Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2017., 14:00   #2281
Thumbs down

Quote:
FORZA986 kaže: Pogledaj post
Pozdrav..
Imam upit vezano za put u Krakow preko Alge. Rijec je o putovanju za 1.5. pa me zanima par stvari od osoba koje su bile s njima na takvom putovanju.
Zanima me o kojem ili kojim hotelima je rijec u Krakowu jer naravno ne navode nikakve hotele u ponudi..
A drugo kaj me zanima jer vezano za posjet Auschw i Wadowitzama..piše da je to kao fakultativno a opet prvo se ide tamo pa od tamo prema Krakowu, pa mi nije jasno kaj s onima koji ne zele ici na te izlete?! Ako je itko bio na takvom puru od Alge neka podjeli iskustvo :-)
Mi smo bili u Krakowu za doček preko Alge i bili smo smješteni u centru grada, u hotelu Best Western Plus Q koji je bio savršen. Međutim, zbog jaaaako velikih propusta nikad više nećemo sa Algom.
Iako smo u Auschwitz i Wadowitze trebali ići tek drugi dan, na pola puta su nas obavijestili da se prvo ide tamo, tako da ljudi i nisu imali previše izbora
mary1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 15:27   #2282
Quote:
mary1984 kaže: Pogledaj post
Mi smo bili u Krakowu za doček preko Alge i bili smo smješteni u centru grada, u hotelu Best Western Plus Q koji je bio savršen. Međutim, zbog jaaaako velikih propusta nikad više nećemo sa Algom.
Iako smo u Auschwitz i Wadowitze trebali ići tek drugi dan, na pola puta su nas obavijestili da se prvo ide tamo, tako da ljudi i nisu imali previše izbora
E pa to me bas zanima...i kaj s onim ljudima koji nisu zeljeli ici tamo? Pitam jer i u ovoj ponudi je rijec o tim fakultativama prvi dan, na putu do Krakowa..S obzirom da se odmah ide u Wadowitze prvo, pa od tamo u Auschw, a to su 2 spojena izleta..pa kako naplatiti ljudima Wadowitze kada su ih tamo i doveli bez mogucnosti da ih ostave negdje?
FORZA986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 13:46   #2283
Isao netko s algom na karneval u veneciju 2 dana? Iskustva?
Mala Masha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 13:14   #2284
Quote:
FORZA986 kaže: Pogledaj post
E pa to me bas zanima...i kaj s onim ljudima koji nisu zeljeli ici tamo? Pitam jer i u ovoj ponudi je rijec o tim fakultativama prvi dan, na putu do Krakowa..S obzirom da se odmah ide u Wadowitze prvo, pa od tamo u Auschw, a to su 2 spojena izleta..pa kako naplatiti ljudima Wadowitze kada su ih tamo i doveli bez mogucnosti da ih ostave negdje?
Mislim da su neki ljudi ostali u autobusu ili su šetali okolo, pa samim time nisu platili ulaznicu, a jesu li im naplatili trošak puta, to stvarno ne znam. Mislim da i nama nisu naplatili put, nego samo ulaznicu. Ali nam je vodič bio katastrofa i nismo dobili lokalnog vodiča za obilazak Auschwitza, kojeg dobiješ u cijeni ulaznice, nego smo hodali za njim bez da nam je rekao i jednu riječ. Ako te zanimaju detalji imaš moj post negdje na početku 2016.
mary1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 15:38   #2285
Pozdrav!
U igri su ponude od strane Samoborček, Svijet putovanja i Potočki promet za jednodnevni izlet u Italiju.
Ima li netko iskustva s nekim od tih?
necrotic00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 15:54   #2286
Quote:
necrotic00 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
U igri su ponude od strane Samoborček, Svijet putovanja i Potočki promet za jednodnevni izlet u Italiju.
Ima li netko iskustva s nekim od tih?
Bio sam sa Potočkim u Čazmi i bilo je sve ok
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 15:22   #2287
Pozdrav! Zanima me da li je netko išao preko Alge u Sarajevo. Molim vas, javite se s iskustvima.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Lilith88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 19:04   #2288
ALGA - PRAG

Pozdrav!
Imam pitanje vezano za putovanje u Prag preko agencije Alga? Zanimaju me hoteli o kojima je rijec bilo posto nigdje ne navode u svojim ponudama o kojim hotelima je rijec?
FORZA986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:11   #2289
AZURNA OBALA

Pozdrav svima


Zanimalo bi me, za one koji su išli na Azurnu obalu s nekom agencijom, a da je sve prošlo OK, profesionalno i na nivou, te da su bili zadovoljni, ako mogu preporučiti tu agenciju?

Bitno je da je St.Tropez uključen u putovanje.



Čitala sam malo temu od ranije, i vidjela dosta kritika na račun Global Travela (velika šteta jer mi se ponuda činila OK).
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 15:44   #2290
Ima netko za preporučit agenciju za putovanje u Berlin?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 16:43   #2291
Azimut turistička agencija

Molim iskustva vezana uz Azimut turističku agenciju?
edixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 14:25   #2292
Quote:
edixxx kaže: Pogledaj post
Molim iskustva vezana uz Azimut turističku agenciju?
Itko???
edixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 12:37   #2293
Quote:
FORZA986 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Imam pitanje vezano za putovanje u Prag preko agencije Alga? Zanimaju me hoteli o kojima je rijec bilo posto nigdje ne navode u svojim ponudama o kojim hotelima je rijec?
da li agencije ikad navode hotele u ponudama
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 19:36   #2294
Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
da li agencije ikad navode hotele u ponudama
Pa najviše njih ne objavljuje posebno puno ranije..Znaju objaviti tjedan dana prije polaska ili tako nešto slično, ali npr. Jungle Tribe ima u 90% objavljen hotel ili smjestaj u kojem su smjesteni..
Zato i pitam za Algu jer me zanimaju na prošlim putovanjima u Prag gdje su putnici bili smjesteni..
FORZA986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 10:42   #2295
Ja sam s Algom bila u ovom hotelu http://www.booking.com/hotel/cz/comfortprague.hr.html
To je bilo prije 2.5 godine, ne znam da li još vode grupe tamo.

Inače, gdje si ti vidio da Jungle Tribe ima u 90% slučajeva objavljen hotel?
Ja gledam njihove programe za (doduše samo za daleke destinacije koje me zanimaju), nikad to dosad nisam vidjela na stranici.
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 20:52   #2296
POzdrav!
Zanima me je li netko putovao sa Črnja toursom pa je plaćao na rate, i jesu li uzimali mjesečno dvije, tri kune više nego je iznos rate?
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:12   #2297
Molim vas dojmove s integralom ili elisa toursom.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 20:46   #2298
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Molim vas dojmove s integralom ili elisa toursom.
Ja sam putovala s Integralom u Barcelonu i sve je bilo dobro - hotel, vodič, organizacija . Idući mjesec idem u Dublin s njima. Inače sam se prije prvog putovanja raspitala i čula sam sve najbolje. Tako da ih preporučujem.Ako te još bude zanimalo javim se nakon povratka iz Dublina.
Scarlet2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:46   #2299
Očito za Azurnu nitko nema preporuku


Ima li tko preporuku za Budimpeštu, koja agencija je OK, da je putovanje proteklo prema planu i bez većih neugodnosti?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 17:46   #2300
Planiram u Nepal sa Green Planet Travel-turistička agencijom ima li netko iskustva ili neki prijedlog. Plan je trek na annapurna base camp
__________________
....piva i nije neki alhohol..........
bakero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.