Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2011., 14:12   #1
Exclamation Koliko košta rastava braka?

Dragi moj narode,
Ja sam pokušao sporazumno.. ali ona rasteže do boga... uvijek neke dodatne uvjete itd... uglavnom mene zanima
koliko košta SVEUKUPNO rastava braka,... dao sam odvjetniku vec 2500... to jest onoliko koliko pise u toj odvjetnickoj komori da košta rastava, neovisno o koliko radnji odvjetnik morao učiniti. ... pa sad kada sam popizdio i rekao mu da odustane vise od svih tih njezinih dodatnih gluposti on mi se buni da je to procedura, da ce to kostati puno itd... pitam neke osobe koji su se rastavili kazu oko 5000 kn na forumu nadjem svasta. dajte ispod napisite ako ste se sudski rastavljali koliko su vam bili troskovi da mi koje nas to ceka mozemo se pripremiti. ... i koliko je vremenski trebalo... ahhh joj mito i korupcija mi fale. zasto se nemoze to nekako sve ubrzati!
kkajic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 15:07   #2
Sporazumi - 400,00Kn.
Tužbom - otprilike 610,00 Kn po ročištu + po tarifi za podneske, prijedloge, priloge dakle nema definiranog iznosa.
Treba imati na umu da suprotna strana po završetku spora može zahtjevati nadoknadu troškova pravnog zastupnika. Ili po seljački, njen odvjetnik postavi zahtjev da ti nadoknadiš njegove troškove ako je ona digla tužbu pa platiš i svoje i njene. Sudac to može i odbaciti i naložiti da plati svako svoje ali može i uvažiti.
Ništa nije sigurno.
zodax is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 22:06   #3
Platio sam odvjetnici 2.000 kn i to je sve....nema dodatnih taksi, troškova i sl. sve je u cijeni...
E, da i rastava je uspjela- sporazumna...
drazigor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 22:44   #4
Quote:
drazigor kaže: Pogledaj post
Platio sam odvjetnici 2.000 kn i to je sve....nema dodatnih taksi, troškova i sl. sve je u cijeni...
E, da i rastava je uspjela- sporazumna...
platila odvjetniku 1.200,00 kn i to nepotrebno jer smo na sporazumnom, ali nije mi žao jer imam dva dobro sročena i potpisana dokumenta
__________________
.....srce.....duša......tijelo.......sve je njegovo - moje je....
tea_33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 15:59   #5
Sporazumni - 200 kn pri zaprimanju zahtjeva + 50 kn takse i 200 kn sudski troškovi kod presude...
__________________
Askhole - A person who constantly asks for your advice, yet ALWAYS does the complete opposite of what you told them to do.
doopeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 14:34   #6
Koliko košta da košta, svake lipe vrijedi
Inače, mene 250 kuna..plus njega 200 kuna..
S time da sam "šprancu" sporazumnog skinula sa foruma
žvl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 15:24   #7
Pokretanje postupka/tužbe 200kn
Advokat po ročištu 600kn -> 1800 uglavnom (600 tužba + 2 ročišta)
Alimentacija 3000kn * 12mj * 15g = 540.000 kn

Ukupno: 542.000,00 kn (stan od 60m2)

i kaj je najgorje, ne zajebavam
zajebavalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.