Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 00:46   #541
Sve će biti dobro, take it easy girl
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 02:12   #542
Quote:
Mrs.Sepsa kaže: Pogledaj post
Ovo sam htjela napisati. Uopće davati sebi za da nekoga ocjenjuješ je li glup ili ne u startu znači da si sebe stavio u superioran položaj.

Uostalom, po meni su neki ljudi inteligentni, a glupi, a također imam dojam da netko može biti i pametan, a neinteligentan.

prvo, da, pomalo ostavlja dojam takvog istupanja, ali kod normalnih ljudi to dolazi tek nakon činjenice tj zaključivanja raskoraka u intelektu i općenito valnim duljinama, dok su umišljeni i arogantni oni koji odmah u startu se postavljaju superiorno ne znajuć niti imajući uopće predodžbe o nivou sugovornika...ali se toplo nadam da se u ovoj temi nije mislilo na takve


drugo, točno to, velika je razlika između ljudi koji su završili osnovnu i srednju školu biflajući doslovno, ali doslovno od riječi do riječi sve na pamet ne bi li imali sve 100% za 5.0 prolaz, za razliku od onih nekih koji su u prosjeku i sa klimavih 4.0, ali razaznaju "varijacije na temu" u svakodnevnom životu


ja kao poslodavac volim potencionalnim djelatnicima dati neke banalne, školske primjere zadataka u vidu pitalica, čisto da vidim širinu njihovog intelekta, ali i dubinu do koje sežu pa čak i snalažjlivost pod stresom, a interview je za mnoge stresna situacija....interesantna je pojava kada mi dođu koje kakvi odlikaši koji mi nabrajaju svoje teoretičarske uspjehe pa mi recitiraju definicije i pjesmice, a u praktičnom primjeru ne znaju niti od kuda krenuti


sramotno je koliko ljudi nakon završene srednje škole pa čak i više, a bogami ih ima i gro onih sa visokom pa nije u stanju primijeniti Pitagorin poučak u praktičnom primjeru nekog trokuta, a tek koliko ih ne zna niti definiciju poučka, ja se pitam kako su ti ljudi uopće mogli završiti OŠ, a kamoli nešto više, tko ih je pustio, a kamoli im dao 5.0 iz matematike


dakle, inteligencija nije nužno u korelaciji sa pameću tj znanjem, kao i obratno, iako ja osobno ne bih rekao inteligentni, a glupi, već prije inteligentni, a nesposobni
PanLugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 22:36   #543
Ja recimo znam da ostavljam dojam totalne tupine u drustvu al jednostavno se ne mogu povezat s ljudima. Ne slazem se s vecinom i smatram da bi svaki zapoceti razgovora presao u svadju. Nemam socijalne vjestine, odnosno socijalno sam neinteligentna i stoga odbojna ljudima. Al navikla sam.
tratinchica92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 23:10   #544
Ona koja nije ja.

Salim se, doh.


poslano s pive
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 14:40   #545
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
mene zanima što muškarac vulgaris smatra "glupom" ženom?
Onu koja sporo shvaća.
Onu koja misli da je plenković iskren i pošten. (zamijeniti ime bilo kojim aktualnim ili manje aktualnim)
Onu koja kad je nepoznato muško pozove u stan u 4 ujutro misli da stvarno ide na mlijeko i kolače.
Onako, glupom ženom smatram ženu koja nije baš jako pametna.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger