Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2011., 00:01   #2001
deo roll on zeleni je u akciji 1+1 gratis
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 12:17   #2002
Pozz
Zna li netko jeli myokine linija nekomedogena?
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 14:27   #2003
Meni je bila odlična i nije mi izazvala nered na licu a koristila sam je pola godine
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 14:40   #2004
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
deo roll on zeleni je u akciji 1+1 gratis
Gdje i do kad???
keksic78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 22:59   #2005
Quote:
keksic78 kaže: Pogledaj post
Gdje i do kad???
trebalo bi bit svugdje, jer je akcija od strane dobavljača, a ne ljekarne a dokad ne znam, vjerojatno do isteka zalihe.
btw, danas sam vidla da je i bijeli roll on u akciji
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 11:03   #2006
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
deo roll on zeleni je u akciji 1+1 gratis
Je li to anti-perspirant?
trocadero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 09:27   #2007
Ja sam jučer bila u nekoliko gradskih ljekarni i nekoliko privatnih i nitko nije čuo za ovu akciju za Vichy roll-one, niti da je bila, niti da će biti (govorim za Zg).
Trocadero, zeleni roll-on ti je anti-perspirant (za bijeli ne znam, znam samo da je za osjetljivu kožu) i stvarno je o.k.
Luce m@ra, u kojim si to točno ljekarnama vidjela tu akciju?
keksic78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 19:54   #2008
I ja sam danas pitala za tu akciju 1+1 i blijedo me pogledala teta u ljekarni!?
Pslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 22:50   #2009
I ja sam u 3 ljekarne tražila da li imaju roll on 1+1 (bilo koji, i zeleni i bijelu su mi dobri), ali nigdje nema, niti znaju nešto o tome.
Ipak, imaju druge neke proizvode na 1+1, oni su zajedno pakirani i imaju crvenu naljepnicu preko pola pakiranja pa se ne može fulat. Mislim da su to bili neki šamponi i 3u1 purete thermal gel/pjena/štoliveć za čišćenje lica u bijeloj tubi.

Uzela sam i ovo u nadi da će zamijeniti obožavani oligo u istom pakiranju koji se više ne proizvodi. Ima netko iskustva?
mika8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 14:12   #2010
Od koje godine života se može koristiti ova nova liftactiv derm sourse? Nisam nikad koristila njihove kremice, ali trebala bi nešto za prevenciju protiv bora a vidim da ste tu kremicu ovdje nahvalile

edit: iskopala upravo da je za kožu 35+. ja imam par godina manje, pa pretpostavljam da je onda možda prerano za nju...

Zadnje uređivanje anyzena : 16.06.2011. at 14:19. Reason: ispravak
anyzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:14   #2011
Quote:
keksic78 kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer bila u nekoliko gradskih ljekarni i nekoliko privatnih i nitko nije čuo za ovu akciju za Vichy roll-one, niti da je bila, niti da će biti (govorim za Zg).
Trocadero, zeleni roll-on ti je anti-perspirant (za bijeli ne znam, znam samo da je za osjetljivu kožu) i stvarno je o.k.
Luce m@ra, u kojim si to točno ljekarnama vidjela tu akciju?
Hvala ti... Još da nađemo tu akciju bit će super.
trocadero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 09:47   #2012
Jel vidio netko mlijeko za tijelo Lipidiose fluid ali sa pumpicom od 400ml?
Izgleda da se to više ne radi, ali možda neka apoteka ima zalihu?
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 13:16   #2013
Quote:
anyzena kaže: Pogledaj post
Od koje godine života se može koristiti ova nova liftactiv derm sourse? Nisam nikad koristila njihove kremice, ali trebala bi nešto za prevenciju protiv bora a vidim da ste tu kremicu ovdje nahvalile

edit: iskopala upravo da je za kožu 35+. ja imam par godina manje, pa pretpostavljam da je onda možda prerano za nju...
Par godina manje ili 10-15 manje?
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 22:30   #2014
Quote:
keksic78 kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer bila u nekoliko gradskih ljekarni i nekoliko privatnih i nitko nije čuo za ovu akciju za Vichy roll-one, niti da je bila, niti da će biti (govorim za Zg).
Trocadero, zeleni roll-on ti je anti-perspirant (za bijeli ne znam, znam samo da je za osjetljivu kožu) i stvarno je o.k.
Luce m@ra, u kojim si to točno ljekarnama vidjela tu akciju?
u varaždinu očito ljekarne u kojima ste bile ne naručuju (čitaj ne prodaju) često roll-on-ove. stvar je u tome da ako imaju x proizvoda na lageru, nije ni čudno da ne znaju za akciju ako ne naručuju taj ciljani proizvod. ili možda samo prvo žele prodat ove regularne :P
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 22:51   #2015
Evo ipak naišla na Vichy deo na akciji 1+1 u Farmaciji, CCO. Na akciji su i onaj s bijelim i zelenim čepom,a i šamponi za prhut isto.
Uglavnom deo 1+1 me došao nekih 56 kn.
Pslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 09:26   #2016
Ima ih na akciji i u gradskoj ljekarni Siget, Novi Zagreb.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 12:11   #2017
..trebam savjet..serum mi savršeno odgovara za hidrataciju..koža mi se više ne crveni ne ljuska niti je masna niti suha..ne zateže..(inače je dehidrirana mješovita)imala sam puno problema jer npr.preparati za mješovitu kožu mi dodatno isuše..valjda zato jer su za mješovitu..oni za suhu me jako maste a oni za masnu(imam malo proširene porice)mi isperutaju lice..ovaj serum mi je zakon..sada se ne mogu odlučiti da li da kupim mineralni balzam(ali ako ostavlja ljepljivi film..bježim glavom bez obzira)ili aqualia thermal laganu ili aqualia antiox..malo bi si kožu nahranila..serum mi je nekako amo za hidrataciju..hvala..
irasomething is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 15:14   #2018
Quote:
irasomething kaže: Pogledaj post
..trebam savjet..serum mi savršeno odgovara za hidrataciju..koža mi se više ne crveni ne ljuska niti je masna niti suha..ne zateže..(inače je dehidrirana mješovita)imala sam puno problema jer npr.preparati za mješovitu kožu mi dodatno isuše..valjda zato jer su za mješovitu..oni za suhu me jako maste a oni za masnu(imam malo proširene porice)mi isperutaju lice..ovaj serum mi je zakon..sada se ne mogu odlučiti da li da kupim mineralni balzam(ali ako ostavlja ljepljivi film..bježim glavom bez obzira)ili aqualia thermal laganu ili aqualia antiox..malo bi si kožu nahranila..serum mi je nekako amo za hidrataciju..hvala..
oprosti,ali koji tocno serum? savrseno si opisala moju kozu,znaci zelim ga i ja
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 15:47   #2019
Quote:
slavapelintrava kaže: Pogledaj post
Evo ipak naišla na Vichy deo na akciji 1+1 u Farmaciji, CCO. Na akciji su i onaj s bijelim i zelenim čepom,a i šamponi za prhut isto.
Uglavnom deo 1+1 me došao nekih 56 kn.
eto, ipak se našlo treba si samo dat malo truda i potražit. vidjela sam da ima i purete thermal 3u1 za čišćenje u toj akciji 1+1
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 15:51   #2020
AQUALIA THERMAL
Serum 24-satni hidratantni koncentrat
[AQUALIA THERMAL] Povećaj
Tip kože
Za osjetljivu kožu bez vlage, bilo koje starosti

Djelovanje
Intenzivna hidratacija, 100% primjerena za osjetljivu kožu.

Aqualia Thermal Serum nudi intenzivnu hidrataciju osjetljivoj koži. 24-satni hidratantni koncentrat prenosi visoku koncentraciju dragocjenih minerala, prisutnih u termalnoj vodi Vichy, u dubinu kože. Osjetljiva koža obogaćena mineralima jest ojačana, a osjećaj ugodniji.

NOVO: bez parabena, s ultra smirujućom formulom.

Rezultat
- trenutna hidratacija
- 24-satna neprekidna hidratacija *
- smanjenje osjetljivosti kože **

*test hidratacije pomoću korneometra na uzorku od 24 žene
** test na uzorku od 50 žena s vrlo osjetljivom kožom, nakon 4 tjedna uporabe

Pakiranje
Bočica – 30 ml
Preporučite prijateljima Pogledajte mišljenja korisnika naših stranica i dodajte svoje Dodaj u popularne proizvode Otkrijte liniju proizvoda AQUALIA THERMAL

Pregled stranice AQUALIA THERMAL
irasomething is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.