Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2009., 20:43   #81
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
Pročitaj knjigu psihijatra Marijana Košičeka "Muškarac u škripcu"
pa će ti puno toga biti jasnije,a živih primjera ne brojeno....
ne moraš biti ni Einstein ni Freud....
ma ti si jedna bolesna isfrustrirana glupača kojoj fali kurca
mekmek is offline  
Received Infraction
Old 08.02.2009., 20:46   #82
ja nisam nista sumnjo ali sad kad je pokusala da kontaktira s tobom privatnim porukama nav... nebi iznosila privatne stvarti ovdje........onda moze covijek da pomisli da mozda nije ona dovoljno paznje htjela posvetiti na distancu izmedu nje i sina.......
pavoxx is offline  
Old 08.02.2009., 20:50   #83
Quote:
Vampyria kaže: Pogledaj post
I sin i majka trebaju što prije psihijatru.
Majka sigurno ne treba psihijatra, ako je točno ovo što je napisala.

Radi se o najdelikatnijoj stvari u nekoj obitelji pa ako ne želi ostaviti trajnije posljedice na psihu svoga sina onda je najbolje da ne razgovara o tome sa njime već da poduzme neke, već navedene pasivne mjere.

Ovo sa telefonom za psihološku pomoć je jako dobra ideja
pantigana is offline  
Old 08.02.2009., 20:52   #84
Quote:
mekmek kaže: Pogledaj post
ma ti si jedna bolesna isfrustrirana glupača kojoj fali kurca
to se ti srce samo tješiš
Case closed
ždralexandrijka is offline  
Old 08.02.2009., 21:14   #85
ako je sve istina, moguće da ti sin zbriše od doma zbog srama jer će se već u naslovu topica prepoznati, a tek kad pročita cijeli tekst...
sminkica is offline  
Old 08.02.2009., 21:19   #86
Lika psihijatru.
Osim ak gaćice nisu bile od njegove cure, ili tak nešto.
Joaquin_Sanchez is offline  
Old 08.02.2009., 21:21   #87
prvo alexandrina, daj se ti malo porazgovaraj sa sobom prije nego pocnes pisati tolke nebuloze.

bubba, znam da ti nije ni malo ugodna situacija, ali od cekanja neces nista dobiti. primjetila si ponasanje koje ti se ne svidja i tvoja je duznosta kao osobe, majke i zene reagirati. kao sto bi reagirala da si uhvatila sina npr. u kradji u ducanu, tako i ovdje moras reagirati. sad je samo pitanje nacina..

napisat cu ti sto bih ja napravila u tvojoj situaciji. prvo mu reci da zelis porazgovarati o jednoj malo nezgodnoj temi, i za tebe, i za njega. kratko mu kazes da si neki dan prolazila pokraj njegove sobe i SLUCAJNO primjetila nesto sto te uznemirilo. i onda ga jednostavno pitas zasto je imao tvoje gacice dok se samozadovoljavao. objasni mu kako ti je kao njegovoj majci jako nelagodno zbog toga.

ako kaze da ne zeli s tobom o tome razgovarati, ili se povuce i sl, pitaj ga da li bi s nekim drugim htio o tome razgovarati. neka on sam predlozi osobe starije u koje ima povjerenja.

sigurno ce komunikacija izmedju vas biti nekoliko dana cudna, ali znam da to razumijes. ako i dalje budes nezadovoljna s rjesavanjem situacije, ne dobijes od njega konkretne odgovore, nista se ne rijesi, dalje se budes neugodno osjecala i sl, predlazem ti da konzultiras nekoga od psihologa, psihijatra, strusnih osoba ili onaj telefon koji su ti porucili.
samonesto is offline  
Old 08.02.2009., 21:21   #88
Ajme što sad , ja i stari se tuširamo zajedno
RoyalJelly is offline  
Old 08.02.2009., 21:25   #89
Quote:
samonesto kaže: Pogledaj post
napisat cu ti sto bih ja napravila u tvojoj situaciji. prvo mu reci da zelis porazgovarati o jednoj malo nezgodnoj temi, i za tebe, i za njega. kratko mu kazes da si neki dan prolazila pokraj njegove sobe i SLUCAJNO primjetila nesto sto te uznemirilo. i onda ga jednostavno pitas zasto je imao tvoje gacice dok se samozadovoljavao. objasni mu kako ti je kao njegovoj majci jako nelagodno zbog toga.
I ovako zapocinju sve one incestuozne majka-sin price na v385...
Monsignor.m is offline  
Old 08.02.2009., 21:28   #90
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
I ovako zapocinju sve one incestuozne majka-sin price na v385...
znam da je sala, ali ne razumijem stvarno.. i kako se nastavljaju?
samonesto is offline  
Old 08.02.2009., 21:28   #91
Quote:
RoyalJelly kaže: Pogledaj post
Ajme što sad , ja i stari se tuširamo zajedno
to mi bas i nije normalno
šumskičovjek is offline  
Old 08.02.2009., 21:30   #92
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
to mi bas i nije normalno
to sam i ja mislila napisati, nije ni meni
Mantis Religiosa is offline  
Old 08.02.2009., 21:32   #93
Quote:
samonesto kaže: Pogledaj post
znam da je sala, ali ne razumijem stvarno.. i kako se nastavljaju?
A sta mislis?
Monsignor.m is offline  
Old 08.02.2009., 21:35   #94
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
to sam i ja mislila napisati, nije ni meni
Pa kako znaš , jesi li probala ?
RoyalJelly is offline  
Old 08.02.2009., 21:36   #95
Ja bih počela dovlačit sve moguće kćerke od mojih frendica, susjede i sl. i upoznavat ih s njim da si nađe drugi objeekt fantazije.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 08.02.2009., 21:39   #96
Quote:
RoyalJelly kaže: Pogledaj post
Pa kako znaš , jesi li probala ?
ne bih, hvala
Mantis Religiosa is offline  
Old 08.02.2009., 21:41   #97
Quote:
samonesto kaže: Pogledaj post
prvo alexandrina, daj se ti malo porazgovaraj sa sobom prije nego pocnes pisati tolke nebuloze.

bubba, znam da ti nije ni malo ugodna situacija, ali od cekanja neces nista dobiti. primjetila si ponasanje koje ti se ne svidja i tvoja je duznosta kao osobe, majke i zene reagirati. kao sto bi reagirala da si uhvatila sina npr. u kradji u ducanu, tako i ovdje moras reagirati. sad je samo pitanje nacina..

napisat cu ti sto bih ja napravila u tvojoj situaciji. prvo mu reci da zelis porazgovarati o jednoj malo nezgodnoj temi, i za tebe, i za njega. kratko mu kazes da si neki dan prolazila pokraj njegove sobe i SLUCAJNO primjetila nesto sto te uznemirilo. i onda ga jednostavno pitas zasto je imao tvoje gacice dok se samozadovoljavao. objasni mu kako ti je kao njegovoj majci jako nelagodno zbog toga.

ako kaze da ne zeli s tobom o tome razgovarati, ili se povuce i sl, pitaj ga da li bi s nekim drugim htio o tome razgovarati. neka on sam predlozi osobe starije u koje ima povjerenja.

sigurno ce komunikacija izmedju vas biti nekoliko dana cudna, ali znam da to razumijes. ako i dalje budes nezadovoljna s rjesavanjem situacije, ne dobijes od njega konkretne odgovore, nista se ne rijesi, dalje se budes neugodno osjecala i sl, predlazem ti da konzultiras nekoga od psihologa, psihijatra, strusnih osoba ili onaj telefon koji su ti porucili.
slažem se...
mekmek is offline  
Old 08.02.2009., 21:41   #98
Quote:
RoyalJelly kaže: Pogledaj post
Pa kako znaš , jesi li probala ?
opiši malo to tuširanje da vidimo
šumskičovjek is offline  
Old 08.02.2009., 21:44   #99
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
opiši malo to tuširanje da vidimo
tu bi trebala biti ozbiljne teme
Mantis Religiosa is offline  
Old 08.02.2009., 21:47   #100
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
opiši malo to tuširanje da vidimo
prijatelju falio si podforum
RoyalJelly is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.