Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2009., 16:00   #1
Navigacija i parkirni senzori za 307 CC

Trebam pomoć. Kupila sam Peugeot 307 cc iz 2004 godine i ima ugradenu navigaciju ali nisam dobila cd, pa me zanima da li neko zna neku stranicu ili slicno da si skinem autokarte, i imam problema sa senzorima za parking. Kada ga ubacim u rikverc parkirni dobim znak da su senzori tu ali nikakvi daljni zvukovi ne dolaze.. pa ako ima ko da mi pomogne bila bi jako jako zahvalna!
Pozz
ride_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 16:04   #2
Quote:
ride_me kaže: Pogledaj post
i imam problema sa senzorima za parking. Kada ga ubacim u rikverc parkirni dobim znak da su senzori tu ali nikakvi daljni zvukovi ne dolaze.. pa ako ima ko da mi pomogne bila bi jako jako zahvalna!
Pozz
Pa jesi se približila nekoj prepreci??
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 16:13   #3
naravno da jesam .kad parkiram izmedu 2 auta iza mene zid ne pisti nista. na nikakvu prepreku ne pisti.
ride_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 16:20   #4
Quote:
ride_me kaže: Pogledaj post
naravno da jesam .kad parkiram izmedu 2 auta iza mene zid ne pisti nista. na nikakvu prepreku ne pisti.
Nisam siguran, ali možda ima podešavanje glasnoće tona tog zvuka ako su senzori original, a ne naknadno ugrađivani.

Kod Fiata se to zove "Buzzer volume".
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 16:37   #5
probala sam sve. auto kad je kupljen sa njim je dosla sva ta dodatna oprema znaci nista nije ugradivano naknadno. preprcala sam cijeli meni i nigdje ne postoji opcija (ili ju ja nisam nasla), nije ni udaren niti bilo sta slicno niti mi daje zvuk da senzori nisu u redu. tako da mi nije jasno zasto ne rade.
ride_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 16:52   #6
Na primjer, da li ti radi zvuk ako se voziš a nisi vezana, ili ako ti vrata nisu dobro zatvorena, kada si na rezervi i sl.

Ako čuješ taj zvuk, onda nije do glasnoće tona, osim ako nema stvarno neka dodatna opcija u meni-u.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:09   #7
Jesi sigurna da ima PDC?
zato sto SVI cc-i,imaju to kao ukrasni dio (iza),no najveci dio njih zapravo nema PDC.
black000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 22:15   #8
parkirni senzori postoje jer mi daje zvuk cim ubacim u rikverc. zvukovi za pojas rezervu krov vrata rade3 ali ovo ne, a ne daje mi onaj karakteristicni zvuk koji inace daje kad senzori ne rade.
ride_me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.