Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2005., 00:06   #1
Question HTV emisija o Oluji

Prvo i jedino pitanje koje mi se čini bitnim poslije upravo odgledane ( vrlo dosadno smontirane) emisije o Oluji bilo bi od povijesne važnosti
Naime, jel' Gotovina sudjelovao uopće u toj Oluji?
Jer, nigdje ga ne spominju.

Samo je usput upao u kadar , kod scena sa ljubljenjem barjaka - jer koliko god da su se trudili - nisu ga tamo nikako mogli isjeći makazicama


P.S. osoba kojoj je trebalo prepustiti režiju te emisije -sjedila je među gostima. samo je Domazet Lošo uspio u emisiju ubaciti dašak entuzijazma. Znam, to mu je između ostalog i uža specijalnost ali ako je već tako - ZAŠTO NJEMU NISU DALI DA OSMISLI TU EMISIJU?
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:10   #2
zbog optužnice valjda.. i Ademi se samo pojavio i Čermak.. napravili su priloge o ljudima s kojima su mogli razgovarati.. ali opet..
nije loše napravljena barem oni prilozi i razgovori sa braniteljima, ali da je loše vođena to je istina..
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:10   #3
Re: HTV emisija o Oluji

Quote:
Akcija2 kaže:
Prvo i jedino pitanje koje mi se čini bitnim poslije upravo odgledane ( vrlo dosadno smontirane) emisije o Oluji bilo bi od povijesne važnosti
Naime, jel' Gotovina sudjelovao uopće u toj Oluji?
Jer, nigdje ga ne spominju.

Samo je usput upao u kadar , kod scena sa ljubljenjem barjaka - jer koliko god da su se trudili - nisu ga tamo nikako mogli isjeći makazicama


P.S. osoba kojoj je trebalo prepustiti režiju te emisije -sjedila je među gostima. samo je Domazet Lošo uspio u emisiju ubaciti dašak entuzijazma. Znam, to mu je između ostalog i uža specijalnost ali ako je već tako - ZAŠTO NJEMU NISU DALI DA OSMISLI TU EMISIJU?

Ti si slabo slušala. Zar nisu oni njegovi iz četvrte spominjali Gotovinu.


Inače je emisija ispod razine. Gdje su im oni još neobjavljeni prilozi što su ih najavljivali..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:12   #4
da fali puno stvari koje su spominjali u najavama pa i u razgovoru.. prilog o onom zapovjedniku tenka uopće nisu pustili
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:14   #5
Re: HTV emisija o Oluji

Quote:
Akcija2 kaže:
Naime, jel' Gotovina sudjelovao uopće u toj Oluji?
Jer, nigdje ga ne spominju.
Izgleda da nismo gledali istu emisiju.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:14   #6
Re: HTV emisija o Oluji

Quote:
Akcija2 kaže:

P.S. osoba kojoj je trebalo prepustiti režiju te emisije -sjedila je među gostima. samo je Domazet Lošo uspio u emisiju ubaciti dašak entuzijazma. Znam, to mu je između ostalog i uža specijalnost ali ako je već tako - ZAŠTO NJEMU NISU DALI DA OSMISLI TU EMISIJU?
da su znali što će sve reći u prezentaciji ne bi ga u studio pustili
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:14   #7
Ma sve je to frizirano od strane novinara, spomene Pauka a ne kaze kako je i gdje poginuo, mogli su pustiti Ivankovica iz Mrkonjica.

Ali dobro, to su mediji.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:14   #8
Pa meni i nije bila toliko losa s obzirom na prosle. Dobro si primjetila i meni je Lošo bia najbolji, sto se i ocekuje od jednog ponajboljeg kontraobavjestajnog casnika.
Ali mi je takodjer bilo drago pogledat ponovo one snimke, iako su nam na pocetku rata poginili svi snimatelji sa mudima, pa iz Oluje nema puno snimaka ratnih djelovanja.
Svjedocanstvo gospodina Kiša bih izdvojio, zbog onakvih ljudi mi cesto dođe da zakucam nešto u neke glave.


Bajki, izgleda da su ti operirane uši na ime Gotovina. Al da su ga isikli, bome jesu.
__________________
http://www.domovinskirat.com/
Triper K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:15   #9
Re: Re: HTV emisija o Oluji

Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Izgleda da nismo gledali istu emisiju.
možda je mislila na konkretnu reportažu kao o Marekoviću ili Stipetiću.. tu ima pravo
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:16   #10
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Ma sve je to frizirano od strane novinara, spomene Pauka a ne kaze kako je i gdje poginuo, mogli su pustiti Ivankovica iz Mrkonjica.

Ali dobro, to su mediji.

To nije dio Oluje Vanja...
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:17   #11
Re: Re: HTV emisija o Oluji

Quote:
frch kaže:
da su znali što će sve reći u prezentaciji ne bi ga u studio pustili

Lošo se zanio. Jeste vid'li kako ga Mareković gleda. Nije mu bilo baš po guštu.
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:18   #12
Ma taj Rotim je u kurcu...ne bih mu dao da vodi obrazovni program, a kamoli ovakvu emisiju.
Ali zato mi je bio dobar onaj placljivi srbo mislio je sad ce ustase da ga zakolju.
masnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:18   #13
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
To nije dio Oluje Vanja...
Nije, ali spomenuse da je poginuo.

Pa nebi bilo lose reci i gdje.

A ne da feralovci kenjaju o metku u ledja ili sta su vec nasrali o tome.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:18   #14
Quote:
Triper K. kaže:
Pa meni i nije bila toliko losa s obzirom na prosle. Dobro si primjetila i meni je Lošo bia najbolji, sto se i ocekuje od jednog ponajboljeg kontraobavjestajnog casnika.
Ali mi je takodjer bilo drago pogledat ponovo one snimke, iako su nam na pocetku rata poginili svi snimatelji sa mudima, pa iz Oluje nema puno snimaka ratnih djelovanja.
Svjedocanstvo gospodina Kiša bih izdvojio, zbog onakvih ljudi mi cesto dođe da zakucam nešto u neke glave.
Potpisujem od riječi do riječi.

Meni je emisija bila skroz u redu.

Valjda sam navikao na drugačije "srtandarde" kada se govori o najslavnijoj hrvatskoj povijesti pa zato...

I još nešto....

Sada se, s ovim odmakom, dade uočiti koliko je Mesić mali mrav u odnosu na Franjinu veličinu.

Ej, Franina - k'o planina!
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:19   #15
Quote:
frch kaže:
zbog optužnice valjda.. i Ademi se samo pojavio i Čermak.. napravili su priloge o ljudima s kojima su mogli razgovarati.. ali opet..
nije loše napravljena barem oni prilozi i razgovori sa braniteljima, ali da je loše vođena to je istina..

kažeš zbog optužnice?!
pa ne brani valjda optužnica da se o činjenicama progovori!?

o činjenici da je on bio jedan od zapovjednika ( ili štogod- vojni mi nazivi nisu jača strana, sorry )

ti HTV novinari odn. HTV uređivačka politika nikako da se makne od sklizavanja - uvijek i oduvijk i zauvijek će izgleda - raditi sranja od novinarske profesije jer valjda čitaju u kavu kad gledaju pogoditi ( unaprijed ) koji bi pristup i na koju varijaciju napraviti neku emisiju

Ja sam ( strpljivo pateći ) odgledala 99% emisije osim kad big odšetala do WC-a ili do kuhinje po Coca Colu -------------i čekala i čekala i čekala sve te najavljivane i šokantne istine , nikad viđene dosad.....................zašto je HTV toliko loš?

Zašto bar danas nisu odradili tu emisiju na marketinški pobjedonosan i ponosan način , na način da cijelu naciju napune entuzijazmom, onako kako se to radi,onako kako se to trebalo napraviti
JEBEMU!
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:19   #16
trebalo bi otvoriti temu o HRTovoj šutnji o Domovinskom ratu.. koliko ćemo opet čekati da vidimo nešto.. prije je bilo na kapaljku zadnjih 5 godina ni toliko
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:20   #17
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Nije, ali spomenuse da je poginuo.

Pa nebi bilo lose reci i gdje.

A ne da feralovci kenjaju o metku u ledja ili sta su vec nasrali o tome.

feralovci...koga briga.

nego nije valjda da su ti kerberi zbombali i Bombardera Crnog..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:20   #18
Quote:
masnica kaže:
Ali zato mi je bio dobar onaj placljivi srbo mislio je sad ce ustase da ga zakolju.
Ma bjezali su oni ustasama, samo da ne padnu u ruke muslimanima.

A opet, normalno da se usrao od straha, svako bi.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:21   #19
Quote:
masnica kaže:
Ali zato mi je bio dobar onaj placljivi srbo mislio je sad ce ustase da ga zakolju.
Mali je srbo skrio krstičevićevu sliku u novčaniku.

Da mu bude bliiizuuu..

A Meske umirovi najmlađega hrvatskog generala iz rata koji je, usput budi rečeno, bio jedan od najboljih i najuspješnijih polaznika West Pointa u svom naraštaju.

Bravo Meske!
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 00:21   #20
Quote:
Akcija2 kaže:
kažeš zbog optužnice?!
pa ne brani valjda optužnica da se o činjenicama progovori!?

o činjenici da je on bio jedan od zapovjednika ( ili štogod- vojni mi nazivi nisu jača strana, sorry )

ti HTV novinari odn. HTV uređivačka politika nikako da se makne od sklizavanja - uvijek i oduvijk i zauvijek će izgleda - raditi sranja od novinarske profesije jer valjda čitaju u kavu kad gledaju pogoditi ( unaprijed ) koji bi pristup i na koju varijaciju napraviti neku emisiju

Ja sam ( strpljivo pateći ) odgledala 99% emisije osim kad big odšetala do WC-a ili do kuhinje po Coca Colu -------------i čekala i čekala i čekala sve te najavljivane i šokantne istine , nikad viđene dosad.....................zašto je HTV toliko loš?

Zašto bar danas nisu odradili tu emisiju na marketinški pobjedonosan i ponosan način , na način da cijelu naciju napune entuzijazmom, onako kako se to radi,onako kako se to trebalo napraviti
JEBEMU!


e ođe se slažem s drugarucom Bajki. Mislim da je njena drugarska kritika u redu..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.