Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 21:33   #21
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Mene muci slijedece - kako tretirate zene s kojima ste imali usputne avanture? Ostajete li s njima u kontaktu ili su sluzile iskljucivo za jednokratnu upotrebu?
Ne znam točno, ali rekao bih da nije univerzalno. Vjerojatno ovisi o pristojnosti i džentlmenstvu ljubavnika.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:33   #22
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
@SubSV

Najradije bih da nisam...ne boli ono sto ne znas...
Btw znam da nije izgovor i nije to sto me muci , nego post radnja...curu koja mu je sluzila samo za zadovoljavanje sexualnih potreba prihvaca na fb, i zajedno su u nekoj zatvoreno fb grupici, a tvrdi da je totalno nebitna, prasina i da joj se ni imena ne bi sjetio da ja toliko ne inzistiram?
pa ,ocito da su se poprasili dobro,a nakon toga i podijelili dojmove i malo
se bolje upoznali...
sigurno su ponovili gradivo,i ponavljati ce ga...
a to sto si ga copila nakon 5 godina...zaboravi takve veze...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:40   #23
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
sta hoces da ti kazu
eto omaklo mu se
oklizno se pa zavukario
itd
itd
Vidi Edo, kao prvo ja ne trazim "jebaca" niti sam u takvoj vezi, radilo se o vrlo ozbiljnoj vezi koja je trebala biti okrunjena brakom...btw cemu vulgarizmi?
drugo, s obzirom da nemam iskustava takve vrste, ali cesto cujem da muskarci nakon takvog sexa za jednu noc bjeze od tih zena ko vrag od tamjana ukoliko ne zele ( a najcesce ne zele) neku relaciju
Azra S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:43   #24
Kako si samo uspjela saznati sve te detalje da mi je znati
Sorry, ali kao što već i sama kontaš, inače ne bi bilo teme, bit će ona njemu više od ta 2 puta sexa.

Al' uglavnom grozno mi je to što eto, tebi nije varanje ni na kraj pameti, a on se sparkira u tuđu vaginu jer ste se vi eto, žustro posvađali preko telefona Grozno kako nevjerni uvijek završe s vjernima u vezi 😏
Zaslužuješ bolje(g).
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:43   #25
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Vidi Edo, kao prvo ja ne trazim "jebaca" niti sam u takvoj vezi, radilo se o vrlo ozbiljnoj vezi koja je trebala biti okrunjena brakom...btw cemu vulgarizmi?
drugo, s obzirom da nemam iskustava takve vrste, ali cesto cujem da muskarci nakon takvog sexa za jednu noc bjeze od tih zena ko vrag od tamjana ukoliko ne zele ( a najcesce ne zele) neku relaciju
eto onda se drzi toga
zelim ti mnogo srece
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:48   #26
Quote:
Vuk Sramotnjak kaže: Pogledaj post
budi sretna što ti je dečko poželjan
bar znaći da nešta i vrijedi
Izuzetno je pozeljan, ali to ne znaci da sam ga spremna dijeliti niti mi je takva veza prihvatljiva. Ne varam, niti zelim da me se vara. Mogu oprostiti nesto sto se bazira iskljucivo na sexualnoj bazi i jednom, ali daljni kontakt ni u kom slucaju...
Azra S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:59   #27
Po napisanom imam osjećaj da se tvoj dragi ševi već duže vrijeme sa dotičnom.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:01   #28
moje misljenje i nije savijet,jer u takove veze nisam nikada ulazio!

Vasa veza vec odavno ne pocivana zdravim odnosima cim se je to desilo.Daljnji opstanak takove veze nece opstati,jer ces uvijek istrazivati svoju sumljicavost pogotovo ako je tip,slang s crnom kosom i plavim ocima itd.

Ovdije se iskljucivo radi o tvojoj odluci,nastaviti i biti sumljicav ili sve raskinuti,ako je njemu uspjelo jednom biti ce i svaki drugi puta pa makar i ne bio na nekoj konferenciji,putovanju...
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:04   #29
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Po napisanom imam osjećaj da se tvoj dragi ševi već duže vrijeme sa dotičnom.
slicnoga sam i ja misljenja ali ovaj puta on nije mogao sakriti ili nije zelio sakriti.Nema to veze s FB ili internetom vec realnim zivotom
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:12   #30
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kako si samo uspjela saznati sve te detalje da mi je znati
Sorry, ali kao što već i sama kontaš, inače ne bi bilo teme, bit će ona njemu više od ta 2 puta sexa.

Al' uglavnom grozno mi je to što eto, tebi nije varanje ni na kraj pameti, a on se sparkira u tuđu vaginu jer ste se vi eto, žustro posvađali preko telefona Grozno kako nevjerni uvijek završe s vjernima u vezi 😏
Zaslužuješ bolje(g).
A propros detalja, recepcioneri, fb i 6th sense cuda rade...
Moguce da ce biti, ali i ona zivi 1500 km od njega, tako da do slijedece medjunarodne konferencije nista...
Meni nije grozno sto nemam potrebu da varam, nego mi je grozno sto sam na raskrscu neceg sto sam smatrala gotovim cinom.
Azra S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:14   #31
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Po napisanom imam osjećaj da se tvoj dragi ševi već duže vrijeme sa dotičnom.
Sa doticnom nikako jer i ona zivi 1500 km dalje
Azra S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:23   #32
Ako se radi o konferenciji onda pretpostavljam da je tvoj dečko poslovno vezan uz nju, u tom slučaju i nije čudno što je komunicirao s njom u toj FB grupi ili je dodao na FB.

No jel ti treba da kad on ide na konferenciju budeš u brizi što će biti, hoće li mu se opet "zalomiti" ili ne?

Ako te jednom prevario onda te ne voli i ne poštuje, tj ne u toj mjeri koja je potrebna za brak.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:23   #33
Quote:
milionas kaže: Pogledaj post
slicnoga sam i ja misljenja ali ovaj puta on nije mogao sakriti ili nije zelio sakriti.Nema to veze s FB ili internetom vec realnim zivotom
Možda je imao namjeru napravit žrtvu od sebe i igrati u stilu: ''jako sam sad jadan'', i KAO mu je žao a zapravo samo želi vidjeti da li može i dalje sjediti na dvije stolice.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:26   #34
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Sa doticnom nikako jer i ona zivi 1500 km dalje
Meni nije jasno zašto se pokušavaš tješiti?
On lako može otići do nje, pa gdje god bila. Ako mu je napeta i ako mu je ko fol stalo do nje, neće ga nikakva daljina spriječit.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:32   #35
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Možda je imao namjeru napravit žrtvu od sebe i igrati u stilu: ''jako sam sad jadan'', i KAO mu je žao a zapravo samo želi vidjeti da li može i dalje sjediti na dvije stolice.
njegove namjere bilo bi smjesno analizirati kada ih on sam nije!Moje misljenje je i nadalje isto,sigurno to nije prvi puta u njegovom zivotu i zivotu njih dvoje.
Ujedno ja sam cvrsto uvijeren data veza nema perspektive i sve oko braka i nastavka veze bi bilo ....
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:35   #36
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto se pokušavaš tješiti?
On lako može otići do nje, pa gdje god bila. Ako mu je napeta i ako mu je ko fol stalo do nje, neće ga nikakva daljina spriječit.
tu si sasvim u pravu,tim vise sto i njih dvojenisu jedno pored drugoga!Postoje 1oo1 opravdani razlog kojega je on vec koristio ili ce koristiti.Sama ce se jednoga dana ona pretvoriti u spijuna ili istrazivaca njegovih kretanja,a to je odmah put (njen) k flustraciji.
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:42   #37
Quote:
milionas kaže: Pogledaj post
njegove namjere bilo bi smjesno analizirati kada ih on sam nije!Moje misljenje je i nadalje isto,sigurno to nije prvi puta u njegovom zivotu i zivotu njih dvoje.
Ujedno ja sam cvrsto uvijeren data veza nema perspektive i sve oko braka i nastavka veze bi bilo ....
Pa ni ne može imati perspektive kad je velika vjerojatnost da bi ju prevario i u braku.
Brak ionako ne označava vjernost koliko god se tješili da smo napokon pronašli ljubav svog života i da nas voli najviše na svijetu.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:45   #38
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
moje sesto culo mi govori da je on i nakon tog sexa ostao s njom u nekoj kratkotrajnoj komunikaciji.
5 godina u vezi na daljinu, koristila si ti šesto čulo intenzivno čini mi se
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:50   #39
Quote:
Azra S kaže: Pogledaj post
Zabrijala? Ne vjerujem mu nakon ove "avanture" jer smatram da se zene za jednu noc ne prihvacaju za fb prijateljice niti se sa njima odrzava bilo kakav kontakt ukoliko su samo to...
Eto dala si sebi odgovor.
Nije njemu to samo avantura..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:51   #40
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Eto dala si sebi odgovor.
Nije njemu to samo avantura..
čini se da su kolege. dakle komunicirati moraju poslovno, htjeli ne htjeli

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger