Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2012., 22:43   #1
Zatvoren racun, a uplata prosla !?

Imao sam racun u Unicredit banci koji sam zatvorio prije 2 mj, uplatio zatvaranje racuna, sve kartice ponistene, i imam neki ugovor o zatvaranju.

Prijatelj mi je prije 10-tak dana poslao neki novac na taj racun ne znajuci da je racun zatvoren. Ocekivao sam da ce mu se novac vratiti medjutim 10 dana je proslo, on je isao do svoje banke i tamo mu tvrde da je transakcija uspjesno obavljena.

Kako je to moguce ?
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 07:14   #2
Račun je zatvoren, ali uplata stoji na bančinom žiroračunu. Odi u banku i predigni taj novac...
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 10:11   #3
Bio jutros i ne mogu podici novac jer nisam vise njihov klijent.
Prijatelj je isto probao traziti od svoje banke novac i kazu da ne moze jer je uplata prosla.

Rekli su mi da ce mu se vjerovatno vratiti novac, ali to nekad traje mjesecima

Koja glupost, zar nebi trebalo ako zatvorim racun, da izbacuje neku gresku cim neko pokusa uplatiti i da transakcija bude odbijena.
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 19:37   #4
nazovi 0800 00 24, to je besplatni info od Zabe i ispričaj što se dogodilo. ako nisu novac još vratili natrag mogu ti ga isplatiti u poslovnici. ako su ga vratili uplatitelju, novac bi mu trebao biti na računu.
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 13:28   #5
Quote:
monster12 kaže: Pogledaj post
......

Koja glupost, zar nebi trebalo ako zatvorim racun, da izbacuje neku gresku cim neko pokusa uplatiti i da transakcija bude odbijena.
A kako da druga banka zna da si ti zatvorio račun?
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.