Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 17:39   #61
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
pa njenu spilju ne oplakuju sokovi ponornice zivota.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 17:50   #62
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Onda sam ja dozivjela neke bajke Ok, ne bas nakon treceg puta, i nije da mu bar malo ne padne nakon svrsavanja.. al ako se "vrati u zivot" vec nakon cca minute, pa onda opet mozemo... ocito je moguce, a to sto ti gledas seks kao "unutra van - unutra van, svrsavanje" to je tvoj problem (skuzila sam i po drugim tvojim postovima) - seks je nesto puno zanimljivije od toga kako ga ti dozivljavas.
kod mene muški znaju reći "kad ja svršim, što se mene tiče ti si jebena, a ako ti nije bilo dosta to je tvoj problem"
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 17:56   #63
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ali ona hoce da iscuri, ne zeli zadrzati sjeme u sebi i zeli da njen dragi to pocisti ustima, ali problem ne staje tu jer oni koriste kondom pa njenu spilju ne oplakuju sokovi ponornice zivota.
kak si poetičan

ako ona koristi kondom, što onda pita ovo pitanje? valjda pita za one koji ne koriste

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:19   #64
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Ja volim kad žena uživa i to me čini neizmjerno sretnim pa bi sve napravio da nam bude dobro jbg. ma to nije dosta mora biti "super ili odlično"
Pa možda nekontam zašto takve "male sitnice" nekome čine prepreku za obostrano zadovoljstvo ili barem ženino, zašto bi oboje uvijek trebali biti isto sretni/zadovoljni ja sam spreman ponekad i na malu žrtvu
vi da svi super i odlično jebete kao što pričate da jebete, žene ne bi mogle hodati niti bi imale vremena ni počešljati se od silnog seksa


Zadnje uređivanje blagotebi : 10.02.2017. at 18:42.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:55   #65
Nije mi jasan problem. Muško da nešto uzima u usta što je "njegovo" i što inače rado voli da ženski uzima u usta i proguta?
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 19:02   #66
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Nije mi jasan problem. Muško da nešto uzima u usta što je "njegovo" i što inače rado voli da ženski uzima u usta i proguta?
meni jasan topic

tim prije što autorica kaže da rijetko otvara teme, a bome ju je i otvorila

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:01   #67
Mislim da je moj post sa cuckold teme potaknuo otvaranje ove teme.
Nije ni meni to bilo privlačno prije, ali kad sam vidio da ih to pali da svršim u nju i poližemo, uživaju u tome.. Nemam ništa protiv toga, naprotiv baš je fino polizati
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:06   #68
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nemres zatrudniti pred menstruaciju ako ti je ciklus stabilan i normalne duzine. Probajte tad.
Za nekog tko "nikako ne zeli djecu" kao sto su autorica teme i njen partner, ovo nije bas prepametan savjet.
Ovulacija moze biti i toliko kasna bez obzira na duzinu i stabilnost ciklusa, i moze im se potrefiti klinac.
A zakaj da im se potrefi, ako ga ne zele.

Autorice, samo se ti drzi kondomčića
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 02:44   #69
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
To nije ništa novo i jedna je od opcija u prakticiranju "cuckolda" što opet ovisi dakako o dogovoru partnera,željama, dakle sve opcije su otvorene
Može biti jako napaljujuće i izazovno glede iskazivanja želja kako svom partneru tako i onom tko je s njima

U sex-u treba uživati i prepustiti se strastima onda se napravi i ono nešto što nam se čini "nedosanjanim snom ili nemogućim"
Bilo kuda cuckold svuda
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 11:01   #70
ne znam, čudna mi je ta gadljivost na sebe (ma na išta, zapravo). ja se baš jako jako volim osjetit, i sama i na njemu, gdjegod. da nije tako bio bi mi bi odbojno i to da mi on radi sve te stvari. pali me to, a i obrnuto me pali, kad je on takav.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 11:51   #71
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kak si poetičan

ako ona koristi kondom, što onda pita ovo pitanje? valjda pita za one koji ne koriste

Evo je Ona
Da, pitam sta mislite, zato sto mi je cudno sto se dragom to ne svidja, a meni deluje bas super :-)
Valjda moze nesto da mi bude super iako nemam iskustva sa tim?

House, pametno pises :-) Ne zelim da rizikujem trudnocu, zbog uzitka ;-)

Blago tebi, nisam mislila da retko otvaram teme ( ovo mi je druga), nego retko na ovom forumu toliko otvoreno pricam o seksu.
Da sam ovde godinama, verovatno bih se navikla :-)
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:20   #72
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ne znam, čudna mi je ta gadljivost na sebe (ma na išta, zapravo). ja se baš jako jako volim osjetit, i sama i na njemu, gdjegod. da nije tako bio bi mi bi odbojno i to da mi on radi sve te stvari. pali me to, a i obrnuto me pali, kad je on takav.
Cini mi se da muska i zenska seksualnost nisu ni priblizno iste.
Ti si se u stanju napaliti dok oblacis korzet ili neke sekksi gacice npr.
Ti se osjecas seksi ako imas samostojece ispod suknje, a da nitko to ne zna.
Ti se mozes napaliti gledajuci se u ogledalu.

Mene ne pali nista na meni.

Bar se meni cini da je tako, a gledam po iskustvu sa zenama tj ne pricam na pamet.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:39   #73
Normalno je upoznati zgodnu żensku, odbojno njenu mamu a nenormalno żivjeti s njima u isto vrijeme, ispod istog krova
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:42   #74
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Meni je nenormalno i odbojno kad muško izbjegava kontakt s vlastitom spermom.
Općenito ili ustima/jezikom?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:45   #75
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Cini mi se da muska i zenska seksualnost nisu ni priblizno iste.
Ti si se u stanju napaliti dok oblacis korzet ili neke sekksi gacice npr.
Ti se osjecas seksi ako imas samostojece ispod suknje, a da nitko to ne zna.
Ti se mozes napaliti gledajuci se u ogledalu.

Mene ne pali nista na meni.

Bar se meni cini da je tako, a gledam po iskustvu sa zenama tj ne pricam na pamet.
Neka mi intuicija govori da je sukladno građi i funkciji reproduktivnih organa te funkcija kod oplodnje, muška seksualnost nužno usmjerena van (extrovertitna), a ženska prem unutra (introvertitna)...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:47   #76
nekim frajerima se gadi vlastita sperma, neki to čak uspoređuju sa svojim drekom.
no meni je recimo bilo izrazito seksi kad me dečko nakon što mi je svršio u usta , strastveno poljubio
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:52   #77
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
vi da svi super i odlično jebete kao što pričate da jebete, žene ne bi mogle hodati niti bi imale vremena ni počešljati se od silnog seksa

Od jebavanja jezikom ili prstima żenska isto svrśi
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:52   #78
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nekim frajerima se gadi vlastita sperma, neki to čak uspoređuju sa svojim drekom.
no meni je recimo bilo izrazito seksi kad me dečko nakon što mi je svršio u usta , strastveno poljubio
Meni je to sa ljubljenjem isto ok iako mi nije nesto napeto, ali nekako mi nije u refleksu da nakon sto svrsim u nju da ustima posezem za njenim preponama.

Prije da cemo se smiriti i maziti ili nastaviti jebati.
Uslijed te druge runde bi je lizao bez ikakvog problema, s gustom, ali ne zato sto je moja sperma tu. Sperma mi je nebitna.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:56   #79
A śta Vam je ćudnije:

Kada se tip gadi svoje sperme ili njegova partnerica?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:57   #80
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
A śta Vam je ćudnije:

Kada se tip gadi svoje sperme ili njegova partnerica?
Partnerica.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger