Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2016., 11:42   #1
Arrow Stranger Things (2016-)



Poster:
http://cdn3-www.comingsoon.net/asset...ingsposter.jpg

Trailer 1

Trailer 2

15.07. izlazi serija, 8 epki po uru vremena, glavne uloge Winona Ryder & David Harbour. Premisa: The show is a 1980s drama series set in Indiana (originally to be set in Montauk, New York), where a young boy vanishes into thin air.

DenOfGeek - http://www.denofgeek.com/uk/tv/stran...tranger-things

Izgleda vrlo dobro.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 18:55   #2
Izvrsno.
Otkrila ovo jučer, epizode imaju po 40 minuta otprilike, na žalost nije sat vremena...

Lijepo napravljeno, dobra radnja, predivni glumci, savršenstvo.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 00:36   #3
Odgledao sam dvije epizode zasad. Malo mi Winona preglumljava.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 00:58   #4
Opa...gleda se ovo..cini se zanimljivo..
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 08:05   #5
Bit će 2. sezona
http://tvseriesfinale.com/tv-show/st...sequel-series/
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 14:57   #6
Serija je odlicna, taman krecem gledati 5. ep
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 15:29   #7
super serija, miX 80s , ET ,ONO, svega ima
devouring is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 20:05   #8
ja ju se spremam gledat, privukao me trailer i visoka imdb ocjena, trenutno pratim cca 10 serija lol..
placebo effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 10:48   #9
Ja saznao prekasno, mogao sam ovo preko vikenda gledati
Ništa počinjem što prije sada.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 18:40   #10
ja sam sinoc pogledala 3 zaredom i totalno sam se navukla, serija mi je odlicna. mada me jedna scena jako podsjeca ili na neku knjigu koju sam citala ili na neki film koji je rajden po steven king knjigama..
placebo effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 19:36   #11
Mene podsjeća na film Super 8
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 22:10   #12
Ajme divotica od serije

Ko neka lijepa kombinacija Gooniesa i Kingovog Firestartera.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 23:47   #13
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Ajme divotica od serije

Ko neka lijepa kombinacija Gooniesa i Kingovog Firestartera.
Sam treba rec da iako ima taj neki Goonies thing, nema onoga 'ajmo kroz noge negativcima' i nekih 'haha' momenata.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 23:49   #14
evo ja bas gledam posljednju epizodu... serija me je totalno navukla, jedino me frka koliko ih pratim da ce mi se sve zivo izmjesat iz svih serija, da cu svkau moram gledat ponovo kad izadje nova sezona...
placebo effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 11:44   #15
Ja pogledao tek ep 1 i za sada fora je. Dovoljno da nastavim gledati.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 12:15   #16
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Sam treba rec da iako ima taj neki Goonies thing, nema onoga 'ajmo kroz noge negativcima' i nekih 'haha' momenata.
Je, ali skvotanje one curice u podrumu i je jedan od tih momenata.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 21:28   #17
Pogledao sam zadnju epizodu i mislim da je totalno đubre jer sam se nadao da će biti nekog pojašnjenja ,ali je ono definitvno izostalo.

Ova serija bez nastavka je besmislena jer niko ne zna "šta,kako,zašto i zbog čega" , ali ako neko je video šta je ono cvetoglavo grdno stvorenje i šta je onaj tzv.paraleni svet neka me obavesti jer ja nisam video ni mrvu objašnjenja.
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 21:49   #18
(IMA SPOILERA)

Ne znam što ti je nejasno. Jesi možda očekivao da ti posluže sve informacije na pladnju?
Onaj svijet je druga dimenzija u kojem se neki događaj u prošlosti drukčije odvio i sve se promijenilo u odnosu na naš. Ta tamo bića su organizmi koji su se prilagodili tim uvjetima. Moguće je čak i da su to evoluirani ljudi. Osim toga, jedina bitna informacija je da je Jedanaest otvorila taj portal.
Jedino ako tebe zanima detaljna znanstvena analiza obrnutog svijeta. Sastav dušika, ugljik-dioksida, sumpora..., seciranje onih bića, dnk-stablo, povijesni podaci... itd.

Zadnje uređivanje lemonzoo : 19.07.2016. at 22:23.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 22:00   #19
ima spoilera

da se nadovezem na lemonzoo-a..

11 ga je i zatvorila, privremeno ocito, to se da naslutiti u sceni pred kraj kad mali pere ruke i presalta se, mozda sad cak on ima mogucnost da se salta sim tam, samo jos ne zna, jer ptsp ne znam bas da bi ga tako prikazali da se manifestira lol. i 11 je jos uvijek tamo negdje u tom svijetu/dimenziji, s obzirom da mala ima posebne moci, ona je vjerojatno i neki kljuc. prica nije gotova, niti jedna serija ne zavrsava u prvoj sezoni, osim ako nije otkazana, tak da ostaje nam cekat drugu sezonu ako je bude..
placebo effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 23:27   #20
Kakva predivna serija

Uživao sam gledat ovih 8 epizoda. Serija baš ima ono nešto, nekakav štih za koji često kažemo da su ga imale dobre stare serije, a kojima nedostaje novim. Ova ga serija baš ima. Jednu pravu kemiju trilera, horora i nadnaravnog uspješno skulpturirano u ono što je zapravo dječja priča.

Atmosfera 80-ih mi je skroz legla kako je prenesena na platno, odabir glumaca i njihova izvedba. Priča u kontekstu svog žanra zanimljiva i napeta bez obzira na elemente posuđenih od raznoraznih ekranizacija. Radnja me dijelom zapravo veoma podsjetila na E.T. i probudila dijete u meni. Neočekivano i jako ugodno iznenađenje ova serija

I jedna od najjačih scena u seriji: Yeah, you better run! She's our friend and she's crazy!
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.