Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2016., 14:06   #1
3% (2016-2020)





Quote:
3% is an upcoming Brazilian sci-fi thriller series. It is a reboot of a 2011 web series of the same name created by Pedro Aguilera which had its pilot episode produced and uploaded to YouTube.[3] It will be Netflix's first original production shot in Brazil and the second produced in Latin America after Club de Cuervos.[4] 3% will star Bianca Comparato and João Miguel.[1]

The show is set in a future where people are given a chance to go to the "better side" of a world divided between progress and devastation, but only 3% of the candidates succeed.[5] Netflix has given the show a one season order with a 8 episodes first season.[6][7] Cesar Charlone, an Academy Award nominated cinematographer known for City of God and Blindness, will serve as director alongside Daina Giannecchini, Dani Libardi and Jotagá Crema. Tiago Mello is the executive producer.[1] The show will premiere on Netflix worldwide on November 25, 2016
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 23:59   #2
Zanimljiva serija
Samo najgori opstajuKao sto kod nas, nekih " izabranih" 200 porodica vlada, tako i ovdje samo najgori opstaju
To bi mogao biti neki zakljucak na kraju
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 20:54   #3
Arrow 3%

IMDB
tRAILER
Brazilska serija s Netflixa - u distopijskoj budućnosti, svijet je podijeljen na bogati i siromašni dio. 20-godišnjaci iz siromašnog dijela imaju jednom u životu priliku preseliti u bogati dio.
Jel gledao tko, kak vam se čini?
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 00:02   #4
Jesi ti gledao ? Kako ti se čini ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 16:39   #5
Ja sagleda, onako nije loša
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 16:53   #6
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
Jesi ti gledao ? Kako ti se čini ?
Evo me na sedmoj od osam. Meni je super. Nisam očekivao da će biti tako zanimljiva. Fora ideja, dobra gluma, preporučio bih svakom tko voli distopijske filmove i serije.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 07:51   #7
S obzirom na broj postova, vidljivo je da nisam usamljen u konstataciji da je ova serija malo dosadnjikava i nezanimljiva.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 19:27   #8
Meni se serija baš svidjela, malo je sporija, ali nema previše epizoda pa je u redu. Za promjenu nešto neameričko i s nepoznatim licima, radnja zanimljiva, likovi su okej, iako me se najmanje dojmila glavna glumica.
nervous wallaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 10:07   #9
Pogledao i prvu, zasad zanimljivo, sviđaju mi se detalji distopijske budućnosti. I što je na portugalskom. Nek je više takvih neameričkih.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 21:20   #10
aaaaa!!! izašla je 2. sezona!
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 22:00   #11
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
aaaaa!!! izašla je 2. sezona!
:klap:
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 15:22   #12
damn, ona peta, čovječe.


Eto, još me natjerali da mi ga i žao bude, damn them
Šteta, šteta
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 12:58   #13
Ne gledam više, druga sezona mi je jako loša.
Gotovo sve te distopije koje počnu nekim zanimljivim 'običajem' (Hunger Games, Maze Runner, 3%...) u jednom trenutku postanu borba subverzivaca protiv zlih vlasti. I onda postanu dosadni.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2018., 14:09   #14
pogledao sam jednu epizodu 2.sezone i neznam ocu nastavit dalje gledat...nekako mi dosadno :/
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2018., 22:35   #15
Počela sam gledati ovu seriju, solidna je

Jedino mi je glupo što su amerikanci sinkronizirali seriju na engleski kao da nisu mogli staviti samo titlove na engleskom

Edit
Sad vidim da je netko gledao original na portugalskom pa ako može na PM gdje gledati na original jeziku s titlovima na eng
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2018., 22:42   #16
ako si skinula seriju pogledaj postoji li portugalski audio vec na epizodi. Nekad samo stave engleski da bude defaultni
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 13:42   #17
Odlicna!
Askić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.