Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 16:14   #81
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
da ali on na/u sebi nosi nekvalitetnu i plitku energiju, neprivlačnu ženi s visokim kriterijom. ne mora ona skužit da on nju laže, ali ovo prvo će sigurno osjetiti
Lijepo zamišljeno. Ali nemoj vjerovati da veliki broj žena osjeti "tu energiju".

One koje osjete i imaju visoke kriterije - naravno ne bi nikada bile s njim. Možda i bi jer je sex jako dobar. Pa barem dok ne naiđe nešto "dublje".
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:19   #82
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Lijepo zamišljeno. Ali nemoj vjerovati da veliki broj žena osjeti "tu energiju".

One koje osjete i imaju visoke kriterije - naravno ne bi nikada bile s njim. Možda i bi jer je sex jako dobar. Pa barem dok ne naiđe nešto "dublje".
osjete sve, vjeruj ti. to što muškarci ne osjete, ne moraš projicirati



uzmimo dva muškarca od 32 godine, približno prosječnog izgleda. prvi je izmijenjao 50 žena a drugi je imao 1 dugu vezu i jednu srednje dugu. pa jel ti stvarno misliš da njih dvojica nose istu seksualnu, socijalnu i svjetonazornu energiju? i da se to može odglumiti, tj. jedan može odglumiti energiju od onog drugog?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:31   #83
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
osjete sve, vjeruj ti. to što muškarci ne osjete, ne moraš projicirati



uzmimo dva muškarca od 32 godine, približno prosječnog izgleda. prvi je izmijenjao 50 žena a drugi je imao 1 dugu vezu i jednu srednje dugu. pa jel ti stvarno misliš da njih dvojica nose istu seksualnu, socijalnu i svjetonazornu energiju? i da se to može odglumiti, tj. jedan može odglumiti energiju od onog drugog?

koliko sam puta viđala ljude da im se govor tijela, energija i ono što izlazi iz usta ne slaže i nije in sync opće?
Da se vratim na onu žensku iz prošlog posta:

ona je, kako navodi, bila prva dva mjeseca u "normalnoj vezi" s njim. Nakon čega su prekinuli i on je za to vrijeme bio s drugim ženama. Ona se sama vratila s njim u neki nedefinirani odnos.

Ako njoj odgovara imati sex sa svojim bivšim u nedefiniranom odnosu, ne vidim ni ja apsolutno ništa loše u tome.



Apropo energije.

Hm. Znam da se osjeti kada netko zrači nekom dobrotom, šarmom i karizmom, ali sada da promiskuitetni muškarac "neprivlačno" zrači, a neki s dvije veze "privlačno" mi je u najmanju ruku - nelogično.

Implicira ili da su sve žene koje je promiskuitetni muškarac odveo u krevet - plitke, imaju niske kriterije, da su i same željele samo sex - ili nešto ne štima s tvojom teorijom da "žene osjete".
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:36   #84
dodjem, platim, odem.....

mislim ne placam, al ta kojoj hipoteticki placam je kurava
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:40   #85
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Da se vratim na onu žensku iz prošlog posta:

ona je, kako navodi, bila prva dva mjeseca u "normalnoj vezi" s njim. Nakon čega su prekinuli i on je za to vrijeme bio s drugim ženama. Ona se sama vratila s njim u neki nedefinirani odnos.

Ako njoj odgovara imati sex sa svojim bivšim u nedefiniranom odnosu, ne vidim ni ja apsolutno ništa loše u tome.



Apropo energije.

Hm. Znam da se osjeti kada netko zrači nekom dobrotom, šarmom i karizmom, ali sada da promiskuitetni muškarac "neprivlačno" zrači, a neki s dvije veze "privlačno" mi je u najmanju ruku - nelogično.

Implicira ili da su sve žene koje je promiskuitetni muškarac odveo u krevet - plitke, imaju niske kriterije, da su i same željele samo sex - ili nešto ne štima s tvojom teorijom da "žene osjete".
sve si sam nabacao što nisam rekla

takav zrači neiskreno. druga je stvar što muškarci skoro po defaultu vjeruju ženi koja im je privlačna (privlačna = iskrena je automatizam u njihovom mozgu)

to što mi je neki muškarac super privlačan ne znači da svo vrijeme nemam osjećaj kako nešto nije kako treba, i kako je neiskreno, nedovršeno i čudno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:42   #86
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
sve si sam nabacao što nisam rekla
Nisam.
Quote:
takav zrači neiskreno. druga je stvar što muškarci skoro po defaultu vjeruju ženi koja im je privlačna (privlačna = iskrena je automatizam u njihovom mozgu)
Glupost. Epska!
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:46   #87
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nisam.

Glupost. Epska!
nije, jer od svih pridjeva koje si tamo prišio i nabacao, nisi dodao "neiskreno", jer si u sintagmu ubacio da je privlačan. zapravo si isprojicirao iz muškog ugla. takva je otprilike muška percepcija. vidi ženu koja ga opčini i odmah bi sve s njom jer se javlja (ničim osnovano, osim njenom pojavam) ogromno automatsko povjerenje prema dotičnoj

sorkač

to se u psihologiji zove "blind trust", ali nije baš blind jer je zasnovano na njenoj vizualnoj pojavi (i na ničem drugom apsolutno, ona povjerenje nije ničim zaslužila)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:48   #88
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nije, jer od svih pridjeva koje si tamo prišio i nabacao, nisi dodao "neiskreno", jer si u sintagmu ubacio da je privlačan. zapravo si isprojicirao iz muškog ugla. takva je otprilike muška percepcija. vidi ženu koja ga opčini i odmah bi sve s njom jer se javlja (ničim osnovano, osim njenom pojavam) ogromno automatsko povjerenje prema dotičnoj

sorkač
Jedino što se odma' javlja kod muškarca kada ga žena vizuelno opčini jest - želja za sexom. Ništa više.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 16:50   #89
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Jedino što se odma' javlja kod muškarca kada ga žena vizuelno opčini jest - želja za sexom. Ništa više.
ma da malo sutra. javlja se da priča s njom o raznim detaljima iz svog života i tako to, planira razne stvari istog dana i tako dalje

samo se ti i dalje koprcaj, možeš me citirati još 3000 puta, ne garantiram da ću odgovorit jer ne namjeravam ostat na forumu narednih 8 sati bez prestanka i tebi odgovarati

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 17:09   #90
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ma da malo sutra. javlja se da priča s njom o raznim detaljima iz svog života i tako to, planira razne stvari istog dana i tako dalje
Još jedna u nizu koja misli da pozna muški rod bolje nego sami muški rod sebe. A zapelo na čitanju proširene rečenice s razumjevanjem.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 17:12   #91
ne može jednostavnije.

kurva je mama od kurvinog sina
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 18:54   #92
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Wow kakva mudrost!
Jesi vidjela
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:47   #93
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
dodjem, platim, odem.....

mislim ne placam, al ta kojoj hipoteticki placam je kurava
kako god okrenes,uvije platis...
znaci,kurve ne postoje...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:52   #94
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Treba se jebati isključivo u braku, s mužem, u mraku, u misionarskoj, naravno, isključivo s ciljem pravljenja djece.
Sve koje tako ne rade su kurve
jednom mjesecno...
a draga te od milja zove...manijace moj...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 05:33   #95
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ma sumnjam. nitko nije tolko glup
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 15:29   #96
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Imam pitanje,mada zvuči neozbiljno,ozbiljan sam i jbg ga,nisam kriv što sam znatiželjan

Pod kurva smatram oba spola.

E,sad,mi smo naviknuti da je kurva ona koja ima definiranu neku satnicu ili ona koja daje (skoro) svima.

Moje pitanje,na temelju par primjera:

-osoba koja pristaje na neobveznu vezu radi seksa,mada pristaje da bude i ljubavnica (pošto je druga strana u vezi)

-osoba koja s poznanikom završi u krevetu za jednu noć

-osoba koja želi vezu,pa vidi da ne ide,ali pristane na besplatni,ili barem neki jeftini seks....

Jesu li za vas ove osobe,koje sudjeluju u tome veće kurve nego ove iz oglasnika,koje barem to rade s jasnim ciljem-u prvom redu zarada,a onda možda i zadovoljstvo.?
Kurva je nepristojna riječ za prostitutku - ženu koja seksualne usluge prodaje za novac. Ove su žene potpuno bezopasne jer nakon što im platite za uslugu više vas nikada neće tražiti ako vi ne potražite njih i opet im platite. U poslu nemaju emocija, ali u privatnom životu da. Svoj posao uglavno ne rade radi užitka nego potrebe, ali su na poslu vrlo profesionalne.

Sponzoruša je puno opasnija. Ona pod krinkom emocija izvlači korist. U gotovo 100% slučajeva je promiskuitetna i droljasta. Emocjoj ništa ne znače. To rade ili radi potrebe ili jer su (najčešće) manipulatorske osobe.

Dečki čuvajte se sponzoruša!!! To su one slatkice koje vam dopuštaju da budete alfa mužjak, da vaša bude zadnja i uvlače vam se pod kožu!
Himalajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 15:53   #97
Quote:
Himalajka kaže: Pogledaj post
Dečki čuvajte se sponzoruša!!! To su one slatkice koje vam dopuštaju da budete alfa mužjak, da vaša bude zadnja i uvlače vam se pod kožu!
Hrpa njih točno takvu želi
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:39   #98
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Da se vratim na onu žensku iz prošlog posta:

ona je, kako navodi, bila prva dva mjeseca u "normalnoj vezi" s njim. Nakon čega su prekinuli i on je za to vrijeme bio s drugim ženama. Ona se sama vratila s njim u neki nedefinirani odnos.

Ako njoj odgovara imati sex sa svojim bivšim u nedefiniranom odnosu, ne vidim ni ja apsolutno ništa loše u tome.



Apropo energije.

Hm. Znam da se osjeti kada netko zrači nekom dobrotom, šarmom i karizmom, ali sada da promiskuitetni muškarac "neprivlačno" zrači, a neki s dvije veze "privlačno" mi je u najmanju ruku - nelogično.

Implicira ili da su sve žene koje je promiskuitetni muškarac odveo u krevet - plitke, imaju niske kriterije, da su i same željele samo sex - ili nešto ne štima s tvojom teorijom da "žene osjete".
Bez brige, ševac ima u sebi to nesto prepoznatljivo, vjeruj mi. I stavom, i pogledom, i energijom.
Sad, nekoj dami ce to biti uzbudljivo, a druga ce od takvog bjezat glavom bez obzira.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:44   #99
Quote:
Himalajka kaže: Pogledaj post
Dečki čuvajte se sponzoruša!!! To su one slatkice koje vam dopuštaju da budete alfa mužjak, da vaša bude zadnja i uvlače vam se pod kožu!
Nadovezacu se na ovo tvoje... Sponzoruse nece na one koji cvrsto nogama stoje na zemlji.

Vec oni koji zive od podvijanja repa i komplimenata su laka meta. Nije ona kriva. Muskarac je. Glupav je prilicno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 00:14   #100
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Bez brige, ševac ima u sebi to nesto prepoznatljivo, vjeruj mi. I stavom, i pogledom, i energijom.
Sad, nekoj dami ce to biti uzbudljivo, a druga ce od takvog bjezat glavom bez obzira.

btw. ja sam u ovoj drugoj kategoriji
meni ti likovi dosta brzo pocnu djelovati nekako malo sleezy, tako bi opisala tu energiju i primjetila sam da mi se to ne svidja .
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger