Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2016., 21:33   #4341
-Y-, hvala

našla sam nešto od eseta koji je davno bio instaliran i istekao ...
lp
lang is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 15:32   #4342
Quote:
-Y- kaže: Pogledaj post
Na novi laptop instalirali su AVG, odmah sam ga deinstalirao i instalirao AVAST (subjektivna odluka). AVG se drži ko nekakav virus, sjećam se da je bilo problema, čak sam ručno brisao i po registry-u. Probaj ovako: 1. deinstalacija, 2. brisanje mapa na disku od AVG-a, 3. CCleaner free - skeniranje i brisanje registrija, 4. instalacija AVAST-a.
ESET je možda bio prvi, a onda instaliran AVG?! Deinstaliraj i ESET. Antivirus mora biti samo jedan. Avast je dobar.
I ja sam imao problema sa deinstalacijom AVG-a.
Ovdje su upute i link ako nekom mogu pomoći: https://support.avg.com/SupportArtic...-uninstall-AVG
dragon1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 09:56   #4343
bok,

kakav je Rising Antivirus ?

http://www.softpedia.com/get/Antivir...-Edition.shtml

hvala
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 10:54   #4344
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
bok,

kakav je Rising Antivirus ?

http://www.softpedia.com/get/Antivir...-Edition.shtml

hvala
Nikad cuo za njega, zasto nebi isao na avast? aviru? bitdefender?
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 13:35   #4345
www.rising-global.com
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 13:37   #4346
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
Koja je alternativa?
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 14:03   #4347
Avast + Windows Defender + Malwarebytes kombinacija

mislim da dalje od toga ne treba traziti
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 14:32   #4348
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
Avast + Windows Defender + Malwarebytes kombinacija

mislim da dalje od toga ne treba traziti
sandbox nista? Kakav je comodo?
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 14:35   #4349
koje programe koristite za ciscenje zarazenih kompova?
ja idem ccleaner za maknut toolbare, optimizere i pizdarije, ocistim disk i registry nakon, stratup iteme i ostalo na kraju. nakon njega adw cleaner i nakon njega malwarebytes i avast za zavrsno ciscenje. ima jos koji porgram za preporucit da ubacim u rotaciju?
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 14:36   #4350
Quote:
MEDO11 kaže: Pogledaj post
koje programe koristite za ciscenje zarazenih kompova?
ja idem ccleaner za maknut toolbare, optimizere i pizdarije, ocistim disk i registry nakon, stratup iteme i ostalo na kraju. nakon njega adw cleaner i nakon njega malwarebytes i avast za zavrsno ciscenje. ima jos koji porgram za preporucit da ubacim u rotaciju?
http://malwaretips.com/blogs/malware...e-for-windows/
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 16:06   #4351
Ovaj link od Gorštak je jako dobar, skoro pa i ja tako čistim zarazene kompove.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 22:56   #4352
o wow...cini se da cu morat znatno pojacat arsenal
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 19:01   #4353
Quote:
MEDO11 kaže: Pogledaj post
o wow...cini se da cu morat znatno pojacat arsenal
Naravno kada ocistit računalo nije nikako preporuceno ostavljat toliko programa. Najbolja solucija je npr neki free antivirus poput avasta, avire, bitdefenra + malwarebytes
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 19:10   #4354
jel koristi ko Quihoo 360 (ili 360 total security)?

frend koji je završio FOI mi preporučio i radi ko urica. barem zasad i za većinu stvari, a nije zahtjevan u vezi updejta i potpuno je besplatan.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 22:19   #4355
360 Total Security vrtim na svojim kompovima već godinu i pol, a stavljam ga i familiji kada dođu s novim laptopima. Comodo firewall i vozi.


Ako te baš frka virusa s interwebasa, digni si virtualca i surfaj deepthroating "tinejđerke" s njega.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 19:12   #4356
pozdrav ljudi...

ako ovo nije pravo mjesto za moje pitanje neka ga mod premjesti.

uglavnom... nedavno sam deinstalirao avg antivirusni. maknuo sam i sve što je bilo instalirano skupa s njim. međutim, od kad sam ga denistalirao svaki put kad upalim comp pojavljuje mi se ovaj prozorčić. također, među programima mi se nalazi i avg web tuneup koji sam pokušao par puta deinstalirati, ali ne ide.

u čemu je problem?
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 22:19   #4357
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
pozdrav ljudi...

ako ovo nije pravo mjesto za moje pitanje neka ga mod premjesti.

uglavnom... nedavno sam deinstalirao avg antivirusni. maknuo sam i sve što je bilo instalirano skupa s njim. međutim, od kad sam ga denistalirao svaki put kad upalim comp pojavljuje mi se ovaj prozorčić. također, među programima mi se nalazi i avg web tuneup koji sam pokušao par puta deinstalirati, ali ne ide.

u čemu je problem?
Ostali su ti "ostaci" antivirusnog programa probaj skinuti sa ove stranice removal tool, http://www.avg.com/gb-en/utilities

prvi ti je na listi AVG Remover
(AVG_Remover.exe)
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 17:07   #4358
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Comodo firewall i vozi.
jel komodo uvijek dosadan s otvaranjem svakog programa, aplikacije i događaja na netu ili ga moram samo podesit da zapamti svaki put za istu?
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 18:52   #4359
Na friškoj instalaciji stalno zapitkuje koga hoćeš pustit, ali to mu podesiš da pamti i kasnije te ništa ne pita. Pod uvjetom da ne instaliravaš svaki dan 20 aplikacija pa mičeš pa opet sutra ponovno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 18:36   #4360
Quote:
MEDO11 kaže: Pogledaj post
koje programe koristite za ciscenje zarazenih kompova?
ja idem ccleaner za maknut toolbare, optimizere i pizdarije, ocistim disk i registry nakon, stratup iteme i ostalo na kraju. nakon njega adw cleaner i nakon njega malwarebytes i avast za zavrsno ciscenje. ima jos koji porgram za preporucit da ubacim u rotaciju?
Malwarebytes Anti-Malware je glavni sto se tice skeniranja, a i free je.

Sto se AV tice, ne koristim nijedan vec duze vrijeme, samo treba imati kvalitetan adblocker (uBlock origin trenutno koristim) i ne klikati sve redom
Extraut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.