Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2015., 12:49   #61
Pogledao prvu epizodu, odlična za početak.
Arrow za odrasle

Genijalan mu je i pomočnik
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 12:59   #62
Sinoć sam pogledao 20-ak minuta i čini mi se odlično Jeste li primjetili kada agentica za nekretnine spominje incident u NY da zapravo govori o Avengersima i invaziji vanzemaljaca
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 13:10   #63
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Sinoć sam pogledao 20-ak minuta i čini mi se odlično Jeste li primjetili kada agentica za nekretnine spominje incident u NY da zapravo govori o Avengersima i invaziji vanzemaljaca
Da. Ima još poveznica s MCU kasnije. I ima raznih Iron Fist poveznica i hrpa easter eggova.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 13:18   #64
Ep 9 fight na početku!!! WOW!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 15:37   #65
Jeste našli Stan Lee cameo?
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 15:45   #66
Quote:
kaji kaže: Pogledaj post
Jeste našli Stan Lee cameo?
Na slici u policijskoj postaji
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 16:39   #67
Ja sam pogledao tek prve 3 ep i serija mi je, generalno, solidna. Inace ne volim super junake i sav taj bullshit, ali zanimljiv mi je ovaj ćoro. Ono sto me zanima je sljedece; ne koristi li Daredevil nesto tipa echolocation za navigiranje? Zasto toga nema u seriji? Hoce li biti kasnije?
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 16:44   #68
Što duže gledam seriju, to mi je bolja. Tj., što više odmiče.

Pogledao sedmu epku, Stick je prejeben, šesta epizoda mi je bila odlična i zaista nemam nikakve velike zamjerke, Kingpin je btw. živa brutala. Ovo je najbolje od superherojskih tv serija što smo zasad dobili. Samo se nadam da će Jessica Jones, Iron Fist, Luke Cage i drugi biti na istoj razini, iako me nijedan (osim Iron Fista, to će biti live-action Dragonball ili Naruto na ulicama New Yorka ) ne zanima toliko koliko DD. I opravdao je sva moja očekivanja.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 21:20   #69
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ja sam pogledao tek prve 3 ep i serija mi je, generalno, solidna. Inace ne volim super junake i sav taj bullshit, ali zanimljiv mi je ovaj ćoro. Ono sto me zanima je sljedece; ne koristi li Daredevil nesto tipa echolocation za navigiranje? Zasto toga nema u seriji? Hoce li biti kasnije?
Objašnjeno je kasnije kako on "vidi", čak i pokazano kroz njegove "oči". Nema on echolocation, nije on šišmiš.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 21:27   #70
Cek u biti zasto su objavili odmah 9 epizoda ili su to sve leakane?

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 22:18   #71
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Objašnjeno je kasnije kako on "vidi", čak i pokazano kroz njegove "oči". Nema on echolocation, nije on šišmiš.
Nisam ni rekao da je to echolocation nego da se radi o necemu takvome, nesto poput radara. Ako vec hoces cjepidlacit, nije ni covjek jer su njegove sposobnosti debilizam van okvira zdravog razuma u kontekstu covjekovih osjetilnih/perceptivnih sposobnosti.

Zanima me pokazuje li se to tako cesce ili je prikazano samo taj jedan put? Jer koliko sam ja shvatio to je bilo prisutno u stripovima, kao i u onom filmu od prije pun kurac.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 22:21   #72
Quote:
blade91 kaže: Pogledaj post
Pogledao prvu epizodu, odlična za početak.
Arrow za odrasle

Genijalan mu je i pomočnik
Mene još strah počet, imam velika očekivanja i volio sam strip.

Drago mi je da se nekom sviđa
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 22:42   #73
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Cek u biti zasto su objavili odmah 9 epizoda ili su to sve leakane?

Preko tapa
Objavljeno je svih 13 ep, Netfix tako radi.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 22:43   #74
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Nisam ni rekao da je to echolocation nego da se radi o necemu takvome, nesto poput radara. Ako vec hoces cjepidlacit, nije ni covjek jer su njegove sposobnosti debilizam van okvira zdravog razuma u kontekstu covjekovih osjetilnih/perceptivnih sposobnosti.

Zanima me pokazuje li se to tako cesce ili je prikazano samo taj jedan put? Jer koliko sam ja shvatio to je bilo prisutno u stripovima, kao i u onom filmu od prije pun kurac.
Nema niti radar. U ep7 je objašnjeno. I je on je čovjek, s giftom kojeg je onda godinama trenirao.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 22:51   #75
Ja sam pogledao prvih 9 epizoda.

Serija je odlična.

Ova 9. je bila vrh.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 23:03   #76
Quote:
ezel00 kaže: Pogledaj post
Ja sam pogledao prvih 9 epizoda.

Serija je odlična.

Ova 9. je bila vrh.
Lik bi se trebao znati CatMan jer ima 9 života kao Catwoman iz Burtonovog Batmana
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 23:05   #77
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nema niti radar. U ep7 je objašnjeno. I je on je čovjek, s giftom kojeg je onda godinama trenirao.
Nema radar kao takav (barem ne kao u filmu) al dosta stripova spominje da ima radar sense. Frank Miller je stesao taj radar sense u ovo sto je u seriji, da je fantastican, al nije superpower. Opcenito, Daredevil spada u isti 'rang' moci kao i Batman, operira na vrhuncu onoga sto je, po Marvelu, moguce za ljude.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 23:16   #78
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nema niti radar. U ep7 je objašnjeno. I je on je čovjek, s giftom kojeg je onda godinama trenirao.
Nego kako bi ti to nazvao? Koji je to kurac? Pojacana osjetila? Nadi mi covjeka koji moze namirisat neciji parfem sa udaljenosti od nekoliko katova u zgradi.

Mozes ti godinama trenirati i lebdenje u zraku uz pomoc samo svog uma, ali nece se dogoditi.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 23:35   #79
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Nego kako bi ti to nazvao? Koji je to kurac? Pojacana osjetila? Nadi mi covjeka koji moze namirisat neciji parfem sa udaljenosti od nekoliko katova u zgradi.

Mozes ti godinama trenirati i lebdenje u zraku uz pomoc samo svog uma, ali nece se dogoditi.
Ima ljudi na svijetu koji rade svašta. Zato što mi koji poznajemo ih možda par stotina takve neznamo ništa ne znači.

Gledaj ep 7, tamo ti je objašnjeno što točno Matt Murdock može (u seriji to zovu Gift; koji je onda on vježbao). I neznam što si sada zapeo jel to moguće ili ne. Ovo je Marvel, a osim toga nema niti osobe koja može što radi Sherlock u BBC seriji ili 3/4 drugih ozbiljnih serija. Zapravo prije povjerujem da postoji osoba kao Matt Murdock nego netko kao Sherlock.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 23:57   #80
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ima ljudi na svijetu koji rade svašta. Zato što mi koji poznajemo ih možda par stotina takve neznamo ništa ne znači.

Gledaj ep 7, tamo ti je objašnjeno što točno Matt Murdock može (u seriji to zovu Gift; koji je onda on vježbao). I neznam što si sada zapeo jel to moguće ili ne. Ovo je Marvel, a osim toga nema niti osobe koja može što radi Sherlock u BBC seriji ili 3/4 drugih ozbiljnih serija. Zapravo prije povjerujem da postoji osoba kao Matt Murdock nego netko kao Sherlock.
Ono sto radi Sherlock je moguce ukoliko netko ima stvarno izostrena osjetila i siroku bazu znanja. Ovo sto radi Matt ne moze nitko tko je covjek.

Nisam zapeo, samo me zanimalo zasto nema tog radara kao u filmu i stripu.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.