Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2010., 17:10   #221
Mene baš interesira kako je tamo...hvala svima na hvalevrijednim informacijama! Interesantne su vam priče
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 17:15   #222
Dabogda se zatvorilo za 6 mjeseci.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 18:13   #224
Ja bila danas, nije bila baš gužvetina kakvu sam očekivala, nakupovala si svašta i tak to
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 18:46   #225
Quote:
Pavlekic kaže: Pogledaj post
Vlasnik franšize za Hrvatsku je tvrtka iz Grčke "Marinopoulus Group" koja pokriva Grčku, Bugarsku, Hrvatsku, Rumunjsku i Cipar, tako da ako je outlet u Hrvatskoj onda je outlet i u tim svim zemljama.

http://www.marinopoulos.gr/news.php

Prije nekoliko su dana otvorili prve tri prodavaonice u Grčkoj u povijesti, sada i u Hrvatskoj, a ovlašteni su i za distribuciju Banana Republic.

Ali pametni hrvati znaju sve. Pa tako imaju i čvrste dokaze da je ovaj GAP u Hrvatskoj outlet.

Ajmo, dajte dokaze!!!

Ili otiđite u shopping u Pariz, ako vam je Arena sranje.

Ova gore uspoređuje Pariz i Zagreb!!??

ne, pametni hrvati znaju da je jebeno sramotno da jedne traperice plaćaju 600 kuna u hrvatskoj, a u americi i vani koštaju maksimalno 300.

__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 19:03   #226
zašto, pobogu, onako odurno smrdi u gapu?????
__________________
rivenđ iz maaaaaaaaaaaaaajnnnnnnn
fulana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 19:24   #227
Jel zna netko do kada navečer rade kafići pliiiz?
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 19:29   #228
Quote:
fulana kaže: Pogledaj post
zašto, pobogu, onako odurno smrdi u gapu?????
Meni nije smrdilo niš Samo cijene
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 20:39   #229
Quote:
fulana kaže: Pogledaj post
zašto, pobogu, onako odurno smrdi u gapu?????
Dobro je, nisam jedini kojem je smrdilo.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 20:53   #230
Da li je otvoren starbucks ili dolaze na proljeće?
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 20:54   #231
Nije otvoren i za sada ne dolazi.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 21:35   #232
Ja sam danas bila,ooogroomnoo razocarenje. Totalno mi je nepregledno sve, Gap ,nisam ni htjela ulazit unutra jer mi se s vrata nista nije svidjelo,al mama me natjerala.. Uzasno smrdi unutra, neznam zasto ali fuj, svi su okolo hodali s nekim Gap balonima, cijene su ogromne,a roba ruzna (bar meni), zadrzala sam se tamo valjda punih 15 sekundi.. Toliko toga sam si trebala kupit, obisla sam sve i na kraju se vratila kuci s jednom pidzamom Nigdje nema skoro nista za pojest osim onog mizernog McD-a i nekog standa s fornetima,ja nista drugo nisam vidjela.. Jedino mi se svida Pull&Bear ali imaju neke cudne brojeve i nisam uspjela nac traperice
Sve u svemu,lose
strangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 21:44   #233
Pozzz.....
Može mi tko reći jel u ACu otvoren Top Shop i Vero moda?!?!..Nisam još posjetila AC pa me zanima...Njihove stvari su mi super,nekad preskupe za moj budžet(pri tom mislim na Top Shop),al uvijek uspijem naći zanimljive komade odjeće na sniženjima.Top Shopa odavno nema u gradu,ostao dućan u AM,a druge centre rijetko posjećujem-izvan tram zone su mi..
Od dućana sa kućnim artiklima mi je super Coin Casa-jednom sam bila u WG.. Ima li Coin Casa u Ac?
IvG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 21:45   #234
Nema Top Shopa niti Coin Case. Za Vero Modu nisam ziher, ali mislim da nema ni nje.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 21:52   #235
aj pls pomoc kak doc do arena centra - https://www.forum.hr/showthread.php?p=29854807#post29854807
Markozgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:15   #236
Upravo se vratila. Definitivno najljepsi centar do sad otvoren u Zagrebu.

Sto se tice ponude vise manje kao i u ostalim centrima. Jedino sam prvi put vidjela Belissimu. Dobar omjer cijene i kvalitete. Mada je roba vise za starije dame. Izvana centar izgleda impresivno. Unutra je tipicno zapadnjacki.
I da ima prostor za pusenje u onom caffeu americkog naziva... zaboravila sam kako se zove.

Snizenje od 30 % u x nationu. Nije lose. Je li tko bio u Image Hadadu. Kakve su cijene?
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:17   #237
Jel ima S. Oliver u Areni?
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:17   #238
@marko: Sjedneš na 14 ili 7 i siđeš na stanici Jadranska av. (na rotoru). I onda samo pješice ideš ravno (slijediš kolonu ljudi ) i za desetak min. si tamo. To ti je najjednostavnije.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:22   #239
Quote:
strangerica kaže: Pogledaj post
Nigdje nema skoro nista za pojest osim onog mizernog McD-a i nekog standa s fornetima,ja nista drugo nisam vidjela.. Jedino mi se svida Pull&Bear ali imaju neke cudne brojeve i nisam uspjela nac traperice
Sve u svemu,lose

Kako nema? Pa pored McDonaldsa je restoran Fifti fifti. Ja vidjela da ima sarme i pire krompira. Cijene od 25 kn pa na dalje. Nekakva samoposluga.
Odlicna ideja da se pojede nesto sa zlicom, a ne samo sendvici.

Pa i ispred Interspara su se prodavali sendvici, piletina burek i slicno. Vidjela sam da su sendvici po 9 i 10 kuna.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:24   #240
Quote:
ivanea1 kaže: Pogledaj post
Jel ima S. Oliver u Areni?
Ima.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.