjećaja.
Čim netko ima potrebu pitati ljude ima li njegov odnos smisla na temelju nekog podatka, meni je jasno da to u njegovoj glavi već ne teče, neće poteći podrškom drugih. Barem mislim.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 00:37   #25
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ma mislim da sam se krivo izrazila.
Nisam htjela da 'prava' u mojoj rečenici bude sinonim za, ne znam-ljubav života, 'to je to' spoznaju (iako naravno da mislim i na to, ali ne samo na to). Pa je zato stavih u navodne znakove.
Htjedoh reći da kada se mi osjećamo dobro, kada guštamo kao prasci, stvari i teku poput rijeke. Mogu nam drugi pričati, pokazivati i crtati zašto to nešto nije dobro, nema ništa uvjerljivije od našeg osjećaja.
Čim netko ima potrebu pitati ljude ima li njegov odnos smisla na temelju nekog podatka, meni je jasno da to u njegovoj glavi već ne teče, neće poteći podrškom drugih. Barem mislim.
eto, odgovorila si i meni, i autoru. složio bih se s tobom
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 00:45   #26
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Probati da u pravu si ali ne da se zavlacim previse i meni godine prolaze
Što misliš probati?
Ne kužim...zar ne isprobavaš već?
Gdje se ne želiš previše zavuči?
Koje godine?
Trebaš roditi do 30-te?
Netko je napisao da se pitaš, da, definitivno se pitaš da li je to ispravno, dobro, tražiš neku garanciju?
Dragi garancije nema u niti jednom odnosu, bila ona mlađa, starija, ljepša, ružnija...definitivno nema garancije.
Ako sa njom uživaš, ne vidim gdje je problem?
Osim ako te ne muči što će svijet reći...a to sa ljubavlju definitivno nema nikakve veze.
Ako voliš, voliš...ako dvojiš, dvojiš zbog nečega...pa ondak lijepo sjedni sam sa sobom i probaj otkriti gdje curi?
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 00:48   #27
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Što misliš probati?
Ne kužim...zar ne isprobavaš već?
Gdje se ne želiš previše zavuči?
Koje godine?
Trebaš roditi do 30-te?
Netko je napisao da se pitaš, da, definitivno se pitaš da li je to ispravno, dobro, tražiš neku garanciju?
Dragi garancije nema u niti jednom odnosu, bila ona mlađa, starija, ljepša, ružnija...definitivno nema garancije.
Ako sa njom uživaš, ne vidim gdje je problem?
Osim ako te ne muči što će svijet reći...a to sa ljubavlju definitivno nema nikakve veze.
Ako voliš, voliš...ako dvojiš, dvojiš zbog nečega...pa ondak lijepo sjedni sam sa sobom i probaj otkriti gdje curi?

Uopste me ne muci sta ce svijet reci.. Oduvijek sam zivio svoj zivot bez obzira na druge
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:08   #28
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Uopste me ne muci sta ce svijet reci.. Oduvijek sam zivio svoj zivot bez obzira na druge
Ali nešto te muči kada se pitaš da li da se dalje zavlačiš, jer i tebi godine prolaze?

Sam si to napisao...dakle što te onda muči?
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:19   #29
Prika, nije to ništa, o godinama ne triba pričat, al ako želiš tu ostat morat ćeš bit spreman podnit puno stvari.
Ljubav, privlačnost koju osjećate, garant je da će te trajat, al ti tražiš garanciju da će te uspjet...?
E, tu dolazi ono iz prve rečenice: oćete li uspit, ovisit će umnogome o tebi ka mlađemu.
Ti si oslonac jer nosiš energiju za budućnost.
Koliko uživaš s njon, toliko razmišljaj o njoj. Tebe će se pitat, zapanti.
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:27   #30
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ali nešto te muči kada se pitaš da li da se dalje zavlačiš, jer i tebi godine prolaze?

Sam si to napisao...dakle što te onda muči?

Najvise me muci to sto sam imao toliko loseg iskustva da nemam povjerenja u ljude u generalnom smislu.. Kod mene su osobe uvijek na testu
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:35   #31
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Najvise me muci to sto sam imao toliko loseg iskustva da nemam povjerenja u ljude u generalnom smislu.. Kod mene su osobe uvijek na testu
Oke...to baš nema veze sa naslovom teme "Veza sa starijom ženom"...što će reći da se ipak radi o povjerenju prema nastavku takve veze, a ne kao o generalnom problemu nepovjerenja.
U protivnom bi napisao naslov "Nepovjerenje u nastavak veze...zbog tog i tog", ovako mislim da niti sam sebi ne želiš priznati da te zapravo muči upravo ta razlika u godinama.
Kako se ona odnosi prema toj razlici?
Da li je spominje, da li njoj smeta?
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:43   #32
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Oke...to baš nema veze sa naslovom teme "Veza sa starijom ženom"...što će reći da se ipak radi o povjerenju prema nastavku takve veze, a ne kao o generalnom problemu nepovjerenja.
U protivnom bi napisao naslov "Nepovjerenje u nastavak veze...zbog tog i tog", ovako mislim da niti sam sebi ne želiš priznati da te zapravo muči upravo ta razlika u godinama.
Kako se ona odnosi prema toj razlici?
Da li je spominje, da li njoj smeta?

Ispocetka je spominjala posle vise ne.. Radi se o tome da mi svaki dan govori da me mnogo voli i da ju je strah da me ne izgubi a takodje i ja imam isti strah zbog toga sto je ona osoba koja jako voli da flertuje a ja sam jako ljubomoran na sve..
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:45   #33
Thumbs up

Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ovako zanimaju me iskreni odgovori o ovome.. Zajedno sam u vezi sa zenom koja ima 41 godinu a ja 27. Sex nam je stvarno dobar.. U vezi smo nekih 8 mjeseci. Takodje imamo odlicnu komunikaciju razgovaramo svemu.. Trenutno odrzavamo vezu na daljinu zbog nekih problema da bas ne pisem detalje ali ako nekoga bude zanimalo i to cu vam reci.. Poceli smo da planiramo zajednicku buducnost.. Da li ta veza moze uspjeti sa obzirom na razliku u godinama ??
DA!

Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
to nije nikakva razlika i uopće, smiješno je o tome razmišljati. vječnost ionako nije dozvoljena ljudima. trenutci su važni. ljudi se razbacuju s vječnošću a ne znaju uživati u trenutku
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:50   #34
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ispocetka je spominjala posle vise ne.. Radi se o tome da mi svaki dan govori da me mnogo voli i da ju je strah da me ne izgubi a takodje i ja imam isti strah zbog toga sto je ona osoba koja jako voli da flertuje a ja sam jako ljubomoran na sve..
Oke...obadvoje strahujete.
To što flertuje ne znači da je pokvarena i da će se izgubiti...tu je.
Ona se boji da tebe ne izgubi...dakle, nema potrebe da više strahujete...a što će biti, biti će...tko zna kada...uopće pojam vremena i gledanja u budućnost neke veze su opterećujuća.
Na kraju ne živimo sadašnjost, jer se bojimo kako će biti u budućnosti...dok nam sadašnjost svakog trenutka izmiče ispred nosa.
Uživaj...jer to što imaš je bitno, sada, ovog trenutka, a što će biti za 10 godina, to ti nitko ne može garantirati.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:51   #35
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ispocetka je spominjala posle vise ne.. Radi se o tome da mi svaki dan govori da me mnogo voli i da ju je strah da me ne izgubi a takodje i ja imam isti strah zbog toga sto je ona osoba koja jako voli da flertuje a ja sam jako ljubomoran na sve..

Evo savjet nekog tko je sve to prošao...našli ste se u jednom trenutku...dogodila se zaljubljenost...vjerojatno obostrana...ne opterećujte se ničim... ni jedno ni drugo...bez ljubomore ili bilo čega drugog što bi vam kvarilo idilu, uživajte i prepustite se onom lijepom i dragocjenom što se tako rijetko sreće...ne postavljaj si puno pitanja i ne traži odgovore, a tako i ona isto...ljubav je sama po sebi dovoljna i pozitivna da sve oko nje je manje bitno i vrijedno...daj, alex, prestani se mučiti pitanjima i sumnjama, uživaj u ljepoti dobrog i dragocijenog, ljubavi, koju imaš i uživaj u njoj...
__________________
Previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba.
smiling is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:56   #36
Quote:
smiling kaže: Pogledaj post
Evo savjet nekog tko je sve to prošao...našli ste se u jednom trenutku...dogodila se zaljubljenost...vjerojatno obostrana...ne opterećujte se ničim... ni jedno ni drugo...bez ljubomore ili bilo čega drugog što bi vam kvarilo idilu, uživajte i prepustite se onom lijepom i dragocjenom što se tako rijetko sreće...ne postavljaj si puno pitanja i ne traži odgovore, a tako i ona isto...ljubav je sama po sebi dovoljna i pozitivna da sve oko nje je manje bitno i vrijedno...daj, alex, prestani se mučiti pitanjima i sumnjama, uživaj u ljepoti dobrog i dragocijenog, ljubavi, koju imaš i uživaj u njoj...

Hvala puno potrudicu se da bude tako...
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:05   #37
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Oke...obadvoje strahujete.
To što flertuje ne znači da je pokvarena i da će se izgubiti...tu je.
Ona se boji da tebe ne izgubi...dakle, nema potrebe da više strahujete...a što će biti, biti će...tko zna kada...uopće pojam vremena i gledanja u budućnost neke veze su opterećujuća.
Na kraju ne živimo sadašnjost, jer se bojimo kako će biti u budućnosti...dok nam sadašnjost svakog trenutka izmiče ispred nosa.
Uživaj...jer to što imaš je bitno, sada, ovog trenutka, a što će biti za 10 godina, to ti nitko ne može garantirati.

Hvala
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:10   #38
Silno si hrabar i razuman šta sebi nisi stavija barijeru tih godina, al ćeš bit pederčina ako zloupotrijebiš njeno povjerenje koje ti daje. Nije ti laka pozicija, al zapanti to.

Ona je dama u godinama koja se čuva i flerton (vjerojatno samo koketiranjen).
Palo mi je napamet: jel vaša veza javna?
Koketiranje bi se tribalo proridit kako je ona sigurnija u tvoju stalnost, da je voljena i pažena od sigurne strane.
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:17   #39
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Silno si hrabar i razuman šta sebi nisi stavija barijeru tih godina, al ćeš bit pederčina ako zloupotrijebiš njeno povjerenje koje ti daje. Nije ti laka pozicija, al zapanti to.

Ona je dama u godinama koja se čuva i flerton (vjerojatno samo koketiranjen).
Palo mi je napamet: jel vaša veza javna?
Koketiranje bi se tribalo proridit kako je ona sigurnija u tvoju stalnost, da je voljena i pažena od sigurne strane.

Da veza je javna
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:27   #40
Gle, ništa ne traje vječno, i garancije nema, ni da si s mlađom ni da si sa starijom, opusti se i uživaj u vašoj vezi i ljubavi, dok ide, možda potraje duže, možda i ne, al neovisno o godinama, zašto nebi imali šansu? Ljudi stare, i mijenjaju se, ostarit ćeš i ti, kao što je i ona, nemoj se bojat voljeti je ako ti u svemu odgovara. I mislim da je zrelija i da će te više možda cijeniti, ali to se ne treba iskorištavati nikako iz ljubavi i poštovanja prema njoj, ako ga imaš. Češće su situacije gdje je lik stariji mnogo od žene, pa veze idu, brakovi funkcioniraju, ne vidim razloga zašto to nebi moglo uspjeti i kada je obratna situacija. Al moraš bit na čisto sa sobom, jer jednog dana, više stvari neće biti kao sada, kužiš me? Sve ovisi o tome koliko su ti neke stvari bitne. Po meni je bitno isto, to koliko ti iskustva i veza prije nje imaš?
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger