Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2005., 17:57   #1
Holocaust Denier deportiran u Njemacku

Kanadjani su, prosli tjedan, deportirali Ernsta Zundela, Nijemca, koji se sklonio u Kanadi.

Ernst Zundel optuzen je za raspirivanje mrznje, a u zadnje je vrijeme svoje materijale rasparcavao internetom.

Najveca ironija je da su se neo-nacisti, koji su prosvjedovali protiv ove odluke u Ceskoj pozivali na slobodu govora, koja je ovim Zundelu oduzeta.

Da, pogodili ste razlog otvaranja ove teme i ne morate trositi svoje internet vrijeme da biste ga objasnili.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 18:11   #2
Nemam pojma što je pisao Ernst Zundel, ali svatko bi morao imati pravo reći što želi, dok to nije pozivanje na nasilje.

To je princip koji je za mene apsolutan.

I da ne bi bilo zabune, ja sam nekoliko puta na Stormfrontu kritizirao one koji tamo veličaju Hitlera i Nacizam i mislim da sam ga čak tamo nazvao i kriminalcem (što je izazvalo razne pa i agresivne reakcije - iako je jedan od glavnih moderatora začudo stao u moju obranu).


Poznato je da sam ja za društvo fundamentalnih vrijednosti i protiv filozofija realivizma, ali čak i kad bi se društvo kakvo ja želim ostvarilo, ja bih branio pravo relativista da govore što žele.
Ne bih čak kriminalizirao ni sve ono što razno ogavno smeće piše protiv Hrvatske.

Možda je Ernst Zundel isto takvo smeće, vrlo vjerojatno, ali cenzura govora je nešto na što sam posebno osjetljiv.
__________________
Captain's Blog (Reloaded)

Zadnje uređivanje Captain Nemo : 04.11.2005. at 18:54.
Captain Nemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 09:52   #3
Moram neke stvari potpuno razjasniti.

Meni je žao što sam morao ovako nastupiti u ovom topicu, pa i zbog naklonosti prema njegovoj autorici.
Žao mi je i zbog toga što razumijem kako se Židovi osjećaju pred napisima Nacista, vjerojatno slično onome kako se ja osjećam pred četničkim.

Međutim, protivim se svakom obliku ograničavanja govora, ne zbog dobrobiti nacista, nego zato što, kad se jednom prihvati legitimnost principa cenzure i kriminalizacije govora, otvaraju se vrata arbitrarnosti u kriminalizaciji nekih posve legitimnih ideja.

Kad se prihvati sam princip da društvo može kriminalizirati izražavanje ideja koje se u nekom trenutku smatraju neprihvatljivim, to efektivno otvara mogućnost da društvo, zbog prevalencije neke ideologije u datom trenutku, zabrani izražavanje nekih ideja koji se protive toj ideologiji, ma kako fundamentaalno legitimne bile.

Praksa u zemljama patološke političke korektnosti po mojem mišljenju potvrđuje da nije moguće pouzdati se u diskriminativnu sposobnost društva da razlikuje ono što je legitimno od onoga što nije, te da svako zakonodavstvo o zabrani govora unosi nedopustivu dozu arbitrarnosti u sustav, koja se onda može neprincipijelno koristiti u ideološke svrhe.
Izljevi mržnje pojedinaca prema nekim mojim na ovom forumu izraženih posve legitimnih stavova me i osobno uvjerava da je to tako.

Zbog toga princip slobode izražavanja mora biti i ostati neupitan i apsolutan, ne radi obrane Nacista, nego zbog legitimnih ideja koje dolaze u opasnost da budu kriminalizirane ukoliko se ta apsolutnost prekrši.
__________________
Captain's Blog (Reloaded)
Captain Nemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 10:47   #4
Quote:
Captain Nemo kaže:
Nemam pojma što je pisao Ernst Zundel, ali svatko bi morao imati pravo reći što želi, dok to nije pozivanje na nasilje.

To je princip koji je za mene apsolutan.

I da ne bi bilo zabune, ja sam nekoliko puta na Stormfrontu kritizirao one koji tamo veličaju Hitlera i Nacizam i mislim da sam ga čak tamo nazvao i kriminalcem (što je izazvalo razne pa i agresivne reakcije - iako je jedan od glavnih moderatora začudo stao u moju obranu).


Poznato je da sam ja za društvo fundamentalnih vrijednosti i protiv filozofija realivizma, ali čak i kad bi se društvo kakvo ja želim ostvarilo, ja bih branio pravo relativista da govore što žele.
Ne bih čak kriminalizirao ni sve ono što razno ogavno smeće piše protiv Hrvatske.

Možda je Ernst Zundel isto takvo smeće, vrlo vjerojatno, ali cenzura govora je nešto na što sam posebno osjetljiv.
Ako nemas pojma sta je pisao...zasto si ga nazvao kriminalcem...i odakle tebe na toj stranici?
kokondril is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 10:50   #5
Quote:
kokondril kaže:
Ako nemas pojma sta je pisao...zasto si ga nazvao kriminalcem...i odakle tebe na toj stranici?
Treba znati čitati.
Ja sam rekao da sam Hitlera nazvao kriminalcem a ne Zundela.

O kojoj stranici govoriš?
__________________
Captain's Blog (Reloaded)
Captain Nemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 10:58   #6
Quote:
Captain Nemo kaže:
Treba znati čitati.
Ja sam rekao da sam Hitlera nazvao kriminalcem a ne Zundela.

O kojoj stranici govoriš?
OK

Mislio sam o sturmfornt.com
kokondril is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 11:07   #7
I ovo je vrijedno spomena i otvaranja novog topica? Samo za to?
Lipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 11:09   #8
Quote:
kokondril kaže:
OK

Mislio sam o sturmfornt.com
Misliš stormfront.org?

To je forum. Forum na kojem se okupljaju mnogi koji iz raznih i različitih razloga žele očuvanje zapadne civilizacije i bijele rase.

Neki, ima ih dosta, su Nacisti i antisemiti.
Neki su antinacisti i uopće nisu antisemiti. I njih ima dosta, pa čak među nekim od najistaknutijih članova foruma.

Neki će se začuditi kad budu saznali da ima i nekoliko Židova, koji se slažu sa idejom potrebe očuvanja Zapada i Bijele rase, ali naravno ne i sa antižidovskim ozračjem koji ipak permeira cijeli forum.

Uglavnom to je forum, tamo se diskutira i bori.
Postoje sličnosti ali i velike razlike u opcijama, i one se sukobljavaju kao na svakom forumu dostojnom tog imena.
__________________
Captain's Blog (Reloaded)
Captain Nemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 11:50   #9
Quote:
Captain Nemo kaže:
Misliš stormfront.org?

To je forum. Forum na kojem se okupljaju mnogi koji iz raznih i različitih razloga žele očuvanje zapadne civilizacije i bijele rase.

Neki, ima ih dosta, su Nacisti i antisemiti.
Neki su antinacisti i uopće nisu antisemiti. I njih ima dosta, pa čak među nekim od najistaknutijih članova foruma.

Neki će se začuditi kad budu saznali da ima i nekoliko Židova, koji se slažu sa idejom potrebe očuvanja Zapada i Bijele rase, ali naravno ne i sa antižidovskim ozračjem koji ipak permeira cijeli forum.

Uglavnom to je forum, tamo se diskutira i bori.
Postoje sličnosti ali i velike razlike u opcijama, i one se sukobljavaju kao na svakom forumu dostojnom tog imena.
Nije to nikakav forum. Samo idiot moze vjerovati da iza toga stoje nacisti ili neonacisti.
Iza toga stoje i CIA i Mossad i navlace glupsone a zatim im uredno biljeze ID i prate djelovanje.
Mani se tih stranica, jer cesto se iza "nacista" kriju "navlakaci".
kokondril is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 12:34   #10
Quote:
kokondril kaže:
Nije to nikakav forum. Samo idiot moze vjerovati da iza toga stoje nacisti ili neonacisti.
Iza toga stoje i CIA i Mossad i navlace glupsone a zatim im uredno biljeze ID i prate djelovanje.
Mani se tih stranica, jer cesto se iza "nacista" kriju "navlakaci".
Ne budimo tako dramatični...
NSA-u ne treba da pokrene takav sajt ili da bude iza njega da bi bilježio IP adrese i sl. Siguran sam da netko ili nešto prati i ovaj forum.

I nisam rekao da se iza sajta kriju Nacisti, samo da ih tamo ima dosta. A ne smatram da se iza sajta krije ni CIA. Postoje dobri razlozi za takvo mišljenje.

Bez obzira na NSA i slične službe koje zasigurno prate aktivnost tog i takvih sajtova, strah od njihovog praćenja bi implicirao alternativu u kojoj nema nikakve javne riječi protiv multikulti, multietni ideologija koje vladaju svijetom. Svi bi šutjeli i zavukli se u mišju rupu.

Mislim da niti jedan član Stormfronta nije toliko naivan da misli da tajne službe ne prate što se tamo događa ili da nema infiltratora, ali strah ih ipak nije obuzeo niti blokirao.
__________________
Captain's Blog (Reloaded)
Captain Nemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 14:42   #11
Quote:
Ja sam rekao da sam Hitlera nazvao kriminalcem a ne Zundela.
Ma nek' si ti njima rek'o... pa nek' se oni misle sad :klap:

Eto, srecom, nakon sto utvrdimo da su neke ideje kriminalne odnosno da su kako kazes fundamentalno ilegalne, mozemo slobodno uvesti cenzuru na temelju prethodnog iskustva. To je nesto sto uradi svako odgovorno i civilizirano drustvo.

Pitanje glasi - jesu li ekipa o kojoj je rijec ovdje vjesnici nove ili tek zagovaraci jedne stare ideje?

//ps. Ad hominem... je**teled pa nisam znao da na ovom Forumu ima ovakvih zescih 'screw-ups' A posebice shema po kojoj tih nekih navodno par zidova daju legitimitet tom idiotskom forumu... ili ovo posebno pojasnjenje omiljenim predstavnicima zidova na 'lokalnom' Forumu... kao je**ga da se ne nadju uvrijedjeni... eto obecajemo da drugi put cemo nekog drugog istrebljivati... na sto je spala bijela rasa da je spasavaju slavenska plemena joj ali ono bas
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 19:11   #12
Quote:
newcomer kaže:
ili ovo posebno pojasnjenje omiljenim predstavnicima zidova na 'lokalnom' Forumu... kao je**ga da se ne nadju uvrijedjeni... eto obecajemo da drugi put cemo nekog drugog istrebljivati... na sto je spala bijela rasa da je spasavaju slavenska plemena joj ali ono bas
Vjeruj da 75% forumasa zaista misli da su ovik par "navlakaca" ovdje zaista zidovi koji gube vrijeme na forumu.
Nema veze....udari samo postovima koji ih hrane.
Ima da dodje do sloma NSA jer su vec prezatrpani smecem sa interneta tako da je pracenje odavno postalo beskorisno.
Rezultati na terenu to svakako potvrdjuju.
kokondril is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 14:32   #13
Quote:
newcomer kaže:
Ma nek' si ti njima rek'o... pa nek' se oni misle sad :klap:

Eto, srecom, nakon sto utvrdimo da su neke ideje kriminalne odnosno da su kako kazes fundamentalno ilegalne, mozemo slobodno uvesti cenzuru na temelju prethodnog iskustva. To je nesto sto uradi svako odgovorno i civilizirano drustvo.

Pitanje glasi - jesu li ekipa o kojoj je rijec ovdje vjesnici nove ili tek zagovaraci jedne stare ideje?

//ps. Ad hominem... je**teled pa nisam znao da na ovom Forumu ima ovakvih zescih 'screw-ups' A posebice shema po kojoj tih nekih navodno par zidova daju legitimitet tom idiotskom forumu... ili ovo posebno pojasnjenje omiljenim predstavnicima zidova na 'lokalnom' Forumu... kao je**ga da se ne nadju uvrijedjeni... eto obecajemo da drugi put cemo nekog drugog istrebljivati... na sto je spala bijela rasa da je spasavaju slavenska plemena joj ali ono bas
Tipično bezobrazan manipulativan post sa standardnim izvrtanjima i podmetanjima.

Što sam li ono rekao, a ti prekrenuo?

Da je nelegalno nasilje i pozivanje na nasilje?

Hitler i Nacisti su bili zločinci. Međutim, samo mišljenje koje bi netko imao o tom periodu povijesti, ma kakvo ono bilo, nije legitimno kriminalizirati.
Dali je legitimno kriminalizirati organizacije koje imaju identičan program kao povijesni Nacisti je drugo pitanje, jer Hitlerov program je bio zločin. Dakle tu postoji osnova za legitimnu zabranu, kao što postoji osnova za zabranu formiranja Četničkih organizacija npr.

Međutim izražavanje mišljenja samog o povijesti i povijesnim pitanjima, ma kakvo ono bilo, nije legitimno kriminalizirati. jer bi ta kriminalizacija bila bazirana na lancu arbitrarnih pretpostavki o namjerama takvog mišljenja. A nije ni posao zakonodavstva da utvrđuje povijesne specifičnosti.

U Hrvatskoj, pa i na ovim forumu, se svaki dan izražavaju mišljenja koja iskrivljuju povijest na zlonamjeran način, braneći zločince i preokrećući istinu. A ipak, takvo izražavanje mišljenja nije kriminalizirano.
Neki su ovdje predlagali da se izražavanje takvih mišljenja kriminalizira, ali to nije posao zakona niti u slučaju Hrvatske, niti u slučaju bilo kojeg dijela svijeta ili povijesti.

Zabrana organizacija sa jasnim zločinačkim programom je jedno, a zabrana izražavanja mišljenja je nešto drugo. Previše je arbitrarna pretpostavka da su namjere izražavanja čak i iskrivljene verzije povijesti uvijek zločinačke u svojim namjerama, a ne možemo pravnicima povjeriti procjene takvog stupnja arbitrarnosti.

Što se tiče Stormfronta, to je forum čiji je cilj okupljanje onih koji su zabrinuti za zapadnu civilizaciju i u kulturnom i u biološkom smislu.
To je potpuno legitiman cilj.
Razlog zašto sam uopće spomenuo Stormfront u kontekstu mog uključivanja u ovaj topic je taj da taj forum za mene simbolizira i apsolutno pravo na izražavanje mišljenja u društvima koji sve više klize prema cenzuri.
Doduše ja tamo sada pišem vrlo rijetko, a iz istog razloga zašto daleko manje participiram i na IMF-u. Naime, budale znaju biti zamorne.


Ali vratimo se općenitim temama.

Kao što sam već rekao, kriminalizacija mišljenja je neprihvatljivo. Čim se otvore ta vrata, otvaraju se vrata za kriminalizaciju posve legitimnih ideja zato što ne odgovaraju trenurtno dominantnoj ideologiji. To je dovoiljan razlog sam po sebi.

A sada dolazim do onog najvažnijeg.

U srži raznih zakona protiv govora mržnje se nalazi jedna MANIPULATIVNA BIT.

Ta bit je u implicitnoj identifikaciji stvari posve različite prirode i stupnja legfitimnosti, trpanjem u isti koš.

Bit se sastoji u namjernom indiskriminativnom stavljanju u isti koš i zabrane Nacizma i onih stvari koje eventualno mirišu na Nacizam (iako je i to previše arbitrarno) ZAJEDNO SA zabranom ideja koje se protive multikulturalizmu i multikulturalističkoj ideologiji.

Time se postiže implikacija da se radi u biti o istim stvarima - što je srž te manipulacije.

Preko lukave implicitne identifikacije sa Nacizmom, trpanjem u iste zakone, postiže se prividna manipulativna legitimizacija kriminalizacije antimultikulturalizma.

Npr. kriminalizacija tzv. "omalovažavanja" drugih kultura i rasa je takvom manipultivnom identifikacijom s Nacizmom u direktnoj funkciji betoniranja multikulturalizma i zabranjivanja legitimnih zdravorazumskih promišljanja koja mu se protive.

I to je esencijalan razlog zašto je zabrana mišljenja nedopustiva, zbog takvih manipulativnih izjednačavanja stvari koje nisu povezane ali se4 žele takvim prikazati.


Međutim, rat u Evropi je već počeo, i dobro je da je počeo sada kada štete koje je izazvao multikulturalizam možda nisu nepopravljive.

Nema sumnje da će lijevica pokušati sve pripisati segregaciji, diskriminaciji i sl., zaboravljajući da multikulturalizam implicira, ne integraciju nego baš segregaciju po kulturnim i etničkim linijama, a u konačnici sukob.

No treba se nadati da će se istina u konačnici iskristalizirati i Evropa probuditi iz hipnotičkog sna.

Zato je sada posebno važno maksimalno i nepokolebljivo podržavati apsolutnost slobode govora jer će baš sada nastupiti najveća ofanziva na tu slobodu od strane onih koji će željeti preokrenuti istinu o povijesnom trenutku u kojem se Evropa sada nalazi.
__________________
Captain's Blog (Reloaded)
Captain Nemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 16:19   #14
Quote:
A sada dolazim do onog najvažnijeg.
Dio posta do ove recenice je sasvim u redu i sumnjam da bi netko rekao nesto kontra iznesenoga -- sasvim prirodno.

Medjutim, ostatak posta poslije gornjeg citata je cista ideoloska izvedenica i misljenje bez nekog uporista u stvarnosti. Naime, u Europi ne postoji multikulturalizam kakvim ti strasis ove jadnike na Forumu. U Europskim zemljama tipa Nizozemska, Njemacka, Francuska i Engleska postoji samo jedan snishodljivi stupanj tolerancije koji je 1 milimetar iznad otvorene netrpeljivosti - i to svi znaju. U svim navedenim zemljama vecina imigranata su gradjani drugoga reda - neki vise neki manje ovisno o impresijama -- no najvaznije jest da nisu niti nizozemci, niti njemci, niti francuzi, niti englezi i to im se, opcenito, stavlja do znanja cesce nego si netko misli. Da postoje neka drugacija osobna iskustva to stoji ali i ona su cesto rezultat vise iluzije nego stvarne integracije -- naime, iluzija se sastoji u potiskivanju i ne davanju znacenja nekim pojavama. No, prosjecni zapadno-europejac zna s kim ima posla cim otvoris usta da prozboris nesto -- naime nikad neces govoriti dati jezik kao lokalni i gotovo - a to je dovoljno. Dakle, ta sustina donjeg dijela posta, po meni, temelji se na pogresnoj pretpostavci da je nekakav imaginarni multi-kulti sustav zazivjeo u navedenim zemljama. A nije -- za Francusku ovi nemiri su dokaz.


Quote:
Npr. kriminalizacija tzv. "omalovažavanja" drugih kultura i rasa je takvom manipultivnom identifikacijom s Nacizmom u direktnoj funkciji betoniranja multikulturalizma i zabranjivanja legitimnih zdravorazumskih promišljanja koja mu se protive.
Ne mogu se sloziti s ovime nikako jer -- ma koliko mi se pravili ili sutjeli o tome -- posebice u Europskom miljeu je omalovazavanje i kriminalizacija drugih kultura ili rasa notorna pojava (vidi samo promisljanja o balkanskim ratovima po datim zemljama -- kako u medijima tako i u politickom smslu).

Mislim, ono sto meni smeta jest da se od multi-kulti fenomena pravi fama koja u stvarnosti ne postoji odnosno puno je vise znakova da ne postoji nego obratno.

//ps. gdje su sad oni sto broje anti-semitske ispade po Europi... ili se o tome sad je**ga ne govori... jer steti visem cilju...
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 16:34   #15
Opet "poštena" izvrtanja...

Kao da sam rekao da je multikulti sustav zaživio u narodu...

A govorio sam upravo suprotno, da multikulti POLITIKA u konačnici i po logici stvari dovodi do sukoba.

Multikulti ideologija koja se nameće a sotonizira sve one koji dovode u pitanje mudrost zanemarivanja održavanja vlatite civilizacije, kulturnog i biološkog identiteta svoje sredine.


A u drugom dijelu u kojem izražavaš svoje "neslaganje", opet izvrtanje (gle, gle) jer ja sam govorio o zakonima protiv govora mržnje koji koriste određenu manipulativnu tehniku.

Ti pak izlaziš sa drugom tezom o diskriminaciji koja uopće ne pobija moju, niti ima veze s njom, ali insinuiraš da nekako ima.

Pa izvoli obrazložiti s apsolutnom logičkom strogošću kako to što pričaš točno i precizno pobija ono s "čime se ne slažeš".


Trebaš se naučiti intelektualnom poštenju.

Nemoj biti optimist i pokušavati sve zaviti u semantički mutež, jer ću ja sa zadovoljstvom sve razmrsiti kad god to pokušaš.
__________________
Captain's Blog (Reloaded)
Captain Nemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 16:42   #16
Quote:
newcomer kaže:
//ps. gdje su sad oni sto broje anti-semitske ispade po Europi... ili se o tome sad je**ga ne govori... jer steti visem cilju...
Pretpostavljam da je vezano uz Francusku, gdje je i zabiljezen najveci rast antisemitizma u Europi.

To je bio prvi znak... na njega se odmahnulo rukom, gurnulo ga se pod tepih, ili se pripisao nekom drugom.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 17:22   #17
Quote:
To je bio prvi znak... na njega se odmahnulo rukom, gurnulo ga se pod tepih, ili se pripisao nekom drugom.
To sam stavio jer je bitno za moje kako drug Captain kaze neposteno i nestrogo izvrtanje... a to je da izravno odgovorim na semanticku muljazu iz prethodnog posta.. multikulti politika u Europi ne postoji -- osim kao svjesno reagiranje na indikacije ponavljanja povijesti koje svako odgovorno drustvo MORA sprjeciti. I to je rezultat savjesti a ne multi kulti ideologije -- naime oni i dalje ne vole niti zidove niti bilo koje druge.

U Francuskoj a i u drugim zapadno-europskim zemljama pretezito postoji singlekulti politika koji se naslanja na nacionalne dosege i tvrditi nesto drugo je u najmanju ruku neodgovorno.

Poanta -- bez obzira bili oni prljavi i neobrazovani crni afrikanci ili cisti i obrazovani francuski zidovi -- single kulti drustveni sistem neumitno producira ove stvari.

Ja jednostavno odbijam tezu da netko namece multikulti politiku jer je jednostavno netocna.

//ps. sto li sam sad izvrnuo
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 17:34   #18
Ma...

Jedino što bih rekao u vezi ovog posta je da žalim što ne postoji smajlić koji odmahuje rukom.
Postoji onaj koji maše, al to nije to.
__________________
Captain's Blog (Reloaded)
Captain Nemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 17:36   #19
Ajde Rambi, zrtvuj koje janje...

http://www.heretical.com/miscella/jrm.html
__________________
"Spice is life..."

"The Irish invented bagpipes and gave them to the Scots as a joke, and the Scots haven't seen the joke yet."
Pontifex Maximus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 18:21   #20
Quote:
Pontifex Maximus kaže:
Ajde Rambi, zrtvuj koje janje...

http://www.heretical.com/miscella/jrm.html
Quote:
I won't belabor this further, but I will close with two points:

First off, the Jewish people are entirely capable of practicing ritual murder, and there is an immense amount of historical evidence that they did so. I cannot imagine why they would stop now in this day and age, when they have the power to conceal their misdeeds and the captive media falsely to portray them as victims. How many of those little children you see on milk cartons have fallen victim to the knives of the rabbis and lie buried in some remote wasteland or were ground up into dog food in some Jewish-owned processing plant? I am convinced that at least some of them met that fate.

Secondly, the Jews deserve everything that has happened to them in the past and everything that is coming to them in the future, especially when the Palestinians get their state as a toehold and America finally runs out of money and the New Yahk-Tel Aviv lifeline collapses. I do not question that innocent individuals of Jewish extraction have suffered down through the ages for crimes which they as individuals did not commit – but my people and all the peoples of the world have suffered far more at the hands of the Chosen Ones.

The Jews are great survivors, got to give them that. Like rats and cockroaches, and like rats and cockroaches I doubt we'll ever get rid of them entirely. But the world is a much smaller place now, global village and all that. It used to be they could just move on to the next "Goldeneh Medina" when they wore out their welcome somewhere else – but they can't to that any more. Everybody knows about them now, from Uganda to Honolulu, from Rome to Regina. They've run out of trap doors to dodge through and run out of places to run and hide. Their much-vaunted Israel is going to end up nothing but a death trap.

There is a reckoning coming, a reckoning between humanity and the Jewish people which will cause the very heavens to darken and the very devils in hell to hide their faces in shock and terror. You might say we owe them a Holocaust. We've been paying their bill for fifty years, and at some point we're finally going to get what we've paid for.

And when that day comes, who knows? Even I might pity them.....

Naaaaah!
Tvoja legitimacija. I jos nekolicine bolesnika na ovom forumu.

O takvim stavovima i govorim, kad govorim o govoru mrznje. To nema nikakve veze sa slobodom govora... ma sto ti, slicni bolesnici i poneki moderatori na ovom forumu mislili o tome.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.