Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2015., 11:06   #61
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
pa isti je producent
No shit, sherlock
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 12:26   #62
Eh, kad budu titlovi
http://www.prijevodi-online.org/seri...tter-call-saul
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 13:12   #63
Ima neki BB stih. Pogotovo u drugoj epizodi, pustinja, kamera


Doslo mi je da stavim BB da se skida opet ali se ne usudim. Moram catch-upati druge stvari
otelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 14:31   #64
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto im toliko treba, ne da mi se gledati s engleskim...
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 15:55   #65
Ali što je (opet) krasna fotografija.

I režija, jel.

Čovjek eto ima baš divan, prepoznatljiv stil kojeg, čak i da nemaš pojma tko je radio, možeš prepoznati odmah i zaroniti.

To je izvanredno. Ostalo za sada nije izvanredno, ali je jasno vidljivo da (čak i ako ne bude savršeno) će tu i tamo zabljesnuti kakva majstorska scena. U smislu odlične scenarističke dosjetke, samog teksta i glumačkih izvedbi.

Pa se, naravno, gleda.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 17:25   #66
Serija će se nositi sa teretom BBa i svi će samo isčekivati kad će se pojatviti Jessie ili Walter.

Meni je OK, drago mi je vidjeti Tuco-a, trebalo bi i bratiće uvesti malo u seriju, koji su dobili relativno malo prostora u BB-u, a imaju potencijala.

Isti tako, pošto je on Saul Goodman i svi to znamo što je i kud to vodi, trebalo bi ovu uvodnu priču držati kratkom i onda pratiti dogodovštine Saula Goodmana.

Jedino je malo zeznuto što su svi par godina stariji, a radnja se odvija par godina prije, tako da su svi jedno 10ak godina prestari. No, to nije velik problem, samo zanimljivost.
dawg is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 17:41   #67
Meni je ok za sada i očekivao sam slično...naravno da imaju velik pritisak radi BB. Zanima me kako je Vince to zamislio, gleda se dalje ofc.

btw. One scene sa Mikeom
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 18:08   #68
Neočekivano dobar start za spinoff, jedva čekam nastavak.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 19:42   #69
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
No shit, sherlock
Nisi dobro naglasija šalu

Dobra mi je druga epizoda.. Kontrlja se polako priča
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 19:58   #70
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
Čini se da se ne sjećaš početka BB-a.
Pa s obzirom na to da sam ga odgledala dosta davno i u komadu 3 sezone, čini mi se, i ne baš, ali znam da je meni taj pilot bio toliko dobar da sam cijelu sezonu ubila jednokratno Ovo da imam sad cijelu sezonu za gledat nebi ju na taj način sigurno.

Na stranu BrBa, samo gledam ono kaj prezentiraju i u skladu s tim komentiram kakvo mi je

Ruku na srce, da je netko napravio ovu seriju, da nije spin off BB-a i s toliko pompe 50% internetskog pučanstva nebi nikad čulo za ovo ak nisu upućeni u serije niti bi gledali.

Ali eto, AMC je iskoristio slavu BB-a napravio spin off i još k tome stavio u termin iza TWD koja je (ak se ne varam) najgledanija serija (čak i ispred GoT-a čini mi se) i BCS ima savršen pedigre i odmah je postala IN. Svaka čast AMC-ju šta je je

No da, odoh pogledat novu epku
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 21:01   #71
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Ruku na srce, da je netko napravio ovu seriju, da nije spin off BB-a i s toliko pompe 50% internetskog pučanstva nebi nikad čulo za ovo ak nisu upućeni u serije niti bi gledali.

Ali eto, AMC je iskoristio slavu BB-a napravio spin off i još k tome stavio u termin iza TWD koja je (ak se ne varam) najgledanija serija (čak i ispred GoT-a čini mi se) i BCS ima savršen pedigre i odmah je postala IN. Svaka čast AMC-ju šta je je
S ovim' se slažem. Inače bi to bila još jedna od onih odvjetničkih serija, a ovako kada je vezana sa BB opet ima ono nešto i svima nam je drago vidjeti Mikea i ekipu. A AMC je svakako odradio strašan posao, ubacili su je u udarni termin tako da gledanosti sigurno neće nedostajati i a i kritike su jako dobre.

Meni za sada odgovara, vidjet ćemo dalje
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 21:32   #72
BrBa se u pocetku borio sa slabom gledanoscu, prva sezona bila kratka zbog strajka scenarista... Uglavnom imali su tezak pocetak ali su kvalitetom postali jedna od najboljih i najuspjesnijih serija ikad, sto po kritici, sto po popularnosti i u velikom stilu zacementirali svoje mjesto u analima pop kulture. Bcs ima mnoge pogodnosti: poznati likovi iz brba, udarni termin na amc-u, gilligan je bog u tv svijetu i svaki njegov potez se iscekuje s istrpljenjem... Zbog svega toga je serija popularna i postala je razvikana ali meni za sve to ima pokrice jer je kvalitetna sudeci po prve 2 epizode. Uopce ne sumnjam da ce nam gilligan i gould servirati jos jedno remek djelo.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 22:38   #73
Meni su se baš svidjele prve dvije epizode.
Upoznajemo Saula još na početku, dok je bio "pošten" i otkrivamo kako je sve počelo.
Jedino mu nije jasno kakve veze ima s onim luđakom koji ima svemirski pokrivač, to mu je otac?
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 22:45   #74
Quote:
ag007 kaže: Pogledaj post
Meni su se baš svidjele prve dvije epizode.
Upoznajemo Saula još na početku, dok je bio "pošten" i otkrivamo kako je sve počelo.
Jedino mu nije jasno kakve veze ima s onim luđakom koji ima svemirski pokrivač, to mu je otac?
To mu je brat
__________________
Pić kondišin satisfektori.
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 23:47   #75
Sviđa mi se. Volin ovakve serije.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 00:01   #76
dobro je ovo zasad, tek se počinje razvijat radnja..pratit ću i dalje
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 02:36   #77
Ajme umra sam kad je rekao za Mikea da je trol haha...kako volim ovog odvjetnika Ovo je tek pocetak, a vec sam odusevljen. Vince hvala ti na genijalnosti i naravno Amcu sta mu je to omogucio.

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 08:17   #78
Sto mislite, hocemo li vidjeti i nastavke poslije onog kada su heisenberg i on trazili novi identitet
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 09:56   #79
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Ali što je (opet) krasna fotografija.

I režija, jel.

Čovjek eto ima baš divan, prepoznatljiv stil kojeg, čak i da nemaš pojma tko je radio, možeš prepoznati odmah i zaroniti.

Pa se, naravno, gleda.
Baš je odlično, kada je bio na večeri s onom ženskom, to je genijalno snimljeno.

Pregovaranje u pustinji mi je vrh.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 11:35   #80
Pustinja je postala zastitni znak Vincea

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.